Serbian Runescape Clan™
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi
Sat i Datum
Vreme
Zadnje teme
» Zasto je ovaj forum prso?!
Ikariam - Da napravimo koaliciju - Srbija Icon_minitimeNed Nov 01, 2009 1:12 am od milutin

» SPAM FTL
Ikariam - Da napravimo koaliciju - Srbija Icon_minitimeSub Okt 24, 2009 7:58 pm od milutin

» Nov Forum
Ikariam - Da napravimo koaliciju - Srbija Icon_minitimeSub Okt 24, 2009 1:04 am od EvilMe137

» Sta radite?
Ikariam - Da napravimo koaliciju - Srbija Icon_minitimeNed Okt 18, 2009 1:55 pm od Nikolaknot

» NE MOGU DA UPLATIM MEMBERS!!!
Ikariam - Da napravimo koaliciju - Srbija Icon_minitimePet Okt 16, 2009 1:22 am od Nikolaknot

Linkovi
Dostignuca i ciljevi u RS-u
Runescape Video
Smesne RS slike
PKing drops

Vicevi
Smesni video
Anketa
Sta vise volite?
Zima
Ikariam - Da napravimo koaliciju - Srbija Vote_lcap19%Ikariam - Da napravimo koaliciju - Srbija Vote_rcap
 19% [ 4 ]
Leto
Ikariam - Da napravimo koaliciju - Srbija Vote_lcap81%Ikariam - Da napravimo koaliciju - Srbija Vote_rcap
 81% [ 17 ]
Ukupno Glasova : 21

 

 Ikariam - Da napravimo koaliciju - Srbija

Ići dole 
+6
BorisKnoT
Angorn91®
Nikolaknot
NIMARK
EvilMe137
makar3nK0
10 posters
Idi na stranu : 1, 2, 3, 4, 5  Sledeći
AutorPoruka
makar3nK0
Moderator
makar3nK0


Muški
Broj poruka : 366
Godina : 48
Lokacija : za tastaturom
Datum upisa : 30.07.2007

Ikariam - Da napravimo koaliciju - Srbija Empty
PočaljiNaslov: Ikariam - Da napravimo koaliciju - Srbija   Ikariam - Da napravimo koaliciju - Srbija Icon_minitimeSub Feb 23, 2008 2:57 am

www.Ikariam.org
Very Happy
Ja igram nekoliko dana i nick mi je
pures3rb
Javite se da napravimo savez srpskih drzava Smile
Meni su se uvek svidjale ovakve igrice
Vrlo je lako ulogovati se posle nekih 2-5 minuta i ne treba nista osim browsera
Ja sam kao i vecina ortaka na - Alpha serveru
Nazad na vrh Ići dole
EvilMe137
Admin
EvilMe137


Muški
Broj poruka : 740
Godina : 42
Lokacija : Kragujevac, Srbija
Posao : Bodychecker
Datum upisa : 02.07.2007

Ikariam - Da napravimo koaliciju - Srbija Empty
PočaljiNaslov: Re: Ikariam - Da napravimo koaliciju - Srbija   Ikariam - Da napravimo koaliciju - Srbija Icon_minitimeSub Feb 23, 2008 2:14 pm

EvilMe
Alpha server
grad Kragujevac
Nazad na vrh Ići dole
http://www.veselaekipa.net/
makar3nK0
Moderator
makar3nK0


Muški
Broj poruka : 366
Godina : 48
Lokacija : za tastaturom
Datum upisa : 30.07.2007

Ikariam - Da napravimo koaliciju - Srbija Empty
PočaljiNaslov: Re: Ikariam - Da napravimo koaliciju - Srbija   Ikariam - Da napravimo koaliciju - Srbija Icon_minitimeSub Feb 23, 2008 3:59 pm

hehe bane , da stvorimo lepsu i srecniju srbiju , makar virtuelno Very Happy
svako moze da nas nadje u high-score i da nas kontaktira momentalno
kad se malo razvijemo , da napravimo alijansu
sjedinjene srpske drzave Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
makar3nK0
Moderator
makar3nK0


Muški
Broj poruka : 366
Godina : 48
Lokacija : za tastaturom
Datum upisa : 30.07.2007

Ikariam - Da napravimo koaliciju - Srbija Empty
PočaljiNaslov: Re: Ikariam - Da napravimo koaliciju - Srbija   Ikariam - Da napravimo koaliciju - Srbija Icon_minitimeUto Feb 26, 2008 1:35 am

Za sada ima 7 aktivnih srba koji rade za koloniju ukljucujuci i baneta naravno
Bane nemoj se siriti dok se ne dogovaramo , jer smo nasli prazno ostrvo iz bajke Very Happy

sve su rl friends sto je jako dobroooo
Nazad na vrh Ići dole
EvilMe137
Admin
EvilMe137


Muški
Broj poruka : 740
Godina : 42
Lokacija : Kragujevac, Srbija
Posao : Bodychecker
Datum upisa : 02.07.2007

Ikariam - Da napravimo koaliciju - Srbija Empty
PočaljiNaslov: Re: Ikariam - Da napravimo koaliciju - Srbija   Ikariam - Da napravimo koaliciju - Srbija Icon_minitimeUto Feb 26, 2008 2:05 am

Vazi se.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.veselaekipa.net/
NIMARK

NIMARK


Muški
Broj poruka : 131
Lokacija : SRBIJA
Datum upisa : 13.10.2007

Ikariam - Da napravimo koaliciju - Srbija Empty
PočaljiNaslov: Re: Ikariam - Da napravimo koaliciju - Srbija   Ikariam - Da napravimo koaliciju - Srbija Icon_minitimeSub Mar 01, 2008 12:20 pm

Evo i ja sam juce poceo da igram, ali nisam uspeo da se ulogujem na Alpha server, nego na Eta. Jbg. To ne znaci da napustam runescape.
Nazad na vrh Ići dole
makar3nK0
Moderator
makar3nK0


Muški
Broj poruka : 366
Godina : 48
Lokacija : za tastaturom
Datum upisa : 30.07.2007

Ikariam - Da napravimo koaliciju - Srbija Empty
PočaljiNaslov: Re: Ikariam - Da napravimo koaliciju - Srbija   Ikariam - Da napravimo koaliciju - Srbija Icon_minitimeSub Mar 01, 2008 1:06 pm

Cool Nim , steta sto nema vise mesta na alpha serveru , igrica je nova , mislim 2007 i nije lose biti medju prvima koji ce se razviti...

Reci nim kako ti je nick i ime drzave da te kontaktiram ...
Ja sam pures3rb , a gradovi su mi :
-Car Lazar i
-Car Dusan
Pridruzi se koaliciji ako zelis , dobrodosao si
Koalicije je :
-Serbian Alliance ili ti
-SERBS
Imamo 7 clanova za sad (sve dobri i vredni srbi Very Happy ) ali nisu jos svi pristupili jer sam tek nocas stekao pravo da formiram alijansu ...

-ps-
Mozes pronaci igrace preko highscore i poslati pismo, kad ti odgovori neko na pismo cuvaj ga u diplomacy (nemoj brisati , osim ako imas vise poruka od jednog igraca) jer ti ostaje kontakt sa direktnim linkom do njegovog grada.
Nazad na vrh Ići dole
NIMARK

NIMARK


Muški
Broj poruka : 131
Lokacija : SRBIJA
Datum upisa : 13.10.2007

Ikariam - Da napravimo koaliciju - Srbija Empty
PočaljiNaslov: Re: Ikariam - Da napravimo koaliciju - Srbija   Ikariam - Da napravimo koaliciju - Srbija Icon_minitimeSub Mar 01, 2008 3:31 pm

Ime: NIMARK
Drzava: UNDATIA
Grad: BJELOV GAJ
Ali ne mogu te kontaktirati niti biti u savezu sa tobom jer nismo na istom serveru. Ti si Alfa, a ja Etha.
Nazad na vrh Ići dole
Nikolaknot

Nikolaknot


Muški
Broj poruka : 586
Godina : 34
Lokacija : Nedodjija bez broja
Datum upisa : 12.06.2007

Ikariam - Da napravimo koaliciju - Srbija Empty
PočaljiNaslov: Re: Ikariam - Da napravimo koaliciju - Srbija   Ikariam - Da napravimo koaliciju - Srbija Icon_minitimeSub Mar 01, 2008 6:04 pm

E NIM ja sam isto taj Eth.Ime mi je Nikolaknot (logicno zar ne? lol ) E ja nemam pojma ovde nista,polako se snalazim,pa hajde NIM da mi bar trgujemo Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Nikolaknot

Nikolaknot


Muški
Broj poruka : 586
Godina : 34
Lokacija : Nedodjija bez broja
Datum upisa : 12.06.2007

Ikariam - Da napravimo koaliciju - Srbija Empty
PočaljiNaslov: Re: Ikariam - Da napravimo koaliciju - Srbija   Ikariam - Da napravimo koaliciju - Srbija Icon_minitimeNed Mar 02, 2008 1:25 am

Bolje da ne znate sta sam pisao.Prso sam samo tako.
Nazad na vrh Ići dole
NIMARK

NIMARK


Muški
Broj poruka : 131
Lokacija : SRBIJA
Datum upisa : 13.10.2007

Ikariam - Da napravimo koaliciju - Srbija Empty
PočaljiNaslov: Re: Ikariam - Da napravimo koaliciju - Srbija   Ikariam - Da napravimo koaliciju - Srbija Icon_minitimeNed Mar 02, 2008 11:46 am

Bane, Trixx, ako mozete napravite novi forum za nas koji igramo ovu igricu.
Vise od godinu dana sam igrao veoma slicnu igricu, zove se Ogame ( bar 80% istu) koju su pravili isti ljudi kao i Ikariam, pa cu imati dosta saveta.
Nazad na vrh Ići dole
Nikolaknot

Nikolaknot


Muški
Broj poruka : 586
Godina : 34
Lokacija : Nedodjija bez broja
Datum upisa : 12.06.2007

Ikariam - Da napravimo koaliciju - Srbija Empty
PočaljiNaslov: Re: Ikariam - Da napravimo koaliciju - Srbija   Ikariam - Da napravimo koaliciju - Srbija Icon_minitimeNed Mar 02, 2008 5:42 pm

Ne pominji Ogame lol Igrao sam to,e to je totalna ludnica toj igrici stvarno treba zivot posvetiti ili znati da odlicno cuvate flotu a da vas ne uhvate Very Happy Super je igra ne kazem nista ali stvarno previse trazi vremena Very Happy

Bane,Trixxx kako napredujete vi na vasem serveru? Very Happy
Ja super a NIM mi dosta pomaze Very Happy Razbijacemo hehe Wink
Nazad na vrh Ići dole
makar3nK0
Moderator
makar3nK0


Muški
Broj poruka : 366
Godina : 48
Lokacija : za tastaturom
Datum upisa : 30.07.2007

Ikariam - Da napravimo koaliciju - Srbija Empty
PočaljiNaslov: Re: Ikariam - Da napravimo koaliciju - Srbija   Ikariam - Da napravimo koaliciju - Srbija Icon_minitimeNed Mar 02, 2008 7:53 pm

Mi smo kolonizovai prazno ostrvo i ima nas 6 u koaliciji , cekamo jos 1 devojku da izgradi ambasy i da se i ona pridruzi ...
Donirali smo rudnik zajedno .
Za sad ratujemo ko ludi , neki nubovi su nas napali pa smo ih pocepali ...

Solidno napredujem, lvl6 mi je car lazar a lvl5 car dusan , i vadim uglavnom 100+ resursa na sat , sad vijam balistiku da izmislim da mogu archere praviti ...
Puno se pomazemo medju sobom u smislu pozajmljivanja resursa jer smo imali srece da svako dobije razliciti resurs, uglavnom pokrivamo sve resurse duplo a neke i 3 puta...

Jedin zamerka do sad je kad posaljemo trupe na nekoga oni se pobiju medjusobom Crying or Very sad to je neki bug nadam se koji ce uskoro biti prevazidjen , a do tad napadamo sinhronizovano , ali tek posto kolega zavrsi napad

http://board.ikariam.org/thread.php?postid=55263#post55263

Velika steta sto nismo na istom serveru , kontaktirali su nas brdo srba koji su videli alijansu u searcheru ...

Ikariam - Da napravimo koaliciju - Srbija Ik2
obratiti paznju na kratki opis lmao
evo ostrva :
Ikariam - Da napravimo koaliciju - Srbija Ik
ovi zeleni su saveznici (srbi)

a evo i jednog ortaka koji je pored nas na sumporu , znaci bukvalno susedno ostrvo koje imamo nameru isto da kolonizujemo
Ikariam - Da napravimo koaliciju - Srbija Kantica

Ogromna steta sto nismo svi na jednom serveru Sad
Nazad na vrh Ići dole
Nikolaknot

Nikolaknot


Muški
Broj poruka : 586
Godina : 34
Lokacija : Nedodjija bez broja
Datum upisa : 12.06.2007

Ikariam - Da napravimo koaliciju - Srbija Empty
PočaljiNaslov: Re: Ikariam - Da napravimo koaliciju - Srbija   Ikariam - Da napravimo koaliciju - Srbija Icon_minitimeNed Mar 02, 2008 8:52 pm

Jbg.Nacicemo ja i NIM jos neke Srbe.Mora bre da ih ima Very Happy A nas dvoica smo pocetnici ja pogovoto.Ali polako cemo da kolonizujemo Very Happy videcemo da se dogovorimo da kolonizujemo zajedno pa da uzimamo ress i lakse ce biti ja mislim,jer ja na mom ostrvu sam doniram majku im!

A kad okupiramo sa svim ress,rokacemo zajedno i naravno nadamo se da cemo naci jos par ok Srba koji nece samo da uzimaju ress tj da traze Very Happy

Drago mi je da vam ide odlicno.Samo napred ljudi Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
NIMARK

NIMARK


Muški
Broj poruka : 131
Lokacija : SRBIJA
Datum upisa : 13.10.2007

Ikariam - Da napravimo koaliciju - Srbija Empty
PočaljiNaslov: Re: Ikariam - Da napravimo koaliciju - Srbija   Ikariam - Da napravimo koaliciju - Srbija Icon_minitimeČet Mar 06, 2008 1:52 am

Mozda je ovo razlog sto se napadate medjusobno iako ste u savezu/


can two unallied players simultaneously blockade the same town? won't their fleets battle?

no. for that matter, simultaneous attacks (land or sea) even by allied players cannot be done until they have formed a military treaty. otherwise, their troops will jz fight w/each other.
Nazad na vrh Ići dole
makar3nK0
Moderator
makar3nK0


Muški
Broj poruka : 366
Godina : 48
Lokacija : za tastaturom
Datum upisa : 30.07.2007

Ikariam - Da napravimo koaliciju - Srbija Empty
PočaljiNaslov: Re: Ikariam - Da napravimo koaliciju - Srbija   Ikariam - Da napravimo koaliciju - Srbija Icon_minitimeČet Mar 06, 2008 10:29 am

Nim care hvala ti ....
Nazad na vrh Ići dole
Nikolaknot

Nikolaknot


Muški
Broj poruka : 586
Godina : 34
Lokacija : Nedodjija bez broja
Datum upisa : 12.06.2007

Ikariam - Da napravimo koaliciju - Srbija Empty
PočaljiNaslov: Re: Ikariam - Da napravimo koaliciju - Srbija   Ikariam - Da napravimo koaliciju - Srbija Icon_minitimeČet Mar 06, 2008 4:18 pm

Ja prosto moram da se pohvalim da sam kolonizovao ostvro Very Happy oh yea Very Happy

Ja sam sad baja Very Happy


Sta bre vi ljudi radite?!jeste li uopste zivi?!


Kako je na vasem serveru? Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
NIMARK

NIMARK


Muški
Broj poruka : 131
Lokacija : SRBIJA
Datum upisa : 13.10.2007

Ikariam - Da napravimo koaliciju - Srbija Empty
PočaljiNaslov: Re: Ikariam - Da napravimo koaliciju - Srbija   Ikariam - Da napravimo koaliciju - Srbija Icon_minitimeČet Mar 06, 2008 7:19 pm

Nema na cemu.
Nazad na vrh Ići dole
NIMARK

NIMARK


Muški
Broj poruka : 131
Lokacija : SRBIJA
Datum upisa : 13.10.2007

Ikariam - Da napravimo koaliciju - Srbija Empty
PočaljiNaslov: Re: Ikariam - Da napravimo koaliciju - Srbija   Ikariam - Da napravimo koaliciju - Srbija Icon_minitimeČet Mar 06, 2008 9:09 pm

E, pa ovako. Mozda sam u pravu, a mozda i nisam.

Dakle, dogovoris trgovinu sa nekim ( on tebi vino, ti njemu drvo). Ti posaljes brodove prema njemu, a on 10 ili 20 minuta KASNIJE posalje brodove sa svojim resursima prema tebi. Tip ima nekog prijatelja, javi mu kad stizu tvoji brodovi sa drvetom i njegov prijatelj posalje ratne brodove na njega u blokadu. Tvoji brodovi su presretnuti i opljackani pri pokusaju da udju u njegovu luku.
Taj tip, posto nije dobio tvoje drvo, povlaci svoje brodove sa vinom. Sta da se radi? Kako dokazati da je u pitanju prevara? Nikako.
Znaci trgovina samo sa nekim poznatim.
Nazad na vrh Ići dole
makar3nK0
Moderator
makar3nK0


Muški
Broj poruka : 366
Godina : 48
Lokacija : za tastaturom
Datum upisa : 30.07.2007

Ikariam - Da napravimo koaliciju - Srbija Empty
PočaljiNaslov: Re: Ikariam - Da napravimo koaliciju - Srbija   Ikariam - Da napravimo koaliciju - Srbija Icon_minitimeČet Mar 06, 2008 10:38 pm

http://board.ikariam.org/thread.php?threadid=8843
evo objasnjenja za ono vezano za alijansu ... mora se ipak izmisliti prvo.

hvala nim za korisne savete , koje mozda upotrebimo nekad Twisted Evil protiv nekih amera ...
Za sada smo najjaci u okruzenju , na maticnom ostrvu nas je 7 od 12 lol
Ja sam ugasio svoje prvo ostrvo i naselio 3 na sat vremena plovidbe , isto smo svi uradili .
Nazad na vrh Ići dole
Nikolaknot

Nikolaknot


Muški
Broj poruka : 586
Godina : 34
Lokacija : Nedodjija bez broja
Datum upisa : 12.06.2007

Ikariam - Da napravimo koaliciju - Srbija Empty
PočaljiNaslov: Re: Ikariam - Da napravimo koaliciju - Srbija   Ikariam - Da napravimo koaliciju - Srbija Icon_minitimePet Mar 07, 2008 2:29 pm

Odlicno nim sto si napisao,jedan lik je trazio da mi salje matble a ja njemu crystal Surprised

Mada neka oni samo kupuju od mene crystal a ja cu marble,mada majku im niko nema da prodaje jebo ih ja!

Zanimljiva stvar da neko pokusava da naseli moje maticno ostrvo jedva cekam da vidim ko.

Nim jos je interesantno da onaj lik sto je imao lvl 3 ima sad lvl 4,tog sam inace pljackao samo tako Very Happy

Isto tako i nema uopste vojske,ne znam odakle mu volja a i resursi Very Happy

Kad mu stalno uzimam oko 400 drva i 100-200 crystala Smile
Moracu izgleda cesce da ga napadam Very Happy

I dalje imam malu armiju samo 3 swordsmena ali ok nije ni to lose jer niko u mom okruzenju i nema neku vojsku,sad samo trazim da kupim sulphur da bih napravio brodove!Moram i to i jos vojnika!Da se ojacam za svaki slucaj.

Nim ako imas ti sulphura viska reci saljem sta ti treba! Very Happy



Drago mi je da cujem da vi rokate kao ludi Very Happy Ako,ako! Rokaj Very Happy

Inace koje brodove preporucujete da pravim?lvl 2 mi je shipyard,da li da dignem na neki lvl vise ili jos nesto istrazim pa onda ili da pocnem sad da pravim?!
Nazad na vrh Ići dole
NIMARK

NIMARK


Muški
Broj poruka : 131
Lokacija : SRBIJA
Datum upisa : 13.10.2007

Ikariam - Da napravimo koaliciju - Srbija Empty
PočaljiNaslov: Re: Ikariam - Da napravimo koaliciju - Srbija   Ikariam - Da napravimo koaliciju - Srbija Icon_minitimePet Mar 07, 2008 8:04 pm

Ja ti veceras saljem sulphur. Digni shipyard na lvl 4 ili 5, da bi brze pravio brodove.Napravi 2 ram shipa i 1 balista ship. Tek toliko da ti cuvaju luku, posto su im troskovi veliki. Oni nek ti sluze da naneses gubitke onom ko ti pokusa blokirati luku. Uvek drzi bar 250- 300 sulphura u rezervi. Ako te neko napadne sa 5 brodova u ovoj ranoj fazi igre, ti ces njemu sa svoja 3 potopiti njegova 3 i ostaju mu jos 2 u blokadi tvoje luke. Posto imas shipyard na lvl 4 ili 5 i imas zalihu sulphura, za 1 sat mozes napraviti jos 2 broda i potopiti ostatak njegove flote koja te blokira.
Nazad na vrh Ići dole
makar3nK0
Moderator
makar3nK0


Muški
Broj poruka : 366
Godina : 48
Lokacija : za tastaturom
Datum upisa : 30.07.2007

Ikariam - Da napravimo koaliciju - Srbija Empty
PočaljiNaslov: Re: Ikariam - Da napravimo koaliciju - Srbija   Ikariam - Da napravimo koaliciju - Srbija Icon_minitimePet Mar 07, 2008 10:21 pm

Ja mislim da je kljuc u vinu i da naseljavas sto vise gradove , znaci das im da piju a i muzej nije lose ...
Posto nas ima vise uvek je neko od nas naoruzan i trpi upkeep a ostali se razvijaju ,... ja uimam 3 grada lvl 10 lvl 6 i lvl 5 , a nemam vojske uopste , svi rade i research-uju a ja sam jos u debelom plusu ...
U prvi mah sam ja bio taj koji je drzao vojsku dok su se drugi razvijali i tako u krug....
Ikariam - Da napravimo koaliciju - Srbija Eufo22

Ovo je najvaznije da drzis naseljavanje na sto vecem nivou per hour
Ikariam - Da napravimo koaliciju - Srbija Euphoric
Nazad na vrh Ići dole
Nikolaknot

Nikolaknot


Muški
Broj poruka : 586
Godina : 34
Lokacija : Nedodjija bez broja
Datum upisa : 12.06.2007

Ikariam - Da napravimo koaliciju - Srbija Empty
PočaljiNaslov: Re: Ikariam - Da napravimo koaliciju - Srbija   Ikariam - Da napravimo koaliciju - Srbija Icon_minitimeSub Mar 08, 2008 12:32 am

Ma frka mi za sulphur,jer niko ne prodaje u mojoj okolini,i to me briine!Ok poslusacu te za dizanje lvla i brodove,hvala ti ! Very Happy

Al sam napravio workshop i jebote koliko kosta da se unapredi samo napad ili odbrana onih vojnika.

Haos,jebote ovo sve vise,vise i vise trazi ressursa Surprised Propast!
Nazad na vrh Ići dole
makar3nK0
Moderator
makar3nK0


Muški
Broj poruka : 366
Godina : 48
Lokacija : za tastaturom
Datum upisa : 30.07.2007

Ikariam - Da napravimo koaliciju - Srbija Empty
PočaljiNaslov: Re: Ikariam - Da napravimo koaliciju - Srbija   Ikariam - Da napravimo koaliciju - Srbija Icon_minitimeSub Mar 08, 2008 1:16 am

Resenje je u alijansi ili ti da naselis 2-3 ostrva u okolini i da odrzavas prijateljske odnose sa okolinom Shocked
Takodje doniranje tj. unapredjivanje rudnika je kljucno , zato naseli ostrva sa resursima koji ti trebaju a koji istovremeno imaju dosta jakih igraca , jer po logici stvari oni su ulozili u rudnik Very Happy a bolje je da vadis 154 drva/h nego na pr.88
Isto tako vodi racuna da su ti ostrva blizu jer ces tako sa mnogo manje cargo ships moci opusteno da igras.
Zveckanje oruzijem nema smisla jer mozes da pljackas inactive players sa po jednim swordom posto im u prvi mah razbijes vojsku (korisna stvar ), barem u pocetku . Kasnije, kad se razvijes mozes da se naoruzas Twisted Evil
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Ikariam - Da napravimo koaliciju - Srbija Empty
PočaljiNaslov: Re: Ikariam - Da napravimo koaliciju - Srbija   Ikariam - Da napravimo koaliciju - Srbija Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Ikariam - Da napravimo koaliciju - Srbija
Nazad na vrh 
Strana 1 od 5Idi na stranu : 1, 2, 3, 4, 5  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Serbian Runescape Clan™ :: Ostale igre :: Male igre-
Skoči na: