Serbian Runescape Clan™
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi
Sat i Datum
Vreme
Zadnje teme
» Zasto je ovaj forum prso?!
Gdje trenirate combat? Icon_minitimeNed Nov 01, 2009 1:12 am od milutin

» SPAM FTL
Gdje trenirate combat? Icon_minitimeSub Okt 24, 2009 7:58 pm od milutin

» Nov Forum
Gdje trenirate combat? Icon_minitimeSub Okt 24, 2009 1:04 am od EvilMe137

» Sta radite?
Gdje trenirate combat? Icon_minitimeNed Okt 18, 2009 1:55 pm od Nikolaknot

» NE MOGU DA UPLATIM MEMBERS!!!
Gdje trenirate combat? Icon_minitimePet Okt 16, 2009 1:22 am od Nikolaknot

Linkovi
Dostignuca i ciljevi u RS-u
Runescape Video
Smesne RS slike
PKing drops

Vicevi
Smesni video
Anketa
Sta vise volite?
Zima
Gdje trenirate combat? Vote_lcap19%Gdje trenirate combat? Vote_rcap
 19% [ 4 ]
Leto
Gdje trenirate combat? Vote_lcap81%Gdje trenirate combat? Vote_rcap
 81% [ 17 ]
Ukupno Glasova : 21

 

 Gdje trenirate combat?

Ići dole 
+5
Dule 91
Angorn91®
BorisKnoT
hitman1978
Nikolaknot
9 posters
Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
AutorPoruka
Gost
Gost




Gdje trenirate combat? Empty
PočaljiNaslov: Gdje trenirate combat?   Gdje trenirate combat? Icon_minitimeČet Jun 28, 2007 4:57 pm

Ja derem u onoj jami ispod barbarian village, na drugom nivou. Koljem zombie i flesh crawlers... nije neki drop ali su slabi pa imam 25 lobstera oko 3 sata i imam najbolji exp/hour (oko 40k/h).
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Gdje trenirate combat? Empty
PočaljiNaslov: Re: Gdje trenirate combat?   Gdje trenirate combat? Icon_minitimeČet Jun 28, 2007 4:58 pm

hehehe a vi memberi imate jedno super mjesto za trenirat combat Smile

mjesto je tamo na onom otoke gdje ima shop za kupit dragon scimitar (ape atoll). Treba samo otici kod oltara (obavezno ukljucit MELEE PROTECTION), gdje su gorile (lvl 167 mislim). I poneses 2-3 anti-poison jer ima mali spider lvl 1 (otrovna gnjida...). Jos uzmes 10-ak attack i 10-ak str potiona, mali spider prestane napadat nakon 10 minuta i onda imas super mjesto za trenirat sa prayer bonusom CJELO VRIJEME (samo stojis kraj oltara i punis prayer kad je low:))
Gorile imaju puno hp i regeniraruju se jako brzo kad im je low hp(manji od 50 mislim), udaraju se sakama u prsa i dobivaju oko 30 hp nazad odjednom pa imate dosta prostora za puno damage radit
Mjesto je super za melee i range trenirat, jedina losa stvar sto gorile bacaju samo big monkey bones (oko 18 prayer exp each, not tradable...), ali ionako sam govorio o treniranju, ne o itemsima Cool
Nazad na vrh Ići dole
Nikolaknot

Nikolaknot


Muški
Broj poruka : 586
Godina : 34
Lokacija : Nedodjija bez broja
Datum upisa : 12.06.2007

Gdje trenirate combat? Empty
PočaljiNaslov: Re: Gdje trenirate combat?   Gdje trenirate combat? Icon_minitimeČet Jun 28, 2007 8:44 pm

ma na p2p mozes sta god hoces i kako god hoces,najjace je preko slayera,radis slayer mozes da dobijes stvar a treniras combat Very Happy


tomo znaci nisi vise gore kod ice wariors Surprised
Nazad na vrh Ići dole
Richart
Gost




Gdje trenirate combat? Empty
PočaljiNaslov: Re: Gdje trenirate combat?   Gdje trenirate combat? Icon_minitimeČet Jun 28, 2007 10:23 pm

ja obicno treniram na pest control ali idem i na experimente Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Gdje trenirate combat? Empty
PočaljiNaslov: Re: Gdje trenirate combat?   Gdje trenirate combat? Icon_minitimePet Jun 29, 2007 12:20 pm

Nikola dosadilo mi gore.... Kad naide neki noob pa me napadne moram ga ubit, a onda on zove ekipu pa se navlacim s njima... Opet sam dole u rupi... Bolje u rupi nego u ledu:)
Nazad na vrh Ići dole
hitman1978

hitman1978


Muški
Broj poruka : 86
Lokacija : world 26
Posao : Placenik u Runescape
Datum upisa : 24.06.2007

Gdje trenirate combat? Empty
PočaljiNaslov: Re: Gdje trenirate combat?   Gdje trenirate combat? Icon_minitimePet Jun 29, 2007 12:23 pm

Vala bas... i to sto kazes afro
Nazad na vrh Ići dole
hitman1978

hitman1978


Muški
Broj poruka : 86
Lokacija : world 26
Posao : Placenik u Runescape
Datum upisa : 24.06.2007

Gdje trenirate combat? Empty
PočaljiNaslov: Re: Gdje trenirate combat?   Gdje trenirate combat? Icon_minitimePet Jun 29, 2007 12:28 pm

Ma brate,najvise mrzim da bezim,kad sam kod rr...uzas...dok zaobidjem ono ostrvo...da izgines....a jos te mlati njih 5...al od svega najvise me nervira kad me bind..i kad se upetljam u one grane confused Sleep
Nazad na vrh Ići dole
hitman1978

hitman1978


Muški
Broj poruka : 86
Lokacija : world 26
Posao : Placenik u Runescape
Datum upisa : 24.06.2007

Gdje trenirate combat? Empty
PočaljiNaslov: Re: Gdje trenirate combat?   Gdje trenirate combat? Icon_minitimePet Jun 29, 2007 12:34 pm

Bicu skroman evo mi banke muahaha Gdje trenirate combat? Bankpictw4
Nazad na vrh Ići dole
BorisKnoT

BorisKnoT


Muški
Broj poruka : 436
Godina : 35
Lokacija : N/A
Datum upisa : 03.07.2007

Gdje trenirate combat? Empty
PočaljiNaslov: Re: Gdje trenirate combat?   Gdje trenirate combat? Icon_minitimeUto Jul 03, 2007 7:05 pm

Najbrzi XP je u Stronghold of Security, a sto se tice slayer-a najbolje je uz cannon. Nego moram da resim 2 jebena questaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa What a Face
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Gdje trenirate combat? Empty
PočaljiNaslov: Re: Gdje trenirate combat?   Gdje trenirate combat? Icon_minitimeUto Jul 03, 2007 9:50 pm

ako si member i veci combat od 90 ape atoll gorillas lvl 167 tu je altar protect from melee samo 2 lobstera ili 2 sharka ponesi za 5 sati !!!!!
Nazad na vrh Ići dole
BorisKnoT

BorisKnoT


Muški
Broj poruka : 436
Godina : 35
Lokacija : N/A
Datum upisa : 03.07.2007

Gdje trenirate combat? Empty
PočaljiNaslov: Re: Gdje trenirate combat?   Gdje trenirate combat? Icon_minitimeSre Jul 04, 2007 2:27 pm

Probacu Very Happy Hvala

Sincerly,
Mr. KnoT
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Gdje trenirate combat? Empty
PočaljiNaslov: Re: Gdje trenirate combat?   Gdje trenirate combat? Icon_minitimeČet Avg 02, 2007 12:47 am

uglavnom zombies lvl 30 i flesh crawlers ili kako se vec zovu... na njima sam se budzio i na f2p tako da ostajem pri njima i ovde na member world... a i kad je guzva ima ih dovoljno za sve Razz Razz Razz Razz Razz
Nazad na vrh Ići dole
Angorn91®
Admin
Angorn91®


Muški
Broj poruka : 735
Godina : 32
Lokacija : Skola-teretana-azeroth-kafic
Posao : Holy or retri
Datum upisa : 07.06.2007

Gdje trenirate combat? Empty
PočaljiNaslov: Re: Gdje trenirate combat?   Gdje trenirate combat? Icon_minitimeČet Avg 02, 2007 11:19 am

Konane aj se samo predstavi u delu za predstavljanje članova, da znamo ko si, šta si i naravno tvoj RS nick Smile
Nazad na vrh Ići dole
http://src2007.serbianforum.info
Dule 91

Dule 91


Muški
Broj poruka : 377
Godina : 32
Lokacija : Beograd
Posao : Sk8-er
Datum upisa : 12.06.2007

Gdje trenirate combat? Empty
PočaljiNaslov: Re: Gdje trenirate combat?   Gdje trenirate combat? Icon_minitimePet Avg 10, 2007 6:34 pm

Za f2p igrace ima sjajno mesto ja sam tamo dobio 40 combat lvla a to je karamja.Napecash lobbije,ispechesh i onda odesh da gruvash skeletone. Ne one odma kada se sidje nego kroz onaj zid pa posle lessera ja mislim da su lvl 45. study!!!educate ur self Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Gdje trenirate combat? Empty
PočaljiNaslov: Re: Gdje trenirate combat?   Gdje trenirate combat? Icon_minitimeSre Avg 15, 2007 10:12 am

sjajna stvar je sto mi drug iz odeljenja cepa combat lvl nabudzio mi dva dosad i sve to za DZ Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Gdje trenirate combat? Empty
PočaljiNaslov: Re: Gdje trenirate combat?   Gdje trenirate combat? Icon_minitimeSre Okt 10, 2007 12:48 am

ja treniram u stronghold najj mjesto
treniram na ankous lvl75, spiders lvl 50 i malo na zombie lvl 53
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Gdje trenirate combat? Empty
PočaljiNaslov: Re: Gdje trenirate combat?   Gdje trenirate combat? Icon_minitimeČet Okt 18, 2007 7:54 pm

Ja sam trenirao isključivo na slayer-u, inače može i na rock crab u Relleki.
Nazad na vrh Ići dole
Richart
Gost




Gdje trenirate combat? Empty
PočaljiNaslov: Re: Gdje trenirate combat?   Gdje trenirate combat? Icon_minitimePet Nov 16, 2007 5:36 pm

ja treniram na pc w 144, ali odem nekad na rock crabs; sto se tice range treniram od sad u gu'tanoth dougeon na greater demone extra brzo exp ide
Nazad na vrh Ići dole
el stefan!




Muški
Broj poruka : 148
Godina : 32
Lokacija : Blok 62
Posao : ispijanje piva
Datum upisa : 03.08.2007

Gdje trenirate combat? Empty
PočaljiNaslov: Re: Gdje trenirate combat?   Gdje trenirate combat? Icon_minitimeSub Nov 17, 2007 12:02 am

ja treniram na rock crabs i na hill giants... Smile
Nazad na vrh Ići dole
jelenko0

jelenko0


Muški
Broj poruka : 95
Lokacija : NS
Datum upisa : 15.11.2007

Gdje trenirate combat? Empty
PočaljiNaslov: Re: Gdje trenirate combat?   Gdje trenirate combat? Icon_minitimeSub Nov 17, 2007 2:40 am

Ja dok sam bio aktivan igrac sam trenirao tamo u onaj dungeon kad se zavrsi watchtower quest znaci tamo je najjace na blue dragons ili lesserima rune hally i udri, moze i bez 'rane
Nazad na vrh Ići dole
el stefan!




Muški
Broj poruka : 148
Godina : 32
Lokacija : Blok 62
Posao : ispijanje piva
Datum upisa : 03.08.2007

Gdje trenirate combat? Empty
PočaljiNaslov: Re: Gdje trenirate combat?   Gdje trenirate combat? Icon_minitimeSub Nov 17, 2007 10:54 am

e koj quest treba da predjem da bih mogao da koristim hally?
Nazad na vrh Ići dole
Richart
Gost




Gdje trenirate combat? Empty
PočaljiNaslov: Re: Gdje trenirate combat?   Gdje trenirate combat? Icon_minitimeSub Nov 17, 2007 12:04 pm

e sad... mislim da je regicide ali nisam siguran pitaj evilme-a
Nazad na vrh Ići dole
Dule 91

Dule 91


Muški
Broj poruka : 377
Godina : 32
Lokacija : Beograd
Posao : Sk8-er
Datum upisa : 12.06.2007

Gdje trenirate combat? Empty
PočaljiNaslov: Re: Gdje trenirate combat?   Gdje trenirate combat? Icon_minitimeSub Nov 17, 2007 12:54 pm

Idi na Runehq i vidi,imash sve tamo.
Nazad na vrh Ići dole
jelenko0

jelenko0


Muški
Broj poruka : 95
Lokacija : NS
Datum upisa : 15.11.2007

Gdje trenirate combat? Empty
PočaljiNaslov: Re: Gdje trenirate combat?   Gdje trenirate combat? Icon_minitimeSub Nov 17, 2007 2:08 pm

Za rune hally nijedan ali za dragon hally trebas rowling elfs mislim ali pre toga underground pass a to su dosta teska 2 questa mislim underground pass sam radio 1 ceo dan a ovaj rowling elfs nisam ni poceo, zato sto rebas veliki lvl agility
Nazad na vrh Ići dole
Richart
Gost




Gdje trenirate combat? Empty
PočaljiNaslov: Re: Gdje trenirate combat?   Gdje trenirate combat? Icon_minitimeSub Nov 17, 2007 11:30 pm

roving elfs ?? el si siguran to je za crystal ja mislim ako nisam upravu recite. za d hally je ubedjen sam regicide
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Gdje trenirate combat? Empty
PočaljiNaslov: Re: Gdje trenirate combat?   Gdje trenirate combat? Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Gdje trenirate combat?
Nazad na vrh 
Strana 1 od 2Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
 Similar topics
-
» Combat lvl

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Serbian Runescape Clan™ :: Runescape :: Warriors and Meleers-
Skoči na: