Serbian Runescape Clan™
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi
Sat i Datum
Vreme
Zadnje teme
» Zasto je ovaj forum prso?!
Makarenko, objasni neke stvari.... - Page 2 Icon_minitimeNed Nov 01, 2009 1:12 am od milutin

» SPAM FTL
Makarenko, objasni neke stvari.... - Page 2 Icon_minitimeSub Okt 24, 2009 7:58 pm od milutin

» Nov Forum
Makarenko, objasni neke stvari.... - Page 2 Icon_minitimeSub Okt 24, 2009 1:04 am od EvilMe137

» Sta radite?
Makarenko, objasni neke stvari.... - Page 2 Icon_minitimeNed Okt 18, 2009 1:55 pm od Nikolaknot

» NE MOGU DA UPLATIM MEMBERS!!!
Makarenko, objasni neke stvari.... - Page 2 Icon_minitimePet Okt 16, 2009 1:22 am od Nikolaknot

Linkovi
Dostignuca i ciljevi u RS-u
Runescape Video
Smesne RS slike
PKing drops

Vicevi
Smesni video
Anketa
Sta vise volite?
Zima
Makarenko, objasni neke stvari.... - Page 2 Vote_lcap19%Makarenko, objasni neke stvari.... - Page 2 Vote_rcap
 19% [ 4 ]
Leto
Makarenko, objasni neke stvari.... - Page 2 Vote_lcap81%Makarenko, objasni neke stvari.... - Page 2 Vote_rcap
 81% [ 17 ]
Ukupno Glasova : 21

 

 Makarenko, objasni neke stvari....

Ići dole 
+6
NIMARK
Sn00py123
makar3nK0
sveta41
Salac Ns
Evil Bure
10 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2
AutorPoruka
hitman1978

hitman1978


Muški
Broj poruka : 86
Lokacija : world 26
Posao : Placenik u Runescape
Datum upisa : 24.06.2007

Makarenko, objasni neke stvari.... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Makarenko, objasni neke stvari....   Makarenko, objasni neke stvari.... - Page 2 Icon_minitimeSub Feb 28, 2009 11:07 pm

NIMARK ::
hitman1978 ::
hahahah lool kad smo mogli svi da igramo od pocetka,moze vala i taj mali kome je namenjen acc...uostalom,toj vesni od pocetka nista ne verujem lol

Na osnovu cega joj ne verujes, tj. sta je to Vesna uradila pa da joj se ne veruje?



Ma ne verujem nikom ko nije odavde

lol a najbolja joj je bila prica,na pitanje zasto nas nema na tvojoj listi...jaooo obrisala mi se cela lista prijatelja,pitam ostale,ma jok tu je sve vreme,cejemo se sa njom lol
Nazad na vrh Ići dole
Nikolaknot

Nikolaknot


Muški
Broj poruka : 586
Godina : 34
Lokacija : Nedodjija bez broja
Datum upisa : 12.06.2007

Makarenko, objasni neke stvari.... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Makarenko, objasni neke stvari....   Makarenko, objasni neke stvari.... - Page 2 Icon_minitimeNed Mar 01, 2009 2:59 am

E ljudi cemu tolika frka ko je kome na listi?Ako vam je full da se zezate,na listi ste jedan drugom,ako se ne gotivite ignore i cao Smile
Nazad na vrh Ići dole
NIMARK

NIMARK


Muški
Broj poruka : 131
Lokacija : SRBIJA
Datum upisa : 13.10.2007

Makarenko, objasni neke stvari.... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Makarenko, objasni neke stvari....   Makarenko, objasni neke stvari.... - Page 2 Icon_minitimeNed Mar 01, 2009 9:33 am

hitman1978 ::
NIMARK ::
hitman1978 ::
hahahah lool kad smo mogli svi da igramo od pocetka,moze vala i taj mali kome je namenjen acc...uostalom,toj vesni od pocetka nista ne verujem lol

Na osnovu cega joj ne verujes, tj. sta je to Vesna uradila pa da joj se ne veruje?



Ma ne verujem nikom ko nije odavde

lol a najbolja joj je bila prica,na pitanje zasto nas nema na tvojoj listi...jaooo obrisala mi se cela lista prijatelja,pitam ostale,ma jok tu je sve vreme,cejemo se sa njom lol

Ne vidim nikakav razlog da se ljudi dele na one koji su " odavde " i "odande". Po toj logici ja onda necu da verujem nikome ko nije sa Novog Beograda.
A sto se tice liste, to se i meni desilo dva puta pa mi nije tesko da poverujem u to. A cak i da je namerno nekoga izbrisala sa liste, to opet nije razlog za javno zigosanje.
Vesna je uvek pomagala, kome god je to bilo potrebno i to je jedan od razloga zbog kojeg je zasluzila moje potpuno poverenje.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Makarenko, objasni neke stvari.... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Makarenko, objasni neke stvari....   Makarenko, objasni neke stvari.... - Page 2 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Makarenko, objasni neke stvari....
Nazad na vrh 
Strana 2 od 2Idi na stranu : Prethodni  1, 2

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Serbian Runescape Clan™ :: Pub, Media, Support :: SRC Pub-
Skoči na: