Serbian Runescape Clan™
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi
Sat i Datum
Vreme
Zadnje teme
» Zasto je ovaj forum prso?!
Zajebancije - Page 4 Icon_minitimeNed Nov 01, 2009 1:12 am od milutin

» SPAM FTL
Zajebancije - Page 4 Icon_minitimeSub Okt 24, 2009 7:58 pm od milutin

» Nov Forum
Zajebancije - Page 4 Icon_minitimeSub Okt 24, 2009 1:04 am od EvilMe137

» Sta radite?
Zajebancije - Page 4 Icon_minitimeNed Okt 18, 2009 1:55 pm od Nikolaknot

» NE MOGU DA UPLATIM MEMBERS!!!
Zajebancije - Page 4 Icon_minitimePet Okt 16, 2009 1:22 am od Nikolaknot

Linkovi
Dostignuca i ciljevi u RS-u
Runescape Video
Smesne RS slike
PKing drops

Vicevi
Smesni video
Anketa
Sta vise volite?
Zima
Zajebancije - Page 4 Vote_lcap19%Zajebancije - Page 4 Vote_rcap
 19% [ 4 ]
Leto
Zajebancije - Page 4 Vote_lcap81%Zajebancije - Page 4 Vote_rcap
 81% [ 17 ]
Ukupno Glasova : 21

 

 Zajebancije

Ići dole 
+6
el stefan!
makar3nK0
Evil Bure
EvilMe137
Nikolaknot
Angorn91®
10 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4
AutorPoruka
Dule 91

Dule 91


Muški
Broj poruka : 377
Godina : 32
Lokacija : Beograd
Posao : Sk8-er
Datum upisa : 12.06.2007

Zajebancije - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zajebancije   Zajebancije - Page 4 Icon_minitimeSre Mar 12, 2008 2:10 pm

HAHAHAHA Rale extra je vic. tapš tapš
Nazad na vrh Ići dole
BorisKnoT

BorisKnoT


Muški
Broj poruka : 436
Godina : 35
Lokacija : N/A
Datum upisa : 03.07.2007

Zajebancije - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zajebancije   Zajebancije - Page 4 Icon_minitimeSub Mar 15, 2008 6:32 pm

P: Sta dobijes kad malu bebu stavis u lonac prokljucale vode? O: Caj od majcine dusice...
Nazad na vrh Ići dole
EvilMe137
Admin
EvilMe137


Muški
Broj poruka : 740
Godina : 42
Lokacija : Kragujevac, Srbija
Posao : Bodychecker
Datum upisa : 02.07.2007

Zajebancije - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zajebancije   Zajebancije - Page 4 Icon_minitimeNed Mar 23, 2008 11:15 am

Hehe, vicevi su vam blesavi do bola!
Evo, vratih se na 1 vikend iz vojske. U Valjevu sam inace, rod je veza (Veza se zeza Razz). Ako mislite da je vojska laganica... Presli ste se. Puzanje, ciscenje prostorija, blato, hladnoca, ne toliko dobra hrana itd. Medjutim... Imam dobro drustvo oko mene, ima nas 28 u sobi i svi smo ko jedan. Staresine su extra! Prvo ljudi a onda i profesionalci.
U Valjevu sam do 12 aprila pa onda idem u prekomandu za Gornji Milanovac. Tamo nastavljam sa mojom obukom u oblasti veze. Ovih prvih mesec i po dana u Valjevu svodi se na osnovnu obuku koju svi rodovi prolaze.
Prvo smo radili strojeve radnje (mirno, na mestu voljno, nalevo, nalevo krug, nadesno, nalevo ravnajs, nadesno ravnajs, u potiljak - sve su to komande koje su bitne da bi se vodio uspesno jedan stroj). Stroj se obicno sastoji od 1 voda tj. 2 linije, jedna naspram druge i u svakoj liniji po 15 vojnika. Ukupno 30 vojnika.
Dalje, dobili smo opremu. Cizme, pantalone, kosulja, bluza, vetrovka itd. Inace sve sto je za vojsku napravljeno je A kvaliteta. Izuzetno kvalitetna oprema. Nakon toga dobili smo gas masku, rap (torbica sa 4 okvira (klinci to zovu sarzeri), tromblonskim nastavkom i sredstvom za ciscenje oruzja), borbeni ranac, slem i satorsko krilo. To svaki vojnik treba da ima. U slucaju uzbune sve to nosi na sebi.
Nakon te bazicne opreme dobili smo i pusku! Puska je oznake M70B1, standardizovani kalasnjikov:
Zajebancije - Page 4 Item_CenturyArms_YugoM70B1
Izuztno pouzdana i stabilna puska. Ima delove koje moramo znati kako se zovu i kako se raslapaju. Necu vas daviti o tome vec cu vam pricati kako je bilo pucanje sa manevarskom (corcima) i bojevom municijom.
Dobijemo mi po 10 manevaraca i odemo u tri lepe u neku sumu oko Valjeva. Staresina nas rasporedi po celom brdu po odeljenjima i naredi da pokrivamo npr. 3 odeljenje. Legnes, ubacis metak u cev, kao nanisanis i povuces obarac. BANG!!! Malo zujanja u usima, nikakav trzaj i to je to. Nista strasno ali izuzetno efektivno.
Bojeva municija... Posto mi je drug iz BG-a okoreli Srbenda zezao me je noc pred odlazak na gadjanje da sam petokolonas i ne volim rat (ima svakakvih...). Ja mu kazem: "Evo Dule, ako roknem sutra centar jer to znaci da vise nisam 5kolonas vec da volim svoju zemlju?". On naravno zavika: "Naravno doco!" (tako me zovu tamo svi, ili doktore). Marsirali smo 7 Km do tamo, smrzli se i oznojili. Ladan vetar bije u ledja. Puna ratna oprema stopila se sa nama. Ja turim moje naocare na glavu, pa slem, legnem i nanisanim... Od 6 metaka 5 su isla u deo gde treba a jedan - CENTAR!!! Bio sam najbolji u toj grupi koja je pucala. Dolazim kod mog zagrizenog Srbina i kazem mu sta sam uradio. On onako ustreperi i rece: "Ja se usro kad pucala puska...". Toliko o ljubavi prema otadzbini. Inace, kada rokate sa pravom municijom trzaj je veci ali puska trzne tek kad metak ode. Puska je precizna mnooogooo! Bacali smo je u vodu - puca. Bacali je u blato i pesak - puca. Padala sa 2 sprata - puca. Puska zakiva. Kada vi pucate zvuk je znatno slabiji nego kada stojite sa strane i gledate kako neko drugi puca.
Ova pucanja radili smo prosle nedelje. Pre toga vezbali stavove pri gadjanju (stojeci, cuceci i lezeci), zatim vezbali orijentisanje u prostoru, odredjivanje daljine do cilja, nakon toga kretanje pri napadu tj. odbrani itd. Puzali smo po blatu i vodi, celi smo bili mokri.
Hrana je slaba. Ne mogu reci da ne valja ali... Dorucak: Jaja i kurtonka (neka kuvana kobasica); Rucak: Pasulj i kupus salata; Vecera: Jaja i CD (neka teska salamcina). I tako svaki dan. Samo jaja, jaja, jaja... Uz svaki obrok dobija se nesto so se pije - za dorucak i veceru to je caj, mleko ili nekad bela kafa, za rucak - supa ili corbica. Sta se jos vrti od hrane? Musaka sa 3 grama mesa, vec pomenuti pasulj koji je zaita ukusan, rizi bizi (grasak, pirinac i malo povrca), neko varivo sa 10 grama govedine, makarone sa 0,1 g mesa i to je to. Dorucak nekad 1 maslac, nekad malo sira ali uvek jaja. Vecera nekad taj CD, nekad kurtonka, jednom bile pastetice sa sirom i jogurt i naravno jaja. Hleb je uvek 3 dana star tj. bajat.
Ustajanje je u 6 ujutro, zatim ide postrojavanje za dorucak, pa dorucak, dizanje zastave, nakon toga jutarnje vezbe samo u kosulji, zatim obuka od 08:00 pa sve do 14:00 (imamo pauzu oko 10h), rucak, odmor od 15:00 do 16:30 kada je spustanje zastave, ide posle 2 sata popodnevne obuke sve do 19:00 kada je vecera. Povecerje je period od vecere 20:00 do spavanja 22:00. Tada se obicno ciste cizme, brijanje, pranje nogu, sredjivanje spavaone i ostalo. Kada dodje 22:00 od umora svi zaspimo istog trena.
Drustvo je extra. To je i najbitnije. Dopunjujemo se, pomazemo jedni drugima, zezamo se itd. Staresine su prave ljudine i pravi profesionalci u svom poslu. Eto, da iskoristim ovu priliku da zamolim ove popisane politicare da obrate paznju na te ljude. Da im povecaju platu i da urede da to ide redovno. Jer ovi ljudi zaista rade. Ne sede, ne piju kafu, valjaju se sa nama po blatu, trpe sve i svasta a ovu drzavu zabole dupe za to. Ako imate bilo kakav problem mozete ih probuditi u 3 sata ujutru i pozaliti se njima. Saslusace vas i pomoci. Savete koji daju celoj ceti samo cete od njih cuti i ni od koga vise. Gledaju nas kao svoju decu i nikako drugacije.
Tisina, poslusnost i disciplina su tri najbitnija faktora da prodjete kao i svi drugi u vojsci. To su uslovi da vam vojni rok bude lep, kratak i interesantan. Posto nema vise kazne pritvorom vec je kazna sad u obliku produzenja vojnog roka, zabrane odlaska na vikend ili u grad morate da slusate i izvrsavate sta vam kazu staresine. Svaki prestup se kaznjava. Sve to zarad normalnog funkcionisanja i rada. Naredjenja nisu tipa "Vojnice skoci u bunar!!!" vec idi odnesi to, ocisti mokri cvor, namesti krevet, lezi i puzi. Sve je to sitno i brzo se odradi.
Eto... Toliko za sada od mene Smile Nisam se promenio jer sam otisao tamo sa dosta znanja i vere u sebe. Sada je imam jos vise. Da li sluziti civilno ili redovno? To je vasa odluka. Ako mene pitate - redovno. Znacice vam i kasnije u zivotu. Nadam se da ce doci dan kada ce vojska biti profesionalizovana i da vi necete nositi taj teret. Ali... Vojska nikome lose nije donela.
Ajde cujemo se soon.

P.S. Igrajte se!!!
Nazad na vrh Ići dole
http://www.veselaekipa.net/
EvilMe137
Admin
EvilMe137


Muški
Broj poruka : 740
Godina : 42
Lokacija : Kragujevac, Srbija
Posao : Bodychecker
Datum upisa : 02.07.2007

Zajebancije - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zajebancije   Zajebancije - Page 4 Icon_minitimeNed Mar 23, 2008 11:25 am

Ako nekoga interesuje na ovoj adresi moze videti oznake za cinove u nasoj vojsci:
http://www.mod.gov.yu/vojska/lat/simboli/oznake_i_cinovi.htm
Nazad na vrh Ići dole
http://www.veselaekipa.net/
BorisKnoT

BorisKnoT


Muški
Broj poruka : 436
Godina : 35
Lokacija : N/A
Datum upisa : 03.07.2007

Zajebancije - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zajebancije   Zajebancije - Page 4 Icon_minitimeNed Mar 23, 2008 2:42 pm

Bolje da sluzis redovno nego da godinu dana brises musave babe...
Nazad na vrh Ići dole
Angorn91®
Admin
Angorn91®


Muški
Broj poruka : 735
Godina : 32
Lokacija : Skola-teretana-azeroth-kafic
Posao : Holy or retri
Datum upisa : 07.06.2007

Zajebancije - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zajebancije   Zajebancije - Page 4 Icon_minitimeNed Mar 23, 2008 10:24 pm

Ajde Bane slusaj staresine da skratis taj rok, pa da te vidimo sto pre cheers
Ne znam da li sam te lepo shvatio da si u vezistima?
Nazad na vrh Ići dole
http://src2007.serbianforum.info
EvilMe137
Admin
EvilMe137


Muški
Broj poruka : 740
Godina : 42
Lokacija : Kragujevac, Srbija
Posao : Bodychecker
Datum upisa : 02.07.2007

Zajebancije - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zajebancije   Zajebancije - Page 4 Icon_minitimeNed Mar 23, 2008 11:38 pm

Jeste, veza. Sto je ok sa neke strane kad vidim sta rade gardistima, tenkistima ili pesadiji. Videcemo sta ce biti i naravno - slusacu staresine Smile Sutra odo pa za neki vikend sam opet tu, pa da se cujemo preko TS-a.
Sve najbolje.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.veselaekipa.net/
makar3nK0
Moderator
makar3nK0


Muški
Broj poruka : 366
Godina : 48
Lokacija : za tastaturom
Datum upisa : 30.07.2007

Zajebancije - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zajebancije   Zajebancije - Page 4 Icon_minitimePon Mar 24, 2008 3:49 pm

Veliki pozdrav Bane
Ako sam dobro shvatio ti si Drinski korpus? Ako je tako sreca tvoja sto si odlozio vojsku jer da ti je to upalo pre par godina (9-10) pisao bi krv ko neki moji ortaci (uglavnom 75,76 godiste) ... Puno srece ti zelim u vojsci i da svrsis sa tim sto pre...
Ako te neki staresina pocne drkati ti ladno izvuci dds i spec , posle wipuj do kraja Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Zajebancije - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: ma najace....   Zajebancije - Page 4 Icon_minitimeSre Jun 18, 2008 11:09 am

Jel bilo vojnog ispracaja?Ha Ha whip....dds......smejanje smejanje smejanje smejanje smejanje smejanje
Ma neka uzme ancient magic:ice rush waljda..........(ono kada ga zaledis)
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Zajebancije - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zajebancije   Zajebancije - Page 4 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Zajebancije
Nazad na vrh 
Strana 4 od 4Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Serbian Runescape Clan™ :: Pub, Media, Support :: SRC Pub-
Skoči na: