Serbian Runescape Clan™
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi
Sat i Datum
Vreme
Zadnje teme
» Zasto je ovaj forum prso?!
Voyage Century Online! Icon_minitimeNed Nov 01, 2009 1:12 am od milutin

» SPAM FTL
Voyage Century Online! Icon_minitimeSub Okt 24, 2009 7:58 pm od milutin

» Nov Forum
Voyage Century Online! Icon_minitimeSub Okt 24, 2009 1:04 am od EvilMe137

» Sta radite?
Voyage Century Online! Icon_minitimeNed Okt 18, 2009 1:55 pm od Nikolaknot

» NE MOGU DA UPLATIM MEMBERS!!!
Voyage Century Online! Icon_minitimePet Okt 16, 2009 1:22 am od Nikolaknot

Linkovi
Dostignuca i ciljevi u RS-u
Runescape Video
Smesne RS slike
PKing drops

Vicevi
Smesni video
Anketa
Sta vise volite?
Zima
Voyage Century Online! Vote_lcap19%Voyage Century Online! Vote_rcap
 19% [ 4 ]
Leto
Voyage Century Online! Vote_lcap81%Voyage Century Online! Vote_rcap
 81% [ 17 ]
Ukupno Glasova : 21

 

 Voyage Century Online!

Ići dole 
+2
EvilMe137
Nikolaknot
6 posters
AutorPoruka
Nikolaknot

Nikolaknot


Muški
Broj poruka : 586
Godina : 34
Lokacija : Nedodjija bez broja
Datum upisa : 12.06.2007

Voyage Century Online! Empty
PočaljiNaslov: Voyage Century Online!   Voyage Century Online! Icon_minitimeNed Nov 16, 2008 1:50 am

E ja i Boris smo ovo cudo poceli da pikamo Very Happy


Bane,posto si ti ovo igrao,aj nam daj par saveta Smile

Koje skillove da uzmemo,mada sam ja vec wc,minig i forging uzeo Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Nikolaknot

Nikolaknot


Muški
Broj poruka : 586
Godina : 34
Lokacija : Nedodjija bez broja
Datum upisa : 12.06.2007

Voyage Century Online! Empty
PočaljiNaslov: Re: Voyage Century Online!   Voyage Century Online! Icon_minitimeNed Nov 16, 2008 3:43 am

e,gde bre da prodajem ovo sto mi ne treba? bar da uzmem neke pare Very Happy

posto sam do sada bacao :S jbg ne snalazim se bas najbolje Sad a provalio sam kako da napravim oruzije Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
EvilMe137
Admin
EvilMe137


Muški
Broj poruka : 740
Godina : 42
Lokacija : Kragujevac, Srbija
Posao : Bodychecker
Datum upisa : 02.07.2007

Voyage Century Online! Empty
PočaljiNaslov: Re: Voyage Century Online!   Voyage Century Online! Icon_minitimeNed Nov 16, 2008 10:16 am

Trading ili Merchanting, tako se zove taj skill valjda. To je ok skill sto se plovidbe i zarade tice. Prodaju drugim igracima vrsis preko svog standa Razz Imas tamo opciju za sell pa malo pogledaj. Dobra fora je sto prodaju mozes raditi kad si AFK.
Meni se licno najvise svideo WCing jer sam ogromne pare uzimao od toga. Drvo se koristi dosta za izgradnju brodova.
Ne secam se svega ljudi ali sada ste me, i pored Warhammera, ponovo zainteresovali za ovu igru.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.veselaekipa.net/
BorisKnoT

BorisKnoT


Muški
Broj poruka : 436
Godina : 35
Lokacija : N/A
Datum upisa : 03.07.2007

Voyage Century Online! Empty
PočaljiNaslov: Re: Voyage Century Online!   Voyage Century Online! Icon_minitimeNed Nov 16, 2008 3:14 pm

Citao sam nesto po njihovom sajtu i vidim da mozes imati samo 8 (nije 7 kao sto sam rekao) skillova u phase 2, odnosno, mozes ih nabudziti do lvl 100. Skill koji nije obuhvacen ovim limitom je Voyage. Sad razmisljam cemu da se posvetim... Da li da treniram skillove vezane za combat i da postanem pirate (dopada mi se) ili da radim neke skillove. E sad, kako god a okrenem skillovi su mi potrebni jer mogu da pravim razna oruzja, topove, napitke,... Igra je takva da prosto zavisite od drugih i zato je najbolje kad bi se nas nekoliko sa foruma skupilo pa da osnujemo guild i podelimo duznosti. Recimo, svi dizemo combat skillove ali radimo i jedan noncombat skill tako da uvek neko moze da napravi iteme koji su potrebni.

Bane, jel znas mozda gde mogu da vidim cene itema jer moram da ukucam za koliko hocu da prodam kad postavljam tezgu a nemam pojma kakve su cene?
Nazad na vrh Ići dole
Nikolaknot

Nikolaknot


Muški
Broj poruka : 586
Godina : 34
Lokacija : Nedodjija bez broja
Datum upisa : 12.06.2007

Voyage Century Online! Empty
PočaljiNaslov: Re: Voyage Century Online!   Voyage Century Online! Icon_minitimeNed Nov 16, 2008 3:26 pm

ja sam boki,mining,wcing i forging,ono pravljenje oruzija Smile

digao sam forging na 10 lvl ja mislim,wc i mining su na 7,skoro 8 Smile



Kako si zaradio pare od drveta?koji lvl drveta si pravio da bi prodavao Smile


Ma ja sam mislio na primer one random stvari koje dobijem,kad rokam neke zivotinje za cmb,da odem kao npr u rsu,u shop i samo sell...posto ne znam ni cene sto rece Boris Smile tek smo juce poceli da pikamo,i jedva se snalazimo Very Happy

P.S. Boki dodacu te danas na friend listu,ima da kliknem na tebe,pa da se klikne na one 2 ruke (f4) Smile

A ne onako kako smo ja i ti bezuspesno pokusavali ahahahahah Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Nikolaknot

Nikolaknot


Muški
Broj poruka : 586
Godina : 34
Lokacija : Nedodjija bez broja
Datum upisa : 12.06.2007

Voyage Century Online! Empty
PočaljiNaslov: Re: Voyage Century Online!   Voyage Century Online! Icon_minitimeNed Nov 16, 2008 4:17 pm

e da,i posto ne mogu da popravim ovu prvobitnu sekiru niti pickaxe,gde da kupim novu i bolju Very Happy

Boris ne zna,a ni ja xD LOL

a on je jos trazio neke guide za skillove ni to nije nasao xD fantasticno Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
BorisKnoT

BorisKnoT


Muški
Broj poruka : 436
Godina : 35
Lokacija : N/A
Datum upisa : 03.07.2007

Voyage Century Online! Empty
PočaljiNaslov: Re: Voyage Century Online!   Voyage Century Online! Icon_minitimeNed Nov 16, 2008 5:21 pm

Mozes da kupis pickaxe kod blacksmitha u gradu. Samo ga trazi preko mape. evo sad sam usao u neki guild, pitao me neki lik. Malo da provalim kako to sa guildom funkcionise a inace cepam falchion skill i trazim neki zadatak da povecam rating. Koliko sam shvatio, sto je rating veci to mozes bolja oruzja i odela da nosis...

P.S. inace, otisao sam kod nekog lika (NPC) i stavio titulu "warrior", a profession mi je blacksmith ( lvl 17 foundry) i to sam stavio bezveze kod skill tutora.
Nazad na vrh Ići dole
Nikolaknot

Nikolaknot


Muški
Broj poruka : 586
Godina : 34
Lokacija : Nedodjija bez broja
Datum upisa : 12.06.2007

Voyage Century Online! Empty
PočaljiNaslov: Re: Voyage Century Online!   Voyage Century Online! Icon_minitimeNed Nov 16, 2008 5:51 pm

to za black smith te kostalo oko 3000 silvera...video sam...ovaj,jesu ti u tom guildu rekli sta je bolje,falcon ili sword????

auuu zadakte za rating i bolje oruzije i odelo Smile auuu....al cemo se izgubiti,aj ono da radimo zajendo te zadatke ako hoces Smile
Nazad na vrh Ići dole
Konan113

Konan113


Muški
Broj poruka : 453
Godina : 29
Lokacija : World 48
Posao : Woodcutting
Datum upisa : 05.04.2008

Voyage Century Online! Empty
PočaljiNaslov: Re: Voyage Century Online!   Voyage Century Online! Icon_minitimeNed Nov 16, 2008 6:02 pm

Samo tju retji Archlord ONLINE xDDDDDDDD
Nazad na vrh Ići dole
Nikolaknot

Nikolaknot


Muški
Broj poruka : 586
Godina : 34
Lokacija : Nedodjija bez broja
Datum upisa : 12.06.2007

Voyage Century Online! Empty
PočaljiNaslov: Re: Voyage Century Online!   Voyage Century Online! Icon_minitimeNed Nov 16, 2008 7:15 pm

E Bane aj ti lepo daj telefon da se mi cujemo,lakse ces nam pomoci nego da pises kao mazga,imamo ja i Boris milion pitanja ili da dodjes na igricu pa da nas sprovedes kroz igru i objasnis,cene i tako neke forice Smile

Ako nije problem,naravno....
Nazad na vrh Ići dole
Angorn91®
Admin
Angorn91®


Muški
Broj poruka : 735
Godina : 32
Lokacija : Skola-teretana-azeroth-kafic
Posao : Holy or retri
Datum upisa : 07.06.2007

Voyage Century Online! Empty
PočaljiNaslov: Re: Voyage Century Online!   Voyage Century Online! Icon_minitimePon Nov 17, 2008 12:05 pm

Nikola sta ce vam telefon kad imate TS2 Wink
Nazad na vrh Ići dole
http://src2007.serbianforum.info
BorisKnoT

BorisKnoT


Muški
Broj poruka : 436
Godina : 35
Lokacija : N/A
Datum upisa : 03.07.2007

Voyage Century Online! Empty
PočaljiNaslov: Re: Voyage Century Online!   Voyage Century Online! Icon_minitimePon Nov 17, 2008 2:09 pm

Saznao sam jos nesto od lika iz jednog klana u koji sam upao. Kaze da mozes sve skillove da razvijas u phase 2 ako platis neko sranje u shop-u na sajtu VC. Kako bi inace odrzavali igru lol! Probao sam i borbu na moru i vidim da je igra kopija Pirata sa Kariba uz dodate skillove i nista drugo. Smorice ovo brzo...
Nazad na vrh Ići dole
Konan113

Konan113


Muški
Broj poruka : 453
Godina : 29
Lokacija : World 48
Posao : Woodcutting
Datum upisa : 05.04.2008

Voyage Century Online! Empty
PočaljiNaslov: Re: Voyage Century Online!   Voyage Century Online! Icon_minitimePon Nov 17, 2008 2:14 pm

Nazad na vrh Ići dole
Nikolaknot

Nikolaknot


Muški
Broj poruka : 586
Godina : 34
Lokacija : Nedodjija bez broja
Datum upisa : 12.06.2007

Voyage Century Online! Empty
PočaljiNaslov: Re: Voyage Century Online!   Voyage Century Online! Icon_minitimePon Nov 17, 2008 2:41 pm

sta kao za phase 2 moram da platim da bih to mogao,a? xD

sranje,pazi kako bataljujem onda ovo Smile
Nazad na vrh Ići dole
BorisKnoT

BorisKnoT


Muški
Broj poruka : 436
Godina : 35
Lokacija : N/A
Datum upisa : 03.07.2007

Voyage Century Online! Empty
PočaljiNaslov: Re: Voyage Century Online!   Voyage Century Online! Icon_minitimeUto Nov 18, 2008 5:12 pm

Razvio sam falchion playing na 32 lvl i sad je u phase 2. Saznao sam dosta o igri jer mi jedan lik iz klana pomaze.
Nazad na vrh Ići dole
BorisKnoT

BorisKnoT


Muški
Broj poruka : 436
Godina : 35
Lokacija : N/A
Datum upisa : 03.07.2007

Voyage Century Online! Empty
PočaljiNaslov: Re: Voyage Century Online!   Voyage Century Online! Icon_minitimeUto Nov 18, 2008 11:43 pm

Auuu jebote koliko su bolji igraci u VC nego u RS Twisted Evil Ladno mi lik dao neki future fighting charm kao poklon, a prvi put me sreo. Onda, prodajem neke iteme i pored toga sto nemam pojma sta koliko vredi likovi kupuju i niko me nije zajebo (kasnije sam proverio neke cene). Slucajno bacim najbolji falchion koji imam na zemlju jer sam navikao da u RS tek posle 1 min moze neko da ti pokupi item sa zemlje, neko ga pokupi, pitam ga da mi vrati i on mi vrati Shocked Koliko bi me puta samo zajebali u RS-u, samo da im se ukaze prilika...
Nikola, ajd navrati. Nije losa igra i provalio sam kako se brzo budze neki skillovi.

P.S. A ja se sve tripujem da neko hoce da me zajebe. Jbg, navika iz Scape-a... lol!
Nazad na vrh Ići dole
Konan113

Konan113


Muški
Broj poruka : 453
Godina : 29
Lokacija : World 48
Posao : Woodcutting
Datum upisa : 05.04.2008

Voyage Century Online! Empty
PočaljiNaslov: Re: Voyage Century Online!   Voyage Century Online! Icon_minitimeSre Nov 19, 2008 12:28 am

Ja tripujem da tu igru ne igraju mala deca kao ja, na koje igra utice toliko... Lepo ako ma takvih likova Smile
Nazad na vrh Ići dole
makar3nK0
Moderator
makar3nK0


Muški
Broj poruka : 366
Godina : 48
Lokacija : za tastaturom
Datum upisa : 30.07.2007

Voyage Century Online! Empty
PočaljiNaslov: Re: Voyage Century Online!   Voyage Century Online! Icon_minitimePet Nov 21, 2008 9:11 pm

BorisKnoT ::
Auuu jebote

P.S. A ja se sve tripujem da neko hoce da me zajebe. Jbg, navika iz Scape-a... lol!

Ili iz Srbije? Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
BorisKnoT

BorisKnoT


Muški
Broj poruka : 436
Godina : 35
Lokacija : N/A
Datum upisa : 03.07.2007

Voyage Century Online! Empty
PočaljiNaslov: Re: Voyage Century Online!   Voyage Century Online! Icon_minitimePet Nov 21, 2008 11:14 pm

makar3nK0 ::
BorisKnoT ::
Auuu jebote

P.S. A ja se sve tripujem da neko hoce da me zajebe. Jbg, navika iz Scape-a... lol!

Ili iz Srbije? Very Happy
lol! Istina!
Runescape je ustvari Srbija prikazana u pixelima.
Nazad na vrh Ići dole
Konan113

Konan113


Muški
Broj poruka : 453
Godina : 29
Lokacija : World 48
Posao : Woodcutting
Datum upisa : 05.04.2008

Voyage Century Online! Empty
PočaljiNaslov: Re: Voyage Century Online!   Voyage Century Online! Icon_minitimeNed Nov 23, 2008 2:15 am

Xaxaxaxaxaaaaxaxaxa koji smeh ne verujem smejanje smejanje smejanje
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Voyage Century Online! Empty
PočaljiNaslov: Re: Voyage Century Online!   Voyage Century Online! Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Voyage Century Online!
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Warhammer Online

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Serbian Runescape Clan™ :: Ostale igre-
Skoči na: