Serbian Runescape Clan™
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi
Sat i Datum
Vreme
Zadnje teme
» Zasto je ovaj forum prso?!
PnkBstrB.exe i PnkBstrA.exe - Nightmare Icon_minitimeNed Nov 01, 2009 1:12 am od milutin

» SPAM FTL
PnkBstrB.exe i PnkBstrA.exe - Nightmare Icon_minitimeSub Okt 24, 2009 7:58 pm od milutin

» Nov Forum
PnkBstrB.exe i PnkBstrA.exe - Nightmare Icon_minitimeSub Okt 24, 2009 1:04 am od EvilMe137

» Sta radite?
PnkBstrB.exe i PnkBstrA.exe - Nightmare Icon_minitimeNed Okt 18, 2009 1:55 pm od Nikolaknot

» NE MOGU DA UPLATIM MEMBERS!!!
PnkBstrB.exe i PnkBstrA.exe - Nightmare Icon_minitimePet Okt 16, 2009 1:22 am od Nikolaknot

Linkovi
Dostignuca i ciljevi u RS-u
Runescape Video
Smesne RS slike
PKing drops

Vicevi
Smesni video
Anketa
Sta vise volite?
Zima
PnkBstrB.exe i PnkBstrA.exe - Nightmare Vote_lcap19%PnkBstrB.exe i PnkBstrA.exe - Nightmare Vote_rcap
 19% [ 4 ]
Leto
PnkBstrB.exe i PnkBstrA.exe - Nightmare Vote_lcap81%PnkBstrB.exe i PnkBstrA.exe - Nightmare Vote_rcap
 81% [ 17 ]
Ukupno Glasova : 21

 

 PnkBstrB.exe i PnkBstrA.exe - Nightmare

Ići dole 
4 posters
AutorPoruka
EvilMe137
Admin
EvilMe137


Muški
Broj poruka : 740
Godina : 42
Lokacija : Kragujevac, Srbija
Posao : Bodychecker
Datum upisa : 02.07.2007

PnkBstrB.exe i PnkBstrA.exe - Nightmare Empty
PočaljiNaslov: PnkBstrB.exe i PnkBstrA.exe - Nightmare   PnkBstrB.exe i PnkBstrA.exe - Nightmare Icon_minitimeUto Jan 15, 2008 5:37 pm

PnkBstrB.exe i PnkBstrA.exe su izvrsni fajlovi/drajveri koji su bili nocna mora za mene. Cedili mi procesor, memoriju pa cak jeli i moj internet. Glupost koja ce mozda biti neophodna u buducnosti... Ali sada nikako.
O cemu se ovde radi? Iz sledeceg linka bice vam jasnije:
Like a Star @ heaven PunkBuster Official FAQ
Koga mrzi da cita, ja cu mu prepricati u kratko - to je programce koje sprecava razne tzv. prevarante (cheat-ere) da se izivljavaju na nekoj igri, ili, da odemo u neke drasticnije stvari, da hakuju vas racunar. Posto ovaj program podrzava samo mali broj igara, ne vidim svrhu postojanja istog na mom racunaru. Najgora stvar je sto je taj program u Beta fazi, pa trenira moje zivce zato sto nije savrsen.

Kako proveriti da li imate vi taj PunkBuster?
Jednostavno - Ctrl+Alt+Del i pod procesima cete naci ova dva procesa.
Mislim da su u pitanju igre Battlefield serijala, CoD serijala i American Army. Tako, ako ste nekada instalirali ove igre, niste do kraja to uradili... Taj program jos uvek zivi i radi na vasem racunaru.

Kako unistiti ovo programce?
Za to vam je potreban instalacioni fajl, koji je u isto vreme i uninstalacioni. Ako ga nemate izvolte na moj eSnips pa skinite (oko 500 KB):
Like a Star @ heaven eSnips pbsvc.zip
Pokrenite ga i umesto "Install" idite na "Uninstall" dugmence. I to je to. Nema ga vise. Ja sam odmah primetio razliku u brzini mog kompa.
Pitajte ako nesto nije jasno.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.veselaekipa.net/
BorisKnoT

BorisKnoT


Muški
Broj poruka : 436
Godina : 35
Lokacija : N/A
Datum upisa : 03.07.2007

PnkBstrB.exe i PnkBstrA.exe - Nightmare Empty
PočaljiNaslov: Re: PnkBstrB.exe i PnkBstrA.exe - Nightmare   PnkBstrB.exe i PnkBstrA.exe - Nightmare Icon_minitimeNed Mar 02, 2008 12:05 am

Bane, jel znas sta sve mora da bude u "Processes" listi u Task Manager-u? Imam milion nekih stvari koji jedu memoriju...
Nazad na vrh Ići dole
EvilMe137
Admin
EvilMe137


Muški
Broj poruka : 740
Godina : 42
Lokacija : Kragujevac, Srbija
Posao : Bodychecker
Datum upisa : 02.07.2007

PnkBstrB.exe i PnkBstrA.exe - Nightmare Empty
PočaljiNaslov: Re: PnkBstrB.exe i PnkBstrA.exe - Nightmare   PnkBstrB.exe i PnkBstrA.exe - Nightmare Icon_minitimePet Sep 19, 2008 7:05 pm

Najbolje je kucati u guglu npr:
sqlwriter.exe
Obicno prvi link koji izadje je sa filenet-a ili processlibrary-ja. Tu mozete videti da li vam je proces neophodan ili bespotreban. Ako ste sigurni da znate sta radite onda uradite a ako ne... NE PIPAJTE NISTA!
Nazad na vrh Ići dole
http://www.veselaekipa.net/
BorisKnoT

BorisKnoT


Muški
Broj poruka : 436
Godina : 35
Lokacija : N/A
Datum upisa : 03.07.2007

PnkBstrB.exe i PnkBstrA.exe - Nightmare Empty
PočaljiNaslov: Re: PnkBstrB.exe i PnkBstrA.exe - Nightmare   PnkBstrB.exe i PnkBstrA.exe - Nightmare Icon_minitimePet Sep 19, 2008 9:10 pm

Video sam za neki "Teatimer.exe" i zakljucio da je to od Spybot S&D koji jede 41K lol!
Nazad na vrh Ići dole
sveta41

sveta41


Muški
Broj poruka : 170
Godina : 38
Lokacija : Srbija
Datum upisa : 23.11.2007

PnkBstrB.exe i PnkBstrA.exe - Nightmare Empty
PočaljiNaslov: Re: PnkBstrB.exe i PnkBstrA.exe - Nightmare   PnkBstrB.exe i PnkBstrA.exe - Nightmare Icon_minitimeSub Sep 20, 2008 5:09 pm

Evo link pa lepo proverite sve procese koje imate...tu vam je oznaceno dali vam to treba ili ne...

http://www.pcpitstop.com/libraries/process
Nazad na vrh Ići dole
EvilMe137
Admin
EvilMe137


Muški
Broj poruka : 740
Godina : 42
Lokacija : Kragujevac, Srbija
Posao : Bodychecker
Datum upisa : 02.07.2007

PnkBstrB.exe i PnkBstrA.exe - Nightmare Empty
PočaljiNaslov: Re: PnkBstrB.exe i PnkBstrA.exe - Nightmare   PnkBstrB.exe i PnkBstrA.exe - Nightmare Icon_minitimeSub Sep 20, 2008 5:17 pm

TeaTimer je ok stvar. U slucaju skidanja nekog Maleware-a, a koji je registrovan u bazi SpyBot-a, automatski ce se korisniku staviti do znanja o cemu se radi. Ja to ne iskljucujem.
Odlican sajt Sveto!
Nazad na vrh Ići dole
http://www.veselaekipa.net/
sveta41

sveta41


Muški
Broj poruka : 170
Godina : 38
Lokacija : Srbija
Datum upisa : 23.11.2007

PnkBstrB.exe i PnkBstrA.exe - Nightmare Empty
PočaljiNaslov: Re: PnkBstrB.exe i PnkBstrA.exe - Nightmare   PnkBstrB.exe i PnkBstrA.exe - Nightmare Icon_minitimeSub Sep 20, 2008 5:33 pm

Sad sam video da imam trojanca u kompu medju procesima neki
svchost.exe cheers
Nazad na vrh Ići dole
BorisKnoT

BorisKnoT


Muški
Broj poruka : 436
Godina : 35
Lokacija : N/A
Datum upisa : 03.07.2007

PnkBstrB.exe i PnkBstrA.exe - Nightmare Empty
PočaljiNaslov: Re: PnkBstrB.exe i PnkBstrA.exe - Nightmare   PnkBstrB.exe i PnkBstrA.exe - Nightmare Icon_minitimeSub Sep 20, 2008 7:53 pm

sveta41 ::
Sad sam video da imam trojanca u kompu medju procesima neki
svchost.exe cheers
*Does Ctrl+Alt+Del*
Aha! Jedan, dva, tri, cetiri, pet!
Hvala Sveto lol!
Nazad na vrh Ići dole
hitman1978

hitman1978


Muški
Broj poruka : 86
Lokacija : world 26
Posao : Placenik u Runescape
Datum upisa : 24.06.2007

PnkBstrB.exe i PnkBstrA.exe - Nightmare Empty
PočaljiNaslov: Re: PnkBstrB.exe i PnkBstrA.exe - Nightmare   PnkBstrB.exe i PnkBstrA.exe - Nightmare Icon_minitimeSub Sep 20, 2008 8:55 pm

sveta41 ::
Sad sam video da imam trojanca u kompu medju procesima neki
svchost.exe cheers


SVETO ne da diras taj SVCHOST to je onaj pravi sto treba windowsu!!!! zeznuces komp ako ga vec nisi zeznuo jer te nema lol!


"Svchost.exe" (Generic Host Process for Win32 Services) is an integral part of Windows OS. It cannot be stopped or restarted manually. It manages 32-bit DLLs and other services. At startup, Svchost.exe checks the services portion of the registry to construct a list of services that it needs to load. In normal conditions multiple instances of Svchost.exe run at the same time. Each Svchost.exe session can contain a grouping of services, so that separate services can be run depending on how and where Svchost.exe is started. This allows for better control and debugging. More info More info

Note: The svchost.exe file is located in the folder C:\Windows\System32. In other cases, svchost.exe is a virus, spyware, trojan or worm!
Nazad na vrh Ići dole
sveta41

sveta41


Muški
Broj poruka : 170
Godina : 38
Lokacija : Srbija
Datum upisa : 23.11.2007

PnkBstrB.exe i PnkBstrA.exe - Nightmare Empty
PočaljiNaslov: Re: PnkBstrB.exe i PnkBstrA.exe - Nightmare   PnkBstrB.exe i PnkBstrA.exe - Nightmare Icon_minitimeSub Sep 20, 2008 10:52 pm

Nisam ga dirao...skenirao sam komp i bio je trojanac u njemu ali ne sa istim imenom...Radi komp...
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





PnkBstrB.exe i PnkBstrA.exe - Nightmare Empty
PočaljiNaslov: Re: PnkBstrB.exe i PnkBstrA.exe - Nightmare   PnkBstrB.exe i PnkBstrA.exe - Nightmare Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
PnkBstrB.exe i PnkBstrA.exe - Nightmare
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Serbian Runescape Clan™ :: Pub, Media, Support :: Support Info-
Skoči na: