Serbian Runescape Clan™
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi
Sat i Datum
Vreme
Zadnje teme
» Zasto je ovaj forum prso?!
W.O.W.....(World of Warcraft) - Page 3 Icon_minitimeNed Nov 01, 2009 1:12 am od milutin

» SPAM FTL
W.O.W.....(World of Warcraft) - Page 3 Icon_minitimeSub Okt 24, 2009 7:58 pm od milutin

» Nov Forum
W.O.W.....(World of Warcraft) - Page 3 Icon_minitimeSub Okt 24, 2009 1:04 am od EvilMe137

» Sta radite?
W.O.W.....(World of Warcraft) - Page 3 Icon_minitimeNed Okt 18, 2009 1:55 pm od Nikolaknot

» NE MOGU DA UPLATIM MEMBERS!!!
W.O.W.....(World of Warcraft) - Page 3 Icon_minitimePet Okt 16, 2009 1:22 am od Nikolaknot

Linkovi
Dostignuca i ciljevi u RS-u
Runescape Video
Smesne RS slike
PKing drops

Vicevi
Smesni video
Anketa
Sta vise volite?
Zima
W.O.W.....(World of Warcraft) - Page 3 Vote_lcap19%W.O.W.....(World of Warcraft) - Page 3 Vote_rcap
 19% [ 4 ]
Leto
W.O.W.....(World of Warcraft) - Page 3 Vote_lcap81%W.O.W.....(World of Warcraft) - Page 3 Vote_rcap
 81% [ 17 ]
Ukupno Glasova : 21

 

 W.O.W.....(World of Warcraft)

Ići dole 
+2
Dule 91
sveta41
6 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeći
AutorPoruka
Angorn91®
Admin
Angorn91®


Muški
Broj poruka : 735
Godina : 32
Lokacija : Skola-teretana-azeroth-kafic
Posao : Holy or retri
Datum upisa : 07.06.2007

W.O.W.....(World of Warcraft) - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: W.O.W.....(World of Warcraft)   W.O.W.....(World of Warcraft) - Page 3 Icon_minitimeČet Sep 25, 2008 11:41 am

Novi WoW WotLK video...

Nazad na vrh Ići dole
http://src2007.serbianforum.info
Angorn91®
Admin
Angorn91®


Muški
Broj poruka : 735
Godina : 32
Lokacija : Skola-teretana-azeroth-kafic
Posao : Holy or retri
Datum upisa : 07.06.2007

W.O.W.....(World of Warcraft) - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: W.O.W.....(World of Warcraft)   W.O.W.....(World of Warcraft) - Page 3 Icon_minitimeUto Sep 30, 2008 12:46 am

Muradin is alive Exclamation FOR KHAZ MODAN!!!

Btw ima amneziju i sad se zove Yorg Stormheart...

W.O.W.....(World of Warcraft) - Page 3 Yorgstormheartdt5

Evo i videa:

Nazad na vrh Ići dole
http://src2007.serbianforum.info
Angorn91®
Admin
Angorn91®


Muški
Broj poruka : 735
Godina : 32
Lokacija : Skola-teretana-azeroth-kafic
Posao : Holy or retri
Datum upisa : 07.06.2007

W.O.W.....(World of Warcraft) - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: W.O.W.....(World of Warcraft)   W.O.W.....(World of Warcraft) - Page 3 Icon_minitimeČet Okt 02, 2008 12:29 am

Evo jos nekih detalja vezanih za Muradina:

Yorg Stormheart is the King of the Frostborn, he has agreed to allow his people join the Alliance and has befriended the Explorers' League. He holds great respect amongst his people as well as his fellow alliance members.

He is glad to help the alliance and his dwarf cousins in anyway he can, although he seems to be a little troubled with allowing his people to others' affairs that might cost frost dwarven lives.

History
Yorg's past is unknown, according to Velog Icebellow. Years ago he was actually found by a party of Frostborn that Velog's father was a part of, returning from a trek across the Dragonblight during an extremely harsh blizzard. They followed a trail of blood-soaked snow to find a lone dwarf wandering that spoke a dialect they could not understand. He was a strange dwarf, something they never had seen before, a mountain dwarf.

Not long after an extremely large Jormungar burst out of the snow. It came out of nowhere and swallowed one of the Frostborn before they could do anything. Velog's father thought they were all doomed before he heard a furious roar behind him, he turned to see the mountain dwarf growing in size, his skin getting a stone-like texture and his hands sizzling with lightning.

Yorg had smashed the beast's head with a stormhammer in his powerful state, The Jormungar's head barely connected to its body as it collapsed dead. The Frostborn were in wonder and awe, and Velog's father named him Yorg, a name reserved for heroes of the frostborn, as he had no name when they encountered him and he had earned the title.

Yorg eventually became King of the Frostborn years later, he had trained the Frostborn into even greater warriors then they could have boasted during their war with the frost giants. The defeat of the huge Jormungar at his hands became an example for all Frostborn as their hardest test of strength for warrior of the frostborn is to defeat something much larger then them, such as a giant, a dragon, or a Jormungar as a testament that their size is not their weakness.

Muradin Bronzebeard
It is ultimately revealed that Yorg Stormheart is in fact Muradin Bronzebeard, long thought to have been killed when Arthas took up the runeblade Frostmourne. Rather, Muradin was merely wounded and had lost his memory, and so was willing to take on the persona of Yorg Stormheart.

W.O.W.....(World of Warcraft) - Page 3 Muradinscoursewi5
Nazad na vrh Ići dole
http://src2007.serbianforum.info
Angorn91®
Admin
Angorn91®


Muški
Broj poruka : 735
Godina : 32
Lokacija : Skola-teretana-azeroth-kafic
Posao : Holy or retri
Datum upisa : 07.06.2007

W.O.W.....(World of Warcraft) - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: W.O.W.....(World of Warcraft)   W.O.W.....(World of Warcraft) - Page 3 Icon_minitimeNed Okt 05, 2008 12:15 pm

Da li neko ima bolju ideju kako da zaradim 2000 dinara za nedelju dana a da to nije kladionica (izgubio 5 tiketa zaredom), istekao mi je gamecard pa zato pitam? Zanimaju me bilo kakve ideje...
Nazad na vrh Ići dole
http://src2007.serbianforum.info
EvilMe137
Admin
EvilMe137


Muški
Broj poruka : 740
Godina : 42
Lokacija : Kragujevac, Srbija
Posao : Bodychecker
Datum upisa : 02.07.2007

W.O.W.....(World of Warcraft) - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: W.O.W.....(World of Warcraft)   W.O.W.....(World of Warcraft) - Page 3 Icon_minitimeNed Okt 05, 2008 2:06 pm

Odes u studentsku ili bilo kakvu zadrugu i prijavis se za neki posao?
Nazad na vrh Ići dole
http://www.veselaekipa.net/
Angorn91®
Admin
Angorn91®


Muški
Broj poruka : 735
Godina : 32
Lokacija : Skola-teretana-azeroth-kafic
Posao : Holy or retri
Datum upisa : 07.06.2007

W.O.W.....(World of Warcraft) - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: W.O.W.....(World of Warcraft)   W.O.W.....(World of Warcraft) - Page 3 Icon_minitimeNed Okt 05, 2008 9:16 pm

Ma ne mogu zbog skole, ali nema veze ima ortak game card pa ce mi dati, a ja njemu da kupim 1. novembra (taman da mi dodje neki tiket Laughing ).

Sto se cene WotLK-a tice (za Svetu i Duleta) cena je 35 evrica=2600-2800 dinara u zavisnosti od kursa.
Nazad na vrh Ići dole
http://src2007.serbianforum.info
Angorn91®
Admin
Angorn91®


Muški
Broj poruka : 735
Godina : 32
Lokacija : Skola-teretana-azeroth-kafic
Posao : Holy or retri
Datum upisa : 07.06.2007

W.O.W.....(World of Warcraft) - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: W.O.W.....(World of Warcraft)   W.O.W.....(World of Warcraft) - Page 3 Icon_minitimeČet Okt 09, 2008 3:48 pm

Ko kaze da Chuck Norris ne igra WoW???

W.O.W.....(World of Warcraft) - Page 3 Chuck._wow
Nazad na vrh Ići dole
http://src2007.serbianforum.info
EvilMe137
Admin
EvilMe137


Muški
Broj poruka : 740
Godina : 42
Lokacija : Kragujevac, Srbija
Posao : Bodychecker
Datum upisa : 02.07.2007

W.O.W.....(World of Warcraft) - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: W.O.W.....(World of Warcraft)   W.O.W.....(World of Warcraft) - Page 3 Icon_minitimeČet Okt 09, 2008 6:02 pm

Hehe, dobra fora!
Nazad na vrh Ići dole
http://www.veselaekipa.net/
Dule 91

Dule 91


Muški
Broj poruka : 377
Godina : 32
Lokacija : Beograd
Posao : Sk8-er
Datum upisa : 12.06.2007

W.O.W.....(World of Warcraft) - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: W.O.W.....(World of Warcraft)   W.O.W.....(World of Warcraft) - Page 3 Icon_minitimeNed Okt 12, 2008 1:02 pm

Ziva legenda World of Warcraft-a.
Lik je neverovatno lood lol!
https://www.youtube.com/watch?v=LkCNJRfSZBU
ps:odgledajte ceo video Razz
Nazad na vrh Ići dole
Konan113

Konan113


Muški
Broj poruka : 453
Godina : 30
Lokacija : World 48
Posao : Woodcutting
Datum upisa : 05.04.2008

W.O.W.....(World of Warcraft) - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: W.O.W.....(World of Warcraft)   W.O.W.....(World of Warcraft) - Page 3 Icon_minitimeSre Okt 15, 2008 12:29 pm

E ljudi meni se igra WoW...
Ortak je u Alijansi, pa cu i ja mozda poceti da igram, samo ne znam koji server, ali vise gotivim PvP nego Normal, jer volim to kidanje u nekoj sumi ili tako nesto...
Samo mi recite koliko tacno para treba da bih poceo da pikam... Smile
Nazad na vrh Ići dole
Dule 91

Dule 91


Muški
Broj poruka : 377
Godina : 32
Lokacija : Beograd
Posao : Sk8-er
Datum upisa : 12.06.2007

W.O.W.....(World of Warcraft) - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: W.O.W.....(World of Warcraft)   W.O.W.....(World of Warcraft) - Page 3 Icon_minitimeSre Okt 15, 2008 5:48 pm

WoW-1000 dinara
WoW Game Card(prva 3 meseca)-2500 dinara
WoW TBC-1200 dinara
i kada izadje WoW WotLK-oko 3000 dinara.
Nazad na vrh Ići dole
Konan113

Konan113


Muški
Broj poruka : 453
Godina : 30
Lokacija : World 48
Posao : Woodcutting
Datum upisa : 05.04.2008

W.O.W.....(World of Warcraft) - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: W.O.W.....(World of Warcraft)   W.O.W.....(World of Warcraft) - Page 3 Icon_minitimeSre Okt 15, 2008 9:50 pm

Wrath necu igrati, bar ne josh, slabija malo mashina, ali ova 2 su podnosljiva. Hvala Dule... Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Angorn91®
Admin
Angorn91®


Muški
Broj poruka : 735
Godina : 32
Lokacija : Skola-teretana-azeroth-kafic
Posao : Holy or retri
Datum upisa : 07.06.2007

W.O.W.....(World of Warcraft) - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: W.O.W.....(World of Warcraft)   W.O.W.....(World of Warcraft) - Page 3 Icon_minitimeSre Okt 15, 2008 9:55 pm

Konan113 ::
E ljudi meni se igra WoW...
Ortak je u Alijansi, pa cu i ja mozda poceti da igram, samo ne znam koji server, ali vise gotivim PvP nego Normal, jer volim to kidanje u nekoj sumi ili tako nesto...
Samo mi recite koliko tacno para treba da bih poceo da pikam... Smile

Ne znam koliko si ti ranije igrao WoW, tako da ne znam da li si upoznat sa PvE i PvP sistemom u WoW-u. Evo ti ukratko opisa:

PvE- Endgame raidovi od po 25 ljudi idu u dungeone i bore se protiv bossova dok ne dodju do zadnjeg (zadnji boss MORA imati background iz Warcrafta, ostali kako tako). Timski rad, vijuge, strpljenje i snalazljivost izlaze na videlo. Naravno najbolje druzenje je uz PvE, dok se u PvP-u vise svodi na uigravanje pre samog rokanja. Kod PvE uhodavas se tokom same tuce.

PvP- Za pocetak imas sistem Battleground-ova iz kojih skupljas ``markove`` kojima kupujes PvP opremu, da bi kasnije mogao sa tom opremom da probas Arenu (Battleground je mozda samo u pocetku zanimljiv, a kasnije postaje samo farmovanje markova i reputacije koje iznuruju coveka). E sad cream de la creme- vrh PvP-a tj arena. Iako nisam fan arene jednom delu igraca se ona svidja, ali je djavolski teska ako zelis da nabavis vrhunsku PvP opremu (moras biti iskusan sa svojom klasom i klasom svog/jih partnera, bilo da igrate 2vs2, 3vs3, 5vs5...).

Sto se servera (realm-a) tice evo ti predloge i za PvP i za PvE:

PvP: Frostmane (balansiran PvP server bez mnogo zagusenja, puno Srba (u Alijansi), ali puno igraca), Sylvanas (malo jaca Alijansa, umereno igraca)

PvE: Magtheridon (Svetin i moj server, prilicno Srba (Horda), naj naj naj PvE server od svih, puno igraca ali jako retka zagusenja servera), Vek`Nilash (isto vrhunski PvE server, umeren broj igraca)

U jbt, omanji elaborat, ali eto tu ti je sve sto ti treba za pocetak, ja sam na TS-u do nedelje po ceo dan, pa ti pitaj ako ti nesto nije jasno...
Nazad na vrh Ići dole
http://src2007.serbianforum.info
Konan113

Konan113


Muški
Broj poruka : 453
Godina : 30
Lokacija : World 48
Posao : Woodcutting
Datum upisa : 05.04.2008

W.O.W.....(World of Warcraft) - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: W.O.W.....(World of Warcraft)   W.O.W.....(World of Warcraft) - Page 3 Icon_minitimeSre Okt 15, 2008 10:02 pm

Ok hvala Ang na informacijama... Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Konan113

Konan113


Muški
Broj poruka : 453
Godina : 30
Lokacija : World 48
Posao : Woodcutting
Datum upisa : 05.04.2008

W.O.W.....(World of Warcraft) - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: W.O.W.....(World of Warcraft)   W.O.W.....(World of Warcraft) - Page 3 Icon_minitimeČet Okt 16, 2008 1:18 am

Skidam trial dok ne skupim pare Razz Razz Razz
Zanimljivo je sto mi je iskljucenjem peer-to-peer opcije download rate povecan na maximum, a u vecini slucajeva ona optimalno povecava isti...
Nazad na vrh Ići dole
Angorn91®
Admin
Angorn91®


Muški
Broj poruka : 735
Godina : 32
Lokacija : Skola-teretana-azeroth-kafic
Posao : Holy or retri
Datum upisa : 07.06.2007

W.O.W.....(World of Warcraft) - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: W.O.W.....(World of Warcraft)   W.O.W.....(World of Warcraft) - Page 3 Icon_minitimeČet Okt 16, 2008 9:40 am

Meni to sa peer to peer nista jasno nije lol, jer i kada sam ga iskljucivao, download mi nije isao ni brze ni sporije Laughing
Nazad na vrh Ići dole
http://src2007.serbianforum.info
Konan113

Konan113


Muški
Broj poruka : 453
Godina : 30
Lokacija : World 48
Posao : Woodcutting
Datum upisa : 05.04.2008

W.O.W.....(World of Warcraft) - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: W.O.W.....(World of Warcraft)   W.O.W.....(World of Warcraft) - Page 3 Icon_minitimeČet Okt 16, 2008 10:58 am

Ja mislim da kad se skidaju patchevi treba ukljuciti p2p, jer na dan patch-a svi zele da ga dobiju sto pre, pa medjusobno salju podatke, jer bi verovatno mnogo sporije islo da svi skidaju sa blizzardovog download servera. Smile
Nazad na vrh Ići dole
sveta41

sveta41


Muški
Broj poruka : 170
Godina : 38
Lokacija : Srbija
Datum upisa : 23.11.2007

W.O.W.....(World of Warcraft) - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: W.O.W.....(World of Warcraft)   W.O.W.....(World of Warcraft) - Page 3 Icon_minitimeČet Okt 16, 2008 7:13 pm

Angorn mislim da si se malo zabunio oko informacija...Nas magtheridon je pvp server a to sto ga oni likovi koriste za pve to je drugo...

Sto se tice battlegrounds to radi samo kad ti se lvl zavrsava sa brojem 9...npr 19,29,39... do 69...

A moraces da se naviknes da gines od jacih likova(veci lvl) posto ih ima stvarno puno na sve strane sto samo cekaju da farmuju manje lvle iako nedobijaju nista od toga...samo sto testiraju tvoje zivce...

Sto se tice klasa nemoj warriora da uzmes jer se ja kajem...jer sad imam probleme oko questova...ali sad kad sam stigao do 65 lvl nevredi da zapocinjem sa nekim drugim...

Sto bi ti preporucio za pocetaj je druid(moze sve)
Nazad na vrh Ići dole
Konan113

Konan113


Muški
Broj poruka : 453
Godina : 30
Lokacija : World 48
Posao : Woodcutting
Datum upisa : 05.04.2008

W.O.W.....(World of Warcraft) - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: W.O.W.....(World of Warcraft)   W.O.W.....(World of Warcraft) - Page 3 Icon_minitimePet Okt 17, 2008 12:23 am

Dakle sad moram da skidam gomilu nekih patcheva omg... Smor Mad
Nazad na vrh Ići dole
sveta41

sveta41


Muški
Broj poruka : 170
Godina : 38
Lokacija : Srbija
Datum upisa : 23.11.2007

W.O.W.....(World of Warcraft) - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: W.O.W.....(World of Warcraft)   W.O.W.....(World of Warcraft) - Page 3 Icon_minitimePet Okt 17, 2008 1:00 am

Pazi sad ovo...kad idem na launcher.exe ...Nece da mi registruje novi patch da skinem...el ima neki nac drugi kako da stignem do patcha(trazio na officialnom ali nikako da nadjem)
Nazad na vrh Ići dole
Angorn91®
Admin
Angorn91®


Muški
Broj poruka : 735
Godina : 32
Lokacija : Skola-teretana-azeroth-kafic
Posao : Holy or retri
Datum upisa : 07.06.2007

W.O.W.....(World of Warcraft) - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: W.O.W.....(World of Warcraft)   W.O.W.....(World of Warcraft) - Page 3 Icon_minitimePet Okt 17, 2008 2:09 am

sveta41 ::
Pazi sad ovo...kad idem na launcher.exe ...Nece da mi registruje novi patch da skinem...el ima neki nac drugi kako da stignem do patcha(trazio na officialnom ali nikako da nadjem)

Naravno da ima, odgovor je mirror download, evo ti link pa ti biraj koji ces: http://www.wowwiki.com/Patch_mirrors

BTW sto se tice Magtheridona i ostalih servera ja nisam govorio za sta su predvidjeni, nego kakvi su po izboru igraca. Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
http://src2007.serbianforum.info
Konan113

Konan113


Muški
Broj poruka : 453
Godina : 30
Lokacija : World 48
Posao : Woodcutting
Datum upisa : 05.04.2008

W.O.W.....(World of Warcraft) - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: W.O.W.....(World of Warcraft)   W.O.W.....(World of Warcraft) - Page 3 Icon_minitimePet Okt 17, 2008 8:11 am

Jel zna neko koji je current patch da znam dokle ce ovo da ide...?
Prvo mi skinuo 2.3.0 pa 2.3.1 pa 2.3.2 pa 2.4.0 pa 2.4.1 pa sada 2.4.2??? Sleep
Nazad na vrh Ići dole
Angorn91®
Admin
Angorn91®


Muški
Broj poruka : 735
Godina : 32
Lokacija : Skola-teretana-azeroth-kafic
Posao : Holy or retri
Datum upisa : 07.06.2007

W.O.W.....(World of Warcraft) - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: W.O.W.....(World of Warcraft)   W.O.W.....(World of Warcraft) - Page 3 Icon_minitimePet Okt 17, 2008 11:02 am

Zadnji ``2`` patch je 2.4.3, onda ide 3.0.1 i na posletku 3.0.2 ova dva zadnja imaju oko 1,2GB zajedno tako da su oni najveca muka...
Nazad na vrh Ići dole
http://src2007.serbianforum.info
Konan113

Konan113


Muški
Broj poruka : 453
Godina : 30
Lokacija : World 48
Posao : Woodcutting
Datum upisa : 05.04.2008

W.O.W.....(World of Warcraft) - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: W.O.W.....(World of Warcraft)   W.O.W.....(World of Warcraft) - Page 3 Icon_minitimePet Okt 17, 2008 3:36 pm

Vratio sam se iz skole i skida mi patch 3.0.2 koji ima 3.27GB pa sad ti vidi... Dakle sutra u ovo vreme ce mi skinuti i valjda cu konacno poceti da igram Mad Razz
Nazad na vrh Ići dole
Angorn91®
Admin
Angorn91®


Muški
Broj poruka : 735
Godina : 32
Lokacija : Skola-teretana-azeroth-kafic
Posao : Holy or retri
Datum upisa : 07.06.2007

W.O.W.....(World of Warcraft) - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: W.O.W.....(World of Warcraft)   W.O.W.....(World of Warcraft) - Page 3 Icon_minitimeSub Okt 18, 2008 2:49 pm

Na kom serveru igras i koja strana? (horda ili alijansa)
Nazad na vrh Ići dole
http://src2007.serbianforum.info
Sponsored content





W.O.W.....(World of Warcraft) - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: W.O.W.....(World of Warcraft)   W.O.W.....(World of Warcraft) - Page 3 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
W.O.W.....(World of Warcraft)
Nazad na vrh 
Strana 3 od 5Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeći
 Similar topics
-
» Real WORLD clipovi

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Serbian Runescape Clan™ :: Ostale igre-
Skoči na: