Serbian Runescape Clan™
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi
Sat i Datum
Vreme
Zadnje teme
» Zasto je ovaj forum prso?!
Nas kutak - Spamujteeeeee (3 deo) :P - Page 2 Icon_minitimeNed Nov 01, 2009 1:12 am od milutin

» SPAM FTL
Nas kutak - Spamujteeeeee (3 deo) :P - Page 2 Icon_minitimeSub Okt 24, 2009 7:58 pm od milutin

» Nov Forum
Nas kutak - Spamujteeeeee (3 deo) :P - Page 2 Icon_minitimeSub Okt 24, 2009 1:04 am od EvilMe137

» Sta radite?
Nas kutak - Spamujteeeeee (3 deo) :P - Page 2 Icon_minitimeNed Okt 18, 2009 1:55 pm od Nikolaknot

» NE MOGU DA UPLATIM MEMBERS!!!
Nas kutak - Spamujteeeeee (3 deo) :P - Page 2 Icon_minitimePet Okt 16, 2009 1:22 am od Nikolaknot

Linkovi
Dostignuca i ciljevi u RS-u
Runescape Video
Smesne RS slike
PKing drops

Vicevi
Smesni video
Anketa
Sta vise volite?
Zima
Nas kutak - Spamujteeeeee (3 deo) :P - Page 2 Vote_lcap19%Nas kutak - Spamujteeeeee (3 deo) :P - Page 2 Vote_rcap
 19% [ 4 ]
Leto
Nas kutak - Spamujteeeeee (3 deo) :P - Page 2 Vote_lcap81%Nas kutak - Spamujteeeeee (3 deo) :P - Page 2 Vote_rcap
 81% [ 17 ]
Ukupno Glasova : 21

 

 Nas kutak - Spamujteeeeee (3 deo) :P

Ići dole 
+7
NIMARK
el stefan!
hitman1978
BorisKnoT
Dule 91
Angorn91®
EvilMe137
11 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2
AutorPoruka
NIMARK

NIMARK


Muški
Broj poruka : 131
Lokacija : SRBIJA
Datum upisa : 13.10.2007

Nas kutak - Spamujteeeeee (3 deo) :P - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nas kutak - Spamujteeeeee (3 deo) :P   Nas kutak - Spamujteeeeee (3 deo) :P - Page 2 Icon_minitimeSub Nov 29, 2008 9:29 am

hitman1978 ::
jaooo koji njesra status dragon plate....katastrofa...pa dharok opet ispade bolji c c c confused

NIM jel si siguran za plate,kazu ljudi da ce imati najbolji stat u igri

Skinuo sam stat sa runescape foruma, kazu da su to zvanicne statistike. Dragonplate nemoze imati najbolji stat jer bi se time potpuno obezvredio third age kao rarest armour.

Evo pojavio mu se stat i na tip.it
Nazad na vrh Ići dole
BorisKnoT

BorisKnoT


Muški
Broj poruka : 436
Godina : 35
Lokacija : N/A
Datum upisa : 03.07.2007

Nas kutak - Spamujteeeeee (3 deo) :P - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nas kutak - Spamujteeeeee (3 deo) :P   Nas kutak - Spamujteeeeee (3 deo) :P - Page 2 Icon_minitimeČet Dec 04, 2008 1:11 pm

Auuu jebote! Bio sam u banci da podignem karticu i kazu mi da jos nije gotova...
"Dodjite krajem sledece nedelje."
EEE jebem ti Srbiju u kojoj treba da cekam 20+ dana da naprave parce jebene plastike.
C C C C gde ja zivim!@!@!@!@!@ I love you Twisted Evil What a Face navijač udri udri lol! eksplozija vešanje vešanje odoK kiša navijač navijač Freddy smejanje king Sleep
Nazad na vrh Ići dole
hitman1978

hitman1978


Muški
Broj poruka : 86
Lokacija : world 26
Posao : Placenik u Runescape
Datum upisa : 24.06.2007

Nas kutak - Spamujteeeeee (3 deo) :P - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nas kutak - Spamujteeeeee (3 deo) :P   Nas kutak - Spamujteeeeee (3 deo) :P - Page 2 Icon_minitimePet Dec 05, 2008 12:30 pm

BorisKnoT ::
Auuu jebote! Bio sam u banci da podignem karticu i kazu mi da jos nije gotova...
"Dodjite krajem sledece nedelje."
EEE jebem ti Srbiju u kojoj treba da cekam 20+ dana da naprave parce jebene plastike.
C C C C gde ja zivim!@!@!@!@!@ I love you Twisted Evil What a Face navijač udri udri lol! eksplozija vešanje vešanje odoK kiša navijač navijač Freddy smejanje king Sleep

posle 7 dana,ja ih zvao i rekao,kakav je to nacin ,kad vidis posle podne stize mi poruka na mobilni,...mozete podici svoju karticu,a bure kad je uzimao cekao 15 dana,ja mu rekao ej bre oni je naprave i ne javljaju uopste,nego stoji kod njih,i bure ode kad stvarno ona tamo Suspect
Nazad na vrh Ići dole
hitman1978

hitman1978


Muški
Broj poruka : 86
Lokacija : world 26
Posao : Placenik u Runescape
Datum upisa : 24.06.2007

Nas kutak - Spamujteeeeee (3 deo) :P - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nas kutak - Spamujteeeeee (3 deo) :P   Nas kutak - Spamujteeeeee (3 deo) :P - Page 2 Icon_minitimePet Dec 05, 2008 12:40 pm

Ako je neko dedi slucajno ukrao novcanik neka ga vrati..u prevodu ako neko slucajno mazne od domens 400+ lev dragon claws ,rado bih kupio za 30 mil a i vise ! What a Face
Nazad na vrh Ići dole
BorisKnoT

BorisKnoT


Muški
Broj poruka : 436
Godina : 35
Lokacija : N/A
Datum upisa : 03.07.2007

Nas kutak - Spamujteeeeee (3 deo) :P - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nas kutak - Spamujteeeeee (3 deo) :P   Nas kutak - Spamujteeeeee (3 deo) :P - Page 2 Icon_minitimePet Dec 05, 2008 3:45 pm

hitman1978 ::
BorisKnoT ::
Auuu jebote! Bio sam u banci da podignem karticu i kazu mi da jos nije gotova...
"Dodjite krajem sledece nedelje."
EEE jebem ti Srbiju u kojoj treba da cekam 20+ dana da naprave parce jebene plastike.
C C C C gde ja zivim!@!@!@!@!@ I love you Twisted Evil What a Face navijač udri udri lol! eksplozija vešanje vešanje odoK kiša navijač navijač Freddy smejanje king Sleep

posle 7 dana,ja ih zvao i rekao,kakav je to nacin ,kad vidis posle podne stize mi poruka na mobilni,...mozete podici svoju karticu,a bure kad je uzimao cekao 15 dana,ja mu rekao ej bre oni je naprave i ne javljaju uopste,nego stoji kod njih,i bure ode kad stvarno ona tamo Suspect
Ovi ovde cekaju da kartice stigne iz BG-a. Tako mi je rekla jedna kod koje sam popunjavao onaj formular. Sad razmisljam koga da zovem, Beograd ili ove jadnike ovde...
Nazad na vrh Ići dole
EvilMe137
Admin
EvilMe137


Muški
Broj poruka : 740
Godina : 42
Lokacija : Kragujevac, Srbija
Posao : Bodychecker
Datum upisa : 02.07.2007

Nas kutak - Spamujteeeeee (3 deo) :P - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nas kutak - Spamujteeeeee (3 deo) :P   Nas kutak - Spamujteeeeee (3 deo) :P - Page 2 Icon_minitimePet Dec 19, 2008 3:12 pm

Jel neko od moderatora i admina zezao oko ovih google adsa? Ako jeste nek vrati da ih nema. Ako nije... Pronaci cemo resenje.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.veselaekipa.net/
Angorn91®
Admin
Angorn91®


Muški
Broj poruka : 735
Godina : 32
Lokacija : Skola-teretana-azeroth-kafic
Posao : Holy or retri
Datum upisa : 07.06.2007

Nas kutak - Spamujteeeeee (3 deo) :P - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nas kutak - Spamujteeeeee (3 deo) :P   Nas kutak - Spamujteeeeee (3 deo) :P - Page 2 Icon_minitimePet Dec 19, 2008 9:00 pm

Ja ne znam kako se to namesta tako da 100% nisam ja...
Nazad na vrh Ići dole
http://src2007.serbianforum.info
sveta41

sveta41


Muški
Broj poruka : 170
Godina : 38
Lokacija : Srbija
Datum upisa : 23.11.2007

Nas kutak - Spamujteeeeee (3 deo) :P - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nas kutak - Spamujteeeeee (3 deo) :P   Nas kutak - Spamujteeeeee (3 deo) :P - Page 2 Icon_minitimeNed Dec 21, 2008 6:24 pm

Samo admin ima prustup za to Bane..moderator moze samo da sredjuje postove na forumu...a ne izgled...
Nazad na vrh Ići dole
EvilMe137
Admin
EvilMe137


Muški
Broj poruka : 740
Godina : 42
Lokacija : Kragujevac, Srbija
Posao : Bodychecker
Datum upisa : 02.07.2007

Nas kutak - Spamujteeeeee (3 deo) :P - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nas kutak - Spamujteeeeee (3 deo) :P   Nas kutak - Spamujteeeeee (3 deo) :P - Page 2 Icon_minitimePon Dec 22, 2008 1:32 am

sveta41 ::
Samo admin ima prustup za to Bane..moderator moze samo da sredjuje postove na forumu...a ne izgled...
Da. U pravu si Sveto. Nasao sam sta je problem. Update su uradili ovi iz forumotiona pa je negde otislo nesto sto ne valja. Bice sredjeno... Valjda.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.veselaekipa.net/
sveta41

sveta41


Muški
Broj poruka : 170
Godina : 38
Lokacija : Srbija
Datum upisa : 23.11.2007

Nas kutak - Spamujteeeeee (3 deo) :P - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nas kutak - Spamujteeeeee (3 deo) :P   Nas kutak - Spamujteeeeee (3 deo) :P - Page 2 Icon_minitimeUto Dec 23, 2008 4:21 am

Neznam za druge...ali meni ta reklama nesmeta
Nazad na vrh Ići dole
Dule 91

Dule 91


Muški
Broj poruka : 377
Godina : 32
Lokacija : Beograd
Posao : Sk8-er
Datum upisa : 12.06.2007

Nas kutak - Spamujteeeeee (3 deo) :P - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nas kutak - Spamujteeeeee (3 deo) :P   Nas kutak - Spamujteeeeee (3 deo) :P - Page 2 Icon_minitimeNed Mar 08, 2009 6:05 pm

E ljudi gde ste?????
Sta se desava???? Smile
Nazad na vrh Ići dole
Evil Bure
Moderator
Evil Bure


Muški
Broj poruka : 348
Godina : 35
Lokacija : Zemun
Posao : Basista
Datum upisa : 13.06.2007

Nas kutak - Spamujteeeeee (3 deo) :P - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nas kutak - Spamujteeeeee (3 deo) :P   Nas kutak - Spamujteeeeee (3 deo) :P - Page 2 Icon_minitimeSre Mar 11, 2009 3:43 pm

Vala, imam i ja dusu:

tongue Basketball cheers santa jocolor afro Duel Smoke BUSTED! slap Pravila Shake that ass čaj kiša dee jay Embarassed Crying or Very sad Smile Sad What a Face clown rabbit confused Basketball sunny Sleep farao king dedica smejanje vešanje tapš Djubre Smoke Duel Shake that ass dee jay gitara eksplozija odoK udri c c c klanjam ti se navijač scratch lol! geek rendeer bom drunken pig cyclops @ monkey cheers cat No Suspect pale alien I love you Like a Star @ heaven What a Face tongue silent affraid confused bounce Sleep sunny farao Arrow Neutral What a Face Very Happy Very Happy Smile Sad Surprised Shocked Cool Laughing Mad Razz čaj Duel Djubre slap Smoke Pravila Shake that ass čaj kiša vešanje vešanje vešanje vešanje vešanje vešanje vešanje vešanje navijač navijač navijač Freddy klanjam ti se udri udri u jebote c c c klanjam ti se gitara Shake that ass Shake that ass Shake that ass Shake that ass Shake that ass Shake that ass Shake that ass Shake that ass Shake that ass Shake that ass Shake that ass Shake that ass Shake that ass Shake that ass Shake that ass Shake that ass Shake that ass Shake that ass Shake that ass Shake that ass Shake that ass Shake that ass Shake that ass Shake that ass Shake that ass Shake that ass Shake that ass Shake that ass Shake that ass Shake that ass Shake that ass Shake that ass Shake that ass Shake that ass Shake that ass Shake that ass Shake that ass Shake that ass Shake that ass Shake that ass Shake that ass Shake that ass Shake that ass Shake that ass Shake that ass Shake that ass Shake that ass Shake that ass Shake that ass Shake that ass
Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/evilbure
Evil Bure
Moderator
Evil Bure


Muški
Broj poruka : 348
Godina : 35
Lokacija : Zemun
Posao : Basista
Datum upisa : 13.06.2007

Nas kutak - Spamujteeeeee (3 deo) :P - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nas kutak - Spamujteeeeee (3 deo) :P   Nas kutak - Spamujteeeeee (3 deo) :P - Page 2 Icon_minitimeSub Maj 02, 2009 4:48 pm

Mnogo zajebano lol!
http://www.own3d.es/
Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/evilbure
Gost
Gost




Nas kutak - Spamujteeeeee (3 deo) :P - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nas kutak - Spamujteeeeee (3 deo) :P   Nas kutak - Spamujteeeeee (3 deo) :P - Page 2 Icon_minitimeSub Maj 02, 2009 6:12 pm

Evil Bure ::
Mnogo zajebano lol!
http://www.own3d.es/

Ubicu te... Jedva da sam ovo iskljucio... Restart je bila zadnja opcija... ali do jaja fora..
thn
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Nas kutak - Spamujteeeeee (3 deo) :P - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nas kutak - Spamujteeeeee (3 deo) :P   Nas kutak - Spamujteeeeee (3 deo) :P - Page 2 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Nas kutak - Spamujteeeeee (3 deo) :P
Nazad na vrh 
Strana 2 od 2Idi na stranu : Prethodni  1, 2

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Serbian Runescape Clan™ :: Pub, Media, Support :: SRC Pub-
Skoči na: