Serbian Runescape Clan™
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi
Sat i Datum
Vreme
Zadnje teme
» Zasto je ovaj forum prso?!
Ancient Magicks Icon_minitimeNed Nov 01, 2009 1:12 am od milutin

» SPAM FTL
Ancient Magicks Icon_minitimeSub Okt 24, 2009 7:58 pm od milutin

» Nov Forum
Ancient Magicks Icon_minitimeSub Okt 24, 2009 1:04 am od EvilMe137

» Sta radite?
Ancient Magicks Icon_minitimeNed Okt 18, 2009 1:55 pm od Nikolaknot

» NE MOGU DA UPLATIM MEMBERS!!!
Ancient Magicks Icon_minitimePet Okt 16, 2009 1:22 am od Nikolaknot

Linkovi
Dostignuca i ciljevi u RS-u
Runescape Video
Smesne RS slike
PKing drops

Vicevi
Smesni video
Anketa
Sta vise volite?
Zima
Ancient Magicks Vote_lcap19%Ancient Magicks Vote_rcap
 19% [ 4 ]
Leto
Ancient Magicks Vote_lcap81%Ancient Magicks Vote_rcap
 81% [ 17 ]
Ukupno Glasova : 21

 

 Ancient Magicks

Ići dole 
5 posters
AutorPoruka
Konan113

Konan113


Muški
Broj poruka : 453
Godina : 30
Lokacija : World 48
Posao : Woodcutting
Datum upisa : 05.04.2008

Ancient Magicks Empty
PočaljiNaslov: Ancient Magicks   Ancient Magicks Icon_minitimeUto Apr 22, 2008 7:43 pm

E ljudi mnogi se pale na Ancients. E pa ima nekih ovde koji ih koriste. Recite kakvi su! Susretao sam se sa njima i znam da su najjace Ice magije (Burst, Blitz i Barrage valjda). Dakle opisite ih? eksplozija
Nazad na vrh Ići dole
Nikolaknot

Nikolaknot


Muški
Broj poruka : 586
Godina : 34
Lokacija : Nedodjija bez broja
Datum upisa : 12.06.2007

Ancient Magicks Empty
PočaljiNaslov: Re: Ancient Magicks   Ancient Magicks Icon_minitimeUto Apr 22, 2008 11:15 pm

Ja sam sad baja pa ih koristio dok sam bio mems :p

Pa pazi odlicne su za pk Very Happy Ne znam sada za bh ali onda za wild jesu,i imas mogucnost da se teleportujes na cudna mesta Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Angorn91®
Admin
Angorn91®


Muški
Broj poruka : 735
Godina : 32
Lokacija : Skola-teretana-azeroth-kafic
Posao : Holy or retri
Datum upisa : 07.06.2007

Ancient Magicks Empty
PočaljiNaslov: Re: Ancient Magicks   Ancient Magicks Icon_minitimeUto Apr 22, 2008 11:54 pm

Samo da dodam jos jednu stvar koju je Nikola propustio: ako ih puno bacas djavolski su skupe (blood i death runovi), ali se naravno isplati ako si xtra PKer (kao Boris Wink ).
Nazad na vrh Ići dole
http://src2007.serbianforum.info
EvilMe137
Admin
EvilMe137


Muški
Broj poruka : 740
Godina : 42
Lokacija : Kragujevac, Srbija
Posao : Bodychecker
Datum upisa : 02.07.2007

Ancient Magicks Empty
PočaljiNaslov: Re: Ancient Magicks   Ancient Magicks Icon_minitimeČet Apr 24, 2008 6:56 pm

Kad smo kod PKera Borise gde je "Ko je najbolji PKer svih vremena?"??!?!? To je najbolji Sig ikada!!! A Ancient je skupa ali efikasna.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.veselaekipa.net/
Konan113

Konan113


Muški
Broj poruka : 453
Godina : 30
Lokacija : World 48
Posao : Woodcutting
Datum upisa : 05.04.2008

Ancient Magicks Empty
PočaljiNaslov: Re: Ancient Magicks   Ancient Magicks Icon_minitimeNed Jul 06, 2008 9:08 pm

Sad se secam kad su jednom zajebali Cofija...
On bleji u banci i nesto kupuje (davnih dana dok jos nije iblo GE Very Happy), kad odjednom neki lik mu baci Teleother, on nije ni procitao gde ce da ga Tele, i klikne accept (b0odala:D). Teleportuje ga negde u tri pi*ke materine u wildy nesto kao zove se Ice plateau, a tamo, ni dza ni bu vec 2 pkera, affraid navataju oni njega i ubiju ga, on imao full rune i dragon 2h (ej 2h, znas ti sta je to za nas bilo u to vreme), lik je hteo da place kad su ga ubili. Na svu srecu ostao mu d2h.
Hteo sam samo da vam kazem kako ste u to vreme mogli nekome da zabodete opremu, ako je nemaran kao Cofi... lol! smejanje Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Ancient Magicks Empty
PočaljiNaslov: Re: Ancient Magicks   Ancient Magicks Icon_minitimePon Jul 07, 2008 8:00 am

he he............ Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Salac Ns

Salac Ns


Muški
Broj poruka : 125
Godina : 32
Lokacija : Novi Sad
Posao : Jebac
Datum upisa : 16.06.2007

Ancient Magicks Empty
PočaljiNaslov: Re: Ancient Magicks   Ancient Magicks Icon_minitimeČet Okt 16, 2008 9:36 pm

Konan113 ::
Sad se secam kad su jednom zajebali Cofija...
On bleji u banci i nesto kupuje (davnih dana dok jos nije iblo GE Very Happy), kad odjednom neki lik mu baci Teleother, on nije ni procitao gde ce da ga Tele, i klikne accept (b0odala:D). Teleportuje ga negde u tri pi*ke materine u wildy nesto kao zove se Ice plateau, a tamo, ni dza ni bu vec 2 pkera, affraid navataju oni njega i ubiju ga, on imao full rune i dragon 2h (ej 2h, znas ti sta je to za nas bilo u to vreme), lik je hteo da place kad su ga ubili. Na svu srecu ostao mu d2h.
Hteo sam samo da vam kazem kako ste u to vreme mogli nekome da zabodete opremu, ako je nemaran kao Cofi... lol! smejanje Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

lol! n/c lol!
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Ancient Magicks Empty
PočaljiNaslov: Re: Ancient Magicks   Ancient Magicks Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Ancient Magicks
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Serbian Runescape Clan™ :: Runescape :: Mage Quarter-
Skoči na: