Serbian Runescape Clan™
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi
Sat i Datum
Vreme
Zadnje teme
» Zasto je ovaj forum prso?!
Predlog - Quest by EVIL BURE Icon_minitimeNed Nov 01, 2009 1:12 am od milutin

» SPAM FTL
Predlog - Quest by EVIL BURE Icon_minitimeSub Okt 24, 2009 7:58 pm od milutin

» Nov Forum
Predlog - Quest by EVIL BURE Icon_minitimeSub Okt 24, 2009 1:04 am od EvilMe137

» Sta radite?
Predlog - Quest by EVIL BURE Icon_minitimeNed Okt 18, 2009 1:55 pm od Nikolaknot

» NE MOGU DA UPLATIM MEMBERS!!!
Predlog - Quest by EVIL BURE Icon_minitimePet Okt 16, 2009 1:22 am od Nikolaknot

Linkovi
Dostignuca i ciljevi u RS-u
Runescape Video
Smesne RS slike
PKing drops

Vicevi
Smesni video
Anketa
Sta vise volite?
Zima
Predlog - Quest by EVIL BURE Vote_lcap19%Predlog - Quest by EVIL BURE Vote_rcap
 19% [ 4 ]
Leto
Predlog - Quest by EVIL BURE Vote_lcap81%Predlog - Quest by EVIL BURE Vote_rcap
 81% [ 17 ]
Ukupno Glasova : 21

 

 Predlog - Quest by EVIL BURE

Ići dole 
4 posters
AutorPoruka
Evil Bure
Moderator
Evil Bure


Muški
Broj poruka : 348
Godina : 35
Lokacija : Zemun
Posao : Basista
Datum upisa : 13.06.2007

Predlog - Quest by EVIL BURE Empty
PočaljiNaslov: Predlog - Quest by EVIL BURE   Predlog - Quest by EVIL BURE Icon_minitimeNed Apr 27, 2008 1:30 pm

Napisao sam poruku Jagexu, ali je jos nisam poslao! Ajde komentarisite malo na ovaj tekst pa mi recite da li da ga saljem!!!!

This would be a great story for a new quest. It's connected to Myreque quests. Let's start...
In Darkness of Hallowvale quest, we saw Vyrewatch and vampyres. In Legacy of seergaze we learned their weakness and also learned how to kill them. The quest name is: Dawn of Vampyres
Now, in the next new developed quest, we could try to prepare for ultimate battle against vampyres! Let us say that Vanstrom Klause is behind all of this. He wants to make us all vampyres. We can kill him only with our new weapon, Ivandis Flail, which will be called in the end: Vampyre killer. The reward could be that you do not have to charge it anymore when fighting the vampyres, or maybe something else, like undeads.

I think this is a nice story, with a nice end.

I hope Jagex will take it, and make a quest out of this Very Happy

QFC: 24-25-5-56413107


Poslednji put izmenio Evil Bure dana Ned Apr 27, 2008 2:52 pm, izmenio ukupno 5 puta (Razlog : Grammar errors :P)
Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/evilbure
sveta41

sveta41


Muški
Broj poruka : 170
Godina : 38
Lokacija : Srbija
Datum upisa : 23.11.2007

Predlog - Quest by EVIL BURE Empty
PočaljiNaslov: Re: Predlog - Quest by EVIL BURE   Predlog - Quest by EVIL BURE Icon_minitimeNed Apr 27, 2008 1:34 pm

Ako hoces da ti uzmu u obzir tvoju ideja ali sanse su veoma male da se to desi,izbrisi to greetings from Serbia
Nazad na vrh Ići dole
BorisKnoT

BorisKnoT


Muški
Broj poruka : 436
Godina : 35
Lokacija : N/A
Datum upisa : 03.07.2007

Predlog - Quest by EVIL BURE Empty
PočaljiNaslov: Re: Predlog - Quest by EVIL BURE   Predlog - Quest by EVIL BURE Icon_minitimeNed Apr 27, 2008 1:40 pm

Lep predlog, ali da bi ga oni primetili moras da privuces paznju na temu koju si otvorio na forumu. SKupi sto vise ljudi (supporters) koji se slazu sa tobom. Najbolje je da nam ostavis quickfind code da odemo na tvoju temu i pruzimo ti podrsku.

By the way, u suggestions delu foruma sam otvorio temu u kojoj predlazem uvodjenje lvl range-a u BH kao u starom wildu. Bilo bi lepo da me podrzite...
quickfind code: 24-25-604-56387689
Nazad na vrh Ići dole
EvilMe137
Admin
EvilMe137


Muški
Broj poruka : 740
Godina : 42
Lokacija : Kragujevac, Srbija
Posao : Bodychecker
Datum upisa : 02.07.2007

Predlog - Quest by EVIL BURE Empty
PočaljiNaslov: Re: Predlog - Quest by EVIL BURE   Predlog - Quest by EVIL BURE Icon_minitimeNed Apr 27, 2008 2:02 pm

Sto rece Sveta, Srbiju ne pominji. Slazem se sa Borisom da nam obavezno stavis QFC pa da te podrzimo kada budes postovao predlog.
Inace, Jagex ima svoje pravilo pri sastavljanju predloga questova. U to mozes i sam da se uveris pomocu njihovog sticky-ja na RS Forumu:
http://forum.runescape.com/forums.ws?24,25,730,40317083
Ako kojim slucajem ne radi ovaj link (mada znam da radi) QFC je 24-25-730-40317083
Da bi uopste uzeli u kakvo takvo razmatranje tvoj predlog questa najbolje bi ti bilo da pratis ovu formu kojom treba biti napisan neki quest. Ovako srocen quest, kakav si postovao na nasem forumu, niko ne bi ni pogledao (stupid Britons). Rasiri malo pricu, znamo da mozes, a mi cemo ti pomagati i dopunjavati.
Ajde Bure, ROKAJ!
Nazad na vrh Ići dole
http://www.veselaekipa.net/
Sponsored content





Predlog - Quest by EVIL BURE Empty
PočaljiNaslov: Re: Predlog - Quest by EVIL BURE   Predlog - Quest by EVIL BURE Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Predlog - Quest by EVIL BURE
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Uradite quest As a First Resort...

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Serbian Runescape Clan™ :: Runescape :: Quests-
Skoči na: