Serbian Runescape Clan™
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi
Sat i Datum
Vreme
Zadnje teme
» Zasto je ovaj forum prso?!
Dark bow vs. Great axe Icon_minitimeNed Nov 01, 2009 1:12 am od milutin

» SPAM FTL
Dark bow vs. Great axe Icon_minitimeSub Okt 24, 2009 7:58 pm od milutin

» Nov Forum
Dark bow vs. Great axe Icon_minitimeSub Okt 24, 2009 1:04 am od EvilMe137

» Sta radite?
Dark bow vs. Great axe Icon_minitimeNed Okt 18, 2009 1:55 pm od Nikolaknot

» NE MOGU DA UPLATIM MEMBERS!!!
Dark bow vs. Great axe Icon_minitimePet Okt 16, 2009 1:22 am od Nikolaknot

Linkovi
Dostignuca i ciljevi u RS-u
Runescape Video
Smesne RS slike
PKing drops

Vicevi
Smesni video
Anketa
Sta vise volite?
Zima
Dark bow vs. Great axe Vote_lcap19%Dark bow vs. Great axe Vote_rcap
 19% [ 4 ]
Leto
Dark bow vs. Great axe Vote_lcap81%Dark bow vs. Great axe Vote_rcap
 81% [ 17 ]
Ukupno Glasova : 21

 

 Dark bow vs. Great axe

Ići dole 
+2
BorisKnoT
Angorn91®
6 posters
Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
AutorPoruka
Angorn91®
Admin
Angorn91®


Muški
Broj poruka : 735
Godina : 32
Lokacija : Skola-teretana-azeroth-kafic
Posao : Holy or retri
Datum upisa : 07.06.2007

Dark bow vs. Great axe Empty
PočaljiNaslov: Dark bow vs. Great axe   Dark bow vs. Great axe Icon_minitimeČet Avg 23, 2007 7:55 pm

Da li je neko shvatio da dark bow moze da udari isti dmg kao Gr8 axe sa D harox wretched strenghtom... Znači dušu je dao za K0 Smile
Nazad na vrh Ići dole
http://src2007.serbianforum.info
BorisKnoT

BorisKnoT


Muški
Broj poruka : 436
Godina : 35
Lokacija : N/A
Datum upisa : 03.07.2007

Dark bow vs. Great axe Empty
PočaljiNaslov: Re: Dark bow vs. Great axe   Dark bow vs. Great axe Icon_minitimePet Avg 24, 2007 5:07 pm

Slobodno ti ponesi Dark Bow u wild. Videces sta ce da ti bude kad ti dodje neki kao: I Kasoy I Very Happy
Bez uvrede (znam da ti je range omiljeni skill) ali ja mislim da range nema mnogo sansi protiv 99 att i str jer kao ranger morate da nosite dhides a oni nemaju bas neki def bonus. Pogledajte neki PK vid pa recite sta moze da ustopuje 99 att sem 99 def (mada i 99 def nije dovoljan) I love you
Puno pozdrava
Nazad na vrh Ići dole
Angorn91®
Admin
Angorn91®


Muški
Broj poruka : 735
Godina : 32
Lokacija : Skola-teretana-azeroth-kafic
Posao : Holy or retri
Datum upisa : 07.06.2007

Dark bow vs. Great axe Empty
PočaljiNaslov: Re: Dark bow vs. Great axe   Dark bow vs. Great axe Icon_minitimeSub Avg 25, 2007 12:03 pm

E, al vidi, ice blitz, ice blitz, i onda dark bow specs sa d arrows i K0 Basketball
Nazad na vrh Ići dole
http://src2007.serbianforum.info
BorisKnoT

BorisKnoT


Muški
Broj poruka : 436
Godina : 35
Lokacija : N/A
Datum upisa : 03.07.2007

Dark bow vs. Great axe Empty
PočaljiNaslov: Re: Dark bow vs. Great axe   Dark bow vs. Great axe Icon_minitimeSub Avg 25, 2007 1:03 pm

Istina je da to uspeva, ali samo kad napadas neke noobs jer nijedan normalan igrac nece dozvoliti da mu hp toliko padne. Ja sam imao prilike da se bijem sa jednim koji je imao dark bow. Dds je isto toliko opasan (cak i opasniji) jer lako moze da te ubije iako imas vise od pola hp-a. A ta fora sa blitz, blitz ili barrage, barrage pa onda dds ili dark bow je ODAVNO provaljena i kao sto rekoh samo Noobs ginu tako.
Nazad na vrh Ići dole
Nikolaknot

Nikolaknot


Muški
Broj poruka : 586
Godina : 34
Lokacija : Nedodjija bez broja
Datum upisa : 12.06.2007

Dark bow vs. Great axe Empty
PočaljiNaslov: Re: Dark bow vs. Great axe   Dark bow vs. Great axe Icon_minitimeSub Avg 25, 2007 2:25 pm

angorn,idi u wild i probaj to,pa mi se javi kad te neki rune pure k0 What a Face
Nazad na vrh Ići dole
Angorn91®
Admin
Angorn91®


Muški
Broj poruka : 735
Godina : 32
Lokacija : Skola-teretana-azeroth-kafic
Posao : Holy or retri
Datum upisa : 07.06.2007

Dark bow vs. Great axe Empty
PočaljiNaslov: Re: Dark bow vs. Great axe   Dark bow vs. Great axe Icon_minitimeSub Avg 25, 2007 2:43 pm

Brate koliko sam ja video samo oko 25-30% ljudi sada ide samo kao warrior u wild, ali svejedno kako hoćete.

Borise ako dark bow može da udari spec 45/45=90, kako će ovaj lik da ‚‚ne dozvoli da mu HP padne toliko nisko‚‚ Question
Nazad na vrh Ići dole
http://src2007.serbianforum.info
BorisKnoT

BorisKnoT


Muški
Broj poruka : 436
Godina : 35
Lokacija : N/A
Datum upisa : 03.07.2007

Dark bow vs. Great axe Empty
PočaljiNaslov: Re: Dark bow vs. Great axe   Dark bow vs. Great axe Icon_minitimeSub Avg 25, 2007 3:14 pm

E kako mi vi ljudi idete na zivce! ! !
1. sa 64 range si prso u PK-u. Moras da imas 99
2. vec sam se tukao sa jednim likom koji je imao dark bow. Krenuo sam sa dds i on se teleportovao
3. Sa 99 str prayerom i super pots dds udara vise od 40
4. Dds kosta 60k a dark bow 3,5m + dragon arrows ako hoces 40 dmg
5. Za svaki spec moras da imas srece
Cak i da imas 99 range to nije dovoljno da ubijes pravog PKera sa 99 att i str a kamoli onog sa 94 mage

Edit: Zaboravio sam jos ovo. Dosad nisam video nijednog 126-og da u PK ide kao ranger. Takodje nisam video nijeddan fight izmedju 126-ih bez melee opreme.
Nazad na vrh Ići dole
Angorn91®
Admin
Angorn91®


Muški
Broj poruka : 735
Godina : 32
Lokacija : Skola-teretana-azeroth-kafic
Posao : Holy or retri
Datum upisa : 07.06.2007

Dark bow vs. Great axe Empty
PočaljiNaslov: Re: Dark bow vs. Great axe   Dark bow vs. Great axe Icon_minitimeSub Avg 25, 2007 3:52 pm

Pogledaj Heroes pking video 4 i videćeš da nema meele opreme...
Ja nisam ni mislio da sa 64 range idem u wild, nisam budala...
99 att i 99 str protiv range 99 zavisi ko bolje igra, ako je meele kreten dobiće range i obrnuto...
Nazad na vrh Ići dole
http://src2007.serbianforum.info
Nikolaknot

Nikolaknot


Muški
Broj poruka : 586
Godina : 34
Lokacija : Nedodjija bez broja
Datum upisa : 12.06.2007

Dark bow vs. Great axe Empty
PočaljiNaslov: Re: Dark bow vs. Great axe   Dark bow vs. Great axe Icon_minitimeSub Avg 25, 2007 5:40 pm

angorn krsi se sa borisom,pa ces videti What a Face

druga stvar nepostoji idiot koji ce kupiti d arrows,preskupe su i nikako se ne isplate...pusti ti tog lika na kasoya ili onog u dominate u posto isto pkaju...pa ces da obesis d bow macki o rep....i celu teoriju,ako je to toliko jako,zasto onda ne koriste to? jer je rune pure mnog mnogo bolje,ne gubis previse a dobijas dosta....drugo spec 45/45=90 su snovi,retko kad ces tako nesto uraditi,spec sa dds je oko 42 ja mislim e sad,sa dark bow uradis jednom i cekas,sa dds mozes 4 puta da uradis spec pomnozi sa 2 i dobijas 8 udaraca...slobodno se drkaj sa tom idejom i lepo ces poginuti,inace svi pkeri koriste ahrims kad su magovi ili se krse kao meele,drugo neverujes,nadji nekog svoj lvl pa isprobaj teoriju...
Nazad na vrh Ići dole
Angorn91®
Admin
Angorn91®


Muški
Broj poruka : 735
Godina : 32
Lokacija : Skola-teretana-azeroth-kafic
Posao : Holy or retri
Datum upisa : 07.06.2007

Dark bow vs. Great axe Empty
PočaljiNaslov: Re: Dark bow vs. Great axe   Dark bow vs. Great axe Icon_minitimeSub Avg 25, 2007 5:44 pm

Hehe pa čemu služi duel arena nego da se probaju razne taktike. Ne sumnjam u vaše pk-kere ali samo da znate i oni ginu, samo to ne stavljaju u videos. Srećno svim članovima klana u divljini!
Nazad na vrh Ići dole
http://src2007.serbianforum.info
Nikolaknot

Nikolaknot


Muški
Broj poruka : 586
Godina : 34
Lokacija : Nedodjija bez broja
Datum upisa : 12.06.2007

Dark bow vs. Great axe Empty
PočaljiNaslov: Re: Dark bow vs. Great axe   Dark bow vs. Great axe Icon_minitimeSub Avg 25, 2007 5:46 pm

onda nisi gledao,ksaoy je postavljao kad je ginuo What a Face

daj mi link tog heroes da vidim sta on radi,iskreno zivo me interesuje Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Angorn91®
Admin
Angorn91®


Muški
Broj poruka : 735
Godina : 32
Lokacija : Skola-teretana-azeroth-kafic
Posao : Holy or retri
Datum upisa : 07.06.2007

Dark bow vs. Great axe Empty
PočaljiNaslov: Re: Dark bow vs. Great axe   Dark bow vs. Great axe Icon_minitimeSub Avg 25, 2007 5:49 pm

Skini Hero pking video 4

Evo linka http://rhqclan.com/forum/index.php?automodule=downloads&showfile=62

E da i Hero je riba.
Nazad na vrh Ići dole
http://src2007.serbianforum.info
Nikolaknot

Nikolaknot


Muški
Broj poruka : 586
Godina : 34
Lokacija : Nedodjija bez broja
Datum upisa : 12.06.2007

Dark bow vs. Great axe Empty
PočaljiNaslov: Re: Dark bow vs. Great axe   Dark bow vs. Great axe Icon_minitimeSub Avg 25, 2007 7:42 pm

ok je vid,ali ovo nema nikakve veze sa kasoyom,ova riba pk sa njih 12 ili 11 kako god =/
Nazad na vrh Ići dole
makar3nK0
Moderator
makar3nK0


Muški
Broj poruka : 366
Godina : 48
Lokacija : za tastaturom
Datum upisa : 30.07.2007

Dark bow vs. Great axe Empty
PočaljiNaslov: Re: Dark bow vs. Great axe   Dark bow vs. Great axe Icon_minitimeNed Avg 26, 2007 7:26 am

d bow je za pure rangere dusu dao , pogledajte ovog manijaka
Shocked
n a v e n
https://www.youtube.com/watch?v=wP0Mhrpx71A
https://www.youtube.com/watch?v=8E3RLiIyePw
https://www.youtube.com/watch?v=tOHHvCLrvWw
https://www.youtube.com/watch?v=oNIqBQnWRFo



Edit by Contra K1ller
He he, predugacki su bili oni linkovi pa sam ih skratio malo Smile Sada je lepse.


Poslednji izmenio dana Ned Avg 26, 2007 7:30 am, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
makar3nK0
Moderator
makar3nK0


Muški
Broj poruka : 366
Godina : 48
Lokacija : za tastaturom
Datum upisa : 30.07.2007

Dark bow vs. Great axe Empty
PočaljiNaslov: Re: Dark bow vs. Great axe   Dark bow vs. Great axe Icon_minitimeNed Avg 26, 2007 7:29 am

Angorn91® ::
Ne sumnjam u vaše pk-kere ali samo da znate i oni ginu, samo to ne stavljaju u videos.

istina
Nazad na vrh Ići dole
Angorn91®
Admin
Angorn91®


Muški
Broj poruka : 735
Godina : 32
Lokacija : Skola-teretana-azeroth-kafic
Posao : Holy or retri
Datum upisa : 07.06.2007

Dark bow vs. Great axe Empty
PočaljiNaslov: Re: Dark bow vs. Great axe   Dark bow vs. Great axe Icon_minitimeNed Avg 26, 2007 11:20 am

Dark bow razbija, ko što sam i rekao. Ali da me neki ne razumeju pogrešno, ja nisam rekao da je range najjači skill otkako su uveli dark bow, nego samo da je range sad u klasi mage i warriora.
Nazad na vrh Ići dole
http://src2007.serbianforum.info
BorisKnoT

BorisKnoT


Muški
Broj poruka : 436
Godina : 35
Lokacija : N/A
Datum upisa : 03.07.2007

Dark bow vs. Great axe Empty
PočaljiNaslov: Re: Dark bow vs. Great axe   Dark bow vs. Great axe Icon_minitimeNed Avg 26, 2007 1:08 pm

Mi ovde ne pricamo o pures vec o standardnim accountima!
Ovaj NAVEN ubija pures koji imaju lvl 1 def i noobs koji neznaju koja im je ruka leva a koja desna. Neka ode malo dublje u divljinu. Sta se zalepio za ditch. Jos jednom cu vas pitati: Zasto high lvls ne koriste range a pogotovu ne dark bow?
Nazad na vrh Ići dole
makar3nK0
Moderator
makar3nK0


Muški
Broj poruka : 366
Godina : 48
Lokacija : za tastaturom
Datum upisa : 30.07.2007

Dark bow vs. Great axe Empty
PočaljiNaslov: Re: Dark bow vs. Great axe   Dark bow vs. Great axe Icon_minitimeNed Avg 26, 2007 9:38 pm

BorisKnoT ::

Ovaj NAVEN ubija pures koji imaju lvl 1 def i noobs koji neznaju koja im je ruka leva a koja desna.
nisi u pravu bas , Evil or Very Mad

mada ono sto kazes da d bow vredi samo pure accountima se slazem i to do combat lvl-a oko 70-75 , tamo je deadly , posle vise ne

ps: nebi da FALIM navena ali lik verovatno nema personal life, ali ima nekoliko acounta da se useres , nije noob definitivno
red mask na chaos altaru na lvl 60 , ima muda definitivno a i para Twisted Evil
Nazad na vrh Ići dole
Nikolaknot

Nikolaknot


Muški
Broj poruka : 586
Godina : 34
Lokacija : Nedodjija bez broja
Datum upisa : 12.06.2007

Dark bow vs. Great axe Empty
PočaljiNaslov: Re: Dark bow vs. Great axe   Dark bow vs. Great axe Icon_minitimeNed Avg 26, 2007 9:42 pm

Citat :
Brate koliko sam ja video samo oko 25-30% ljudi sada ide samo kao warrior u wild, ali svejedno kako hoćete.

igramo li mi istu igru????

pogledaj sta kasoy i u diminate u rade,bukvalno 2 ista pkera,ali bukvalno,on ti baci vengance pa ti se kurci sto ces mu skinuti 45 What a Face slobodno njemu to odgovara bas,jos posto je kasoy barrows pure,slobodno se drkaj sa njim,jdrugo kad se snima pk vid,ja mislim da se snima ono sto si ubio i da se vidi sta si pokupio i kako si ubio a ne kako se gine,kad bi se snimalo kako se gine,95% rs-a bi bili popularni pkeri lol!

inace Angorn ranger sa 99 range nemoze nista rune puru koji ima 99 att i 99 str,neverujes? slobodno daj da ih nadjemo,uzece mu i dark bow,ako si toliko siguran,ti kupi sve sto treba nekom rangeru,ja cu sve kupiti sto treba warioru,ring,fury,whip ma sve,a ti kupi ovom d bow i sl...pa da ti konacno dokazem da je teorija nemoguca misija...ako si toliko siguran,slobodno prihvati opkladu,ako ne,nemoj dalje pisati molim te What a Face

hvala,dovidjenja What a Face
Nazad na vrh Ići dole
Nikolaknot

Nikolaknot


Muški
Broj poruka : 586
Godina : 34
Lokacija : Nedodjija bez broja
Datum upisa : 12.06.2007

Dark bow vs. Great axe Empty
PočaljiNaslov: Re: Dark bow vs. Great axe   Dark bow vs. Great axe Icon_minitimeNed Avg 26, 2007 9:46 pm

makar3nK0 ::
BorisKnoT ::

Ovaj NAVEN ubija pures koji imaju lvl 1 def i noobs koji neznaju koja im je ruka leva a koja desna.
nisi u pravu bas , Evil or Very Mad

mada ono sto kazes da d bow vredi samo pure accountima se slazem i to do combat lvl-a oko 70-75 , tamo je deadly , posle vise ne

ps: nebi da FALIM navena ali lik verovatno nema personal life, ali ima nekoliko acounta da se useres , nije noob definitivno
red mask na chaos altaru na lvl 60 , ima muda definitivno a i para Twisted Evil
e pa vidis bas je upravu,a da ima para? koje bre pare o cemu pricamo mi??alo bre ljudi to je najobicnija igrica,pare ne postoje,sve je slika??? sta on ima od toga sto ima nekoliko bruka acc-a na koji klinci drkaju svaki dan,taj bre nema zivot,taj sve te acc-e moze da nabije u dupe...e a sad cu ostaviti link lika iz wow-a a ne bezi mi dalje od ovog lika,pogotovo koji imaju vise BRUKA acc-a....z asvaki bruka acc treba preko godinu dana da se radi i to RADI !
a link evo ga :
https://www.youtube.com/watch?v=kwql6_RJ348

uzivajte u "bogatim" ljudima Smile
Nazad na vrh Ići dole
Angorn91®
Admin
Angorn91®


Muški
Broj poruka : 735
Godina : 32
Lokacija : Skola-teretana-azeroth-kafic
Posao : Holy or retri
Datum upisa : 07.06.2007

Dark bow vs. Great axe Empty
PočaljiNaslov: Re: Dark bow vs. Great axe   Dark bow vs. Great axe Icon_minitimeNed Avg 26, 2007 9:57 pm

Neću više da se raspravljam sa nevernicima i warrior ljubiteljima jer vidim da nema svrhe Laughing tj ne shvatate da ja ne govorim da je ranger jači od warriora.....

Što se bogatstva tiče ja mislim da je čovek najbogatiji kada ima super sexy devojku koju voli i koja mu sedi u krilu i mazi se s njim dok ovaj igra RS Very Happy ili WoW koji je podjednako dobar samo papreno skup Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
http://src2007.serbianforum.info
makar3nK0
Moderator
makar3nK0


Muški
Broj poruka : 366
Godina : 48
Lokacija : za tastaturom
Datum upisa : 30.07.2007

Dark bow vs. Great axe Empty
PočaljiNaslov: Re: Dark bow vs. Great axe   Dark bow vs. Great axe Icon_minitimeNed Avg 26, 2007 11:10 pm

confused


Poslednji izmenio dana Uto Avg 28, 2007 11:43 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
makar3nK0
Moderator
makar3nK0


Muški
Broj poruka : 366
Godina : 48
Lokacija : za tastaturom
Datum upisa : 30.07.2007

Dark bow vs. Great axe Empty
PočaljiNaslov: Re: Dark bow vs. Great axe   Dark bow vs. Great axe Icon_minitimeNed Avg 26, 2007 11:18 pm

Shocked


Poslednji izmenio dana Pon Avg 27, 2007 10:26 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
EvilMe137
Admin
EvilMe137


Muški
Broj poruka : 740
Godina : 42
Lokacija : Kragujevac, Srbija
Posao : Bodychecker
Datum upisa : 02.07.2007

Dark bow vs. Great axe Empty
PočaljiNaslov: Re: Dark bow vs. Great axe   Dark bow vs. Great axe Icon_minitimeNed Avg 26, 2007 11:56 pm

Uh bre odosmo daleko od igre i od svega...
Nisam se mesao ali moram (jer tako osecam il mi noge smrde).
1. Ovo je igra
2. Mi smo uglavnom Srbi ovde, zato je i normalno da ovako raspravljamo: svi sve znaju a nikakvo resenje da nadjemo.
3. Warior, Mage ili Ranger - svejedno je. Ko koju klasu vise voli neka njom i igra. Bitno je kada idemo svi u wildy ili CW da znamo da se pouzdamo u drugog igraca i njegovu omiljenu klasu (a cim mu je omiljena znaci da zna dobro da igra sa njom)
4. I devojka i majka i dete i sve na svetu je najvece bogatstvo za nekoga coveka. Meni je drago sto sam video tvoj avatar Makarenko! Prelepo! Pu pu, sto bi rekle babe Smile
5. Vracam se na 1. - igrajte igru i zezajte se. Nemojte da dozvolite da vam neko soli pamet necim sto vec znate (Ko? Ja? Neeeee... Smile ) I nemojte dozvoliti da se posvadjate zbog nekih gluposti tipa klasa, magija, i ostala cuda. Znam, znam niko se nije svadjao ali u tom pravcu ide.

E tako ocitao sam vam lekciju Razz ajd sad na igranje i okanite se tih ranger vs warrior gluposti.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.veselaekipa.net/
Angorn91®
Admin
Angorn91®


Muški
Broj poruka : 735
Godina : 32
Lokacija : Skola-teretana-azeroth-kafic
Posao : Holy or retri
Datum upisa : 07.06.2007

Dark bow vs. Great axe Empty
PočaljiNaslov: Re: Dark bow vs. Great axe   Dark bow vs. Great axe Icon_minitimePon Avg 27, 2007 12:14 am

OK, da pređemo na ranger-mage ili warrior-mage Wink Šalim se naravno, nema svađe samo se raspravljamo na srpski način Wink Nisam video tvoj pm mesidž pa zato nisam odgovorio, nisam ljut bre nego sam smeštao dragonstone u banku na određeno mesto pa nisam video mesidž Laughing
Nazad na vrh Ići dole
http://src2007.serbianforum.info
Sponsored content





Dark bow vs. Great axe Empty
PočaljiNaslov: Re: Dark bow vs. Great axe   Dark bow vs. Great axe Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Dark bow vs. Great axe
Nazad na vrh 
Strana 1 od 2Idi na stranu : 1, 2  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Serbian Runescape Clan™ :: Runescape :: Ranger's Home-
Skoči na: