Serbian Runescape Clan™
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi
Sat i Datum
Vreme
Zadnje teme
» Zasto je ovaj forum prso?!
~Range Pitalice za "strucnjake"~ Icon_minitimeNed Nov 01, 2009 1:12 am od milutin

» SPAM FTL
~Range Pitalice za "strucnjake"~ Icon_minitimeSub Okt 24, 2009 7:58 pm od milutin

» Nov Forum
~Range Pitalice za "strucnjake"~ Icon_minitimeSub Okt 24, 2009 1:04 am od EvilMe137

» Sta radite?
~Range Pitalice za "strucnjake"~ Icon_minitimeNed Okt 18, 2009 1:55 pm od Nikolaknot

» NE MOGU DA UPLATIM MEMBERS!!!
~Range Pitalice za "strucnjake"~ Icon_minitimePet Okt 16, 2009 1:22 am od Nikolaknot

Linkovi
Dostignuca i ciljevi u RS-u
Runescape Video
Smesne RS slike
PKing drops

Vicevi
Smesni video
Anketa
Sta vise volite?
Zima
~Range Pitalice za "strucnjake"~ Vote_lcap19%~Range Pitalice za "strucnjake"~ Vote_rcap
 19% [ 4 ]
Leto
~Range Pitalice za "strucnjake"~ Vote_lcap81%~Range Pitalice za "strucnjake"~ Vote_rcap
 81% [ 17 ]
Ukupno Glasova : 21

 

 ~Range Pitalice za "strucnjake"~

Ići dole 
+5
Konan113
makar3nK0
sveta41
BorisKnoT
Nikolaknot
9 posters
AutorPoruka
Gost
Gost




~Range Pitalice za "strucnjake"~ Empty
PočaljiNaslov: ~Range Pitalice za "strucnjake"~   ~Range Pitalice za "strucnjake"~ Icon_minitimePon Apr 28, 2008 8:29 am

Treba mi saveti i odgovori "strucnjaka" koji se razumeju u rs,naravno sve je vezano za F2P:
1.Gde je najbolje gruvati range do nekog 60 lvl u f2p
2.Sta je bolje?
-Wilow comp bow (70k)
-Maple short bow (400coinsa)
-Maple long bow (800 coinsa)
3.Koji je najbolji slozeni armour(za range) za:
-F2P
-P2P (members world's)
4.koji still borbe (za range) da koristim?
-accurate
-rapid
-Longrange
-i gde ste vi budzili range na 70 lvl?
Nazad na vrh Ići dole
Nikolaknot

Nikolaknot


Muški
Broj poruka : 586
Godina : 34
Lokacija : Nedodjija bez broja
Datum upisa : 12.06.2007

~Range Pitalice za "strucnjake"~ Empty
PočaljiNaslov: Re: ~Range Pitalice za "strucnjake"~   ~Range Pitalice za "strucnjake"~ Icon_minitimePon Apr 28, 2008 12:35 pm

maple short koristi...za f2p range armor mislim da nemam sta da ti kazem,postoji samo jedan Very Happy

za p2p barrows Very Happy

Koristi rapid Very Happy

Ja sam trenirao u varrock dungeon-u,gadjao kosture preko recice Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




~Range Pitalice za "strucnjake"~ Empty
PočaljiNaslov: ma daj!   ~Range Pitalice za "strucnjake"~ Icon_minitimePon Apr 28, 2008 1:21 pm

Ma daj!Svi kazu preko recice!Aj'' dajte nesto drugo!
Nije tacno da ima samo 1 armour!
Nazad na vrh Ići dole
BorisKnoT

BorisKnoT


Muški
Broj poruka : 436
Godina : 35
Lokacija : N/A
Datum upisa : 03.07.2007

~Range Pitalice za "strucnjake"~ Empty
PočaljiNaslov: Re: ~Range Pitalice za "strucnjake"~   ~Range Pitalice za "strucnjake"~ Icon_minitimePon Apr 28, 2008 1:50 pm

~Dzingis Kan~ ::
Ma daj!Svi kazu preko recice!Aj'' dajte nesto drugo!
Nije tacno da ima samo 1 armour!
Onda koristi studded legs i hardleather body -.-
Idi u Fist of Guthix i cepaj samo range, a mozes i mage. Kad nakupis tokens-a kupi green d'hide coif. To ti je sada naj setup za rangera u f2p...
Probaj malo lesser demons

Edit: Tema je trabala da bude otvorena u "Range quarter"
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




~Range Pitalice za "strucnjake"~ Empty
PočaljiNaslov: ZNAM!   ~Range Pitalice za "strucnjake"~ Icon_minitimePon Apr 28, 2008 3:12 pm

Znam da treba u ranger quarter pogresio sam ne znam kako da premestim. scratch scratch scratch scratch scratch scratch scratch scratch
Ja samo treniram mage u fist of gutixsu.
Aono studed body....... itd.. postoje i kao kombinacije
rune med helm i d'hide (G) torzo i legs
c c c c c c c c c c c c c c c c c c c c c c c c c c c
Nazad na vrh Ići dole
sveta41

sveta41


Muški
Broj poruka : 170
Godina : 38
Lokacija : Srbija
Datum upisa : 23.11.2007

~Range Pitalice za "strucnjake"~ Empty
PočaljiNaslov: Re: ~Range Pitalice za "strucnjake"~   ~Range Pitalice za "strucnjake"~ Icon_minitimePon Apr 28, 2008 3:32 pm

Ja nisam bas neki "ekspert" za range ali mogu da ti kazem gde sam ja trenirao range do 61(moj trenutni range lvl) na Hobgoblins koje mozes da nadjes u Edgeville Dungeon i na polu ostrvu pored Crafting guild-a(jugo zapadno od Faladora)...I odmah da ti kazem da Comp Bows bilo koje vrste su sranje imao sam magic i mnogo su spori,i nevrede da se trose pare na njih(ali to je u potpunosti tvoja odluka dal ces da ga kupis ili ne),ako si f2p nevidim razloga zasto pitas koju opremu memberi nose da treniraju range jer to ti nije od nikakve koristi,a sto se tice stila na koj da napadas ja bi ti preporucio "rapid",a sto se tice armor-a pa bar je to prosto green d'hide set(trimovani samo izgledaju lepse ali nista bolje ne daju) i normalno coif iz Fist of Guthix od arrows koristi iron ili steel(kolko ti novcanik dozvoljava)E da i Amulet of accuracy,posto daje neki pristojan bonus za f2p...Znaci

Green d'hide set
Najbolji Coif koji mozes da uzmes iz Fist of Guthix
Amulet of accuracy
Steel ili iron strele
Maple longbow-Rapid attack style
Nazad na vrh Ići dole
BorisKnoT

BorisKnoT


Muški
Broj poruka : 436
Godina : 35
Lokacija : N/A
Datum upisa : 03.07.2007

~Range Pitalice za "strucnjake"~ Empty
PočaljiNaslov: Re: ~Range Pitalice za "strucnjake"~   ~Range Pitalice za "strucnjake"~ Icon_minitimeUto Apr 29, 2008 12:04 am

E, sad imas Titans sa 99 summoning Suspect
Skida 99 tako da nema potrebe za ostalim skillovima -.- -.- -.- -.- -.-
Nazad na vrh Ići dole
makar3nK0
Moderator
makar3nK0


Muški
Broj poruka : 366
Godina : 48
Lokacija : za tastaturom
Datum upisa : 30.07.2007

~Range Pitalice za "strucnjake"~ Empty
PočaljiNaslov: Re: ~Range Pitalice za "strucnjake"~   ~Range Pitalice za "strucnjake"~ Icon_minitimeUto Apr 29, 2008 2:52 am

nemoj zaboraviti lobstere
Razz
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




~Range Pitalice za "strucnjake"~ Empty
PočaljiNaslov: ma..   ~Range Pitalice za "strucnjake"~ Icon_minitimeUto Apr 29, 2008 7:38 am

Ma dajte vise ti loby-i:lol!: lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! Sad Smile Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Nikolaknot

Nikolaknot


Muški
Broj poruka : 586
Godina : 34
Lokacija : Nedodjija bez broja
Datum upisa : 12.06.2007

~Range Pitalice za "strucnjake"~ Empty
PočaljiNaslov: Re: ~Range Pitalice za "strucnjake"~   ~Range Pitalice za "strucnjake"~ Icon_minitimeUto Apr 29, 2008 3:24 pm

Mali razmisli lepo,ako spominjes 61 lvl i posle 70 lvl range na f2p,da li zaista ne postoji samo jedan jedini range set?! Ako me ubedis onda super,osim ako neces da nosis sranja,sto bi moglo da se uporedi da ides fm do kraja sa normal logs....

srecno sa kapiranjem mog posta....

Ja sam ti rekao da sam inace tamo trenirao,mozes ti da ubijas sta hoces,lesere ti ne preporucujem jer si mali lvl i vrisnuces Smile Posto zadnji put kad sam bio,vise nisam mogao da se sakrijem i cepam...


P.S. Borise sta su sad ubacili????? Skida 99????!
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




~Range Pitalice za "strucnjake"~ Empty
PočaljiNaslov: boze?!@   ~Range Pitalice za "strucnjake"~ Icon_minitimeUto Apr 29, 2008 4:05 pm

E si ti normalan?
Ja sam sa 48 lvl cb tukao lessere strenght m9i je bio 50!
A ti meni kazes "VRISNUCU" smejanje smejanje smejanje smejanje smejanje smejanje smejanje smejanje smejanje smejanje smejanje
Nazad na vrh Ići dole
Konan113

Konan113


Muški
Broj poruka : 453
Godina : 30
Lokacija : World 48
Posao : Woodcutting
Datum upisa : 05.04.2008

~Range Pitalice za "strucnjake"~ Empty
PočaljiNaslov: Re: ~Range Pitalice za "strucnjake"~   ~Range Pitalice za "strucnjake"~ Icon_minitimeUto Apr 29, 2008 4:09 pm

Au brate!!! Ubio si ih 2 i istrosio sav food i hp... lol!
Sad kolki ti je range valjda manje od 50 skidaces 6 max ponesi swordies i ubices 1 uz malo srece! lol! smejanje
Nazad na vrh Ići dole
BorisKnoT

BorisKnoT


Muški
Broj poruka : 436
Godina : 35
Lokacija : N/A
Datum upisa : 03.07.2007

~Range Pitalice za "strucnjake"~ Empty
PočaljiNaslov: Re: ~Range Pitalice za "strucnjake"~   ~Range Pitalice za "strucnjake"~ Icon_minitimeUto Apr 29, 2008 5:04 pm

Nikolaknot ::

P.S. Borise sta su sad ubacili????? Skida 99????!
Neki titan, pogledaj vid u "Farewell to Runescape" temi.
Nazad na vrh Ići dole
Nikolaknot

Nikolaknot


Muški
Broj poruka : 586
Godina : 34
Lokacija : Nedodjija bez broja
Datum upisa : 12.06.2007

~Range Pitalice za "strucnjake"~ Empty
PočaljiNaslov: Re: ~Range Pitalice za "strucnjake"~   ~Range Pitalice za "strucnjake"~ Icon_minitimeSre Apr 30, 2008 2:05 pm

Video sam,smesno i tuzno...


Alo klinjo,to sto ti sad izigravas mudo i smeskas se,slobodno...48 cb? svaka cast,i za 50 str,nevidjeno jak....mislim slobodno idi na lessers Very Happy Pa se javi kad te ojade,plus odlican ti range,pogadjaces ga samo tako...jos ako budes koristio bronze arrows onda jos vise Smile


A bas me interesuje koliko si ti lessers ubio za ceo inv lobsa,i koliko ti treba da ih ubijes hahahahahah Smile

nemoj si smesan,molim te Smile
Nazad na vrh Ići dole
Evil Bure
Moderator
Evil Bure


Muški
Broj poruka : 348
Godina : 35
Lokacija : Zemun
Posao : Basista
Datum upisa : 13.06.2007

~Range Pitalice za "strucnjake"~ Empty
PočaljiNaslov: Re: ~Range Pitalice za "strucnjake"~   ~Range Pitalice za "strucnjake"~ Icon_minitimeSre Feb 04, 2009 2:56 pm

Aj da ovaj thread iskoristim na malo normalniji nacim nacin...
paste sad: Ja nosim od ranged armor najklasicnije Full black d hide, coif, common boots (nemam para za ranger), prayer book rune cross i emerald (e) bolts. To je sasvim ok za prosecnog rangera, jel da?
E sad ljudi, aj mi objasnite po cemu je full void (ranger helm) bolji od ovog gore navedenog? moja kombinacija daje skoro +50 na ranged bonus nego full void!
Zasto je onda full void bolji?!
Rangeri javljajte se!!!
Fala na paznji...
Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/evilbure
EvilMe137
Admin
EvilMe137


Muški
Broj poruka : 740
Godina : 42
Lokacija : Kragujevac, Srbija
Posao : Bodychecker
Datum upisa : 02.07.2007

~Range Pitalice za "strucnjake"~ Empty
PočaljiNaslov: Re: ~Range Pitalice za "strucnjake"~   ~Range Pitalice za "strucnjake"~ Icon_minitimeSre Feb 04, 2009 4:16 pm

Citat :
Void Knight Armour is received as a reward from playing the mini-game Pest Control. It increases your ranged by 10%.

Sa Tip It. Ako roljas 30 dmg onda: 30+10% = 33%
Zamisli na 99 range!!!
Nazad na vrh Ići dole
http://www.veselaekipa.net/
Evil Bure
Moderator
Evil Bure


Muški
Broj poruka : 348
Godina : 35
Lokacija : Zemun
Posao : Basista
Datum upisa : 13.06.2007

~Range Pitalice za "strucnjake"~ Empty
PočaljiNaslov: Re: ~Range Pitalice za "strucnjake"~   ~Range Pitalice za "strucnjake"~ Icon_minitimeSre Feb 04, 2009 4:24 pm

aha... wow... zanimljivo..
dakle stats nisu uvek u pravu.
Fala puno, pozz
Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/evilbure
Neko




Muški
Broj poruka : 28
Lokacija : Negde
Datum upisa : 21.12.2008

~Range Pitalice za "strucnjake"~ Empty
PočaljiNaslov: Re: ~Range Pitalice za "strucnjake"~   ~Range Pitalice za "strucnjake"~ Icon_minitimeČet Feb 05, 2009 11:57 pm

Citat :
If you wear a complete set of void knight armour (you don't need a mace for the set), you will receive a bonus 'set effect' depending on the helm you have chosen to wear.

* Void melee helm: +10% to Attack and damage
* Void mage helm: +30% to Magic attack
* Void ranger helm: +10% to Attack and damage

I naravno neki od likova na oficijelnom forumu su testirali prosjecan exp sa full black d hide i full void (range). Ispalo je da je void bolji, iako ima manji range bonus, koji nadomješćuje sa set bonusom.
Nazad na vrh Ići dole
EvilMe137
Admin
EvilMe137


Muški
Broj poruka : 740
Godina : 42
Lokacija : Kragujevac, Srbija
Posao : Bodychecker
Datum upisa : 02.07.2007

~Range Pitalice za "strucnjake"~ Empty
PočaljiNaslov: Re: ~Range Pitalice za "strucnjake"~   ~Range Pitalice za "strucnjake"~ Icon_minitimePet Feb 06, 2009 5:29 pm

Neko ::
Citat :
If you wear a complete set of void knight armour (you don't need a mace for the set), you will receive a bonus 'set effect' depending on the helm you have chosen to wear.

* Void melee helm: +10% to Attack and damage
* Void mage helm: +30% to Magic attack
* Void ranger helm: +10% to Attack and damage

I naravno neki od likova na oficijelnom forumu su testirali prosjecan exp sa full black d hide i full void (range). Ispalo je da je void bolji, iako ima manji range bonus, koji nadomješćuje sa set bonusom.

Upravo to, Neko!
Nazad na vrh Ići dole
http://www.veselaekipa.net/
Konan113

Konan113


Muški
Broj poruka : 453
Godina : 30
Lokacija : World 48
Posao : Woodcutting
Datum upisa : 05.04.2008

~Range Pitalice za "strucnjake"~ Empty
PočaljiNaslov: Re: ~Range Pitalice za "strucnjake"~   ~Range Pitalice za "strucnjake"~ Icon_minitimePet Feb 06, 2009 7:38 pm

Bane me sad podseca na nekog mudraca veterana, ono fazon popio svu pamet rs-a... Smile
Nazad na vrh Ići dole
EvilMe137
Admin
EvilMe137


Muški
Broj poruka : 740
Godina : 42
Lokacija : Kragujevac, Srbija
Posao : Bodychecker
Datum upisa : 02.07.2007

~Range Pitalice za "strucnjake"~ Empty
PočaljiNaslov: Re: ~Range Pitalice za "strucnjake"~   ~Range Pitalice za "strucnjake"~ Icon_minitimePet Feb 06, 2009 8:05 pm

Konan113 ::
Bane me sad podseca na nekog mudraca veterana, ono fazon popio svu pamet rs-a... Smile
Da, bas to! Upravo tako, Konane!

Muahahahahaa
Nazad na vrh Ići dole
http://www.veselaekipa.net/
Dule 91

Dule 91


Muški
Broj poruka : 377
Godina : 32
Lokacija : Beograd
Posao : Sk8-er
Datum upisa : 12.06.2007

~Range Pitalice za "strucnjake"~ Empty
PočaljiNaslov: Re: ~Range Pitalice za "strucnjake"~   ~Range Pitalice za "strucnjake"~ Icon_minitimePet Feb 06, 2009 11:12 pm

Konane vidi se da duvas i ja sam imao takve vizije dok sam cepao... Smile
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





~Range Pitalice za "strucnjake"~ Empty
PočaljiNaslov: Re: ~Range Pitalice za "strucnjake"~   ~Range Pitalice za "strucnjake"~ Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
~Range Pitalice za "strucnjake"~
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» RANGE X
» moja nova "masina"

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Serbian Runescape Clan™ :: Runescape :: Ranger's Home-
Skoči na: