Serbian Runescape Clan™
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi
Sat i Datum
Vreme
Zadnje teme
» Zasto je ovaj forum prso?!
Makarenko, objasni neke stvari.... Icon_minitimeNed Nov 01, 2009 1:12 am od milutin

» SPAM FTL
Makarenko, objasni neke stvari.... Icon_minitimeSub Okt 24, 2009 7:58 pm od milutin

» Nov Forum
Makarenko, objasni neke stvari.... Icon_minitimeSub Okt 24, 2009 1:04 am od EvilMe137

» Sta radite?
Makarenko, objasni neke stvari.... Icon_minitimeNed Okt 18, 2009 1:55 pm od Nikolaknot

» NE MOGU DA UPLATIM MEMBERS!!!
Makarenko, objasni neke stvari.... Icon_minitimePet Okt 16, 2009 1:22 am od Nikolaknot

Linkovi
Dostignuca i ciljevi u RS-u
Runescape Video
Smesne RS slike
PKing drops

Vicevi
Smesni video
Anketa
Sta vise volite?
Zima
Makarenko, objasni neke stvari.... Vote_lcap19%Makarenko, objasni neke stvari.... Vote_rcap
 19% [ 4 ]
Leto
Makarenko, objasni neke stvari.... Vote_lcap81%Makarenko, objasni neke stvari.... Vote_rcap
 81% [ 17 ]
Ukupno Glasova : 21

 

 Makarenko, objasni neke stvari....

Ići dole 
+6
NIMARK
Sn00py123
makar3nK0
sveta41
Salac Ns
Evil Bure
10 posters
Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
AutorPoruka
Evil Bure
Moderator
Evil Bure


Muški
Broj poruka : 348
Godina : 35
Lokacija : Zemun
Posao : Basista
Datum upisa : 13.06.2007

Makarenko, objasni neke stvari.... Empty
PočaljiNaslov: Makarenko, objasni neke stvari....   Makarenko, objasni neke stvari.... Icon_minitimeČet Feb 26, 2009 11:25 pm

Makarenko, svima nam je poznato da si svoj RuneScape account prodao.
Zanima nas da li je tvoj Trixxas acc u funkciji i kome si ga prodao?
Danas je u igri Trixxas prozivao, predstavljao se kao Evil Bure i tvrdio kako je siromasan i trazi od svih pare.
Svedoci su Salac NS, Borisknot i Sn00py123

Moje pitanje glasi da li to bio ti, ili neko drugi?
Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/evilbure
Salac Ns

Salac Ns


Muški
Broj poruka : 125
Godina : 32
Lokacija : Novi Sad
Posao : Jebac
Datum upisa : 16.06.2007

Makarenko, objasni neke stvari.... Empty
PočaljiNaslov: Re: Makarenko, objasni neke stvari....   Makarenko, objasni neke stvari.... Icon_minitimeČet Feb 26, 2009 11:28 pm

Ma ajde bre ! Koji smor, kaze lik da mu je zabodeno 100 milsa... LOL

Dodje lik, aj mi plzz das Rune Pick, aj u Egvil da mi das , aj plzz... LOL Razz
Sta je jos prico, ne mogu ni da se setim xD.....

Ko koga bre tu lozi ROFL lol!
Nazad na vrh Ići dole
Salac Ns

Salac Ns


Muški
Broj poruka : 125
Godina : 32
Lokacija : Novi Sad
Posao : Jebac
Datum upisa : 16.06.2007

Makarenko, objasni neke stvari.... Empty
PočaljiNaslov: Re: Makarenko, objasni neke stvari....   Makarenko, objasni neke stvari.... Icon_minitimeČet Feb 26, 2009 11:32 pm

Jos nesto xDDDD

Kao , prodo je Vesni... pa kao Vesna dala acc Sveti... tu srao, kao sveta mu zabo, ja reko , ajde u ,,lepo pisanije,, moj...! kao svako je ulazio na acc, neka do jaja Sala...

pa onda nesto, kao znam i da si ti ulazio, kao i Boris mu je ulazio i Bure ROFL! Kao i One stvari koje nisu tredble kao i te su mu zaboli, kao pobacali valjda LOL

Taj koji je piso... xD Sala na Nivou -.-
Nazad na vrh Ići dole
sveta41

sveta41


Muški
Broj poruka : 170
Godina : 38
Lokacija : Srbija
Datum upisa : 23.11.2007

Makarenko, objasni neke stvari.... Empty
PočaljiNaslov: Re: Makarenko, objasni neke stvari....   Makarenko, objasni neke stvari.... Icon_minitimePet Feb 27, 2009 1:45 am

Ja kolko znam taj acount je neaktivan jos od proslog leta...jeste bio u mom posedu ali nije bio koriscen niti davan nekome a kamoli to da sam nekom rekao da je kod mene...Sad kad sam probao da udjem promenjena je sifra..Ne secam se dal sam menjao recovery questions ili ne...posto je jbg bilo to proslog leta..i kad sam ga dobio nije imao nikakve iteme na sebi...
Nazad na vrh Ići dole
Salac Ns

Salac Ns


Muški
Broj poruka : 125
Godina : 32
Lokacija : Novi Sad
Posao : Jebac
Datum upisa : 16.06.2007

Makarenko, objasni neke stvari.... Empty
PočaljiNaslov: Re: Makarenko, objasni neke stvari....   Makarenko, objasni neke stvari.... Icon_minitimePet Feb 27, 2009 10:49 am

Od koga si ga dobio, jel ti je dala Vesna Pass ? Receno mi je da si dobio pass od Vesne...
On je meni reko da smo mi kao iz src kao zaboli njemu items i Cash... ROFL
kao dodje i kaze mi i ti i sveta i bure i Boris kao ste ulazili X[)

Posle sam skonto da lik malo tovari.. xD Ne znam ni dal je bio ozbiljan ni dal nije, ni sta je hteo da mi kaze... Sleep

Iskreno: jebe mi se smejanje

Kome je on prodavao acc, do koga je dosao acc jebe mi se , nije moj problem cheers
Nazad na vrh Ići dole
makar3nK0
Moderator
makar3nK0


Muški
Broj poruka : 366
Godina : 48
Lokacija : za tastaturom
Datum upisa : 30.07.2007

Makarenko, objasni neke stvari.... Empty
PočaljiNaslov: Re: Makarenko, objasni neke stvari....   Makarenko, objasni neke stvari.... Icon_minitimePet Feb 27, 2009 3:12 pm

ja sam bio... i da otklonim zabunu NE LJUTIM SE SAMO ME INTERESUJE

nebi lose bilo da sveta kaze kako je bure saznao pass ...? a moze i bure to da kaze Cool
takodje kako je sveta saznao pass...

da ne bude zabune, apsolutno mi je svejedno , podicu ga na noge svakako. 100 mil je nestalo , ali nije frka , cudno mi je da su mnogi korisni a nontradeable items nestali , tipa skill capes i slicno.

Vesna je platila i acc njoj pripada , ako mi se javi dobija ga nazad, za njenog sina , ali vi momci niste platili , pa tako i nemozete da ga koristite.

pozdrav
Nazad na vrh Ići dole
makar3nK0
Moderator
makar3nK0


Muški
Broj poruka : 366
Godina : 48
Lokacija : za tastaturom
Datum upisa : 30.07.2007

Makarenko, objasni neke stvari.... Empty
PočaljiNaslov: Re: Makarenko, objasni neke stvari....   Makarenko, objasni neke stvari.... Icon_minitimePet Feb 27, 2009 3:28 pm

Salac Ns ::
Jos nesto xDDDD

Kao , prodo je Vesni... pa kao Vesna dala acc Sveti... tu srao, kao sveta mu zabo, ja reko , ajde u ,,lepo pisanije,, moj...! kao svako je ulazio na acc, neka do jaja Sala...

pa onda nesto, kao znam i da si ti ulazio, kao i Boris mu je ulazio i Bure ROFL! Kao i One stvari koje nisu tredble kao i te su mu zaboli, kao pobacali valjda LOL

Taj koji je piso... xD Sala na Nivou -.-

momak obrati paznju kako se izrazavas... ja sam zatekao snupija i pitam ga , sta mislis ko je tu ... on siroma kaze pa evilbure... na to ja ga pitam kako si znao , a on mi je rekao da kao kad je salac uvek mi napise x) , a ostali mi se ni ne javljaju.

to mi je snupi rekao ,ni ne sanjajuci da sam ja , nego misleci da je bure...
pitaj ga slobodno

necemo se vredjati cak i da si ga hakovao , a znam da nisi. opusteno i nesikiraj se ... pa to je samo igrica ffs

-ako sam te slucajno nesto uvredio i slicno , sry.

a rune pick si mi bas mogao doneti kad sam te lepo zamolio ali nema veze Wink
Nazad na vrh Ići dole
sveta41

sveta41


Muški
Broj poruka : 170
Godina : 38
Lokacija : Srbija
Datum upisa : 23.11.2007

Makarenko, objasni neke stvari.... Empty
PočaljiNaslov: Re: Makarenko, objasni neke stvari....   Makarenko, objasni neke stvari.... Icon_minitimePet Feb 27, 2009 3:54 pm

Makarenko ti si account prodao...A sta radi Vesna sa njim to je njena stvar i kome daje...a to je cista laz da je bure bio na tom accountu password koji sam ja stavio nemoguce da je bilo ko provalio ali vidim da si podigao account pomocu recovery questions...I poslednji put kazem da niko sem Vesne i tebe nije znao da je trixxas bio u mom posedu...Tako da vrati Vesni account...


Poslednji izmenio sveta41 dana Pet Feb 27, 2009 4:08 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
Salac Ns

Salac Ns


Muški
Broj poruka : 125
Godina : 32
Lokacija : Novi Sad
Posao : Jebac
Datum upisa : 16.06.2007

Makarenko, objasni neke stvari.... Empty
PočaljiNaslov: Re: Makarenko, objasni neke stvari....   Makarenko, objasni neke stvari.... Icon_minitimePet Feb 27, 2009 4:05 pm

Oooooooo PA.... Znaci ti si ipak bio na trixx onda....

kao prvo ja sam konto da je neko drugi i da se zajebava ! Jel ja Trixx nisam video ulogovanog sto godina. I + upozno sam likove u Real Life, znaci ako su ti oni uzeli...xD

Ne znam sta ti znaci x)

Snupiju se uvek javim ili on meni, ko stigne prvi, jako gotivm lika, ok je pomaze mi, pokusavamo zajedno da igramo sta god je moguce u Rune Scape... Al opet nije mi jasno sta dodje x)

Drugo, onako sam napiso, jel sa mislio da je neko drugi na acc...
Onda, da ti dam pickaxe... xD Naljutio sam se, jel si reko bez i kakvog razloga, Salac, Bure, boris i Sveta su bili na acc ? Razlog je to da su ti nestali 100 milsa ? I da smo ti mi uzeli... lol Ja nisam ni pipno acc...

Jos mi molim te objasni, Preko koje fore si doso do mene da sam ti ja play na ACC, i reko si da imas neki dokaz neku sliku, neki screen sto ti je bio snupi reko... aj ga stavi plz ! I kakve veze ima sto se ja uvek javim Snupiju sa tvojim acc... ???
Nazad na vrh Ići dole
sveta41

sveta41


Muški
Broj poruka : 170
Godina : 38
Lokacija : Srbija
Datum upisa : 23.11.2007

Makarenko, objasni neke stvari.... Empty
PočaljiNaslov: Re: Makarenko, objasni neke stvari....   Makarenko, objasni neke stvari.... Icon_minitimePet Feb 27, 2009 4:13 pm

Pa normalno da ga nisi video Sale...jer kad je membership na trixxas istekao proslog leta ostavio sam ga da skuplja prasinu...
Nazad na vrh Ići dole
Sn00py123

Sn00py123


Muški
Broj poruka : 19
Lokacija : Srbija
Datum upisa : 30.09.2007

Makarenko, objasni neke stvari.... Empty
PočaljiNaslov: O tome se radi   Makarenko, objasni neke stvari.... Icon_minitimePet Feb 27, 2009 5:04 pm

Pročitao sam sve postove i sad tačno znam o čemu se radi, pa evo ovako da ne bude zabune, objasniću redom:
Ja trixxa niti imam u frend listi, niti sam ikad sa njim pričao pre, niti mi se ikad dosad javljao.
Pre neki dan mi se javio trixx sa rečima poz i pitanjem: Pogodi ko je?
Znam da on više ne igra i da mi se jedini od aktivnih igrača javljaju Evil Bure i Salac Ns, povremeno Borisknot, ovo su aktivni igrači, oni koju dodju jednom u mesec dana nisam spominjao.
E sad ovde je došlo do zabune:
Pomislio sam da je trixx dao pass nekom iz src, najverovatnije sad kad je bio skup, ne znam ni ko je tu tačno bio pa sam počeo da nagadjam, prvo sam rekao Evil Bure i on me je pitao: "Kako sam pogodio?" Rekao sam da mi se ovi ljudi jedino javljaju, a da je bio Salac on bi rekao xD, pri tom misleći da mi se javljaju sa njihovih acc tako, ne sa ovog, pošto nikad nisu ni bili na njemu.
E sad je valjda, ne pitavši više ništa, on tu iz toga zaključio da su oni ušli na taj acc, počeo da spopada ljude lažno se predstavljajuci da je Bure, prvo meni, a posle i drugima, još mi je rekao da su uplatili memb, ne zna tačno ko, da li Salac ili Boris.
Ja jedino što znam da je on prestao da igra, sad ovde čitam da je acc prodan Vesni, i da taj acc pripada njoj. Ako je ona to kupila onda je to sad samo njeno, a ko je ovde uzurpator???? Ja bih rekao da je svako ko je ušao bez njenog odobrenja, a čini mi se da je bilo takvih, ali ne mogu da tvrdim, to znaju oni koji su možda provalili pass ili koristili pitanja za oporavak passa i naknadno ulazili u igru.
Jedino ko ovde ima pravo nešto reći i prigovoriti je onaj čiji je to acc.
Nazad na vrh Ići dole
Evil Bure
Moderator
Evil Bure


Muški
Broj poruka : 348
Godina : 35
Lokacija : Zemun
Posao : Basista
Datum upisa : 13.06.2007

Makarenko, objasni neke stvari.... Empty
PočaljiNaslov: Re: Makarenko, objasni neke stvari....   Makarenko, objasni neke stvari.... Icon_minitimePet Feb 27, 2009 5:20 pm

Mac, malko sam se izbezumio po pitanju tvog 'Monologa'...
Pod jedan: Kako mozes da se predstavljas kao ja?
Pod dva: Zasto odmah krivis nas da smo ti mi pobacali (pokrali) stvari iz banke? Ako si ga vec prodao vesni, otkud znas da to nije uradio njen sin? Otisao u pvp sa parama i poginuo?

Ovako smo te ocrnili bezveze, sto mi je zao.
Ali sledeci put pre nego sto osudis nekoga, nemoj da zezas i da se predstavljas kao neko drugi, nego nam odma reci sta se desilo. Jer sam siguran da niko od ovih ljudi na forumu ne bi ukrao/unistio account iz svog klana. Jer ja licno ne bi uradio nesto odvratno nekome, a da pri tom ne zelim da se isto sranje meni dogodi.

I pored svega, ovde si cenjen i bukvalno najposteniji clan SRC foruma. Bar ja tako mislim.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/evilbure
makar3nK0
Moderator
makar3nK0


Muški
Broj poruka : 366
Godina : 48
Lokacija : za tastaturom
Datum upisa : 30.07.2007

Makarenko, objasni neke stvari.... Empty
PočaljiNaslov: Re: Makarenko, objasni neke stvari....   Makarenko, objasni neke stvari.... Icon_minitimePet Feb 27, 2009 6:04 pm

mislim da je misterija razresena snupijevim postom. malo je drugacije isla spika ali 99% je decko tacno i posteno rekao.
izvinjavam se jos jednom momcima koje sam izprozivao.

prica da je lik umro sa svim potionima i herbovima i seedovima i skill capeovima i full gutanom i full dh i wip i black mask i sve ostalo u pvp je debilana. trebalo bi mu 50 full inventara da sve to ponese.

na nalogu nema nista osim fighter torsoa d scimija rune defendera 30k casha i par stotina runa , naravno da ima pun ,,lepo pisanije,, itema koji su nebitni.

na kraju da zakljucim temu...

sigurno se pitate zasto sam napao bas vas 3-4?
1. samo zato sto sam ta imena zatekao na friend listi (vas nekoliko + vesna , sveta i snupi)
2. sto snupi uopste nije bio iznenadjen kad sam mu se javio.

jos jednom izvinite zbog neprijatnosti , narocito salac kojeg vidim da je sve ovo jako pogodilo Wink
Nazad na vrh Ići dole
makar3nK0
Moderator
makar3nK0


Muški
Broj poruka : 366
Godina : 48
Lokacija : za tastaturom
Datum upisa : 30.07.2007

Makarenko, objasni neke stvari.... Empty
PočaljiNaslov: Re: Makarenko, objasni neke stvari....   Makarenko, objasni neke stvari.... Icon_minitimePet Feb 27, 2009 6:10 pm

Sn00py123 ::
sad ovde čitam da je acc prodan Vesni, i da taj acc pripada njoj. Ako je ona to kupila onda je to sad samo njeno, a ko je ovde uzurpator???? Ja bih rekao da je svako ko je ušao bez njenog odobrenja, a čini mi se da je bilo takvih, ali ne mogu da tvrdim, to znaju oni koji su možda provalili pass ili koristili pitanja za oporavak passa i naknadno ulazili u igru.
Jedino ko ovde ima pravo nešto reći i prigovoriti je onaj čiji je to acc.

nema uzurpatora , nalog je moj i tacka. ako vesnin sin zeli da igra , igrace (mada mu ovakav nalog vise sigurno nije potreban) ja cu se sa vesnom lako dogovoriti, ne treba mi sveta da cuva nalog. jedino je ostalo nejasno dali je stvari pokupio vesnin mali , sto je ok , ili sveta sto nebi bilo ok
dok se necujem sa vesnom neka ostane to za sad nepoznanica Laughing
Nazad na vrh Ići dole
NIMARK

NIMARK


Muški
Broj poruka : 131
Lokacija : SRBIJA
Datum upisa : 13.10.2007

Makarenko, objasni neke stvari.... Empty
PočaljiNaslov: Re: Makarenko, objasni neke stvari....   Makarenko, objasni neke stvari.... Icon_minitimePet Feb 27, 2009 6:19 pm

Trixx, cujemo se kad se ulogujes. Sta god ti treba za dizanje acc, tu sam.
Nazad na vrh Ići dole
Salac Ns

Salac Ns


Muški
Broj poruka : 125
Godina : 32
Lokacija : Novi Sad
Posao : Jebac
Datum upisa : 16.06.2007

Makarenko, objasni neke stvari.... Empty
PočaljiNaslov: Re: Makarenko, objasni neke stvari....   Makarenko, objasni neke stvari.... Icon_minitimePet Feb 27, 2009 6:26 pm

Ma nista Mac... Nego ja se bas jako skenjo, bas mi krs bilo kad sam cuo da ti fali oko 100 milsa Sad

Skroz sam se bio pogubio -.- Jos znam da si Pro igrac i sve... Iskreno, ne ulazim na forum cesto, ogroman je, ima svasta, ne mogu ni da se snadjem, tako da ja nisam ni znao da si bio prodavao acc i tako to... Sve sto si mi bio juce uvece reko, to mi je sve bilo novo za mene...xD

jbg... upozno sam par njih u real life, svi su extra, pa ako se znamo, sad jos da krademo medjusobno :*((((((((

Stvarno mi je zao sto si izgubio to, da je meni neko to uradio, sta god bilo posle , presto bi igrati... Sad -.- Sad Kolko dugo igram i da mi neko sve uzme Ccccc...:S Sta vise, kontam te sto si tako postupio, jbg, i ja bih se skroz izgubio da se meni tako nesto desilo! Dodji u egvil da ti dam PICK

Snupi, vise ti ne govorim xD XDDDDDDD Jbg, naviko sa Msn-a i tako pisem i na RS-u sta ces Very Happy Nesvesno to uvek na kraju recenice x[) ili neki drugi smjli Smile
Nazad na vrh Ići dole
sveta41

sveta41


Muški
Broj poruka : 170
Godina : 38
Lokacija : Srbija
Datum upisa : 23.11.2007

Makarenko, objasni neke stvari.... Empty
PočaljiNaslov: Re: Makarenko, objasni neke stvari....   Makarenko, objasni neke stvari.... Icon_minitimePet Feb 27, 2009 7:33 pm

Alo ljidu...makarenko je prodao account sa svim itemima...to vise nije njegov account...nije njega niko pokrao nego je on neovlasceno uzeo account nazad...Kada je prodao account Vesni njen sin je uzeo iteme sto su mu bili portebni i posle su meni dali account...
Nazad na vrh Ići dole
MitjA 93

MitjA 93


Muški
Broj poruka : 91
Godina : 31
Lokacija : mali mokri lug
Posao : dzabalebarosh
Datum upisa : 02.07.2008

Makarenko, objasni neke stvari.... Empty
PočaljiNaslov: Re: Makarenko, objasni neke stvari....   Makarenko, objasni neke stvari.... Icon_minitimePet Feb 27, 2009 7:59 pm

Nazad na vrh Ići dole
Evil Bure
Moderator
Evil Bure


Muški
Broj poruka : 348
Godina : 35
Lokacija : Zemun
Posao : Basista
Datum upisa : 13.06.2007

Makarenko, objasni neke stvari.... Empty
PočaljiNaslov: Re: Makarenko, objasni neke stvari....   Makarenko, objasni neke stvari.... Icon_minitimePet Feb 27, 2009 8:07 pm

rang, malo si promasio seriju
Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/evilbure
MitjA 93

MitjA 93


Muški
Broj poruka : 91
Godina : 31
Lokacija : mali mokri lug
Posao : dzabalebarosh
Datum upisa : 02.07.2008

Makarenko, objasni neke stvari.... Empty
PočaljiNaslov: Re: Makarenko, objasni neke stvari....   Makarenko, objasni neke stvari.... Icon_minitimePet Feb 27, 2009 8:09 pm

Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
BorisKnoT

BorisKnoT


Muški
Broj poruka : 436
Godina : 35
Lokacija : N/A
Datum upisa : 03.07.2007

Makarenko, objasni neke stvari.... Empty
PočaljiNaslov: Re: Makarenko, objasni neke stvari....   Makarenko, objasni neke stvari.... Icon_minitimePet Feb 27, 2009 9:27 pm

Aha! Tako posle meni dodju neki klinci i napusavaju me kako imaju vise para u RS-u od mene Smile Kad ono itemsi prebaceni sa account-a koji je kupljen! WOW, I'm impressed!
Posle kazemo Jagex smrdi zato sto je zbog RWT-a ukinuo trade i wild Suspect
Za to da je Trixx prodao acc nisam znao, niti me zanima.
Onog ko mi pomene "account password" u rs ima da stavim na ignore. NECU DA ZNAM TUDJU SIFRU!!! Ja sam svoj account igrao posteno 100% i nemam nameru da nesto mutim.
Nazad na vrh Ići dole
Salac Ns

Salac Ns


Muški
Broj poruka : 125
Godina : 32
Lokacija : Novi Sad
Posao : Jebac
Datum upisa : 16.06.2007

Makarenko, objasni neke stvari.... Empty
PočaljiNaslov: Re: Makarenko, objasni neke stvari....   Makarenko, objasni neke stvari.... Icon_minitimePet Feb 27, 2009 9:35 pm

MitjA 93 ::
https://www.youtube.com/watch?v=fVAh-6FRPlU&NR=1
odgledajte...

LolL.... ^^ Care sto ovaj Video ovde xD...
Nazad na vrh Ići dole
Nikolaknot

Nikolaknot


Muški
Broj poruka : 586
Godina : 34
Lokacija : Nedodjija bez broja
Datum upisa : 12.06.2007

Makarenko, objasni neke stvari.... Empty
PočaljiNaslov: Re: Makarenko, objasni neke stvari....   Makarenko, objasni neke stvari.... Icon_minitimePet Feb 27, 2009 11:16 pm

Otkud vama da pomenete Borisa da postoji mogucnost da je on na trixxovom accu je debilna.Prvo ja kada sam vise od Borisa igrao i kad sam jedno vreme imao jaci acc,nije trazio nikada ali nikad nista nije trazio,cak ni sitnice a kamoli da mi trazi da mi pika na accu,ja sam njemu trazio kad je bio mem a ja ne,zeleo sam da vidim kako je to.Uglavnom glupo je sto ste ga spomenuli,ali ono realno,i sve je ovo previse price i prevelik scenario spanske serije oko igrice....Ako vas je neko zezao sa acca ili sta vec,na ignore i vozdra...

Pa ja sam imao prepunu listu,pa sam ostavio par ljudi,lako je dodati na listu prijatelja i poslati posle na ignore ako je som.
Nazad na vrh Ići dole
hitman1978

hitman1978


Muški
Broj poruka : 86
Lokacija : world 26
Posao : Placenik u Runescape
Datum upisa : 24.06.2007

Makarenko, objasni neke stvari.... Empty
PočaljiNaslov: Re: Makarenko, objasni neke stvari....   Makarenko, objasni neke stvari.... Icon_minitimeSub Feb 28, 2009 2:18 am

hahahah lool kad smo mogli svi da igramo od pocetka,moze vala i taj mali kome je namenjen acc...uostalom,toj vesni od pocetka nista ne verujem lol
Nazad na vrh Ići dole
NIMARK

NIMARK


Muški
Broj poruka : 131
Lokacija : SRBIJA
Datum upisa : 13.10.2007

Makarenko, objasni neke stvari.... Empty
PočaljiNaslov: Re: Makarenko, objasni neke stvari....   Makarenko, objasni neke stvari.... Icon_minitimeSub Feb 28, 2009 10:37 am

hitman1978 ::
hahahah lool kad smo mogli svi da igramo od pocetka,moze vala i taj mali kome je namenjen acc...uostalom,toj vesni od pocetka nista ne verujem lol

Na osnovu cega joj ne verujes, tj. sta je to Vesna uradila pa da joj se ne veruje?
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Makarenko, objasni neke stvari.... Empty
PočaljiNaslov: Re: Makarenko, objasni neke stvari....   Makarenko, objasni neke stvari.... Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Makarenko, objasni neke stvari....
Nazad na vrh 
Strana 1 od 2Idi na stranu : 1, 2  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Serbian Runescape Clan™ :: Pub, Media, Support :: SRC Pub-
Skoči na: