Serbian Runescape Clan™
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi
Sat i Datum
Vreme
Zadnje teme
» Zasto je ovaj forum prso?!
Summoning - Januar 2008 Icon_minitimeNed Nov 01, 2009 1:12 am od milutin

» SPAM FTL
Summoning - Januar 2008 Icon_minitimeSub Okt 24, 2009 7:58 pm od milutin

» Nov Forum
Summoning - Januar 2008 Icon_minitimeSub Okt 24, 2009 1:04 am od EvilMe137

» Sta radite?
Summoning - Januar 2008 Icon_minitimeNed Okt 18, 2009 1:55 pm od Nikolaknot

» NE MOGU DA UPLATIM MEMBERS!!!
Summoning - Januar 2008 Icon_minitimePet Okt 16, 2009 1:22 am od Nikolaknot

Linkovi
Dostignuca i ciljevi u RS-u
Runescape Video
Smesne RS slike
PKing drops

Vicevi
Smesni video
Anketa
Sta vise volite?
Zima
Summoning - Januar 2008 Vote_lcap19%Summoning - Januar 2008 Vote_rcap
 19% [ 4 ]
Leto
Summoning - Januar 2008 Vote_lcap81%Summoning - Januar 2008 Vote_rcap
 81% [ 17 ]
Ukupno Glasova : 21

 

 Summoning - Januar 2008

Ići dole 
+3
BorisKnoT
NIMARK
EvilMe137
7 posters
AutorPoruka
EvilMe137
Admin
EvilMe137


Muški
Broj poruka : 740
Godina : 42
Lokacija : Kragujevac, Srbija
Posao : Bodychecker
Datum upisa : 02.07.2007

Summoning - Januar 2008 Empty
PočaljiNaslov: Summoning - Januar 2008   Summoning - Januar 2008 Icon_minitimePet Nov 23, 2007 2:57 am

Oleee,
Nova godina - novi skill Smile
Summoning se blizi, kao sto se i pricalo na forumu... Ipak cemo imati novi skill i jos vise rada.
O ovome vise informacija ovde:
Like a Star @ heaven Runescape - Development Diary - Summoning - Part 1

Ajte, da vas cujem... Ako ste procitali malo tekst ili pricali sa nekim na forumu ili igri, sta mislite kako ce izgledati taj novi skill?
Bytheway:
Like a Star @ heaven Wolpertinger
Nazad na vrh Ići dole
http://www.veselaekipa.net/
NIMARK

NIMARK


Muški
Broj poruka : 131
Lokacija : SRBIJA
Datum upisa : 13.10.2007

Summoning - Januar 2008 Empty
PočaljiNaslov: Re: Summoning - Januar 2008   Summoning - Januar 2008 Icon_minitimePet Nov 23, 2007 9:19 am

Mozda ce se otvoriti neki pet shop, gde ces kupovati animal kao mladunce. Onda ces se brinuti o njemu dok ne odraste ( hrana,voda, itd...) i za to dobijati exp, onda ga treba trenirati u necemu. Biti ce razne zivotinje sto je lvl veci.
Bilo bi dobro kad bi zivotinje mogao trenirati da ti npr. nose ore,logs ili fish u banku.
Ako sam dobro razumeo zivotinja ce nam pomagati i u borbi, tako da ce verovatno mnogi odmah razvijati taj skill. E,sad je pitanje koliko ces zivotinja moci povesti sa sobom u borbu ( verovatno samo 1) i ako se mogu vodity u wildy, kakav ce haos nastati kad nas 10 krenemo kao clan u wildy i svako vodi svoju zivotinju.
Nazad na vrh Ići dole
EvilMe137
Admin
EvilMe137


Muški
Broj poruka : 740
Godina : 42
Lokacija : Kragujevac, Srbija
Posao : Bodychecker
Datum upisa : 02.07.2007

Summoning - Januar 2008 Empty
PočaljiNaslov: Re: Summoning - Januar 2008   Summoning - Januar 2008 Icon_minitimePet Nov 23, 2007 12:14 pm

NIMARK ::
Bilo bi dobro kad bi zivotinje mogao trenirati da ti npr. nose ore,logs ili fish u banku.

Iz tvojih usta u Jagex-ove usi. Od silnog trcanja u banku i iz banke noge mi otekle pa sad jedva cekam kad ce da update herlbora po sistemu "Tedonal" kreme Razz Ne, zaista, oni impovi, koji imaju tu mogucnost da nesto odnesu nisu nizasta.
Poznajuci Jagex, sto se tice petova, oni ce biti originalni. Da li ce biti shopa gde cemo moci kupiti peta ili cemo na neki drugi nacin moci da ih dobijemo, tek cemo videti. Ali, iskreno nemam ja neka ocekivanja u vezi ovog skill-a. Svi znamo da je summoning dizanje bica niotkuda. Znaci mora da ima veze sa magijom. Ali koliko vidim - nema. Quest "Tower of Life samo to potvrdjuje, ako, kao sto se prica, bude tako.
Voleo bih da to odgajanje pet-a, kao sto si i ti Nim naveo, bude upravo tako. Tako je u skoro svakoj igri. Ja bih voleo i da jos malo zakomplikuju tu brigu o pet-u (raspolozenje u odnosu na monstere koje ubijamo, interakcija sa tudjim petovima, odredjena vrsta hrane i slicno). Mada, opet, poznajuci njihovu "politiku" priblizavanja RS-a mladjima cisto sumnjam da ce toliko iskomplikovati ovaj skill.
Meni je krivo sto Construction i Hunter nisu nasli bolju ulogu u odnosu na ostale skillove u RS-u. Imaju previse malo funkcija u odnosu, na primer, na Runecrafting ili Slayer... Iz toga sledi da i ovaj skill nece biti toliko koristan, kao sto neki misle. Ali to samo ja razmisljam na glas, a vi me opomenite vasim argumentima. Nadam se da gresim.
Sto se tice borbe i pet-a koji u njoj ucestvuje to je ok. Mada, Jagex ce sigurno uvesti novine, kako u combat skillove tako i u Prayer. Jer ljudi bez pet-a ce morati na neki nacin da se zastite od istog. Mislim, za sta sam trenirao te cmb skilove ako ce neko sa lvl 10 cmb i lvl 99 Summoning moci da me otrsi sa tim pet-om?
Kad smo kod toga, mozda ce namestiti potrebu (requirement) da morate imati i odredjeni cmb lvl i, naravno, odredjeni summoning lvl da biste uopste mogli odgajati i koristiti peta. Videcemo.
Bilo kako bilo, ima ovde dosta povoda za pricu (izmedju ostalog, ja napisa doktorat ovde Razz ). Cucemo i sta drugi nasi kazu o ovoj temi. Pa sto da ne, mozda padne neki dobar predlog za Suggestion deo foruma na RS Site-u.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.veselaekipa.net/
BorisKnoT

BorisKnoT


Muški
Broj poruka : 436
Godina : 35
Lokacija : N/A
Datum upisa : 03.07.2007

Summoning - Januar 2008 Empty
PočaljiNaslov: Re: Summoning - Januar 2008   Summoning - Januar 2008 Icon_minitimePet Nov 23, 2007 2:27 pm

WOW jedva cekam kad ce da uvedu M1A1 Abrams, T-90, M16, AK-47, RPG-9v,... Ovi whips, bows, magics su stvarno slabi. Definitivno nam treba neko vatreno oruzje. Ili je mozda bolje da se uvedu laseri!!! Ajmo Runescape 2051 Suspect

E sad sta stvarno moze da bude taj skill. Neverujem da ce napraviti da summoning moze da vam stvara zivotinje koje vam pomazu u divljini jer bi upropastili wild. Mislim da ce summoning biti skill pomocu kojeg cemo moci da recimo stvaramo Abbysal Demons koje nece moci niko drugi sem nas da napada. Slicno je i sa farmingom. Mozete da posadite svoje drvo koje niko drugi sem vas nemoze da sece. Neznam to mi je nekako logicno. Sta bude bice!!!! Neka nam je Zamorak u pomoci!

E sad sam se setio sta bi mogli da naprave da se construction-u da malo vise paznje. Da pomocu summoninga mozete da stvarate svoje slayer monstere samo u dungeonu vase kuce. I naravno da preko summoninga nemoze da se radi slayer task.

Za herblore: Bilo bi dobro da summoning za odredjeni monster zahteva odredjenu biljku. E pazi sad! Onda bi herbs kostale vise a time bi i potions kostali mnogo vise. Zato bi mogli da ubace da monsteri koji su stvoreni preko summoninga bacaju 2nd ingredient kao eye of newt, snape grass,...

A sto se tice toga da pets mogu da vam nose resurse do banke, mislim da nije ok prema onima koji su skillove dobijali na tezi nacin. Sve u svemu, mislim da nam nije potreban novi skill.
Nazad na vrh Ići dole
Nikolaknot

Nikolaknot


Muški
Broj poruka : 586
Godina : 34
Lokacija : Nedodjija bez broja
Datum upisa : 12.06.2007

Summoning - Januar 2008 Empty
PočaljiNaslov: Re: Summoning - Januar 2008   Summoning - Januar 2008 Icon_minitimePet Nov 23, 2007 3:37 pm

hmmmm bas mi nesto nije interesantnan ovaj skill,cak na osnovu procitanog i nisam neki optimista po pitanju skilla ovog,drugo ljubimac u wildu hmmm kao sto boris rece sjebase odmah ceo wild,a naglo promeniti jedan deo igrice,inace glavni deo je vrlo lose,jer ogromna vecina igra rs samo da bih pk....


a za pomoc tih zivotinja da nam nose ore,pa jeste lakse naravno,ali kako su krenuli,dodjete lepo za koju godinu na rs,kliknete par puta i eto imate 99 skill,i 300M....sto nije stvarno uredu prema mnogim igracima koji su sedeli za kompom i kliktali kao prokleti manijaci za neki skill....


sto se mene licno tice,ne svidja mi se put buducnosti rs-a....

mozda gresim ali mislim da ce totalno da sjebu igricu....
ali ajde videcemo...nadam se da gresim!
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Summoning - Januar 2008 Empty
PočaljiNaslov: Re: Summoning - Januar 2008   Summoning - Januar 2008 Icon_minitimePet Nov 23, 2007 4:28 pm

mislim da je ovo ok skill...
ali da li ce ti ljubimci moci da se budze i da se tabaju...???
ne znam jos uvek nista... cekamo da izbace skill pa onda kometarisemo! Exclamation
Nazad na vrh Ići dole
makar3nK0
Moderator
makar3nK0


Muški
Broj poruka : 366
Godina : 48
Lokacija : za tastaturom
Datum upisa : 30.07.2007

Summoning - Januar 2008 Empty
PočaljiNaslov: Re: Summoning - Januar 2008   Summoning - Januar 2008 Icon_minitimePet Nov 23, 2007 10:35 pm

Summoning- The ability to Animate Inanimate objects.
For example: Say you have 10 feathers and bones. You can summon a chicken ...
some ideas:

Father Lawec :

My Ideas on Summoning:
-Depending on your lvl, depends on the animal you can summon.
-We will see new creatures that Runescape does not have!
-In order to summon you will need something of that animal, or related to it plus a life rune.
For Example: A black Dragon- 5 Black D hides, 2 Dragon Bones, 10 Life Runes.

For Example: To summon a chicken you would need 100 feathers and some bones. PLUS to do the ritual a Life Rune.
BUT
To summon a dragon you need the Dragon Hide, Dragon Bones and 10 Life Runes.

Bowler- I also do believe that Summoning would of Been an addition to Magic. Just like Construction could of been an addition to Crafting, and Hunter to Slayer.
BUT
jAGeX has tested it most likely as an addition and found it would work better as it's own skill.

(Oh and Herblore to Farming, or Farming to Herblore.)

Etc...

Uff, sad , sta reci posto jagex najavljuje hunter smiting I construction, cak i slayer da ce se nadogradjivati , ja kontam da ce se moci praviti creatures od materijala pa ozivljavati sa nekim itemima I life runama ... ili ,,lepo pisanije,, ce ga znati...

Sve u svemu koliko ja kontam tu će life runa biti najvaznija i ta koja otvara novu dimenziju u I grici ,

ps – samo da na kraju ne naprave spell da nemož umreti scratch
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Summoning - Januar 2008 Empty
PočaljiNaslov: Re: Summoning - Januar 2008   Summoning - Januar 2008 Icon_minitimeSub Nov 24, 2007 7:41 pm

Contra K1ller ::
Oleee,
Nova godina - novi skill Smile
Summoning se blizi, kao sto se i pricalo na forumu... Ipak cemo imati novi skill i jos vise rada.
O ovome vise informacija ovde:
Like a Star @ heaven Runescape - Development Diary - Summoning - Part 1

Ajte, da vas cujem... Ako ste procitali malo tekst ili pricali sa nekim na forumu ili igri, sta mislite kako ce izgledati taj novi skill?
Bytheway:
Like a Star @ heaven Wolpertinger

Ja bash i nema chemu da se radujem dogodine mi prijemni moracu malo da oladim na rs prema tome nem pojma... Crying or Very sad
Nazad na vrh Ići dole
Salac Ns

Salac Ns


Muški
Broj poruka : 125
Godina : 32
Lokacija : Novi Sad
Posao : Jebac
Datum upisa : 16.06.2007

Summoning - Januar 2008 Empty
PočaljiNaslov: Re: Summoning - Januar 2008   Summoning - Januar 2008 Icon_minitimePet Nov 30, 2007 5:28 pm

Ma meni se ovo nikako ne svidja !!! Suspect

Kako su krenuli, ljudi igra ce biti tolko laka da ce je moci i decaci od 4 godine igrati !!! lol!
Nazad na vrh Ići dole
Salac Ns

Salac Ns


Muški
Broj poruka : 125
Godina : 32
Lokacija : Novi Sad
Posao : Jebac
Datum upisa : 16.06.2007

Summoning - Januar 2008 Empty
PočaljiNaslov: Re: Summoning - Januar 2008   Summoning - Januar 2008 Icon_minitimePet Nov 30, 2007 7:10 pm

Sta ce napraviti, kakva ce game biti, ja cu verovatno prestati igrati ovaj Rune Scape !!! eksplozija

Kako cene padaju, lele, ne mogu da verujem !!! eksplozija

Dodje mi da sve prodam, a ovaj novi skill, to tek mislim da ce biti katastrofa !!! eksplozija

Tako da cu verovatno brzo prestati !!! ne mogu gledati sta radi ovaj jagex !

A sad me interesuje, dal ima neko ko isto misli ko i ja, da ce sjebati skroz igru kako su krenuli, jel ima ko ?????? confused
Nazad na vrh Ići dole
BorisKnoT

BorisKnoT


Muški
Broj poruka : 436
Godina : 35
Lokacija : N/A
Datum upisa : 03.07.2007

Summoning - Januar 2008 Empty
PočaljiNaslov: Re: Summoning - Januar 2008   Summoning - Januar 2008 Icon_minitimePet Nov 30, 2007 10:35 pm

Salac Ns ::
Sta ce napraviti, kakva ce game biti, ja cu verovatno prestati igrati ovaj Rune Scape !!! eksplozija

Kako cene padaju, lele, ne mogu da verujem !!! eksplozija

Dodje mi da sve prodam, a ovaj novi skill, to tek mislim da ce biti katastrofa !!! eksplozija

Tako da cu verovatno brzo prestati !!! ne mogu gledati sta radi ovaj jagex !

A sad me interesuje, dal ima neko ko isto misli ko i ja, da ce sjebati skroz igru kako su krenuli, jel ima ko ?????? confused
Twisted Evil Ima nazalsot! Mozda ne bas da prekinem ali da iskuliram da. Videcemo, samo polako Basketball
Nazad na vrh Ići dole
Salac Ns

Salac Ns


Muški
Broj poruka : 125
Godina : 32
Lokacija : Novi Sad
Posao : Jebac
Datum upisa : 16.06.2007

Summoning - Januar 2008 Empty
PočaljiNaslov: Re: Summoning - Januar 2008   Summoning - Januar 2008 Icon_minitimeSub Dec 01, 2007 1:31 am

DRAGO MI JE STO MISLIS KAO JA ! Ok,opusteno boki, nadam se da nece bas strasno sjebati game, ne bi voleo, jel mi je ova do jaja igra !!!! eksplozija

Puno sam je igrao, i ti puno vise, i sad da prekinem, al ako stvarno stave da bude lose, onda jbg, sta je to je, necu igrati !!! udri

Al jako mi je borise mrsko za cene, opadaju jako !!! ITEMI su sve jeftiniji i jeftiniji, kako opada, za 2 meseca skoro ce svako imati whip, svaki lv 70 ce ga skoro imati, to je neka moja procena !!! to mi je jako lose ...

Pogledaj d boots, cena im je smesna !!! A opada ko luda !!!

NE ZNAM STA DA KAZEM !!! TAKO JE KAKO JE, AL SVE U SVEMU, NADAM SE DA JE NECE BAS JAKO OSKRNAVITI !!!
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Summoning - Januar 2008 Empty
PočaljiNaslov: Re: Summoning - Januar 2008   Summoning - Januar 2008 Icon_minitimeSub Dec 01, 2007 1:54 am

u cemu je fora da prekines igranje rs-a? svaka igra mora da se menja manje ili vise ali takvi su mmorpg-s... zar te ne bi smorilo da ceo zivot radis isto i gledas istu stvar i radis iste skillove, sigurno ako se ovaj skill ne bude svideo vecini igraca promenice ga ili izbaciti... razmisli jos jednom pre nego sto prekines igranje Exclamation Exclamation Exclamation
Nazad na vrh Ići dole
Angorn91®
Admin
Angorn91®


Muški
Broj poruka : 735
Godina : 32
Lokacija : Skola-teretana-azeroth-kafic
Posao : Holy or retri
Datum upisa : 07.06.2007

Summoning - Januar 2008 Empty
PočaljiNaslov: Re: Summoning - Januar 2008   Summoning - Januar 2008 Icon_minitimeNed Dec 02, 2007 11:21 pm

Konan113 ::
u cemu je fora da prekines igranje rs-a? svaka igra mora da se menja manje ili vise ali takvi su mmorpg-s... zar te ne bi smorilo da ceo zivot radis isto i gledas istu stvar i radis iste skillove, sigurno ako se ovaj skill ne bude svideo vecini igraca promenice ga ili izbaciti... razmisli jos jednom pre nego sto prekines igranje Exclamation Exclamation Exclamation

Konane, pre svega par dana u auction house d legs su bile oko 1,4 miliona, juče su bile 1,2. Zar ne shvataš čemu sve to vodi. To je neprestan drastičan pad cena koji, daj bože da stane ikad, vodi ka bezumnom (znači još većem nego što je sad) farmovanju para da bi se neki skill brže digao. Zato Saleta ni malo ne krivim, čak i ja čekam da vidim da li će se Runescape stabilizovati, jer ako ovaj pad cena nastavi, zašto igrati igru u kojoj svaki klinac od tli i po godine može da nabavi naj armor itd... Banetovim rečima: ‚‚Evo ja napisah referat‚‚ završavam ovaj post. God help us all!
Nazad na vrh Ići dole
http://src2007.serbianforum.info
Gost
Gost




Summoning - Januar 2008 Empty
PočaljiNaslov: Re: Summoning - Januar 2008   Summoning - Januar 2008 Icon_minitimePon Dec 03, 2007 2:13 pm

ja ne koristim grand exchange vec item pricer pa kupujem preko chata i za sad svi kupuju/prodaju za prave cene a ne iz grand exchanga gde je sve jeftinije... What a Face
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Summoning - Januar 2008 Empty
PočaljiNaslov: Re: Summoning - Januar 2008   Summoning - Januar 2008 Icon_minitimePet Dec 21, 2007 11:48 pm

extra ce bit skill ali jeli za sve players ili samo za memb?
Nazad na vrh Ići dole
EvilMe137
Admin
EvilMe137


Muški
Broj poruka : 740
Godina : 42
Lokacija : Kragujevac, Srbija
Posao : Bodychecker
Datum upisa : 02.07.2007

Summoning - Januar 2008 Empty
PočaljiNaslov: Re: Summoning - Januar 2008   Summoning - Januar 2008 Icon_minitimeSub Dec 22, 2007 12:00 am

Heh... Djole, Djole... Naravno da je samo za membere Sad I dobro ti nama dosao covece!
Nazad na vrh Ići dole
http://www.veselaekipa.net/
Sponsored content





Summoning - Januar 2008 Empty
PočaljiNaslov: Re: Summoning - Januar 2008   Summoning - Januar 2008 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Summoning - Januar 2008
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Summoning

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Serbian Runescape Clan™ :: Runescape :: Skillovi-
Skoči na: