Serbian Runescape Clan™
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi
Sat i Datum
Vreme
Zadnje teme
» Zasto je ovaj forum prso?!
Slayer drop gallery - Page 4 Icon_minitimeNed Nov 01, 2009 1:12 am od milutin

» SPAM FTL
Slayer drop gallery - Page 4 Icon_minitimeSub Okt 24, 2009 7:58 pm od milutin

» Nov Forum
Slayer drop gallery - Page 4 Icon_minitimeSub Okt 24, 2009 1:04 am od EvilMe137

» Sta radite?
Slayer drop gallery - Page 4 Icon_minitimeNed Okt 18, 2009 1:55 pm od Nikolaknot

» NE MOGU DA UPLATIM MEMBERS!!!
Slayer drop gallery - Page 4 Icon_minitimePet Okt 16, 2009 1:22 am od Nikolaknot

Linkovi
Dostignuca i ciljevi u RS-u
Runescape Video
Smesne RS slike
PKing drops

Vicevi
Smesni video
Anketa
Sta vise volite?
Zima
Slayer drop gallery - Page 4 Vote_lcap19%Slayer drop gallery - Page 4 Vote_rcap
 19% [ 4 ]
Leto
Slayer drop gallery - Page 4 Vote_lcap81%Slayer drop gallery - Page 4 Vote_rcap
 81% [ 17 ]
Ukupno Glasova : 21

 

 Slayer drop gallery

Ići dole 
+9
Evil Bure
EvilMe137
NIMARK
sveta41
jelenko0
Angorn91®
Dule 91
Nikolaknot
makar3nK0
13 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sledeći
AutorPoruka
Konan113

Konan113


Muški
Broj poruka : 453
Godina : 30
Lokacija : World 48
Posao : Woodcutting
Datum upisa : 05.04.2008

Slayer drop gallery - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slayer drop gallery   Slayer drop gallery - Page 4 Icon_minitimeSub Apr 19, 2008 1:08 pm

@U vezi quitovanja, siguran sam da niko od nas ne quituje zauvek vec samo pravi pauzu, tako sam i ja 2 puta do sad pravio pauzu od 2 meseca pa se posle opet napalim... Hehe vazno je da smo u kontaktu Smile
@Krenuo sam da radim slayer, pa ako bude neki drop lep stavicu sliku hehe
Nazad na vrh Ići dole
makar3nK0
Moderator
makar3nK0


Muški
Broj poruka : 366
Godina : 48
Lokacija : za tastaturom
Datum upisa : 30.07.2007

Slayer drop gallery - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slayer drop gallery   Slayer drop gallery - Page 4 Icon_minitimeSub Apr 19, 2008 1:17 pm

Drago mi je konane da si poceo slayer Smile sto se quitovanja tice to je trajno i neopozivo na zalost ... Nadam se samo da cu uspeti prodati acount, do sada je bilo 2,3 zainteresovanih ali im je bilo skupo , mene bole ,,lepo pisanije,, necu da prodam ispod cene a necu ni na ebay-u vec cu sacekati nekog klinca iz srbije , pre ili kasnije ce naleteti neko ... I hope so

Evo jos nekih malih dropcica koje nisam okacio
Slayer drop gallery - Page 4 Runedroplmao
Slayer drop gallery - Page 4 Abishead01
Nazad na vrh Ići dole
Konan113

Konan113


Muški
Broj poruka : 453
Godina : 30
Lokacija : World 48
Posao : Woodcutting
Datum upisa : 05.04.2008

Slayer drop gallery - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slayer drop gallery   Slayer drop gallery - Page 4 Icon_minitimeSub Apr 19, 2008 3:59 pm

Jako dobri dropovi Smile... Razmisli 23435,45 puta pre nego sto prodas acc jer ce i nama biti zao...
Nazad na vrh Ići dole
Konan113

Konan113


Muški
Broj poruka : 453
Godina : 30
Lokacija : World 48
Posao : Woodcutting
Datum upisa : 05.04.2008

Slayer drop gallery - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slayer drop gallery   Slayer drop gallery - Page 4 Icon_minitimeNed Apr 20, 2008 10:04 am

E ljudi treba mi pomoc. Posto sam do sad stalno uzimao tasks od onog Vanake a on daje medium tasks, pa ocu od onog lika iz Zanarisa da mi da hard da idem na neki tezi izazov i bolje dropove. Ali da bi otiso u Zanaris treba mi onaj Dramen staff koji se pravi od onog drveta kad radite The Lost City quest. Recite mi kako opet da ga nabavim please! Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
BorisKnoT

BorisKnoT


Muški
Broj poruka : 436
Godina : 35
Lokacija : N/A
Datum upisa : 03.07.2007

Slayer drop gallery - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slayer drop gallery   Slayer drop gallery - Page 4 Icon_minitimeNed Apr 20, 2008 11:05 am

Isto kao kad si radio quest cheers
Nazad na vrh Ići dole
Evil Bure
Moderator
Evil Bure


Muški
Broj poruka : 348
Godina : 35
Lokacija : Zemun
Posao : Basista
Datum upisa : 13.06.2007

Slayer drop gallery - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slayer drop gallery   Slayer drop gallery - Page 4 Icon_minitimeNed Apr 20, 2008 11:13 am

Mors da odes na Entrana island, da nemas nista na sebi. odes u entrana dungeon, videces Exclamation , sidjes dole. Ubijas zombije da bi ti dropovali axe, skupis to. Ides putem, oka bistra.... (to cemo ostaviti za kasnije)
Nego, sve ignorises i ides do drveta, iscepas pun inventar dramen drveta (bar sam ja tako). Kad se vratis kuci, uzmes knife i isflecujes ga u dramen staff.
Pod uslovom da si uradio quest, naravno.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/evilbure
Konan113

Konan113


Muški
Broj poruka : 453
Godina : 30
Lokacija : World 48
Posao : Woodcutting
Datum upisa : 05.04.2008

Slayer drop gallery - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slayer drop gallery   Slayer drop gallery - Page 4 Icon_minitimeNed Apr 20, 2008 2:22 pm

Ok hvala posto sam ga radio davno pa zaboravio lol Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
makar3nK0
Moderator
makar3nK0


Muški
Broj poruka : 366
Godina : 48
Lokacija : za tastaturom
Datum upisa : 30.07.2007

Slayer drop gallery - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slayer drop gallery   Slayer drop gallery - Page 4 Icon_minitimeNed Apr 20, 2008 10:36 pm

konane prijatelje Very Happy moj skromni savet je da uradis jedno 10-15 questova koji su vezani za slayer skill i onda udri , osim toga bi se mogao iscimati za jos koji pride pa da si miran sa razvojem .
Znam da su questovi smor zesci ali neki su jako isplativi .
ps -ako nista drugo vezbas engleski dok resavas questove- cheers

posto ova pricica ima veze sa slayerom necu ti zameriti sto malo skreces sa teme , ali probleme cemo resiti negde drugde a ovde postuj neki dropic koji ti od srca zelim santa makar draconic visage koji osecam da ce nimark dobiti cheers
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Slayer drop gallery - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slayer drop gallery   Slayer drop gallery - Page 4 Icon_minitimePet Apr 25, 2008 8:34 pm

nesto i od mene
BLACK MASK
Slayer drop gallery - Page 4 Dropserbia9JPGmask


TOP HAT:)))
Slayer drop gallery - Page 4 Tophat-1
Nazad na vrh Ići dole
sveta41

sveta41


Muški
Broj poruka : 170
Godina : 38
Lokacija : Srbija
Datum upisa : 23.11.2007

Slayer drop gallery - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slayer drop gallery   Slayer drop gallery - Page 4 Icon_minitimePet Apr 25, 2008 9:17 pm

Cestitam Vesna na reword Smile
Nazad na vrh Ići dole
Konan113

Konan113


Muški
Broj poruka : 453
Godina : 30
Lokacija : World 48
Posao : Woodcutting
Datum upisa : 05.04.2008

Slayer drop gallery - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slayer drop gallery   Slayer drop gallery - Page 4 Icon_minitimePet Apr 25, 2008 10:53 pm

Bravo mama!!! Cestitamo!
Nazad na vrh Ići dole
makar3nK0
Moderator
makar3nK0


Muški
Broj poruka : 366
Godina : 48
Lokacija : za tastaturom
Datum upisa : 30.07.2007

Slayer drop gallery - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slayer drop gallery   Slayer drop gallery - Page 4 Icon_minitimeSub Apr 26, 2008 1:14 am

muahahaha
mamice ubola si premiju Smile
moj omiljeni item u rs
cestitam 9/10 Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven
Razz
Nazad na vrh Ići dole
NIMARK

NIMARK


Muški
Broj poruka : 131
Lokacija : SRBIJA
Datum upisa : 13.10.2007

Slayer drop gallery - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slayer drop gallery   Slayer drop gallery - Page 4 Icon_minitimeSub Apr 26, 2008 10:13 am

Cestitam Veco. Bar nekoga da krene. Mene nesto nece rare drops ovog meseca.
Nazad na vrh Ići dole
NIMARK

NIMARK


Muški
Broj poruka : 131
Lokacija : SRBIJA
Datum upisa : 13.10.2007

Slayer drop gallery - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slayer drop gallery   Slayer drop gallery - Page 4 Icon_minitimeNed Apr 27, 2008 6:43 pm

Taman sam se juce pozalio da me ovog meseca nece rare drops, kad evo u 5-om tasku sa abyssal demons pade whip. Znaci nakon nekih 650 sam ga dobio.
Nazad na vrh Ići dole
NIMARK

NIMARK


Muški
Broj poruka : 131
Lokacija : SRBIJA
Datum upisa : 13.10.2007

Slayer drop gallery - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slayer drop gallery   Slayer drop gallery - Page 4 Icon_minitimeNed Apr 27, 2008 9:39 pm

Al me krenulo ljudi, jos jedan whip. Ludnica.
Nazad na vrh Ići dole
makar3nK0
Moderator
makar3nK0


Muški
Broj poruka : 366
Godina : 48
Lokacija : za tastaturom
Datum upisa : 30.07.2007

Slayer drop gallery - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slayer drop gallery   Slayer drop gallery - Page 4 Icon_minitimeNed Apr 27, 2008 9:42 pm

gratz nimark ...
tebe uvek za praznik oce Smile
2 wipa pa nema price 10/10 Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven
Nazad na vrh Ići dole
NIMARK

NIMARK


Muški
Broj poruka : 131
Lokacija : SRBIJA
Datum upisa : 13.10.2007

Slayer drop gallery - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slayer drop gallery   Slayer drop gallery - Page 4 Icon_minitimeNed Apr 27, 2008 9:55 pm

Hvala trixx, ali ima jos. Sada sam dobio i dragon med helm. Sve je palo na abyssal demons.
Nazad na vrh Ići dole
NIMARK

NIMARK


Muški
Broj poruka : 131
Lokacija : SRBIJA
Datum upisa : 13.10.2007

Slayer drop gallery - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slayer drop gallery   Slayer drop gallery - Page 4 Icon_minitimeUto Maj 06, 2008 8:35 pm

Najvrednija nagrada do sada. Nije slayer drop ali sam clue dobio zahvaljujuci slayeru. Dakle TOP HAT. Cena 2 mil. Radosti velkeeeeeeeee.
Nazad na vrh Ići dole
NIMARK

NIMARK


Muški
Broj poruka : 131
Lokacija : SRBIJA
Datum upisa : 13.10.2007

Slayer drop gallery - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slayer drop gallery   Slayer drop gallery - Page 4 Icon_minitimeUto Maj 06, 2008 8:45 pm

Pomagajte. Na GE max. cena koju mogu dobiti je 2 mil. ali vidim na forumu da ga prodaju po 7-8 mil. Kazu da uz TOP HAT se ponudi neka bezvredna roba kako bi igrica dozvolila da se dobiju tolike pare.
Kako to funkcionise?
Nazad na vrh Ići dole
makar3nK0
Moderator
makar3nK0


Muški
Broj poruka : 366
Godina : 48
Lokacija : za tastaturom
Datum upisa : 30.07.2007

Slayer drop gallery - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slayer drop gallery   Slayer drop gallery - Page 4 Icon_minitimeSre Maj 07, 2008 4:07 am

gratz nim , nisam ni mislio da ce te djurdjevdan mimoici :p
jebiga pitaj jagexa rendeer kako funkcionise ...
posto ja ne igram a mamica nije u formi Very Happy + njoj treba top hat, lepo joj ide uz suknjicu Wink
ps-cini mi se da je mamica prva dobila top hat santa


Poslednji put izmenio makar3nK0 dana Čet Maj 08, 2008 12:36 am, izmenio ukupno 2 puta
Nazad na vrh Ići dole
NIMARK

NIMARK


Muški
Broj poruka : 131
Lokacija : SRBIJA
Datum upisa : 13.10.2007

Slayer drop gallery - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slayer drop gallery   Slayer drop gallery - Page 4 Icon_minitimeSre Maj 07, 2008 7:12 pm

Hvala. Jeste dobila ga je pre 7-8 dana.
Nazad na vrh Ići dole
BorisKnoT

BorisKnoT


Muški
Broj poruka : 436
Godina : 35
Lokacija : N/A
Datum upisa : 03.07.2007

Slayer drop gallery - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slayer drop gallery   Slayer drop gallery - Page 4 Icon_minitimeSre Jun 11, 2008 10:14 pm

NIMARK ::
Pomagajte. Na GE max. cena koju mogu dobiti je 2 mil. ali vidim na forumu da ga prodaju po 7-8 mil. Kazu da uz TOP HAT se ponudi neka bezvredna roba kako bi igrica dozvolila da se dobiju tolike pare.
Kako to funkcionise?
Uz Top Hat ponudis neka sranja od itema, nesto sto nije vredno alkovati ili cime bi se mogao budziti neki skill. E sad, gde naci toliko junk itema da oni povecaju cenu na 7M smejanje Mada ima ljudi koji se time bave Smoke
Nazad na vrh Ići dole
makar3nK0
Moderator
makar3nK0


Muški
Broj poruka : 366
Godina : 48
Lokacija : za tastaturom
Datum upisa : 30.07.2007

Slayer drop gallery - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slayer drop gallery   Slayer drop gallery - Page 4 Icon_minitimePet Jun 13, 2008 2:08 am

BorisKnoT ::
NIMARK ::
Pomagajte. Na GE max. cena koju mogu dobiti je 2 mil. ali vidim na forumu da ga prodaju po 7-8 mil. Kazu da uz TOP HAT se ponudi neka bezvredna roba kako bi igrica dozvolila da se dobiju tolike pare.
Kako to funkcionise?
Uz Top Hat ponudis neka sranja od itema, nesto sto nije vredno alkovati ili cime bi se mogao budziti neki skill. E sad, gde naci toliko junk itema da oni povecaju cenu na 7M smejanje Mada ima ljudi koji se time bave Smoke
jagex u failed vešanje
Nazad na vrh Ići dole
makar3nK0
Moderator
makar3nK0


Muški
Broj poruka : 366
Godina : 48
Lokacija : za tastaturom
Datum upisa : 30.07.2007

Slayer drop gallery - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slayer drop gallery   Slayer drop gallery - Page 4 Icon_minitimeUto Dec 09, 2008 3:53 am

makar3nK0 ::
pre par meseci sam odlucio da slikam slayer drops i clue rewards
Nisam hteo da otvaram novi topik ali neko od vas bi mogao , znaci SKUP (cak mislim da postoji negde ali ga ne pronadjoh)

Neka bude free world ja cu ucitati , imam jedan free nalog najebosisad i da se okupimo , cisto da vas vidim , dodjite onako obuceni kako inace otpadate u rs ovih dana. NIMARK ti se obuci ko da ides na abisial demona ... LMAO

Naravno salim se ali skupic nebi lose dosao , nesto sam vas se uzeleo a i pamtim da smo to praktikovali a sad nesto to i neWEEDim Wink
posle bi mogli u duel arenu da se bijemo malo , jedino ako milutin dodje ja odustajem Smile))))
Nazad na vrh Ići dole
makar3nK0
Moderator
makar3nK0


Muški
Broj poruka : 366
Godina : 48
Lokacija : za tastaturom
Datum upisa : 30.07.2007

Slayer drop gallery - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slayer drop gallery   Slayer drop gallery - Page 4 Icon_minitimeUto Dec 09, 2008 3:56 am

NIMARK ::
Najvrednija nagrada do sada. Nije slayer drop ali sam clue dobio zahvaljujuci slayeru. Dakle TOP HAT. Cena 2 mil. Radosti velkeeeeeeeee.

steta sto ne slikas drops cisto slika radi jbg-a


Poslednji izmenio makar3nK0 dana Uto Dec 09, 2008 4:15 am, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Slayer drop gallery - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Slayer drop gallery   Slayer drop gallery - Page 4 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Slayer drop gallery
Nazad na vrh 
Strana 4 od 8Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sledeći
 Similar topics
-
» Slayer guide
» D BOOTS i ABYSSAL WHIP DROP RATE

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Serbian Runescape Clan™ :: Runescape :: Skillovi-
Skoči na: