Serbian Runescape Clan™
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi
Sat i Datum
Vreme
Zadnje teme
» Zasto je ovaj forum prso?!
Ikariam - Da napravimo koaliciju - Srbija - Page 4 Icon_minitimeNed Nov 01, 2009 1:12 am od milutin

» SPAM FTL
Ikariam - Da napravimo koaliciju - Srbija - Page 4 Icon_minitimeSub Okt 24, 2009 7:58 pm od milutin

» Nov Forum
Ikariam - Da napravimo koaliciju - Srbija - Page 4 Icon_minitimeSub Okt 24, 2009 1:04 am od EvilMe137

» Sta radite?
Ikariam - Da napravimo koaliciju - Srbija - Page 4 Icon_minitimeNed Okt 18, 2009 1:55 pm od Nikolaknot

» NE MOGU DA UPLATIM MEMBERS!!!
Ikariam - Da napravimo koaliciju - Srbija - Page 4 Icon_minitimePet Okt 16, 2009 1:22 am od Nikolaknot

Linkovi
Dostignuca i ciljevi u RS-u
Runescape Video
Smesne RS slike
PKing drops

Vicevi
Smesni video
Anketa
Sta vise volite?
Zima
Ikariam - Da napravimo koaliciju - Srbija - Page 4 Vote_lcap19%Ikariam - Da napravimo koaliciju - Srbija - Page 4 Vote_rcap
 19% [ 4 ]
Leto
Ikariam - Da napravimo koaliciju - Srbija - Page 4 Vote_lcap81%Ikariam - Da napravimo koaliciju - Srbija - Page 4 Vote_rcap
 81% [ 17 ]
Ukupno Glasova : 21

 

 Ikariam - Da napravimo koaliciju - Srbija

Ići dole 
+6
BorisKnoT
Angorn91®
Nikolaknot
NIMARK
EvilMe137
makar3nK0
10 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeći
AutorPoruka
makar3nK0
Moderator
makar3nK0


Muški
Broj poruka : 366
Godina : 48
Lokacija : za tastaturom
Datum upisa : 30.07.2007

Ikariam - Da napravimo koaliciju - Srbija - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ikariam - Da napravimo koaliciju - Srbija   Ikariam - Da napravimo koaliciju - Srbija - Page 4 Icon_minitimeUto Jun 10, 2008 12:31 pm

Nikolaknot ::
Nigde ne pise da vracaju,a inace bolje da ne znas sta sada mislim.

I iskreno sto se rs-a tice,skinuo sam se totalno,i najiskrenije me boli ,,lepo pisanije,, i za jagex i za njihovu igricu sa gomilom maloletnih izroda!

Hvala,dovidjenja!
Pametan covek Smile
RS u failed Djubre
Inace nikola kako ti se svidja u novoj alijansi??? santa
Nazad na vrh Ići dole
Nikolaknot

Nikolaknot


Muški
Broj poruka : 586
Godina : 34
Lokacija : Nedodjija bez broja
Datum upisa : 12.06.2007

Ikariam - Da napravimo koaliciju - Srbija - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ikariam - Da napravimo koaliciju - Srbija   Ikariam - Da napravimo koaliciju - Srbija - Page 4 Icon_minitimePet Jun 20, 2008 10:15 pm

inace ovaj,necu da igram vise ikariam,smorio sam se opasno,nick znas a pass je 1defacto Smile ako nije,javi se,dam ti drugi hehe Very Happy

pa srecno Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
makar3nK0
Moderator
makar3nK0


Muški
Broj poruka : 366
Godina : 48
Lokacija : za tastaturom
Datum upisa : 30.07.2007

Ikariam - Da napravimo koaliciju - Srbija - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ikariam - Da napravimo koaliciju - Srbija   Ikariam - Da napravimo koaliciju - Srbija - Page 4 Icon_minitimeNed Jun 22, 2008 6:33 pm

Ma jebiga , sry sto sam i ja quitovo sad kad si dosao , ali kao sto vidis Pwnovo sam ih sve sa 1.1 mil generala ...
Pisao sam devolpmenbt teamu da ako ne poboljsaju ratovanje quitujem za stalno ...
Vacation mi je do daljnjeg ....
Nazad na vrh Ići dole
Konan113

Konan113


Muški
Broj poruka : 453
Godina : 30
Lokacija : World 48
Posao : Woodcutting
Datum upisa : 05.04.2008

Ikariam - Da napravimo koaliciju - Srbija - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ikariam - Da napravimo koaliciju - Srbija   Ikariam - Da napravimo koaliciju - Srbija - Page 4 Icon_minitimeNed Jun 22, 2008 6:49 pm

Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Ikariam - Da napravimo koaliciju - Srbija - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: cool   Ikariam - Da napravimo koaliciju - Srbija - Page 4 Icon_minitimeNed Jun 22, 2008 7:00 pm

Joj znate kako je extra taj runscape navukao sam se na njega skroz je strava......pirat
Nazad na vrh Ići dole
Nikolaknot

Nikolaknot


Muški
Broj poruka : 586
Godina : 34
Lokacija : Nedodjija bez broja
Datum upisa : 12.06.2007

Ikariam - Da napravimo koaliciju - Srbija - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ikariam - Da napravimo koaliciju - Srbija   Ikariam - Da napravimo koaliciju - Srbija - Page 4 Icon_minitimePon Jun 23, 2008 1:23 pm

rs je sranje Smile

Nekada je rs bio rs!tj igra! ovo je sada za retarde! mrzim kad nesto dobro izmene i zaseru!
Nazad na vrh Ići dole
Dule 91

Dule 91


Muški
Broj poruka : 377
Godina : 32
Lokacija : Beograd
Posao : Sk8-er
Datum upisa : 12.06.2007

Ikariam - Da napravimo koaliciju - Srbija - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ikariam - Da napravimo koaliciju - Srbija   Ikariam - Da napravimo koaliciju - Srbija - Page 4 Icon_minitimeUto Jun 24, 2008 7:30 am

Nikolaknot ::
rs je sranje Smile

Nekada je rs bio rs!tj igra! ovo je sada za retarde! mrzim kad nesto dobro izmene i zaseru!
Isto takodje Very Happy .
Nazad na vrh Ići dole
el stefan!




Muški
Broj poruka : 148
Godina : 32
Lokacija : Blok 62
Posao : ispijanje piva
Datum upisa : 03.08.2007

Ikariam - Da napravimo koaliciju - Srbija - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ikariam - Da napravimo koaliciju - Srbija   Ikariam - Da napravimo koaliciju - Srbija - Page 4 Icon_minitimePon Sep 01, 2008 2:29 pm

e mak aj me nadji napravio sam se na alpha serveru ali ne znam kako se igra ova igra... kordinate su mi 34 89 ime grada Ras.
Nazad na vrh Ići dole
makar3nK0
Moderator
makar3nK0


Muški
Broj poruka : 366
Godina : 48
Lokacija : za tastaturom
Datum upisa : 30.07.2007

Ikariam - Da napravimo koaliciju - Srbija - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ikariam - Da napravimo koaliciju - Srbija   Ikariam - Da napravimo koaliciju - Srbija - Page 4 Icon_minitimeUto Sep 02, 2008 2:38 am

Stefan! ::
e mak aj me nadji napravio sam se na alpha serveru ali ne znam kako se igra ova igra... kordinate su mi 34 89 ime grada Ras.

ok , evo sad cu te pronaci Wink

EDIT - umm , nema te , dali si siguran da je to www.ikariam.org ? ili je www.ikariam.com ...

ako je ovo drugo nevalja Sad
Nazad na vrh Ići dole
el stefan!




Muški
Broj poruka : 148
Godina : 32
Lokacija : Blok 62
Posao : ispijanje piva
Datum upisa : 03.08.2007

Ikariam - Da napravimo koaliciju - Srbija - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ikariam - Da napravimo koaliciju - Srbija   Ikariam - Da napravimo koaliciju - Srbija - Page 4 Icon_minitimeUto Sep 02, 2008 5:25 pm

aaaaaaa ne mogu da verujem... icariam.com je Sad a taman sam se razgradio da ne znam ni kamen da kupim... aj da me zoves u alijansu sad cu da udjem na ikariam.org
Nazad na vrh Ići dole
makar3nK0
Moderator
makar3nK0


Muški
Broj poruka : 366
Godina : 48
Lokacija : za tastaturom
Datum upisa : 30.07.2007

Ikariam - Da napravimo koaliciju - Srbija - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ikariam - Da napravimo koaliciju - Srbija   Ikariam - Da napravimo koaliciju - Srbija - Page 4 Icon_minitimeSre Sep 03, 2008 12:04 am

alijansa je UnitedSerbia , tag je SERBS , pronadji je u ambasadi na aliance search -u i imas sa desne strane ruke koje se rukuju klikni i to je to...

pre nego sto pocnes kontaktiraj Malog Pericu, koordinate su : Loreatia[73:15]
grad goli otok Wink

Ja sam na vacation pa cu preko malog perice saznati i uci da te primim u alijansu
Nazad na vrh Ići dole
el stefan!




Muški
Broj poruka : 148
Godina : 32
Lokacija : Blok 62
Posao : ispijanje piva
Datum upisa : 03.08.2007

Ikariam - Da napravimo koaliciju - Srbija - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ikariam - Da napravimo koaliciju - Srbija   Ikariam - Da napravimo koaliciju - Srbija - Page 4 Icon_minitimeSre Sep 03, 2008 5:00 pm

ma ja nemam ambasadu... i ne znam kako da nabacim kamen... koordinate su mi 52:57... sve sam unapredio na lvl 3 ali posle tog lvl-a mi treba kamen a ja ne znam ni kako se trejduje Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
makar3nK0
Moderator
makar3nK0


Muški
Broj poruka : 366
Godina : 48
Lokacija : za tastaturom
Datum upisa : 30.07.2007

Ikariam - Da napravimo koaliciju - Srbija - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ikariam - Da napravimo koaliciju - Srbija   Ikariam - Da napravimo koaliciju - Srbija - Page 4 Icon_minitimeČet Sep 04, 2008 1:49 am

Stefan! ::
ma ja nemam ambasadu... i ne znam kako da nabacim kamen... koordinate su mi 52:57... sve sam unapredio na lvl 3 ali posle tog lvl-a mi treba kamen a ja ne znam ni kako se trejduje Very Happy

Znaci napravi palatu da mozes da kolonizujes i odma se preseli kod nas u arhipelag , da smo blizu ...

Tu cemo te bustovati do pasjih jaja tako da ces se preko noci razviti Very Happy
samo je vazno da smo blizu zato nemoj praviti gresku i trositi vreme na taj prvi grad nego kofer u ruke i put pod noge do svete srpske zemlje Very Happy

cim preselis abounduj koloniju , ili ti ugasi taj prvi grad ... imaces tu opciju u townhall
Nazad na vrh Ići dole
makar3nK0
Moderator
makar3nK0


Muški
Broj poruka : 366
Godina : 48
Lokacija : za tastaturom
Datum upisa : 30.07.2007

Ikariam - Da napravimo koaliciju - Srbija - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ikariam - Da napravimo koaliciju - Srbija   Ikariam - Da napravimo koaliciju - Srbija - Page 4 Icon_minitimeČet Sep 04, 2008 1:59 am

imas tog luzera lvl 22 , lik je inactive, name bad-di , grad mu je kronfort , napravi 2-5 swordmana i napadni ga jer nema vojske , taman ces mu uzeti nesto kamena... vodi racuna da imas cargo ship-ova jer ti trebaju ako oces loot da pokupis ...

dobar savet - na highscore mozes videti ko koliko ima armije jednostavno , ukucas ime i pod
-Generals vidis kolko ima poena .. to je vojska. Ako je 0 udri u pillage Laughing
Nazad na vrh Ići dole
Angorn91®
Admin
Angorn91®


Muški
Broj poruka : 735
Godina : 32
Lokacija : Skola-teretana-azeroth-kafic
Posao : Holy or retri
Datum upisa : 07.06.2007

Ikariam - Da napravimo koaliciju - Srbija - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ikariam - Da napravimo koaliciju - Srbija   Ikariam - Da napravimo koaliciju - Srbija - Page 4 Icon_minitimeČet Sep 04, 2008 2:57 pm

Samo budi pazljiv u nastavku igre, cak i ako ima malo vojske ne znaci da ne moze za cas da je izgradi. Proveri i ostale statse. Ja sam jednog lika smarao 2 dana i kad je napravio vojscurinu pobio mi sve vojnike, nije uspeo pillage ali sam ipak morao svoju vojsku ponovo da uzgajam.
Nazad na vrh Ići dole
http://src2007.serbianforum.info
el stefan!




Muški
Broj poruka : 148
Godina : 32
Lokacija : Blok 62
Posao : ispijanje piva
Datum upisa : 03.08.2007

Ikariam - Da napravimo koaliciju - Srbija - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: ikariam   Ikariam - Da napravimo koaliciju - Srbija - Page 4 Icon_minitimeSub Sep 06, 2008 12:15 pm

aj mi daj koordinate tog lvl 22 luzera... inace napravio sam do jaja vojsku ali nisam jos palace... fali mi kamena... od vojske imam falange i swordsman-e... imam i battle ships i obicne teretne brodove ima bre da ga isprangijam samo koordinate mi daj ne mogu da ga nadjem na world map
Nazad na vrh Ići dole
el stefan!




Muški
Broj poruka : 148
Godina : 32
Lokacija : Blok 62
Posao : ispijanje piva
Datum upisa : 03.08.2007

Ikariam - Da napravimo koaliciju - Srbija - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ikariam - Da napravimo koaliciju - Srbija   Ikariam - Da napravimo koaliciju - Srbija - Page 4 Icon_minitimeSub Sep 06, 2008 4:02 pm

e odvalio sam ja tog pedera i pise u combat logu da sam ga pobedio ali ne pise da sam osvojio grad... ne znam sta to znaci... ja sam isao na pillage i iskarao sam ga nevidjeno ali grad nije moj. da ga napadnem o5?
Nazad na vrh Ići dole
makar3nK0
Moderator
makar3nK0


Muški
Broj poruka : 366
Godina : 48
Lokacija : za tastaturom
Datum upisa : 30.07.2007

Ikariam - Da napravimo koaliciju - Srbija - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ikariam - Da napravimo koaliciju - Srbija   Ikariam - Da napravimo koaliciju - Srbija - Page 4 Icon_minitimeNed Sep 07, 2008 2:00 am

Stefan! ::
e odvalio sam ja tog pedera i pise u combat logu da sam ga pobedio ali ne pise da sam osvojio grad... ne znam sta to znaci... ja sam isao na pillage i iskarao sam ga nevidjeno ali grad nije moj. da ga napadnem o5?

dobro si radio , grad ne možeš osvojiti. procitaj tamo gore u -help u imas korisne stvari . takodje nije lose malo forum da procesljas. takodje procitaj ranije postove na ovom topiku vezane za vino, ali to važi tek kad doseliš kod nas što je jako važno zbog bezbednosti i boostovanja. fora je sto si pakleno daleko 16h, to kao i da nismo u klanu .
if u know what I mean
Nazad na vrh Ići dole
el stefan!




Muški
Broj poruka : 148
Godina : 32
Lokacija : Blok 62
Posao : ispijanje piva
Datum upisa : 03.08.2007

Ikariam - Da napravimo koaliciju - Srbija - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ikariam - Da napravimo koaliciju - Srbija   Ikariam - Da napravimo koaliciju - Srbija - Page 4 Icon_minitimeNed Sep 07, 2008 2:39 am

ijaoooo nasao sam zlatnu koku... ima neki lik zove se lucreforte ostrvo pored mene koje ima kamen... poslao sam 15 swordsmana na njega isprangijacu ga ko niko bukvalno nema vojske baja a ima 500k golda i tonuuuuu ostalog materijala... srusicu mu kucu Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
sveta41

sveta41


Muški
Broj poruka : 170
Godina : 38
Lokacija : Srbija
Datum upisa : 23.11.2007

Ikariam - Da napravimo koaliciju - Srbija - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ikariam - Da napravimo koaliciju - Srbija   Ikariam - Da napravimo koaliciju - Srbija - Page 4 Icon_minitimePon Jan 12, 2009 7:56 pm

E pa resio i ja da vidim kako izgleda taj ikariam..nego me nesto mapa grada zeza...Zgrade se vide ali teren ne...evo kako to izgleda...Mapa ostrva i mapa sveta je uredu..i probao sam u 3 razlicita browser-a i svugde je isto...

Ikariam - Da napravimo koaliciju - Srbija - Page 4 Ikaram-1
Nazad na vrh Ići dole
makar3nK0
Moderator
makar3nK0


Muški
Broj poruka : 366
Godina : 48
Lokacija : za tastaturom
Datum upisa : 30.07.2007

Ikariam - Da napravimo koaliciju - Srbija - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ikariam - Da napravimo koaliciju - Srbija   Ikariam - Da napravimo koaliciju - Srbija - Page 4 Icon_minitimeUto Jan 13, 2009 1:56 am

sveto bagira ti igrica nesto , e sad zasto nisam siguran , ali pozadina bi trebala biti zelena....
Inace ja sam quitovao ikariam kao i vecina ortaka sa kojima sam igrao...
Nazad na vrh Ići dole
sveta41

sveta41


Muški
Broj poruka : 170
Godina : 38
Lokacija : Srbija
Datum upisa : 23.11.2007

Ikariam - Da napravimo koaliciju - Srbija - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ikariam - Da napravimo koaliciju - Srbija   Ikariam - Da napravimo koaliciju - Srbija - Page 4 Icon_minitimeSub Jan 17, 2009 6:57 am

Nervirame to sto neki put hoce da radi lepo a neki put mi bagguje sto ume da me iznervira...
Nazad na vrh Ići dole
makar3nK0
Moderator
makar3nK0


Muški
Broj poruka : 366
Godina : 48
Lokacija : za tastaturom
Datum upisa : 30.07.2007

Ikariam - Da napravimo koaliciju - Srbija - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ikariam - Da napravimo koaliciju - Srbija   Ikariam - Da napravimo koaliciju - Srbija - Page 4 Icon_minitimeSub Jan 17, 2009 4:59 pm

koliko se secam , drugaru je bilo to isto i kad je promenio browser sve je bilo u redu
Nazad na vrh Ići dole
EvilMe137
Admin
EvilMe137


Muški
Broj poruka : 740
Godina : 42
Lokacija : Kragujevac, Srbija
Posao : Bodychecker
Datum upisa : 02.07.2007

Ikariam - Da napravimo koaliciju - Srbija - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ikariam - Da napravimo koaliciju - Srbija   Ikariam - Da napravimo koaliciju - Srbija - Page 4 Icon_minitimeNed Feb 15, 2009 2:54 pm

Mac, ti si ovo igrao pa znas... Od cega zavisi domet mojih trgovackih brodova? Jer ne mogu sa drugom trgovati.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.veselaekipa.net/
makar3nK0
Moderator
makar3nK0


Muški
Broj poruka : 366
Godina : 48
Lokacija : za tastaturom
Datum upisa : 30.07.2007

Ikariam - Da napravimo koaliciju - Srbija - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ikariam - Da napravimo koaliciju - Srbija   Ikariam - Da napravimo koaliciju - Srbija - Page 4 Icon_minitimeNed Feb 15, 2009 5:44 pm

EvilMe137 ::
Mac, ti si ovo igrao pa znas... Od cega zavisi domet mojih trgovackih brodova? Jer ne mogu sa drugom trgovati.

umm, ne igram ima nekoliko meseci , ortak kaze da su puno toga menjali , tako da nisam siguran...

ja kad sam igrao nije bio ogranicen domet , znaci mogao si sa jednog kraja sveta poslati na drugi , najveca udaljenost je bila oko 1.5 dana plovidbe ako se dobro secam ...
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Ikariam - Da napravimo koaliciju - Srbija - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ikariam - Da napravimo koaliciju - Srbija   Ikariam - Da napravimo koaliciju - Srbija - Page 4 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Ikariam - Da napravimo koaliciju - Srbija
Nazad na vrh 
Strana 4 od 5Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Serbian Runescape Clan™ :: Ostale igre :: Male igre-
Skoči na: