Serbian Runescape Clan™
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi
Sat i Datum
Vreme
Zadnje teme
» Zasto je ovaj forum prso?!
Kuj će kupuje kajmak, nek stane u red ! Icon_minitimeNed Nov 01, 2009 1:12 am od milutin

» SPAM FTL
Kuj će kupuje kajmak, nek stane u red ! Icon_minitimeSub Okt 24, 2009 7:58 pm od milutin

» Nov Forum
Kuj će kupuje kajmak, nek stane u red ! Icon_minitimeSub Okt 24, 2009 1:04 am od EvilMe137

» Sta radite?
Kuj će kupuje kajmak, nek stane u red ! Icon_minitimeNed Okt 18, 2009 1:55 pm od Nikolaknot

» NE MOGU DA UPLATIM MEMBERS!!!
Kuj će kupuje kajmak, nek stane u red ! Icon_minitimePet Okt 16, 2009 1:22 am od Nikolaknot

Linkovi
Dostignuca i ciljevi u RS-u
Runescape Video
Smesne RS slike
PKing drops

Vicevi
Smesni video
Anketa
Sta vise volite?
Zima
Kuj će kupuje kajmak, nek stane u red ! Vote_lcap19%Kuj će kupuje kajmak, nek stane u red ! Vote_rcap
 19% [ 4 ]
Leto
Kuj će kupuje kajmak, nek stane u red ! Vote_lcap81%Kuj će kupuje kajmak, nek stane u red ! Vote_rcap
 81% [ 17 ]
Ukupno Glasova : 21

 

 Kuj će kupuje kajmak, nek stane u red !

Ići dole 
2 posters
AutorPoruka
NIMARK

NIMARK


Muški
Broj poruka : 131
Lokacija : SRBIJA
Datum upisa : 13.10.2007

Kuj će kupuje kajmak, nek stane u red ! Empty
PočaljiNaslov: Kuj će kupuje kajmak, nek stane u red !   Kuj će kupuje kajmak, nek stane u red ! Icon_minitimeSub Feb 28, 2009 2:31 pm

Ako ovdena ima neki kuj će da kupuje domaći kajmak od mene nek stane u red. Odma da ve obavestim da ove godine nećete moći da dobijete ni jedan jedini gram, jer je moja Živana svu ovogodišnju zalihu obećala njenem doktoru što je leči od onaj sterilitet. Veli će doktor puno da ju pomogne sas lekovi, ako mu ona svakoga petka uveče oko 9 budne odnela kajmak kod njega u stan i sačeka ga da on proba i da pojede lečka. Ono što mene mož da brine, to je što onaj lekar proba kajmak po dva tri sata, i za to vreme mi se Živana toliko jadna sikira dal će mu se kajmak svidi, da kada dođe kući ne mož se povrne grdna. Sva je znojava i raščupana. Ja ju ondak velim: " pa kaki je to lekar, kad mu toliki sati trebaju da bi kajmak probao"? Al, opet,šta ću ućutim se i velim,ma nek mi on pomogne da Živana zatrudni sas te Hofmanove kapi, pa nek košta koliko košta.
Nazad na vrh Ići dole
Evil Bure
Moderator
Evil Bure


Muški
Broj poruka : 348
Godina : 35
Lokacija : Zemun
Posao : Basista
Datum upisa : 13.06.2007

Kuj će kupuje kajmak, nek stane u red ! Empty
PočaljiNaslov: Re: Kuj će kupuje kajmak, nek stane u red !   Kuj će kupuje kajmak, nek stane u red ! Icon_minitimeSub Feb 28, 2009 5:33 pm

Jel to reklamiras novi album Rokera s' Moravu? smejanje
Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/evilbure
NIMARK

NIMARK


Muški
Broj poruka : 131
Lokacija : SRBIJA
Datum upisa : 13.10.2007

Kuj će kupuje kajmak, nek stane u red ! Empty
PočaljiNaslov: Re: Kuj će kupuje kajmak, nek stane u red !   Kuj će kupuje kajmak, nek stane u red ! Icon_minitimeSub Feb 28, 2009 6:19 pm

Ne znam više šta da mislim. Živana mi sinoć oko pola 21h otide do grada da odnese doktoru kajmak, al ete još se nije vrnula. Pravo da vi reknem, po lečka me stra da se nešto nije doktoru desilo. Može bit da se prejeo kajmaka, pa mu zapala muka. A, moja Živana ki svaka zabrinuta žena, znam ja nju, sigurno nije mogla čoveka da ostavi samoga da prenoći. Celu mu je ona noć donosila ladne obloge i masirala ga. Ma velim vi ja, Živana je duša od žene, no me brine taj doktor. Koliki li je on stručnjak kad nume ni sebe da sačuva?!
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Kuj će kupuje kajmak, nek stane u red ! Empty
PočaljiNaslov: Re: Kuj će kupuje kajmak, nek stane u red !   Kuj će kupuje kajmak, nek stane u red ! Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Kuj će kupuje kajmak, nek stane u red !
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Serbian Runescape Clan™ :: Pub, Media, Support :: SRC Pub-
Skoči na: