Serbian Runescape Clan™
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi
Sat i Datum
Vreme
Zadnje teme
» Zasto je ovaj forum prso?!
P2P PKING CLASS SET'S Icon_minitimeNed Nov 01, 2009 1:12 am od milutin

» SPAM FTL
P2P PKING CLASS SET'S Icon_minitimeSub Okt 24, 2009 7:58 pm od milutin

» Nov Forum
P2P PKING CLASS SET'S Icon_minitimeSub Okt 24, 2009 1:04 am od EvilMe137

» Sta radite?
P2P PKING CLASS SET'S Icon_minitimeNed Okt 18, 2009 1:55 pm od Nikolaknot

» NE MOGU DA UPLATIM MEMBERS!!!
P2P PKING CLASS SET'S Icon_minitimePet Okt 16, 2009 1:22 am od Nikolaknot

Linkovi
Dostignuca i ciljevi u RS-u
Runescape Video
Smesne RS slike
PKing drops

Vicevi
Smesni video
Anketa
Sta vise volite?
Zima
P2P PKING CLASS SET'S Vote_lcap19%P2P PKING CLASS SET'S Vote_rcap
 19% [ 4 ]
Leto
P2P PKING CLASS SET'S Vote_lcap81%P2P PKING CLASS SET'S Vote_rcap
 81% [ 17 ]
Ukupno Glasova : 21

 

 P2P PKING CLASS SET'S

Ići dole 
4 posters
AutorPoruka
sveta41

sveta41


Muški
Broj poruka : 170
Godina : 38
Lokacija : Srbija
Datum upisa : 23.11.2007

P2P PKING CLASS SET'S Empty
PočaljiNaslov: P2P PKING CLASS SET'S   P2P PKING CLASS SET'S Icon_minitimeSre Dec 05, 2007 1:23 am

Ako sam kojim slucajem postovao temu na pogresno mesto zamolio bi nase postovane administratore da je premeste i unapred se izvinjavam...

Pa da predjem na stvar, znaci ovo su setovi za p2p igrace za pking(trips)
Nesto sto je jeftinije a ipak da vam vrsi neku stvar kad odete u wild i za sve clase bi trebalo da se ima 70+ lvl u(str,def,magic...)I za sve setove je obavezan team cape(zbog zastite od (friendly fire) kada neko od vase grupe koristi ancient magic za multy target u multy zoni....


WARRIOR SET


Qusetovi koji su potrebni za ovu klasu za wild:
-Lost City(obavezan)
-Death Plateau (takodje se veoma preporucuje)
-Monkey madness(moze ali nemora)
-Recruitment drive (obavezan za one koji su kratki sa parama)
-I Recipe for disaster(donekle zbog rukavica koje daju str bonus)
P2P PKING CLASS SET'S Warriorskupljaarmor

Ovde ide:rune full helm,rune pl8 i rune legs, ring of recoil,str amulet,climbing boots,team cape(obavezno), i rukavice iz questa RFD

P2P PKING CLASS SET'S Warriorinventar

Ovoje set za one koji imaju malo vise para(to jest oni koji znaju kako da zaradjuju)i inventar koji ima u sebi:ajkule,1 super set,teleport tablet, anty-poison pot(4) i ako neko hoce i prayer pot i za one kojima je magic 85+ rune za tele block...

P2P PKING CLASS SET'S Warriorjeftinijiarmor-1

Ovde je samo rune armor zamenjen sa initiate setom, sve ostalo je isto kao kod prvog primera

Ovoje set za malo siromasnije, a inventar bi trebao da bude isti kao kod skupljeg set-a


Range/Mage combo


questovi potrebni:
-Desert treasure(obavezan)
--Death Plateau

Range i magic lvl bi bilo pozeljno da budu 70+

ps. moj range lvl je mali pa nisam mogao da koristim black d hide(ali ovo je da shvatite kako da sastavite ovaj set)

P2P PKING CLASS SET'S Ranger_magecomboarmor

ovde ide:mystic hat i bottom,black dhide body,ring of recoil,amulet of magic,rune 'cbow sa anty-dragon shield ili magic short bow,team cape(obavezno)

U slucaju da se koristi Magic shortbow(nikako long) koristite addy/rune arrows a ako se koristi c'bow onda mith bolts ali enchanted, u inventaru normalno ajkule,1 mage i range pot,anty-poison pot(4),teleport tablet(ako nemate Ectophial), i rune za ice burst...



MAGE SET


Ovde je bitno da budete 70+ lvl in magic

Questovi:
-Desert treasure(ako ne koristite Saradomin Strike ili Flames of Zamorak)
-Death Plateau

P2P PKING CLASS SET'S Magearmorset

ovde:Mystic hat,top and bottom,climbing boots,ancient staff ili staff for god powers, magic amulet ,team cape(obavezno)

Inventar:ajkule,magic pot,prayer pot,anty poison pot,teleport tablet, i naravno rune za magije....


RANGE SET


Jedina klasa za koju nisu potrebni questovi vec sto veci lvl u range(70+)

P2P PKING CLASS SET'S Rangerarmorset

Ovde:rune full helm,full black dhide set,amulet of accuracy,ring of recoil,rune c'bow/sa anty-dragon shield ili magic shortbow,team cape(obavezno)

Ovde kao i combo-u..ako se koristi c'bow(uz ovo obavezno anty-dragon shield),enchanted bolts a ako mage shortbow onda addy ili rune arrows

Inventar:ajkule,range pot,prayer pot, anty-poison pot,teleport tablet i ako imate magic 85+ rune za tele block.
Nazad na vrh Ići dole
Nikolaknot

Nikolaknot


Muški
Broj poruka : 586
Godina : 34
Lokacija : Nedodjija bez broja
Datum upisa : 12.06.2007

P2P PKING CLASS SET'S Empty
PočaljiNaslov: Re: P2P PKING CLASS SET'S   P2P PKING CLASS SET'S Icon_minitimeSre Dec 05, 2007 2:33 am

ok je sve to sto se tice za manje para ^.^

ali bih preporucio helm of neitiznot jer je onda bio oko 50k znaci uopste nije skup,a cujem sada je max 30k ili tako nesto....

ostalo je ok ako je za manji kes...
Nazad na vrh Ići dole
makar3nK0
Moderator
makar3nK0


Muški
Broj poruka : 366
Godina : 48
Lokacija : za tastaturom
Datum upisa : 30.07.2007

P2P PKING CLASS SET'S Empty
PočaljiNaslov: Re: P2P PKING CLASS SET'S   P2P PKING CLASS SET'S Icon_minitimeSre Dec 05, 2007 3:29 am

mozda zamy holly book za rang i mage set / besplatan je a +8 na sve/ ili rune defender za malee set
i naravno asterix , tu se slazem sa nikolom

hehe sveto vidim da si green drags skola pirat

ps- kad sam rekao besplatan mislio sam da je ne gubis kad umres lol ,
a nije jeftina definitivno, ali ko sto ljudi kazu knjiga nije nikad skupa
Nazad na vrh Ići dole
Nikolaknot

Nikolaknot


Muški
Broj poruka : 586
Godina : 34
Lokacija : Nedodjija bez broja
Datum upisa : 12.06.2007

P2P PKING CLASS SET'S Empty
PočaljiNaslov: Re: P2P PKING CLASS SET'S   P2P PKING CLASS SET'S Icon_minitimeSre Dec 05, 2007 1:14 pm

a nije skupa zammy knjiga jeste da pukens 800k ali dobra je stvar je samo jednom moras da kupis pages,pa si posle miran ^.^ e da lepo si i naveo rune defender...


mada je kao sti svi znaju preporucljivo da se ima 70 range za black d hides....

a da i za maga,najbolje je da se nosi jedan od god capes...jer daje mage bonus (nisam siguran koliko ali pomaze ^.^ )


u svakom slucaju,svaka cast sveto,lepo si odradio Cool
Nazad na vrh Ići dole
sveta41

sveta41


Muški
Broj poruka : 170
Godina : 38
Lokacija : Srbija
Datum upisa : 23.11.2007

P2P PKING CLASS SET'S Empty
PočaljiNaslov: Re: P2P PKING CLASS SET'S   P2P PKING CLASS SET'S Icon_minitimeSre Dec 05, 2007 2:34 pm

I da za one koji hoce jos seftinije da prodju kod mage seta, mogu da zavrse Lunar Diplomacy(quest nije tezak a armor koji se dobije je prakticno besplatan i kad zaginete protivnik ga nedobija)

I rune deffender se koristi u edge pking i clan wars, ali nikako u slobodnom pkingu jer se u vecem slucaju borbe odvijaju u blizini zmajeva pogotovo ako se radi "lure" posto se tu cesce pojavljuju manje grupe drugih pkera, god cape moze da se nosi ali bicete izlozeni "friendly-fire"...
Nazad na vrh Ići dole
Nikolaknot

Nikolaknot


Muški
Broj poruka : 586
Godina : 34
Lokacija : Nedodjija bez broja
Datum upisa : 12.06.2007

P2P PKING CLASS SET'S Empty
PočaljiNaslov: Re: P2P PKING CLASS SET'S   P2P PKING CLASS SET'S Icon_minitimeSre Dec 05, 2007 8:02 pm

a dobro taj rune defender i nije tesko dobiti,ostavite samo addy,istalno idete za rune....tako da to nije problem (sto se mene licno tice)


a za taj quest kad se uradi ne znam,pa ono ako ti nije problem da mi objasnis malo ?!
Nazad na vrh Ići dole
makar3nK0
Moderator
makar3nK0


Muški
Broj poruka : 366
Godina : 48
Lokacija : za tastaturom
Datum upisa : 30.07.2007

P2P PKING CLASS SET'S Empty
PočaljiNaslov: Re: P2P PKING CLASS SET'S   P2P PKING CLASS SET'S Icon_minitimeČet Dec 06, 2007 12:48 am

ghostly robes je isto do jaja za magic + besplatno
Nazad na vrh Ići dole
Nikolaknot

Nikolaknot


Muški
Broj poruka : 586
Godina : 34
Lokacija : Nedodjija bez broja
Datum upisa : 12.06.2007

P2P PKING CLASS SET'S Empty
PočaljiNaslov: Re: P2P PKING CLASS SET'S   P2P PKING CLASS SET'S Icon_minitimeČet Dec 06, 2007 1:42 am

e da odlicno si se setio...

samo je problem ne daje niakav def,mada ni mystic ne daje takodje....tako da je ono sve jedno ^.^


ali opet ja mislim nema rizika pa se ne moze ni dobiti....


osim ako hocete mozete koristiti taktiku nekih klanova,koji su 110+ ili 115+ klanovi,odu lepo gore u 50 i koji lvl divljine pored portala,tu gde je chaos elemental,svi nose samo dds,i sunce ti kad krenu da rokaju,uzimaju od sve pa cak i whipove,a nista ne gube....to ti se najvise isplati lol....

to su mom klanu jednom uradili odrali nas kao picke,a ja dva lika rokno i imao odlican loot.al posle kasno i loot i ja sto sam imao sve ode u pm hehe...super taktika Smile
Nazad na vrh Ići dole
sveta41

sveta41


Muški
Broj poruka : 170
Godina : 38
Lokacija : Srbija
Datum upisa : 23.11.2007

P2P PKING CLASS SET'S Empty
PočaljiNaslov: Re: P2P PKING CLASS SET'S   P2P PKING CLASS SET'S Icon_minitimeČet Dec 06, 2007 2:40 pm

Nikolaknot ::

osim ako hocete mozete koristiti taktiku nekih klanova,koji su 110+ ili 115+ klanovi,odu lepo gore u 50 i koji lvl divljine pored portala,tu gde je chaos elemental,svi nose samo dds,i sunce ti kad krenu da rokaju,uzimaju od sve pa cak i whipove,a nista ne gube....to ti se najvise isplati lol....

to su mom klanu jednom uradili odrali nas kao picke,a ja dva lika rokno i imao odlican loot.al posle kasno i loot i ja sto sam imao sve ode u pm hehe...super taktika Smile

Ali nazalost SRC nije taj klan, i nikola na koj quest tacno mislis?Lunar Diplomacy?
Nazad na vrh Ići dole
Nikolaknot

Nikolaknot


Muški
Broj poruka : 586
Godina : 34
Lokacija : Nedodjija bez broja
Datum upisa : 12.06.2007

P2P PKING CLASS SET'S Empty
PočaljiNaslov: Re: P2P PKING CLASS SET'S   P2P PKING CLASS SET'S Icon_minitimeČet Dec 06, 2007 3:15 pm

Citat :
da za one koji hoce jos seftinije da prodju kod mage seta, mogu da zavrse Lunar Diplomacy(quest nije tezak a armor koji se dobije je prakticno besplatan i kad zaginete protivnik ga nedobija)


e za to sto si napisao,za to sam mislio da mi objasnis ako nije problem.


nisam ni rekao da smo takav klan ali sam cisto spomenuo,da podelim moje siromasno iskustvo Laughing
Nazad na vrh Ići dole
sveta41

sveta41


Muški
Broj poruka : 170
Godina : 38
Lokacija : Srbija
Datum upisa : 23.11.2007

P2P PKING CLASS SET'S Empty
PočaljiNaslov: Re: P2P PKING CLASS SET'S   P2P PKING CLASS SET'S Icon_minitimePet Dec 07, 2007 12:19 pm

Vodic na taj quest sam ti postavio u novi deo foruma,da nebi skretali sa teme...


Poslednji izmenio dana Pet Dec 07, 2007 8:13 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
EvilMe137
Admin
EvilMe137


Muški
Broj poruka : 740
Godina : 42
Lokacija : Kragujevac, Srbija
Posao : Bodychecker
Datum upisa : 02.07.2007

P2P PKING CLASS SET'S Empty
PočaljiNaslov: Re: P2P PKING CLASS SET'S   P2P PKING CLASS SET'S Icon_minitimePet Dec 07, 2007 12:38 pm

Omg Sveto! Svaka cast! ...
Nazad na vrh Ići dole
http://www.veselaekipa.net/
Sponsored content





P2P PKING CLASS SET'S Empty
PočaljiNaslov: Re: P2P PKING CLASS SET'S   P2P PKING CLASS SET'S Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
P2P PKING CLASS SET'S
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» PKing drops
» Last Hope For PKing!

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Serbian Runescape Clan™ :: Runescape :: Pitanja, Odgovori i Predlozi-
Skoči na: