Serbian Runescape Clan™
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi
Sat i Datum
Vreme
Zadnje teme
» Zasto je ovaj forum prso?!
Membership - KAKO? Icon_minitimeNed Nov 01, 2009 1:12 am od milutin

» SPAM FTL
Membership - KAKO? Icon_minitimeSub Okt 24, 2009 7:58 pm od milutin

» Nov Forum
Membership - KAKO? Icon_minitimeSub Okt 24, 2009 1:04 am od EvilMe137

» Sta radite?
Membership - KAKO? Icon_minitimeNed Okt 18, 2009 1:55 pm od Nikolaknot

» NE MOGU DA UPLATIM MEMBERS!!!
Membership - KAKO? Icon_minitimePet Okt 16, 2009 1:22 am od Nikolaknot

Linkovi
Dostignuca i ciljevi u RS-u
Runescape Video
Smesne RS slike
PKing drops

Vicevi
Smesni video
Anketa
Sta vise volite?
Zima
Membership - KAKO? Vote_lcap19%Membership - KAKO? Vote_rcap
 19% [ 4 ]
Leto
Membership - KAKO? Vote_lcap81%Membership - KAKO? Vote_rcap
 81% [ 17 ]
Ukupno Glasova : 21

 

 Membership - KAKO?

Ići dole 
+3
EvilMe137
Nikolaknot
BorisKnoT
7 posters
AutorPoruka
BorisKnoT

BorisKnoT


Muški
Broj poruka : 436
Godina : 35
Lokacija : N/A
Datum upisa : 03.07.2007

Membership - KAKO? Empty
PočaljiNaslov: Membership - KAKO?   Membership - KAKO? Icon_minitimeUto Jan 29, 2008 5:49 pm

Pazi ovo!
Jagex mi je blokirao placanje kreditnom karticom ("currently" Suspect ) a sad nemogu da placam ni preko Moneybookers-a. Poslao sam im mail na koji su mi odgovorili posle 2 dana i kazu da je neki World Pay blokirao Moneybookers payment. Na pitanje kada cu moci da ponovo placam kreditnom karticom mi nisu odgovorili. Sad tek vidim koliko ih boli levi klik za igrace. Customer support im je 99% na forumima, EEEEEEEJ forum!!!
Nazad na vrh Ići dole
Nikolaknot

Nikolaknot


Muški
Broj poruka : 586
Godina : 34
Lokacija : Nedodjija bez broja
Datum upisa : 12.06.2007

Membership - KAKO? Empty
PočaljiNaslov: Re: Membership - KAKO?   Membership - KAKO? Icon_minitimeUto Jan 29, 2008 6:12 pm

jebem im mater svima i popuse mi svi oni,ajmo ludi Iracani sjebite sve =D inace danas sam malo ono van takta tako da vas necudi Smile
Nazad na vrh Ići dole
EvilMe137
Admin
EvilMe137


Muški
Broj poruka : 740
Godina : 42
Lokacija : Kragujevac, Srbija
Posao : Bodychecker
Datum upisa : 02.07.2007

Membership - KAKO? Empty
PočaljiNaslov: Re: Membership - KAKO?   Membership - KAKO? Icon_minitimePet Feb 01, 2008 8:09 am

Koliko znam sve radi u vezi Moneybookers-a i PaybyCash-a. Cak se i sam mozes uveriti na sledecoj adresi:
Like a Star @ heaven http://www.paybycash.com/options/index.php?country=RS
Najbitnija stvar koju smo 100 puta ponavaljali jeste: email. Najbitniji je email. Uvek daj email koji je od tvog provajdera. Ok, reci ces da nekome radi i na YahooMail i na Gmail itd. itd. Sve ja to znam. Ali probaj ovako da uradis. Kada cukas email kucaj ga od tvog provajdera. Znam da ce transakcija 100% uspeti. Sad, da li su i tebe blokirali ko Nikolu... Ako jesu... Ma mora da radi Moneybookers.
Reci mi jesi li ti uspeo da uplatis na Moneybookers? Ako i jesi, jesi probao da preko toga uplatis na RS?
Nazad na vrh Ići dole
http://www.veselaekipa.net/
BorisKnoT

BorisKnoT


Muški
Broj poruka : 436
Godina : 35
Lokacija : N/A
Datum upisa : 03.07.2007

Membership - KAKO? Empty
PočaljiNaslov: Re: Membership - KAKO?   Membership - KAKO? Icon_minitimePet Feb 01, 2008 2:43 pm

Gle Very Happy
Kad se ulogujem na "start new subscription" i odem na paybycash uopste mi ne pokaze moneyscammers (moneybookers), paypal i e-gold jer, kako Jagex kaze, WorldPay (preko njih se vrsi jako veliki broj internet transakcija) mi je blokirao placanje preko kartice i moneyscammers-a Smile zato sto je vlasnik kartice (onaj bosanac sto je meni i Nikoli placao mems) trazio neki izvestaj.
Nazad na vrh Ići dole
EvilMe137
Admin
EvilMe137


Muški
Broj poruka : 740
Godina : 42
Lokacija : Kragujevac, Srbija
Posao : Bodychecker
Datum upisa : 02.07.2007

Membership - KAKO? Empty
PočaljiNaslov: Re: Membership - KAKO?   Membership - KAKO? Icon_minitimePet Feb 01, 2008 3:06 pm

E ovako... Imas opciju i da saljes pare pismom (postom). Ili da uplatis preko banke na racun Jagexa ili na racun Moneybookers-a. Raspitaj se o tome posto ja ne znam nista o tom nacinu placanja ali znam da mnogi tako placaju.
Bas su te skucali...
Nazad na vrh Ići dole
http://www.veselaekipa.net/
BorisKnoT

BorisKnoT


Muški
Broj poruka : 436
Godina : 35
Lokacija : N/A
Datum upisa : 03.07.2007

Membership - KAKO? Empty
PočaljiNaslov: Re: Membership - KAKO?   Membership - KAKO? Icon_minitimePet Feb 01, 2008 6:45 pm

Jedino da saljem pare postom silent
Nazad na vrh Ići dole
makar3nK0
Moderator
makar3nK0


Muški
Broj poruka : 366
Godina : 48
Lokacija : za tastaturom
Datum upisa : 30.07.2007

Membership - KAKO? Empty
PočaljiNaslov: Re: Membership - KAKO?   Membership - KAKO? Icon_minitimePet Feb 01, 2008 7:34 pm

borise ako imas adsl ja znam resenje ...
pozovi operatera na 0800100100 mislim da je ali proveri i reci da nemozes da uplatis jer te detektuje kao da si u americi i odbija transakciju zbog toga sto si ti u podatke ukucao srbiju...

Telekom dobija jeftin internet iz amerike i cesto su ovo problemi kod placanja nekih sajtova ...

resenje - lik ce ti preko telefona govoriti sta da radis da bi napravio svoju konekciju , pripremi ugovor sa telekomom jer ce vam trebati username i pasword vaseg modema a on se nalazi na tom ugovoru -znaci i user i pass su brdo cifara i brojeva mesano ....

Ovo je resenje samo ako imas telekom adsl a ako ne moze da posluzi nekome ko ima slicne probleme
Nazad na vrh Ići dole
BorisKnoT

BorisKnoT


Muški
Broj poruka : 436
Godina : 35
Lokacija : N/A
Datum upisa : 03.07.2007

Membership - KAKO? Empty
PočaljiNaslov: Re: Membership - KAKO?   Membership - KAKO? Icon_minitimeSub Feb 02, 2008 1:32 pm

Meni su blokirali acc (Borisknot), nisu IP ili tako nesto...
Probao sam sa drugim acc i moze preko Moneyscammers...

@Trixx- Zar onaj broj nije 042/200-200 smejanje
Nazad na vrh Ići dole
EvilMe137
Admin
EvilMe137


Muški
Broj poruka : 740
Godina : 42
Lokacija : Kragujevac, Srbija
Posao : Bodychecker
Datum upisa : 02.07.2007

Membership - KAKO? Empty
PočaljiNaslov: Re: Membership - KAKO?   Membership - KAKO? Icon_minitimeSub Feb 02, 2008 3:07 pm

Pa majku mu Borise, mogo si odma da nam kazes da ne mucimo nase glave...
Nazad na vrh Ići dole
http://www.veselaekipa.net/
Konan113

Konan113


Muški
Broj poruka : 453
Godina : 29
Lokacija : World 48
Posao : Woodcutting
Datum upisa : 05.04.2008

Membership - KAKO? Empty
PočaljiNaslov: Re: Membership - KAKO?   Membership - KAKO? Icon_minitimeSub Jul 05, 2008 2:19 pm

E posto ja nisam vise member, zeleo bih da mi neko objasni kako da platim bez kreditne kartice (cale i keva imaju po visa electron a to ne moze)...
Znam da Boris i Snupi placaju kesom pa neka mi objasne... Smile
Nazad na vrh Ići dole
sveta41

sveta41


Muški
Broj poruka : 170
Godina : 38
Lokacija : Srbija
Datum upisa : 23.11.2007

Membership - KAKO? Empty
PočaljiNaslov: Re: Membership - KAKO?   Membership - KAKO? Icon_minitimeSub Jul 05, 2008 3:42 pm

Konan113 ::
E posto ja nisam vise member, zeleo bih da mi neko objasni kako da platim bez kreditne kartice (cale i keva imaju po visa electron a to ne moze)...
Znam da Boris i Snupi placaju kesom pa neka mi objasne... Smile

Kako bre mislis ne moze?Pa Visa electron ti je kao i obicna Visa kreditna kartica,samo sto je electron samo za placanje usluga i kupovinu na internetu,nemozes da podizes pare prekao automata...Pa Bure placao pre ko takve kartice
Nazad na vrh Ići dole
Konan113

Konan113


Muški
Broj poruka : 453
Godina : 29
Lokacija : World 48
Posao : Woodcutting
Datum upisa : 05.04.2008

Membership - KAKO? Empty
PočaljiNaslov: Re: Membership - KAKO?   Membership - KAKO? Icon_minitimeSub Jul 05, 2008 6:49 pm

I Bure mi je rekao kad smo se videli da ne moze electron jbg. Surprised
Nazad na vrh Ići dole
sveta41

sveta41


Muški
Broj poruka : 170
Godina : 38
Lokacija : Srbija
Datum upisa : 23.11.2007

Membership - KAKO? Empty
PočaljiNaslov: Re: Membership - KAKO?   Membership - KAKO? Icon_minitimeSub Jul 05, 2008 9:06 pm

Pa jbg onda,sledece nedelje cu da dobijem karticu i ako nebude radilo,lepo cu da batalim runescape na duze vreme ako ne i zauvek, a da placam duplo postom...pa tolka budala nisam Evil or Very Mad
Nazad na vrh Ići dole
Konan113

Konan113


Muški
Broj poruka : 453
Godina : 29
Lokacija : World 48
Posao : Woodcutting
Datum upisa : 05.04.2008

Membership - KAKO? Empty
PočaljiNaslov: Re: Membership - KAKO?   Membership - KAKO? Icon_minitimeNed Jul 06, 2008 1:25 am

E proverio sam, Visa Electron moze samo ako zivish u UK, van toga ne moze... Sto bi Sveta rekao, glupi ograniceni Britanci.... Zao mi je... Vishe nikada necu biti member Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Membership - KAKO? Empty
PočaljiNaslov: Re: Membership - KAKO?   Membership - KAKO? Icon_minitimeNed Jul 06, 2008 7:49 am

E jbg...Ali ne brini se ja cu ti pravim drustvo Surprised
Nazad na vrh Ići dole
Nikolaknot

Nikolaknot


Muški
Broj poruka : 586
Godina : 34
Lokacija : Nedodjija bez broja
Datum upisa : 12.06.2007

Membership - KAKO? Empty
PočaljiNaslov: Re: Membership - KAKO?   Membership - KAKO? Icon_minitimeNed Jul 06, 2008 2:17 pm

ma ne brini se konane,jebacemo mi u kanteru onda Wink hehe
Nazad na vrh Ići dole
Dule 91

Dule 91


Muški
Broj poruka : 377
Godina : 32
Lokacija : Beograd
Posao : Sk8-er
Datum upisa : 12.06.2007

Membership - KAKO? Empty
PočaljiNaslov: Re: Membership - KAKO?   Membership - KAKO? Icon_minitimeNed Jul 06, 2008 5:05 pm

Kad smo kod Kantera tu sam i ja Very Happy .
Nazad na vrh Ići dole
BorisKnoT

BorisKnoT


Muški
Broj poruka : 436
Godina : 35
Lokacija : N/A
Datum upisa : 03.07.2007

Membership - KAKO? Empty
PočaljiNaslov: Re: Membership - KAKO?   Membership - KAKO? Icon_minitimeNed Jul 06, 2008 9:14 pm

Konan113 ::
E proverio sam, Visa Electron moze samo ako zivish u UK, van toga ne moze... Sto bi Sveta rekao, glupi ograniceni Britanci.... Zao mi je... Vishe nikada necu biti member Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad
Nije problem u Britancima nego u Srbima Twisted Evil
Nazad na vrh Ići dole
Konan113

Konan113


Muški
Broj poruka : 453
Godina : 29
Lokacija : World 48
Posao : Woodcutting
Datum upisa : 05.04.2008

Membership - KAKO? Empty
PočaljiNaslov: Re: Membership - KAKO?   Membership - KAKO? Icon_minitimeNed Jul 06, 2008 9:42 pm

Pa pazi, onda je problem u celom svetu... Jer ni Francuz, ni Amer, ni Japanac ne moze da placa preko Visa Electron => Britanci = Kreteni
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Membership - KAKO? Empty
PočaljiNaslov: Re: Membership - KAKO?   Membership - KAKO? Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Membership - KAKO?
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Kako zaradjujete pare???
» Kako Smuvati ribu :D
» Upustvo kako namestiti GTA 4 da radi na SP2

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Serbian Runescape Clan™ :: Pub, Media, Support :: Support Info-
Skoči na: