Serbian Runescape Clan™
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi
Sat i Datum
Vreme
Zadnje teme
» Zasto je ovaj forum prso?!
Ikariam - Da napravimo koaliciju - Srbija - Page 2 Icon_minitimeNed Nov 01, 2009 1:12 am od milutin

» SPAM FTL
Ikariam - Da napravimo koaliciju - Srbija - Page 2 Icon_minitimeSub Okt 24, 2009 7:58 pm od milutin

» Nov Forum
Ikariam - Da napravimo koaliciju - Srbija - Page 2 Icon_minitimeSub Okt 24, 2009 1:04 am od EvilMe137

» Sta radite?
Ikariam - Da napravimo koaliciju - Srbija - Page 2 Icon_minitimeNed Okt 18, 2009 1:55 pm od Nikolaknot

» NE MOGU DA UPLATIM MEMBERS!!!
Ikariam - Da napravimo koaliciju - Srbija - Page 2 Icon_minitimePet Okt 16, 2009 1:22 am od Nikolaknot

Linkovi
Dostignuca i ciljevi u RS-u
Runescape Video
Smesne RS slike
PKing drops

Vicevi
Smesni video
Anketa
Sta vise volite?
Zima
Ikariam - Da napravimo koaliciju - Srbija - Page 2 Vote_lcap19%Ikariam - Da napravimo koaliciju - Srbija - Page 2 Vote_rcap
 19% [ 4 ]
Leto
Ikariam - Da napravimo koaliciju - Srbija - Page 2 Vote_lcap81%Ikariam - Da napravimo koaliciju - Srbija - Page 2 Vote_rcap
 81% [ 17 ]
Ukupno Glasova : 21

 

 Ikariam - Da napravimo koaliciju - Srbija

Ići dole 
+6
BorisKnoT
Angorn91®
Nikolaknot
NIMARK
EvilMe137
makar3nK0
10 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeći
AutorPoruka
makar3nK0
Moderator
makar3nK0


Muški
Broj poruka : 366
Godina : 48
Lokacija : za tastaturom
Datum upisa : 30.07.2007

Ikariam - Da napravimo koaliciju - Srbija - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ikariam - Da napravimo koaliciju - Srbija   Ikariam - Da napravimo koaliciju - Srbija - Page 2 Icon_minitimeSub Mar 08, 2008 1:24 am

Ljudi pokusajte da se ulogujete na alpha , jer ipak ima dosta onih koji quituju a i oni koje banuju ... Mora da uspe , dodjite na alpha i pomoci cemo se medjusobom ....
Nazad na vrh Ići dole
NIMARK

NIMARK


Muški
Broj poruka : 131
Lokacija : SRBIJA
Datum upisa : 13.10.2007

Ikariam - Da napravimo koaliciju - Srbija - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ikariam - Da napravimo koaliciju - Srbija   Ikariam - Da napravimo koaliciju - Srbija - Page 2 Icon_minitimeSub Mar 08, 2008 8:48 am

Ja sad pokusao, ali i dalje mi javlja da je dostignut maximalan broj igraca.
Nazad na vrh Ići dole
Nikolaknot

Nikolaknot


Muški
Broj poruka : 586
Godina : 34
Lokacija : Nedodjija bez broja
Datum upisa : 12.06.2007

Ikariam - Da napravimo koaliciju - Srbija - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ikariam - Da napravimo koaliciju - Srbija   Ikariam - Da napravimo koaliciju - Srbija - Page 2 Icon_minitimeSub Mar 08, 2008 1:31 pm

Hvala trixx,ja imam 3 swordsmena i sad cu ova 3 broda sto mi nim rekao...

A za rudnike,sam ih unapredjujem Surprised!Al' dobro ide Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
NIMARK

NIMARK


Muški
Broj poruka : 131
Lokacija : SRBIJA
Datum upisa : 13.10.2007

Ikariam - Da napravimo koaliciju - Srbija - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ikariam - Da napravimo koaliciju - Srbija   Ikariam - Da napravimo koaliciju - Srbija - Page 2 Icon_minitimeSub Mar 08, 2008 4:09 pm

I ja napravio koloniju i ambasadu. Napravio sam savez SRBIJA i cekam Nikolaknota da postane prvi clan. E, da, malo da se hvalim. Izveo sam do sada 60 napada ( za 30 minuta ce biti 64) i 56 su bili uspesni.
Nazad na vrh Ići dole
NIMARK

NIMARK


Muški
Broj poruka : 131
Lokacija : SRBIJA
Datum upisa : 13.10.2007

Ikariam - Da napravimo koaliciju - Srbija - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ikariam - Da napravimo koaliciju - Srbija   Ikariam - Da napravimo koaliciju - Srbija - Page 2 Icon_minitimeSub Mar 08, 2008 5:16 pm

Jeste li znali za ovo.

The max colonies you can have now is 4.

It is because you cannot upgrade warehouse beyond lv18 as lv18 warehouse enable you to store 85,424 wood but to upgrade the warehouse you need 150,881 wood. This makes the upgrading virtually impossible.
Nazad na vrh Ići dole
makar3nK0
Moderator
makar3nK0


Muški
Broj poruka : 366
Godina : 48
Lokacija : za tastaturom
Datum upisa : 30.07.2007

Ikariam - Da napravimo koaliciju - Srbija - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ikariam - Da napravimo koaliciju - Srbija   Ikariam - Da napravimo koaliciju - Srbija - Page 2 Icon_minitimeNed Mar 09, 2008 4:07 pm

NIMARK ::
E, da, malo da se hvalim. Izveo sam do sada 60 napada ( za 30 minuta ce biti 64) i 56 su bili uspesni.

hehe 80/80 uspesnih pljacki Twisted Evil

Imamo neke nubove na ostrvu koji su napali jednog od nas jos ranije , tad jos nismo imali koaliciju i lik je napravio kobnu gresku . To je bilo dok sam ja bio naoruzan do zuba i naravno pogazio sam ga i upropastio mu flotu i vojsku , od onda lik trpi pilage svakodnevno , sad je inactive Smile ali nub je ostavio radnike da vade resurse . Drugi je isto neki nub koji ne donira u rudnik. Nemoze se vaditi srpska ruda bez da platis Very Happy
Treci je kolateralna steta sto bi rekli smradovi iz NATO pakta

Ukupno to je oko 15k resursa samo ja , a ni ostali srbi nije da ne vole pljackicu

Ikariam - Da napravimo koaliciju - Srbija - Page 2 80pljacki
Nazad na vrh Ići dole
Angorn91®
Admin
Angorn91®


Muški
Broj poruka : 735
Godina : 32
Lokacija : Skola-teretana-azeroth-kafic
Posao : Holy or retri
Datum upisa : 07.06.2007

Ikariam - Da napravimo koaliciju - Srbija - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ikariam - Da napravimo koaliciju - Srbija   Ikariam - Da napravimo koaliciju - Srbija - Page 2 Icon_minitimeNed Mar 09, 2008 9:04 pm

Poceo sam i ja da igram Ikariam, ali na Kappa serveru. Alfa i beta su prepuni Sad . Igra nije losa, zanimljiva je, samo da mi objasni neko, da li da gruvam vojsku, ili nauku i privredu (ako je ovaj slucaj, onda kada vojsku). Hvala
Nazad na vrh Ići dole
http://src2007.serbianforum.info
makar3nK0
Moderator
makar3nK0


Muški
Broj poruka : 366
Godina : 48
Lokacija : za tastaturom
Datum upisa : 30.07.2007

Ikariam - Da napravimo koaliciju - Srbija - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ikariam - Da napravimo koaliciju - Srbija   Ikariam - Da napravimo koaliciju - Srbija - Page 2 Icon_minitimeNed Mar 09, 2008 9:48 pm

Prvo kafanu i town hall da naselis dovoljnoi ljudi, onda napravi 1 ili po mogucstvu 2 kolonije i tek onda vojska , pre toga ti ne treba vise od 2-4 jedinica na pr 2 sword 1 palanx max + na pr. lvl 3-5 wall...
Mnogo ces se sporije razvijati ako budes odma napravio vojsku jer kosta.

Kljuc je da sto pre obezbedis vino jer ti onda naseljavanje ide brzo .
To je za pocetak za dalje ces znati Very Happy

ps - akademija (naravno) je extremno bitna
Nazad na vrh Ići dole
Nikolaknot

Nikolaknot


Muški
Broj poruka : 586
Godina : 34
Lokacija : Nedodjija bez broja
Datum upisa : 12.06.2007

Ikariam - Da napravimo koaliciju - Srbija - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ikariam - Da napravimo koaliciju - Srbija   Ikariam - Da napravimo koaliciju - Srbija - Page 2 Icon_minitimePon Mar 10, 2008 12:23 pm

Angorn dodji na Eta tu smo ja i NIM i ima jos jedan lik Very Happy

Dodji dobices resurse i brze ces se budziti a i imas nas Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Angorn91®
Admin
Angorn91®


Muški
Broj poruka : 735
Godina : 32
Lokacija : Skola-teretana-azeroth-kafic
Posao : Holy or retri
Datum upisa : 07.06.2007

Ikariam - Da napravimo koaliciju - Srbija - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ikariam - Da napravimo koaliciju - Srbija   Ikariam - Da napravimo koaliciju - Srbija - Page 2 Icon_minitimePon Mar 10, 2008 5:31 pm

Ne mogu, ne da mi drugarica da predjem, ona je pocela isto, a i neke njene drugarice, pa cu malo da im saljem resurse i to Wink posto sam malo zaposeo rudnik.
Nazad na vrh Ići dole
http://src2007.serbianforum.info
Nikolaknot

Nikolaknot


Muški
Broj poruka : 586
Godina : 34
Lokacija : Nedodjija bez broja
Datum upisa : 12.06.2007

Ikariam - Da napravimo koaliciju - Srbija - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ikariam - Da napravimo koaliciju - Srbija   Ikariam - Da napravimo koaliciju - Srbija - Page 2 Icon_minitimeUto Mar 11, 2008 2:02 am

dobro ali opet razmisli jos jednom Very Happy Da se i nas server ne napuni Surprised

Mnogo smo jaki Very Happy hahhahaahah Smile

Mada koji cemo ti mi ,,lepo pisanije,, kad imas ribe koje igraju sa tobom :p
Nazad na vrh Ići dole
Angorn91®
Admin
Angorn91®


Muški
Broj poruka : 735
Godina : 32
Lokacija : Skola-teretana-azeroth-kafic
Posao : Holy or retri
Datum upisa : 07.06.2007

Ikariam - Da napravimo koaliciju - Srbija - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ikariam - Da napravimo koaliciju - Srbija   Ikariam - Da napravimo koaliciju - Srbija - Page 2 Icon_minitimeUto Mar 11, 2008 4:43 pm

Nikolaknot ::
Mada koji cemo ti mi ,,lepo pisanije,, kad imas ribe koje igraju sa tobom :p

Citas mi misli Wink

Da vas pitam sto se tice trade-a, ima li nekih resursa koji su vazniji od drugih (teze se nabavljaju)? I da li je ovo dobra ponuda: Eej,
I\'m from the island near yours, I offer sulphur and need marble, do you want to trade on a 1:1 base,
gr,
Nazad na vrh Ići dole
http://src2007.serbianforum.info
makar3nK0
Moderator
makar3nK0


Muški
Broj poruka : 366
Godina : 48
Lokacija : za tastaturom
Datum upisa : 30.07.2007

Ikariam - Da napravimo koaliciju - Srbija - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ikariam - Da napravimo koaliciju - Srbija   Ikariam - Da napravimo koaliciju - Srbija - Page 2 Icon_minitimeUto Mar 11, 2008 6:54 pm

Vino je najpozeljnije kamen najtrazeniji , staklo kasnije puno znaci , sumpor je za vojsku i flotu .. Kao sto vidis svi resursi podjednako vrede , mada ako insistiras na mom redosledu ... bas tim redom bi ih poredjao kao sto sam i napisao.
Rude se menjaju 1/1 u 99% slucajeva , ili 1/1.5 ili cak 1/2 ukorist rude kad se menja za drvo ...
Nazad na vrh Ići dole
BorisKnoT

BorisKnoT


Muški
Broj poruka : 436
Godina : 35
Lokacija : N/A
Datum upisa : 03.07.2007

Ikariam - Da napravimo koaliciju - Srbija - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ikariam - Da napravimo koaliciju - Srbija   Ikariam - Da napravimo koaliciju - Srbija - Page 2 Icon_minitimeČet Mar 13, 2008 3:50 pm

Poceo sam i ja da igram Ikariam!
Alpha server, nick Borisknot.
Nazad na vrh Ići dole
makar3nK0
Moderator
makar3nK0


Muški
Broj poruka : 366
Godina : 48
Lokacija : za tastaturom
Datum upisa : 30.07.2007

Ikariam - Da napravimo koaliciju - Srbija - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ikariam - Da napravimo koaliciju - Srbija   Ikariam - Da napravimo koaliciju - Srbija - Page 2 Icon_minitimeČet Mar 13, 2008 10:41 pm

Crying or Very sad na zalost nevidim te na highscore .. borise , probaj na highscore da nadjes pures3rb i klikni na pismo da razmenimo lokacije
Nazad na vrh Ići dole
BorisKnoT

BorisKnoT


Muški
Broj poruka : 436
Godina : 35
Lokacija : N/A
Datum upisa : 03.07.2007

Ikariam - Da napravimo koaliciju - Srbija - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ikariam - Da napravimo koaliciju - Srbija   Ikariam - Da napravimo koaliciju - Srbija - Page 2 Icon_minitimeČet Mar 13, 2008 10:47 pm

makar3nK0 ::
Crying or Very sad na zalost nevidim te na highscore .. borise , probaj na highscore da nadjes pures3rb i klikni na pismo da razmenimo lokacije

Doslo je do zabune! lol! Ja nisam isao na ikariam.org vec na ikariam.com, tamo su dva servera (alpha i beta) i ja sam ladno mislio da sam na "pravom" Alpha serveru. Sad sam poceo na Eta sa Nikolom i Nimarkom. Jbg, sta drugo da ti kazem...
Nazad na vrh Ići dole
makar3nK0
Moderator
makar3nK0


Muški
Broj poruka : 366
Godina : 48
Lokacija : za tastaturom
Datum upisa : 30.07.2007

Ikariam - Da napravimo koaliciju - Srbija - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ikariam - Da napravimo koaliciju - Srbija   Ikariam - Da napravimo koaliciju - Srbija - Page 2 Icon_minitimePet Mar 14, 2008 12:52 am

Shake that ass
Nazad na vrh Ići dole
makar3nK0
Moderator
makar3nK0


Muški
Broj poruka : 366
Godina : 48
Lokacija : za tastaturom
Datum upisa : 30.07.2007

Ikariam - Da napravimo koaliciju - Srbija - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ikariam - Da napravimo koaliciju - Srbija   Ikariam - Da napravimo koaliciju - Srbija - Page 2 Icon_minitimeNed Mar 30, 2008 11:22 pm

Jel se igra jos igrica? Mi smo napravili ozbiljan klan , ima nas 11 i usli smo na 92. mesto na highscore
Ovo sto vidite na ostrvu to se zove ownage Very Happy

Ikariam - Da napravimo koaliciju - Srbija - Page 2 TrixxKastrabanownage

nasa alijansica

Ikariam - Da napravimo koaliciju - Srbija - Page 2 Alijansa1
Nazad na vrh Ići dole
NIMARK

NIMARK


Muški
Broj poruka : 131
Lokacija : SRBIJA
Datum upisa : 13.10.2007

Ikariam - Da napravimo koaliciju - Srbija - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ikariam - Da napravimo koaliciju - Srbija   Ikariam - Da napravimo koaliciju - Srbija - Page 2 Icon_minitimePon Mar 31, 2008 8:53 am

Ja sam napustio igricu. Nemam vremena za nju. Svoj acc dao sam Nikolaknotu.
Nazad na vrh Ići dole
makar3nK0
Moderator
makar3nK0


Muški
Broj poruka : 366
Godina : 48
Lokacija : za tastaturom
Datum upisa : 30.07.2007

Ikariam - Da napravimo koaliciju - Srbija - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ikariam - Da napravimo koaliciju - Srbija   Ikariam - Da napravimo koaliciju - Srbija - Page 2 Icon_minitimePon Mar 31, 2008 10:29 am

steta Sad
Onog pigiukasa sa slike ostrva smo primili u alijansu - napravili smo presedan , ali je obecao da ce se odreci litvanske drzavnosti i da ce postati srbin Razz
Nazad na vrh Ići dole
Nikolaknot

Nikolaknot


Muški
Broj poruka : 586
Godina : 34
Lokacija : Nedodjija bez broja
Datum upisa : 12.06.2007

Ikariam - Da napravimo koaliciju - Srbija - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ikariam - Da napravimo koaliciju - Srbija   Ikariam - Da napravimo koaliciju - Srbija - Page 2 Icon_minitimePon Mar 31, 2008 10:54 pm

mene neki lik poceo da goni,moracu se bacim na posao i da se branim,ali ce mi Srdjan pomoci,on inace ima najjacu vosjku kod nas na serveru Very Happy

I malo me smara ova igra,da budem iskren,al' dobro...
Nazad na vrh Ići dole
makar3nK0
Moderator
makar3nK0


Muški
Broj poruka : 366
Godina : 48
Lokacija : za tastaturom
Datum upisa : 30.07.2007

Ikariam - Da napravimo koaliciju - Srbija - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ikariam - Da napravimo koaliciju - Srbija   Ikariam - Da napravimo koaliciju - Srbija - Page 2 Icon_minitimeUto Apr 01, 2008 4:27 am

mi smo okupirali i zadnje mesto , vidi nikola ovako, imam ja jedan profi acc ovaj goli otok sto ga vidis , ima 3 grada u arhipelagu staklo sumpor i kamen i oko 7k poena , ima glas, pen, helping hends, dobru akademiju oko 280 naucnika...
ti treba da uradis 4-ti grad i naselis vino , dotle te mi guramo sa vinom , pa ako zelis da igras sa nama javi da ti saljem pass i sifru Shocked Very Happy cheers

ps-jedina briga sto je staklo na 4h plovidbe , ali ostala 2 su u arhipelagu na 40 min Razz to bi mozda trebao da preselis blize i to je toooo

VAZNO - Jednog lika iz alijanse su banovali jer je igrao na 2 servera, jbg zena mu pocela igrati pa nije bilo mesta na alfa .... Banovali su je , Nikola nadam se da razumes sta hocu da kazem

Ikariam - Da napravimo koaliciju - Srbija - Page 2 Thisiisserbia

ovako izgledaju ostala ostrva u arhipelagu , otprilike , sva su jadan pored drugog

Ikariam - Da napravimo koaliciju - Srbija - Page 2 111


Poslednji put izmenio makar3nK0 dana Uto Apr 01, 2008 4:40 am, izmenio ukupno 2 puta
Nazad na vrh Ići dole
makar3nK0
Moderator
makar3nK0


Muški
Broj poruka : 366
Godina : 48
Lokacija : za tastaturom
Datum upisa : 30.07.2007

Ikariam - Da napravimo koaliciju - Srbija - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ikariam - Da napravimo koaliciju - Srbija   Ikariam - Da napravimo koaliciju - Srbija - Page 2 Icon_minitimeUto Apr 01, 2008 4:29 am

ti borise ako si zainteresovan imacu i za tebe neki nalog .. pa da ownujemo malo , ako je jaka koalicija mozes pljackati sa skromnom vojskom ... Ne znaci nuzno da je onaj sa najvecom vojskom najbolji ratnik Evil or Very Mad
Nazad na vrh Ići dole
EvilMe137
Admin
EvilMe137


Muški
Broj poruka : 740
Godina : 42
Lokacija : Kragujevac, Srbija
Posao : Bodychecker
Datum upisa : 02.07.2007

Ikariam - Da napravimo koaliciju - Srbija - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ikariam - Da napravimo koaliciju - Srbija   Ikariam - Da napravimo koaliciju - Srbija - Page 2 Icon_minitimeSub Apr 05, 2008 1:20 pm

Ne igram jer nema sanse da igram (kakva filosofska misao!!!). Ali... Kako lepo ime gradu - Car Dusan!!! Ljudi rokajte pa ako ostanete zivi do septembra u igri dolazim Smile Sve najbolje vam zelim. cheers
Nazad na vrh Ići dole
http://www.veselaekipa.net/
Nikolaknot

Nikolaknot


Muški
Broj poruka : 586
Godina : 34
Lokacija : Nedodjija bez broja
Datum upisa : 12.06.2007

Ikariam - Da napravimo koaliciju - Srbija - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ikariam - Da napravimo koaliciju - Srbija   Ikariam - Da napravimo koaliciju - Srbija - Page 2 Icon_minitimeNed Apr 06, 2008 12:11 pm

Ja sam upao u novu alijansu,NXS,Tu smo medju najjacima...jebes ove nase,niko nista pise,niti daju znak da su zivi,i mene to smorilo i izasao...uclanio se ovde...I sad smo onog lika otkinuli od kurca Very Happy

Ja imam 4 grada sad Very Happy Mnogo sam happy Very Happy hehe
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Ikariam - Da napravimo koaliciju - Srbija - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ikariam - Da napravimo koaliciju - Srbija   Ikariam - Da napravimo koaliciju - Srbija - Page 2 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Ikariam - Da napravimo koaliciju - Srbija
Nazad na vrh 
Strana 2 od 5Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Serbian Runescape Clan™ :: Ostale igre :: Male igre-
Skoči na: