Serbian Runescape Clan™
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi
Sat i Datum
Vreme
Zadnje teme
» Zasto je ovaj forum prso?!
Kako plaćate "memberstvo"? - Page 2 Icon_minitimeNed Nov 01, 2009 1:12 am od milutin

» SPAM FTL
Kako plaćate "memberstvo"? - Page 2 Icon_minitimeSub Okt 24, 2009 7:58 pm od milutin

» Nov Forum
Kako plaćate "memberstvo"? - Page 2 Icon_minitimeSub Okt 24, 2009 1:04 am od EvilMe137

» Sta radite?
Kako plaćate "memberstvo"? - Page 2 Icon_minitimeNed Okt 18, 2009 1:55 pm od Nikolaknot

» NE MOGU DA UPLATIM MEMBERS!!!
Kako plaćate "memberstvo"? - Page 2 Icon_minitimePet Okt 16, 2009 1:22 am od Nikolaknot

Linkovi
Dostignuca i ciljevi u RS-u
Runescape Video
Smesne RS slike
PKing drops

Vicevi
Smesni video
Anketa
Sta vise volite?
Zima
Kako plaćate "memberstvo"? - Page 2 Vote_lcap19%Kako plaćate "memberstvo"? - Page 2 Vote_rcap
 19% [ 4 ]
Leto
Kako plaćate "memberstvo"? - Page 2 Vote_lcap81%Kako plaćate "memberstvo"? - Page 2 Vote_rcap
 81% [ 17 ]
Ukupno Glasova : 21

 

 Kako plaćate "memberstvo"?

Ići dole 
+4
BorisKnoT
hitman1978
Angorn91®
Nikolaknot
8 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2
AutorPoruka
Gost
Gost




Kako plaćate "memberstvo"? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako plaćate "memberstvo"?   Kako plaćate "memberstvo"? - Page 2 Icon_minitimeNed Okt 07, 2007 10:30 pm

dosad mi je placao onaj redback ali sam ja cancellovo jer je 1.5M previse (za mene jer znam da ce mi nikola odmah reci kako ne znam da zaradim itd. Shocked ) i onda moja keva sad ima VISA credit card kod postanske stedionice ali kurac... zabranjeno placanje preko neta na par nedelja dok se ne poveca sigurnost od zloupotrebe itd. tako da vise ne igram runescape osim ponekad udjem da pricam sa frendovima ali dok ne postanem member ZAJEBI RUNESCAPE Twisted Evil Twisted Evil itd. neko je rekao DOTA?
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Kako plaćate "memberstvo"? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako plaćate "memberstvo"?   Kako plaćate "memberstvo"? - Page 2 Icon_minitimePon Okt 08, 2007 10:19 pm

evil bure mozda bih mogo preko tebe da platim posto zivim u BG... ostavi reply ako oces i samo da znas budes li me zajebo poslacu vandal boys na tebe da ti isprangijaju picku Smile Smile Smile no, salu na stranu, reci ako mozes... borise lvl 90 wc svaka cast Smile cvrsto si resio da ides na skillcape
Nazad na vrh Ići dole
Evil Bure
Moderator
Evil Bure


Muški
Broj poruka : 348
Godina : 35
Lokacija : Zemun
Posao : Basista
Datum upisa : 13.06.2007

Kako plaćate "memberstvo"? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako plaćate "memberstvo"?   Kako plaćate "memberstvo"? - Page 2 Icon_minitimeUto Okt 09, 2007 1:40 am

Evo ovako, imam problem, ne znam zasto. Kada sam pokusao da uplatim Duletu nije hteo da prihvati subscription. confused
Isti djavo se dogodio kada sam Rastku pokusao ponovo da uplatim. Tako da, ko zna da li cu moci i sebi da uplatim kad mi istekne membership, a kamo li tebi.
Pouka price: ne znam koliko je efikasno da preko mene uplatis, ali mogu da pokusam.
A pored svega, Angorn i Dule ce potvrditi da ne zagledam u tudje account-ove, ako se odlucis da pokusam.
Ti odluci sta ces.

OD TEBE ZAVISI! lol! lol! lol! lol!
Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/evilbure
Angorn91®
Admin
Angorn91®


Muški
Broj poruka : 735
Godina : 32
Lokacija : Skola-teretana-azeroth-kafic
Posao : Holy or retri
Datum upisa : 07.06.2007

Kako plaćate "memberstvo"? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako plaćate "memberstvo"?   Kako plaćate "memberstvo"? - Page 2 Icon_minitimeUto Okt 09, 2007 3:40 pm

Neće ti ulaziti na account mogu da se kunem u život, Bure je gotivan lik Smile
Nazad na vrh Ići dole
http://src2007.serbianforum.info
makar3nK0
Moderator
makar3nK0


Muški
Broj poruka : 366
Godina : 48
Lokacija : za tastaturom
Datum upisa : 30.07.2007

Kako plaćate "memberstvo"? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako plaćate "memberstvo"?   Kako plaćate "memberstvo"? - Page 2 Icon_minitimeUto Okt 09, 2007 11:49 pm

Evil Bure ::

Isti djavo se dogodio kada sam Rastku pokusao ponovo da uplatim. Tako da, ko zna da li cu moci i sebi da uplatim kad mi istekne membership, a kamo li tebi.

probaj da promenis email adresu , trebao bi da uspes ladno

ja sam imao iste probleme ali je uvek pomoglo kad sam promenio e-mail
Nazad na vrh Ići dole
Angorn91®
Admin
Angorn91®


Muški
Broj poruka : 735
Godina : 32
Lokacija : Skola-teretana-azeroth-kafic
Posao : Holy or retri
Datum upisa : 07.06.2007

Kako plaćate "memberstvo"? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako plaćate "memberstvo"?   Kako plaćate "memberstvo"? - Page 2 Icon_minitimeSre Okt 10, 2007 12:18 am

Tako je bilo i meni i Banetu, ali Bure je menjao adresu kada je uplaćivao Duletu, ali nije moglo opet jbg.
Nazad na vrh Ići dole
http://src2007.serbianforum.info
EvilMe137
Admin
EvilMe137


Muški
Broj poruka : 740
Godina : 42
Lokacija : Kragujevac, Srbija
Posao : Bodychecker
Datum upisa : 02.07.2007

Kako plaćate "memberstvo"? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako plaćate "memberstvo"?   Kako plaćate "memberstvo"? - Page 2 Icon_minitimeSre Okt 10, 2007 12:45 am

Ma da... Ima fora:
1. Ili server od banku (onako, pirocansku banku) ne radi bas tad kad vi ocete da uplatite,
2. Ili ne prihvata e mail,
3. Ili... nemate para na racunu... Razz
4. Ili ovi u banci nemaju pojma o cemu se radi.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.veselaekipa.net/
Angorn91®
Admin
Angorn91®


Muški
Broj poruka : 735
Godina : 32
Lokacija : Skola-teretana-azeroth-kafic
Posao : Holy or retri
Datum upisa : 07.06.2007

Kako plaćate "memberstvo"? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako plaćate "memberstvo"?   Kako plaćate "memberstvo"? - Page 2 Icon_minitimeSre Okt 10, 2007 4:22 pm

Contra K1ller ::
Ma da... Ima fora:
1. Ili server od banku (onako, pirocansku banku) ne radi bas tad kad vi ocete da uplatite,
2. Ili ne prihvata e mail,
3. Ili... nemate para na racunu... Razz
4. Ili ovi u banci nemaju pojma o cemu se radi.

Ali je najčešće ovo četvrto, kada sam u banci spominjao reči kao: e-bay, pay-pal, membership (ne za RS nego uopšteno), ljudi su me gledali kao da sam narkoman.
Nazad na vrh Ići dole
http://src2007.serbianforum.info
Gost
Gost




Kako plaćate "memberstvo"? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako plaćate "memberstvo"?   Kako plaćate "memberstvo"? - Page 2 Icon_minitimeSre Okt 10, 2007 5:12 pm

Ja sam pre mesec dana uzeo Visa Virtuon karticu,za sada je sve u redu...
Nazad na vrh Ići dole
BorisKnoT

BorisKnoT


Muški
Broj poruka : 436
Godina : 35
Lokacija : N/A
Datum upisa : 03.07.2007

Kako plaćate "memberstvo"? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako plaćate "memberstvo"?   Kako plaćate "memberstvo"? - Page 2 Icon_minitimeNed Okt 28, 2007 12:54 pm

Ja sam na netu gledao nesto o Visa Virtuon kartici. Kazu da na racunu moras da imas minimum 20e. Jel to mora samo kad uzimas karticu ili stalno? Da li ja mogu posle tih 20e da potrosim odmah? Ajde malo pojasnite vi koji koristite Virtuon karticu Very Happy Unapred zahvalan
Nazad na vrh Ići dole
EvilMe137
Admin
EvilMe137


Muški
Broj poruka : 740
Godina : 42
Lokacija : Kragujevac, Srbija
Posao : Bodychecker
Datum upisa : 02.07.2007

Kako plaćate "memberstvo"? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako plaćate "memberstvo"?   Kako plaćate "memberstvo"? - Page 2 Icon_minitimeNed Okt 28, 2007 4:11 pm

Eto, covek pita pa ne skita! Sto bi babe rekle. To neces da cujes u modernoj banki. Hahaha Smile
Odes u banku. Trazis zahtev za Visa Virtuon karticu. Oni ti otvore devizni racun na kome UVEK moras da imas 20 evra. Ti te evre, tih 20 evra, ne mozes da podignes, da vrsis transakcije, niti bilo sta. Kad prekines odnose sa bankom i prestanes da koristis Visa Virtuon oni ti vracaju 20 evra.
Znaci imas devizni racun i imas Visa Virtuon karticu. Ti preko deviznog racuna uplacujes novac a pomocu Visa Virtuon kartice vrsis transakcije.
Na primer: zelis da uplatis membership za Runescape. Imas 0 na racunu (znaci, onih 20 evra zaboravis jer sa njima ne mozes nista), odes u banku, na salter i kazes: "Dobar dan, mlada gospodjice sta radite veceras?"
Ajde sad idi u banku i tako uradi sto sam ti reko...

A hahahaha! Malo se zezam, nemoj se ljutiti Smile Ma samo das 5 evra, broj svog deviznog racuna (videces i sam) i licnu kartu. I to je to. Znaci ti imas 25 evra ali u stvari imas 5. Ti ne mozes sad na Amazon.com da odes i da kupis nesto od 6 evra jer ce ti reci da imas samo 5 evra.
Kraj, konacno. Izvini zbog dugackog teksta al doslo mi Razz
Pitaj sve sto treba.

Iskreno, banka kaze da je to iz nekih razloga bezbednosti, to sa tih 20 evrica, ali u stvari svako zna da oni to koriste za motanje para. Ali posto rade ok onda nema frke.
I nemoj da uplacujes 100 ili 200 evra. Uplati koliko ti treba, nemoj da ti na racunu 2 meseca stoji 200 evra. To je najveca greska. Bolje da ti stoji 0.12 evra nego 100 pa kad ti maznu samo da se pusis. Jer svega ima na netu, nikad ne znas. Ovo govorim za sve kupovine: prvo odes na net, vidis koliko neka stvar kosta pa posle uplatis. To je najbezbednije. A ko kaze da nema kradje preko ovakvih kartica taj je bio pokraden pa sad zeli da i drugog pokradu. Znaci ima kradja i zato bolje spreciti nego leciti Smile
Nazad na vrh Ići dole
http://www.veselaekipa.net/
Sponsored content





Kako plaćate "memberstvo"? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako plaćate "memberstvo"?   Kako plaćate "memberstvo"? - Page 2 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Kako plaćate "memberstvo"?
Nazad na vrh 
Strana 2 od 2Idi na stranu : Prethodni  1, 2
 Similar topics
-
» Membership - KAKO?
» Kako zaradjujete pare???
» Kako Smuvati ribu :D
» moja nova "masina"
» ~Range Pitalice za "strucnjake"~

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Serbian Runescape Clan™ :: Runescape :: Pitanja, Odgovori i Predlozi-
Skoči na: