Serbian Runescape Clan™
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi
Sat i Datum
Vreme
Zadnje teme
» Zasto je ovaj forum prso?!
Da li ste znali da... Icon_minitimeNed Nov 01, 2009 1:12 am od milutin

» SPAM FTL
Da li ste znali da... Icon_minitimeSub Okt 24, 2009 7:58 pm od milutin

» Nov Forum
Da li ste znali da... Icon_minitimeSub Okt 24, 2009 1:04 am od EvilMe137

» Sta radite?
Da li ste znali da... Icon_minitimeNed Okt 18, 2009 1:55 pm od Nikolaknot

» NE MOGU DA UPLATIM MEMBERS!!!
Da li ste znali da... Icon_minitimePet Okt 16, 2009 1:22 am od Nikolaknot

Linkovi
Dostignuca i ciljevi u RS-u
Runescape Video
Smesne RS slike
PKing drops

Vicevi
Smesni video
Anketa
Sta vise volite?
Zima
Da li ste znali da... Vote_lcap19%Da li ste znali da... Vote_rcap
 19% [ 4 ]
Leto
Da li ste znali da... Vote_lcap81%Da li ste znali da... Vote_rcap
 81% [ 17 ]
Ukupno Glasova : 21

 

 Da li ste znali da...

Ići dole 
+2
Angorn91®
EvilMe137
6 posters
AutorPoruka
EvilMe137
Admin
EvilMe137


Muški
Broj poruka : 740
Godina : 42
Lokacija : Kragujevac, Srbija
Posao : Bodychecker
Datum upisa : 02.07.2007

Da li ste znali da... Empty
PočaljiNaslov: Da li ste znali da...   Da li ste znali da... Icon_minitimeSre Jul 04, 2007 8:08 pm

Da li ste znali da...



1. ...mozete zameniti izgubljene abyss pouchove preko Fairy Ringa (code ALR) koji vodi u abyss deo koji nema skulling, multi-kombat i gde Abyss Demoni nisu agresivni prema malim nivoima?


2. ...ipak mozete praviti tele tablets i enchanment tablets u svojoj kuci (POH) iako ste na lunarnim ili ancient spellovima? Mozete napraviti bilo kakav tablet bez obzira kakvu magiju koristite.


3. ...ako izgubite vas sat ili sekstant iz Treasure Trails, mozete sami napraviti iste? Ako imate visok crafting lvl, mozete u svojoj ili bilo cijoj kuci napraviti sekstant i sat zasta vam je potreban lvl 4 crafting.


4. ...mozete dobiti neograniceno snabdevanje brasnom u Sinclair Mansion kuhinji? Sinclair Mansion je lociran severno od Seers Village, a tu su blizu i Fairy Rings.


5. ...je Ignore lista odlicno mesto, ne samo za igrace koje ne zelite cuti, vec je i odlicno mesto za cuvanje nekih podataka, poput Fairy Rings codes, gde su koja semena zasadjena, koliko koji farmer trazi za cuvanje biljaka, kolicina nekih stvari i njihova cena i jos mnogo drugih kratkih podataka?


6. ...da vas Quest Journal i quest description u okviru questa Wanted prate koliko ste ubili black knightova i koji ste White Knight rank?


7. ...da mozete stici u Ardougne bez prelaska White Wolf Mountain ili uradjenog questa Fishing Contest? Sve sto vam treba je 30gp. Idite do Brimhavena - na zapadnom delu Karamje - i uzmite brod koji plovi odatle ka severu do Ardougna. Ili, jednostavno, iz svake luke mozete platiti malo vise da biste dosli do istog ili drugih gradova.


8. ...pouchi za rune ess se mogu popraviti kod Zamorak Maga ali bez potrebe da se nose tamo? Oni ce biti popravljeni i kada su u banci a vi samo popricajte sa Magom.


9. ...ako ste F2P igrac ne mozete povratiti izgubljeni kljuc od Melzar Maze-a koji ste dobili tokom Dragon Slayer questa? Tako, ako zelite ponovo da udjete u taj Maze cuvajte kljuc. Ako ste P2P mozte kupiti taj isti kljuc, ali morate prvo zavrsiti Legend Quest.


10. ...mozete dobiti small essence pouch od Zamorak Maga u Abyssu besplatno, a da ne ubijate Abyssal Monstere?


11. ...pored najkraceg puta do spinning wheel-a, grad Neitiznot ima i najblizu pecnicu (furnace) u celom Runescape-u?


12. ...mozete putovati iz Shantay's Pass do Port Sarima besplatno? Sve sto trebate da uradite jeste da zapretite Shantay ubistvom i on ce vas zatvoriti. Ako odbijete da platite 5gp, on ce vas poslati u zatvor u Port Sarimu, gde mozete pick lockovati i pobeci.


13. ...vas Quest Journal za quest Tears of Guthix vodi racuna o tome kada sledeci put mozete posetiti zmiju Junu za besplatan exp?


14. ...u Divljini se mozete teleportovati sve do 30 lvl-a koristeci Glory ammy, a do 20 lvl-a sa ostalim teleportima?


15. ...je vas lik uvek okrenut ka jugu kada se ulogujete?


16. ...mozete kupiti beskoristan ali i lep Yin and Yang amulet kod Makeover maga jugozapadno od Faladora?


17. ...kapacitet svakog Windmilla iznosi 30 pots of flour?


18. ...ako razgovarate sa Zandarom u Dark Wizards Tower-u i odbijete da odete odatle, bicete teleportovani u Lumbridge Swamp?


19. ...su 4 najomrazenije recenice u Runescape-u: "Someone else is fighting that.", "I'm already under attack!", "I can't reach that!" i "Thats not yours to take"?


20. ...ako upotrebite tinderbox na bilo koji altar dobicete poruku: "You fear the wrath of the gods."?


21. ...su se Party Hats bacali, poklanjali i prodavali za 100gp prvih 2 meseca od p hat update-a?


22. ...Ana, u buretu (quest je Tourist Trap), tezi oko 32 kg! To je bas lagano.


23. ...kada ste na nekom od Agility Course-va, gubite manje health-a ako ga i imate manje. Na primer, ako imate 50 health-a prilikom svake greske izgubicete npr. 8 a ako imate 20 health-a izgubicete samo 2 health-a.


24. ...da su svi karakteri u RS-u desnjaci.


25. ...kada High Alchemy-jete bilo koji Party Hat dobijete 1 gp! Ko voli nek izvoli Smile


26. ...u Abyss-u dobijate samo 1 exp po hit-u a ne regularnih 4.


27. ...su Updates najcesce ponedeljkom i utorkom.


28. ...vam je potrebno da ispecete 434,482 shrimps da biste dobili 99 lvl Cooking.


29. ...cim aktivirate Slayer Gem, da biste razgovarali sa vasim Slayer Master-om, vas karakter se okrece u pravcu Slayer Master-a.


30. ...preko 100 ljudi radi za Jagex! Kao mala fabrika...


31. ...je prvobitan naziv Runescape-a bio Devious MUD i ta igra bila je specijalno napravljena za prijatelje Andrew-a sve dok je isti nije modifikovao za komercijalnu upotrebu.


32. ...nisu svi Skill Capes-i iste duzine? Pogledajte, na primer, Dwarf Mining Master-a u Fallador-u Smile


33. ...mozete platiti farmerima da paze na vas zasad i to u notiranim stvarima (noted items).


Hvala Arrow http://www.tip.it/runescape/


Nastavice se...


Poslednji put izmenio dana Pon Avg 13, 2007 3:49 am, izmenio ukupno 6 puta
Nazad na vrh Ići dole
http://www.veselaekipa.net/
Angorn91®
Admin
Angorn91®


Muški
Broj poruka : 735
Godina : 32
Lokacija : Skola-teretana-azeroth-kafic
Posao : Holy or retri
Datum upisa : 07.06.2007

Da li ste znali da... Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li ste znali da...   Da li ste znali da... Icon_minitimeSre Jul 04, 2007 9:34 pm

Lepo, fino, korisno, nemam ništa više reći Smile
Nazad na vrh Ići dole
http://src2007.serbianforum.info
BorisKnoT

BorisKnoT


Muški
Broj poruka : 436
Godina : 35
Lokacija : N/A
Datum upisa : 03.07.2007

Da li ste znali da... Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li ste znali da...   Da li ste znali da... Icon_minitimeUto Jul 10, 2007 3:13 pm

Dosta stvari znam, ali neke stvarno nisam znao Laughing Lepo od tebe.

Mr.KnoT
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Da li ste znali da... Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li ste znali da...   Da li ste znali da... Icon_minitimeSub Jul 14, 2007 3:10 pm

Samo da ispravim jednu greshku

11. ...pored najkraceg puta do spinning wheel-a, grad Neitiznot ima i najblizu pecnicu (furnace) u celom Runescape-u?

najkraci put za pecnicu(furnace) je u shillo village-u a koliko ja znam spinning wheel ima ispod lumbridz banke

HVALA NA OSTALIM INFORMACIJAMA Smile
Nazad na vrh Ići dole
BorisKnoT

BorisKnoT


Muški
Broj poruka : 436
Godina : 35
Lokacija : N/A
Datum upisa : 03.07.2007

Da li ste znali da... Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li ste znali da...   Da li ste znali da... Icon_minitimeSub Jul 14, 2007 3:53 pm

Da ali u Shilo village moras da placas svaki put kad koristis furnace. Mislim da je Neitiznot zasad na prvom mestu.
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Da li ste znali da... Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li ste znali da...   Da li ste znali da... Icon_minitimeSub Jul 14, 2007 4:24 pm

pa da puno je 20gp stvarno treba ti 2 sekunde do pecnice
Nazad na vrh Ići dole
EvilMe137
Admin
EvilMe137


Muški
Broj poruka : 740
Godina : 42
Lokacija : Kragujevac, Srbija
Posao : Bodychecker
Datum upisa : 02.07.2007

Da li ste znali da... Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li ste znali da...   Da li ste znali da... Icon_minitimeSre Jul 18, 2007 4:22 pm

BorisKnoT ::
Da ali u Shilo village moras da placas svaki put kad koristis furnace. Mislim da je Neitiznot zasad na prvom mestu.

U pravu si: pricanje produzava vreme.

Citat :
spinning wheel ima ispod lumbridz banke

Naravno, ali najbrze je koristiti spinning wheel u Neitiznotu. Nema "climb up", "climb down" ili "close/open door". Ali, cini mi se da je to najpopularnije mesto za spin u celom RS-u, cak i ja ponekad tamo odem da spinujem.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.veselaekipa.net/
Nikolaknot

Nikolaknot


Muški
Broj poruka : 586
Godina : 34
Lokacija : Nedodjija bez broja
Datum upisa : 12.06.2007

Da li ste znali da... Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li ste znali da...   Da li ste znali da... Icon_minitimeČet Jul 19, 2007 12:56 pm

koliko ja znam najblizi furnace je u port pashamyst ili kako god se vec zove (grad duhova) lol!
Nazad na vrh Ići dole
BorisKnoT

BorisKnoT


Muški
Broj poruka : 436
Godina : 35
Lokacija : N/A
Datum upisa : 03.07.2007

Da li ste znali da... Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li ste znali da...   Da li ste znali da... Icon_minitimeČet Jul 19, 2007 1:14 pm

Neitiznot je bolji jer nema onih odvratnih vrata koja se posle nekog vremena zatvaraju. Ja koristim furnace u Port Phasmatys jer tamo stignem lako uz pomoc ectophial a do neitiznota moram da pesacim.
Nazad na vrh Ići dole
EvilMe137
Admin
EvilMe137


Muški
Broj poruka : 740
Godina : 42
Lokacija : Kragujevac, Srbija
Posao : Bodychecker
Datum upisa : 02.07.2007

Da li ste znali da... Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li ste znali da...   Da li ste znali da... Icon_minitimeČet Jul 19, 2007 5:29 pm

Koristi Fairy rings da stignes do Neitizota (code D K S). Pesacis odatle jedno 10 sec Smile I opet: to je najbliza pecnica u RS-u Smile
Nazad na vrh Ići dole
http://www.veselaekipa.net/
BorisKnoT

BorisKnoT


Muški
Broj poruka : 436
Godina : 35
Lokacija : N/A
Datum upisa : 03.07.2007

Da li ste znali da... Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li ste znali da...   Da li ste znali da... Icon_minitimePet Jul 20, 2007 2:35 pm

Nemam jos uvek farming i herblore za Fairy tale pt.2 ali radim na tome
Nazad na vrh Ići dole
makar3nK0
Moderator
makar3nK0


Muški
Broj poruka : 366
Godina : 48
Lokacija : za tastaturom
Datum upisa : 30.07.2007

Da li ste znali da... Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li ste znali da...   Da li ste znali da... Icon_minitimeUto Jul 31, 2007 4:55 pm

Contra K1ller ::
Koristi Fairy rings da stignes do Neitizota (code D K S). Pesacis odatle jedno 10 sec Smile I opet: to je najbliza pecnica u RS-u Smile



mozda malko vise od 10 sec. posto moras okolo vise kao 1 min Suspect

ali je najbolje da prebacite kucu u releku pa kroz kucicu Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
EvilMe137
Admin
EvilMe137


Muški
Broj poruka : 740
Godina : 42
Lokacija : Kragujevac, Srbija
Posao : Bodychecker
Datum upisa : 02.07.2007

Da li ste znali da... Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li ste znali da...   Da li ste znali da... Icon_minitimePon Avg 13, 2007 3:35 am

Evo malo sam update-ovao listu od 21. tacke Smile Odo da spavam lolz. Ucih celu noc, oce sneg da pada drunken

E, i da! U pravu si makar3nK0! Pomesao sam malo. Ipak je najbolje to sa kucom u Relleki Smile
Nazad na vrh Ići dole
http://www.veselaekipa.net/
Angorn91®
Admin
Angorn91®


Muški
Broj poruka : 735
Godina : 32
Lokacija : Skola-teretana-azeroth-kafic
Posao : Holy or retri
Datum upisa : 07.06.2007

Da li ste znali da... Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li ste znali da...   Da li ste znali da... Icon_minitimePon Avg 13, 2007 10:48 am

Znao sam ono za p hatove i to me tako živcira da je neverovatno, samo da sam igrao tada joooooooooooooooooooooooj Crying or Very sad
Nazad na vrh Ići dole
http://src2007.serbianforum.info
EvilMe137
Admin
EvilMe137


Muški
Broj poruka : 740
Godina : 42
Lokacija : Kragujevac, Srbija
Posao : Bodychecker
Datum upisa : 02.07.2007

Da li ste znali da... Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li ste znali da...   Da li ste znali da... Icon_minitimePon Avg 13, 2007 11:32 am

He he, e al ima tu dobra fora, bas na to sto si i napomenuo ("Samo da sam tu bio").
Naime, dosta ljudi skuplja svakakve gluposti. Njihovo misljenje je da ce Jagex ponovo napraviti od neke stvari rare thing (citaj ogromne pare). E, tako sam ja imao druga, koji vise ne igra RS; decko je imao 5 account-a koji skupljaju svakakve gluposti, pocev od igala pa sve do raznih quest itema.
U jednom trenutku mi se ucinilo da je u pitanju i mala bolest, ali nije moje da ja komentarisem.
Cak imam druga koji ima 450 Spinach Roll-ova.
Koliko ljudi toliko i cudi.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.veselaekipa.net/
Angorn91®
Admin
Angorn91®


Muški
Broj poruka : 735
Godina : 32
Lokacija : Skola-teretana-azeroth-kafic
Posao : Holy or retri
Datum upisa : 07.06.2007

Da li ste znali da... Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li ste znali da...   Da li ste znali da... Icon_minitimePon Avg 13, 2007 12:50 pm

Ma, teško da će biti novih rare itema, jer sad svi krismas i helouwiin ajtemi nisu trejdabl... A i već ih ima dovoljno, ali nikad ne bih kupio p hat, ako ne mislim da ga preprodam za veću cenu Twisted Evil , jer koji će mi.
Nazad na vrh Ići dole
http://src2007.serbianforum.info
Richart
Gost




Da li ste znali da... Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li ste znali da...   Da li ste znali da... Icon_minitimeSub Sep 01, 2007 1:51 am

30. ...preko 100 ljudi radi za Jagex! Kao mala fabrika...

jeste to malo trebalo bi da ih je oko 300... 400....
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Da li ste znali da... Empty
PočaljiNaslov: cool   Da li ste znali da... Icon_minitimeNed Jan 06, 2008 5:53 pm

EVile car si hvala na ovim informacijama
E a da li ste vi znali da jagex ima kucnog ljubimca macku, i da bi joj pokazao koliko je voli jagex joj je kreirao lika u rs-u. ZANIMLJIVO........
Nazad na vrh Ići dole
EvilMe137
Admin
EvilMe137


Muški
Broj poruka : 740
Godina : 42
Lokacija : Kragujevac, Srbija
Posao : Bodychecker
Datum upisa : 02.07.2007

Da li ste znali da... Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li ste znali da...   Da li ste znali da... Icon_minitimeUto Jan 08, 2008 1:16 am

Heh... Mili... Englezi su ti cudna sorta ljudi.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.veselaekipa.net/
Evil Bure
Moderator
Evil Bure


Muški
Broj poruka : 348
Godina : 35
Lokacija : Zemun
Posao : Basista
Datum upisa : 13.06.2007

Da li ste znali da... Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li ste znali da...   Da li ste znali da... Icon_minitimeČet Maj 28, 2009 10:45 pm

EEEEEEEE!!!! Da li ste znali da su izasli novi dungeon maps!!! cheers cheers
Savrsena stvar, leba mi. I bio je red vise da izbace to!
I jos jedna stvar, sad moze da se podesi u ''Game'' opciji da vise nema onih spam gluposti kao npr: ''You swing your hatchet at tree.''
Bas sam zadovoljan novim updates Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/evilbure
Evil Bure
Moderator
Evil Bure


Muški
Broj poruka : 348
Godina : 35
Lokacija : Zemun
Posao : Basista
Datum upisa : 13.06.2007

Da li ste znali da... Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li ste znali da...   Da li ste znali da... Icon_minitimeČet Jun 18, 2009 7:50 pm

Good news! You can now buy pre-paid RuneScape membership cards in even more stores across the United States. Our 30-day and 90-day membership cards have just arrived in 7-Eleven stores and are available right now!

Once you have purchased your card, you can use the PIN number on the back to subscribe to RuneScape. You can do this by clicking on “Account” on the home page, choosing “Start/Extend Subscription”, logging in, selecting “Subscribe by RuneScape Card”’ as your payment method and then accepting the terms and conditions.

Da li ste znali: da amere boli (lepo pisanije)? Suspect
Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/evilbure
Sponsored content





Da li ste znali da... Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li ste znali da...   Da li ste znali da... Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Da li ste znali da...
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Serbian Runescape Clan™ :: Runescape :: Pitanja, Odgovori i Predlozi-
Skoči na: