Serbian Runescape Clan™
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi
Sat i Datum
Vreme
Zadnje teme
» Zasto je ovaj forum prso?!
Da li ste se smorili? Posetite ovaj topic! - Page 4 Icon_minitimeNed Nov 01, 2009 1:12 am od milutin

» SPAM FTL
Da li ste se smorili? Posetite ovaj topic! - Page 4 Icon_minitimeSub Okt 24, 2009 7:58 pm od milutin

» Nov Forum
Da li ste se smorili? Posetite ovaj topic! - Page 4 Icon_minitimeSub Okt 24, 2009 1:04 am od EvilMe137

» Sta radite?
Da li ste se smorili? Posetite ovaj topic! - Page 4 Icon_minitimeNed Okt 18, 2009 1:55 pm od Nikolaknot

» NE MOGU DA UPLATIM MEMBERS!!!
Da li ste se smorili? Posetite ovaj topic! - Page 4 Icon_minitimePet Okt 16, 2009 1:22 am od Nikolaknot

Linkovi
Dostignuca i ciljevi u RS-u
Runescape Video
Smesne RS slike
PKing drops

Vicevi
Smesni video
Anketa
Sta vise volite?
Zima
Da li ste se smorili? Posetite ovaj topic! - Page 4 Vote_lcap19%Da li ste se smorili? Posetite ovaj topic! - Page 4 Vote_rcap
 19% [ 4 ]
Leto
Da li ste se smorili? Posetite ovaj topic! - Page 4 Vote_lcap81%Da li ste se smorili? Posetite ovaj topic! - Page 4 Vote_rcap
 81% [ 17 ]
Ukupno Glasova : 21

 

 Da li ste se smorili? Posetite ovaj topic!

Ići dole 
+6
Dule 91
makar3nK0
Angorn91®
EvilMe137
Nikolaknot
Evil Bure
10 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4
AutorPoruka
BorisKnoT

BorisKnoT


Muški
Broj poruka : 436
Godina : 35
Lokacija : N/A
Datum upisa : 03.07.2007

Da li ste se smorili? Posetite ovaj topic! - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li ste se smorili? Posetite ovaj topic!   Da li ste se smorili? Posetite ovaj topic! - Page 4 Icon_minitimePet Apr 25, 2008 10:35 pm

Guns don't kill people, Chuck Norris does.
Nazad na vrh Ići dole
sveta41

sveta41


Muški
Broj poruka : 170
Godina : 38
Lokacija : Srbija
Datum upisa : 23.11.2007

Da li ste se smorili? Posetite ovaj topic! - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li ste se smorili? Posetite ovaj topic!   Da li ste se smorili? Posetite ovaj topic! - Page 4 Icon_minitimeČet Jul 10, 2008 10:51 pm

Samo da kazem svima,da sam dao svoj runescape account "sveta41" drugu posto mi je rs dojadio,tako da mozete ga obrisati sa friend liste,jer lik i onako nezna srpski...


Poslednji izmenio sveta41 dana Pet Jul 11, 2008 1:38 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
Konan113

Konan113


Muški
Broj poruka : 453
Godina : 30
Lokacija : World 48
Posao : Woodcutting
Datum upisa : 05.04.2008

Da li ste se smorili? Posetite ovaj topic! - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li ste se smorili? Posetite ovaj topic!   Da li ste se smorili? Posetite ovaj topic! - Page 4 Icon_minitimePet Jul 11, 2008 11:31 am

Sad si me razocharao... Sad Sad Sad
Nazad na vrh Ići dole
sveta41

sveta41


Muški
Broj poruka : 170
Godina : 38
Lokacija : Srbija
Datum upisa : 23.11.2007

Da li ste se smorili? Posetite ovaj topic! - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li ste se smorili? Posetite ovaj topic!   Da li ste se smorili? Posetite ovaj topic! - Page 4 Icon_minitimePet Jul 11, 2008 1:48 pm

Jbg kad nemogu da placam membership,ovaj lik sto sam mu dao account bar moze da uplati membership a i trebalo mu je nesto da ga razveseli malo pa sam mu dao account nek se zabavlja,vece koristi ce on imati od tog accounta nego ja....
Nazad na vrh Ići dole
BorisKnoT

BorisKnoT


Muški
Broj poruka : 436
Godina : 35
Lokacija : N/A
Datum upisa : 03.07.2007

Da li ste se smorili? Posetite ovaj topic! - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li ste se smorili? Posetite ovaj topic!   Da li ste se smorili? Posetite ovaj topic! - Page 4 Icon_minitimePet Sep 05, 2008 10:49 pm

Smorio sam se jer je pala cena snapdragon herbs Sad
Nazad na vrh Ići dole
makar3nK0
Moderator
makar3nK0


Muški
Broj poruka : 366
Godina : 48
Lokacija : za tastaturom
Datum upisa : 30.07.2007

Da li ste se smorili? Posetite ovaj topic! - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li ste se smorili? Posetite ovaj topic!   Da li ste se smorili? Posetite ovaj topic! - Page 4 Icon_minitimeSub Sep 06, 2008 1:45 am

BorisKnoT ::
Smorio sam se jer je pala cena snapdragon herbs Sad
smorio sam se jer mi se osusila ganja dok sam biJo na moru Sad
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Da li ste se smorili? Posetite ovaj topic! - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li ste se smorili? Posetite ovaj topic!   Da li ste se smorili? Posetite ovaj topic! - Page 4 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Da li ste se smorili? Posetite ovaj topic!
Nazad na vrh 
Strana 4 od 4Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4
 Similar topics
-
» Zasto je ovaj forum prso?!

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Serbian Runescape Clan™ :: Pub, Media, Support :: SRC Pub-
Skoči na: