Serbian Runescape Clan™
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi
Sat i Datum
Vreme
Zadnje teme
» Zasto je ovaj forum prso?!
Slayer guide Icon_minitimeNed Nov 01, 2009 1:12 am od milutin

» SPAM FTL
Slayer guide Icon_minitimeSub Okt 24, 2009 7:58 pm od milutin

» Nov Forum
Slayer guide Icon_minitimeSub Okt 24, 2009 1:04 am od EvilMe137

» Sta radite?
Slayer guide Icon_minitimeNed Okt 18, 2009 1:55 pm od Nikolaknot

» NE MOGU DA UPLATIM MEMBERS!!!
Slayer guide Icon_minitimePet Okt 16, 2009 1:22 am od Nikolaknot

Linkovi
Dostignuca i ciljevi u RS-u
Runescape Video
Smesne RS slike
PKing drops

Vicevi
Smesni video
Anketa
Sta vise volite?
Zima
Slayer guide Vote_lcap19%Slayer guide Vote_rcap
 19% [ 4 ]
Leto
Slayer guide Vote_lcap81%Slayer guide Vote_rcap
 81% [ 17 ]
Ukupno Glasova : 21

 

 Slayer guide

Ići dole 
+3
BorisKnoT
EvilMe137
makar3nK0
7 posters
AutorPoruka
makar3nK0
Moderator
makar3nK0


Muški
Broj poruka : 366
Godina : 48
Lokacija : za tastaturom
Datum upisa : 30.07.2007

Slayer guide Empty
PočaljiNaslov: Slayer guide   Slayer guide Icon_minitimeUto Feb 12, 2008 4:33 pm

Pozdrav za sve ljubitelje slayera kojih ima sve vise i vise Smile uprkos cinjenici da se rs igra sve manje i manje
btw ovaj guide sam obecao nekima jos davno ali nisam imao vremena , jbg sry

Ovo nije klasican guide jer naravno mozete otvoriti isti na bilo kojem sajtu koji nudi pomoc vezanu za rs,
i tamo procitati osnovne stvari tipa: kako poceti, koji master je najbolji za vas nivo, listu monstera sa svim mogucim dropovima itd...

Ovde cu samo navesti par stvari koje vam mogu biti od pomoci.

Prvo i osnovno je black mask
Sto se mene tice slayer i ne vredi pocinjati bez ovog "pomagala" jer vam daje +15% na att i str dok radite task, sto vam omogucava da udarate iznad svojih mogucnosti.
Da bi nosili black mask trebace vam 10 deff lvl 20 str lvl i 40 combat lvl
Slayer guide Bmask

Drugo je full guthan /sad ce mnogi reci ali on kosta preko 6 mil/
Istina da je skup ali se i isplati jer ima osobinu da kad udari spec vraca vam toliko hp-a koliki ste damage naneli . To je jako vazno jer cete moci svrsiti task bez bankinga + ustedecete na hrani. To znaci da slobodno radite slayer u svojoj omiljenoj opremi , a gutan koristite samo da punite hitpoints, jer u principu full-gutan mnogo slabije i sporije udara od na pr. wipa rune defendera i black maska Smile
Na kraju krajeva mozete ga prodati kad god zazelite i povratiti novac bez mnogo gubitaka jer mu je cena stabilna.

Treca stvar je spell -bone to peaches.
Ovaj spell prvo morate zaraditi u mage areni da bi ga koristili /posle je koriscenje neograniceno/
Vrlo korisna stvar narocito ako napravite tablete /trebace vam con lvl 47 za demon lactern/ gde cete ustedeti nekoliko slotova.
Naime neki od monstera zahtevaju specijalno slayer oruzije gde efekat gutana nije moguc, isto tako ako udarate monstere koji napadaju na bazi magije gutan nema puno smisla , tu nastupa bones2peaches, na pr. bloodvelds , infernal mages, kurasks itd...
Jednostavno kupite obicne kosti sa zemlje i kad napunite inventar kliknite na spell , sve kosti ce se pretvoriti u kolace koji hilluju 8 hp ea.
Upamtite da ovaj spell je moguc samo sa obicnim kostima ne i big bones ili ostalim kostima...

To bi bile osnovne stvari , jos nekoliko malih saveta :

-Karamija gloves su jako zahvalne jer imaju mogucnost teleporta u shilo vilage sto ce vam ustedeti dragoceno vreme.
Karamija gloves su reward kad zavrsite sve karamija zadatke ...

-Salve amulet daje 15% ili ako je enchatovana 20% boost kad udarate undeads -aberante spectres , zombies, skeletons itd ...

-Cannon , ubrzava proces znatno ali i kosta dosta , savetujem racionalno koriscenje koje itekako ima smisla...
Slayer guide Cannon

-Lunar magics NPC contacts spell /moj omiljeni/
Slayer guide Slayerlunar-1
Slayer guide Slayercontakt-1
Omogucava direknu komunikaciju sa zeljenim slayer masterom /mage lvl67 je potreban/ ...ponekad je moguce uraditi dva ili vise taskova zaredom bez banke
ovo savetujem igracima koji su stvarno odlucili da dignu slayer za kratko vreme, naravno pre nego prebacite na lunar magije budite sigurni da ste napravili dovoljno teletablets-a , i naravno bone2peaches tableta Smile

-Koristan savet: mozete praviti tablete na lecternu iako ste na lunar ili anicent magijama, sto olaksava dosta.

-Odgovarajuca prayer oprema
Slayer guide Slayeroprema-1
Cesto cete morati na tasku koristiti prayer pa radi ustede p potsa a i da bi se obezbedili da cete sigurno zavrsiti task /a da vam pri tom nece nestati p pots/ savetujem dobru prayer opremu...
Za one koji nisu znali sto vam je veci prayer bonus, sporije ce vam isticati prayer points
Narocito pozeljno za metal dragons, spiritual mages , aberante spectres itd...

Za sada toliko, jos da napomenem da se slayer exp dobija u zavisnosti od toga koliko monster ima hp , znaci
slayer exp = hp monstera koji ubijate ... ako basiliks ima 75 hp znaci zaradicete 75 slayer expa tek posto ga ubijete , ovaj princip vazi za skoro sve monstere.
Najpozeljniji task po meni je bloodveld jer imaju 120hp a samo su lvl 76 i imaju extremno mali deff lvl Smile

Postujte komentare i dopune za koje mislite da sam namerno ili slucajno zaboravio da napisem.

Happy slaying Very Happy Very Happy


Poslednji izmenio dana Pet Feb 15, 2008 2:24 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
EvilMe137
Admin
EvilMe137


Muški
Broj poruka : 740
Godina : 42
Lokacija : Kragujevac, Srbija
Posao : Bodychecker
Datum upisa : 02.07.2007

Slayer guide Empty
PočaljiNaslov: Re: Slayer guide   Slayer guide Icon_minitimeSre Feb 13, 2008 11:35 am

Ovo je odlicna osnova za sve koji zele da se bavi Slayer-om. Toplo preporucujem svakome da procita Mac-ov guide.

Ako vam je zadatak previse tezak, zamenite ga. Odite kod Turael-a i uzmite novi, pa se vratite kod starog Master-a.

Wild Pie - dize Slayer za 5 lvl-a, leci 22 HP-a.

Cim vidite da ne nanosite damage monster-u bezite odatle, jer ste 100% zaboravili odgovarajucu opremu.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.veselaekipa.net/
makar3nK0
Moderator
makar3nK0


Muški
Broj poruka : 366
Godina : 48
Lokacija : za tastaturom
Datum upisa : 30.07.2007

Slayer guide Empty
PočaljiNaslov: Re: Slayer guide   Slayer guide Icon_minitimePet Feb 15, 2008 2:25 pm

combat bracelet - obavestava vas na svakih 10 monstera koliko vam je ostalo do kraja taska

Slayer guide Combatbracelet
Nazad na vrh Ići dole
makar3nK0
Moderator
makar3nK0


Muški
Broj poruka : 366
Godina : 48
Lokacija : za tastaturom
Datum upisa : 30.07.2007

Slayer guide Empty
PočaljiNaslov: Re: Slayer guide   Slayer guide Icon_minitimeNed Jun 01, 2008 8:12 am

Shake that ass
stvarno nije los ovaj guide Smile
Nazad na vrh Ići dole
BorisKnoT

BorisKnoT


Muški
Broj poruka : 436
Godina : 35
Lokacija : N/A
Datum upisa : 03.07.2007

Slayer guide Empty
PočaljiNaslov: Re: Slayer guide   Slayer guide Icon_minitimeČet Dec 04, 2008 8:54 pm

Jeste, dobar je guide Very Happy
Gledao sam neke guides na YouTube i nisam mogao da verujem koji su to debili.
Lik je napisao u description da je u slayer ulozio 100M a da mu se vratilo 60M.
Posle sam provalio da nije radio clues crolls (budala) i da je za svaki task koristio cannonballs koji se koriste (kako Mac kaze) racionalno i koji vam izadju 5 puta jeftinije ako radite kingdom managing. Kingdom managing radi jednom dnevno + smithing xp od cannonballs.
Zgranuo sam se kad sam video da je izgubio 40M do 99 slayer lol!
Izgleda da je bolje da ulozis 100M i dobijes 60M nazad, nego da zaradis 100M+ na 99 slayer Very Happy

UVEK RADITI LVL 3 CLUES!
Vremenom ce se nakupiti brdo rune stvari i uvek postoji sansa da se dobije neki good TT item, recimo 3rd Age.
Ako uradite quest "While Guthix sleep" dobijate reward 4X100K xp in ANY skill. To moze biti korisno za slayer Very Happy

Jos jedna extra stvar je Bunyip koji leci 2 hp svakih 15 sekundi tako da nekad nece trebati guthans ako si high def lvl.
Mada bi ja uvek nosio guthans Smile

P.S. Mac, ajde napisi ovima iz Banca Intesa guide kako da naprave VISA karticu za manje od 20 dana Suspect lol!
Nazad na vrh Ići dole
makar3nK0
Moderator
makar3nK0


Muški
Broj poruka : 366
Godina : 48
Lokacija : za tastaturom
Datum upisa : 30.07.2007

Slayer guide Empty
PočaljiNaslov: Re: Slayer guide   Slayer guide Icon_minitimePet Dec 05, 2008 1:41 pm

BorisKnoT ::


P.S. Mac, ajde napisi ovima iz Banca Intesa guide kako da naprave VISA karticu za manje od 20 dana Suspect lol!

lol , pa skoro da bi mogao ....

Inace sto se onog 40 miliona ulaganja do 99 tice ja delim tvoje misljenje Borise, bolje raditi nekoliko meseci duze i pritome masno zaraditi poput NIMARK-a, nego potrositi grdnu lovu samo da bi se kurcio sa lvl99 , e sad ima nas svakakih... nekima lova nista neznaci a slayer mu je smor i zeli sve skilove 99 ako razumes sta ocu da kazem...
Meni je slayer bio uzivanje raditi a i clue chasin isto , narocito kad znam unapred da ce reward biti dobar Wink black cav na pr. i slicno ...
Nazad na vrh Ići dole
NIMARK

NIMARK


Muški
Broj poruka : 131
Lokacija : SRBIJA
Datum upisa : 13.10.2007

Slayer guide Empty
PočaljiNaslov: Re: Slayer guide   Slayer guide Icon_minitimeSub Dec 06, 2008 12:48 pm

Trixx je u pravu. Po meni je bolje raditi slayer tradicionalnom metodom i uvek raditi lvl 3 clue. Meni je slayer uzivanje raditi, narocito nakon lvl 80. Tada su poceli pravi dropovi.
Sto se tice zarade, ja jesam lepo zaradio, ali smatram da ipak nisam imao mnogo srece. Jeste palo nekih lepih dropova ( 6 d legsa, 8-10 whipa, 3 d skirta, 30-tak d bootsa, 3 d helberda i gomila rune itemsa, granite itemsa itd), isto tako i od lvl 3 clue ( gomila rune itemsa ). ALI......
Ubio sam 5000 dragona ( mozda 300 bronze,green i blue, ostalo su black, iron i steel) i jos nije pao visage.
Uradio sam preko 250 lvl 3 clue ( racunam da sam bar 11 meseci radio slayer i imao bar 15 clua mesecno) i jos nista od 3rd age itemsa.
Dakle moze se lepo zaraditi od slayera i ako nemas preterano srece, a ako imas samo malo srece moze debelo da se zaradi, tako da kad zavrsis sa slayerom imas para da ulozis u neki skill koji je stvarno smor i relativno ga brzo dignes do lvl 99.
Nazad na vrh Ići dole
NIMARK

NIMARK


Muški
Broj poruka : 131
Lokacija : SRBIJA
Datum upisa : 13.10.2007

Slayer guide Empty
PočaljiNaslov: Re: Slayer guide   Slayer guide Icon_minitimeSub Dec 06, 2008 12:56 pm

Osim para koje zaradis na slayeru, kad zavrsis sa njim ostaje ti gomila itemsa koji ti trebaju za neke druge skillove.
Ja naprimer trenutno imam nekih 22k chaos rune, 14k death rune, 20 k blood rune, 10 k nature rune koji ce mi dobro doci kad budem dizao magic. zatim imam gomile seedsa za dizanje farminga, preko 50k raznih arrovsa i boltsa za dizanje ranged itd.
Dakle slayer se u svakom slucaju jako isplati.
Ko sto Trixx rece u svom postu, guthan je veoma pozeljan, cak i obavezan, kao i lunar magic.
Nazad na vrh Ići dole
BorisKnoT

BorisKnoT


Muški
Broj poruka : 436
Godina : 35
Lokacija : N/A
Datum upisa : 03.07.2007

Slayer guide Empty
PočaljiNaslov: Re: Slayer guide   Slayer guide Icon_minitimeSub Dec 06, 2008 2:09 pm

Sad nesto razmisljam da bi mogli da sastavimo jedan dobar lvl 3 clues guide.
Inace, 3rd age items su VERY RARE. Mod Paul je rekao da je sansa za 3rd age 1:10000 affraid
1 item u 10k odradjenih scrolls Mad
Nazad na vrh Ići dole
NIMARK

NIMARK


Muški
Broj poruka : 131
Lokacija : SRBIJA
Datum upisa : 13.10.2007

Slayer guide Empty
PočaljiNaslov: Re: Slayer guide   Slayer guide Icon_minitimeSub Dec 06, 2008 2:26 pm

BorisKnoT ::
Sad nesto razmisljam da bi mogli da sastavimo jedan dobar lvl 3 clues guide.
Inace, 3rd age items su VERY RARE. Mod Paul je rekao da je sansa za 3rd age 1:10000 affraid
1 item u 10k odradjenih scrolls Mad

Ma znam da su rare, ali isto tako drop rate za visage je 2500:1, ja odradih 5000 pa nista, ali ima ljudi oji su ubili jednog dragona i dobili visage, isto tako ima ljudi koji su u jednom clue dobili po 2 komada 3rd age itema. Sve je to ko loto.
Nazad na vrh Ići dole
hitman1978

hitman1978


Muški
Broj poruka : 86
Lokacija : world 26
Posao : Placenik u Runescape
Datum upisa : 24.06.2007

Slayer guide Empty
PočaljiNaslov: Re: Slayer guide   Slayer guide Icon_minitimeSub Dec 06, 2008 2:48 pm

e imam neki clue,al ne znam koji je...pa odakle da pocnem...mogao bih da se malo pozabavim sa tim
Nazad na vrh Ići dole
NIMARK

NIMARK


Muški
Broj poruka : 131
Lokacija : SRBIJA
Datum upisa : 13.10.2007

Slayer guide Empty
PočaljiNaslov: Re: Slayer guide   Slayer guide Icon_minitimeSre Mar 25, 2009 1:05 pm

Dakle ovako: zavrsio sam slayer i ovo su neki od saveta i iskustava koje mogu da ponudim.
Nece bas biti sve po nekom redu jer pisem onako kako mi nesto padne na pamet.

1. Posto me Angorn pitao za vreme potrebno za lvl 99, ja sam poceo slayer ( ako se dobro secam ) negde u oktobru ili novembru 2007. prosecno sam igrao po 3-4 sata dnevno osim vikendom ( 6-7 sati)

2. Najisplativiji taskovi: Abyssal demons ( dok nisu smanjili drop rate), Spiritual mages, Spiritual warriors, Gargoyle, Black dragons, Iron dragons, Steel dragons, Mithril dragons

3. Taskovi koje netreba odbacivati jer donose mnogo xp: Bloodvelds, Dagannoths

4. Ja u sustini ne preporucujem uopste odbacivanje taskova ( osim Waterfiends koje nisam nikad voleo da radim zbog Brutal green dragonsa koji su u istoj pecini sa njima, a u chaos tunels mi se nikad nije islo). Ja sam to poceo da radim kada sam presao lvl 98 i kada sam nakupio dosta slayer poena. Verujte mi da se ne isplati jer ja sam potrosio 3000 poena na zamenu taskova i bolje mi je bilo da sam te poene potrosio na broad bolts ( koje usput receno spadaju u kategoriju izmedju mithril i adamant bolts, ali ipak nesto blize adamant bolts po jacini). Kao taskove koje ne zelim da dobijem ja sam stavio Black demons, Fire giants i Hellhounds, ali normalno svako ima sopstveni izbor.

5. Kupite sve dropove na koje naidjete (osim iron i steel itemsa), sa vremenom se tih 10, 20, 50 gp nakupi. Ja sam siguran da sam od ukupnog bogatstva koje imam bar 1 milion sakupio skupljajuci te male sume gp koje moji monsteri bace.

6. Adamant i Mithril ( pa i pojedine rune) itemse nemojte prodavati na GE nego ih alchujte, dobijate isto ili vise nego na GE, a dizete i magic.

7. Cim dobijete clue ( narocito lvl 3 ) prekinite task i odradite taj clue. Ja sam kod taskova pod rednim brojem 2 ( osim kod mithril dragonsa) dobijao od 2-5 clua po svakom tasku. Zaradi se velika para, a i dobro dodje da malo razbije monotoniju.
Nazad na vrh Ići dole
NIMARK

NIMARK


Muški
Broj poruka : 131
Lokacija : SRBIJA
Datum upisa : 13.10.2007

Slayer guide Empty
PočaljiNaslov: Re: Slayer guide   Slayer guide Icon_minitimeSre Mar 25, 2009 1:25 pm

8. Oprema i oruzje:
- Slayer helmet je pod obavezno ( kad budete mogli da ga napravite ) ili Black mask
- Ring of wealth ( par puta sam zaboravio da ga ponesem i verujte mi da se primetilo)
- Guthan set ( strahovito smanjuje potrebu za hranom, 100% kod vecine zadataka)
- whip za dizanje att i def.
- Dragon schimmy i SGS za dizanje str ( ako ste u mogucnosti, kupite SGS sto pre jer strahovito smanjuje upotrebu Guthan seta, a samim tim i troskove za popravljanje istog.
- Combat bracelet ( javlja vam svaki 10-ti kill koliko je jos preostalo do kraja taska)
- Ring of slaying ( od kad se pojavio, strahovito mi je ustedeo na vremenu za stavljenje stvari u banku, u kombinaciji sa combat bracelet mi treba max 20-25 sec. da ostavim inventar u banci i vratim se u slayer tower)
- obavezno koristite super att, def i str potione, mnogo znace

Sto se tice ostatlog armoura, sve moze da ide prema zeljama, mogucnostima. U sustini potrebna su vam 2 tipa armoura. Jedan je za monstere koji napadaju melee ( za njih sam koristio ili bandos ili dragon armour), a drugi za monstere koji napadaju sa magic ( normalno dragonhide armour).


9. Od kada sam poslusao Trixx-ov savet i presao na Lunar magic i tu sam ustedeo na vremenu jer nemoram svaki cas da trcim u Shillo village po novi task. Otprilike jednom mesecno ( ili kada zbog taska moram u GWD) prelazio sam na normalni magic i tada alchovao sve mithril, adamant i rune itemse koje sam u medjuvremenu nakupio.

Za sada toliko, ako se jos necega budem setio dopisat cu, a ako neko ima neko pitanje ili poboljsanje ovoga sto sam ja napisao neka slobodno postuje/
Nazad na vrh Ići dole
EvilMe137
Admin
EvilMe137


Muški
Broj poruka : 740
Godina : 42
Lokacija : Kragujevac, Srbija
Posao : Bodychecker
Datum upisa : 02.07.2007

Slayer guide Empty
PočaljiNaslov: Re: Slayer guide   Slayer guide Icon_minitimeSre Mar 25, 2009 1:35 pm

Bolje savete ne mozete naci!
Kakvi su sad drop rate-ovi?
Nazad na vrh Ići dole
http://www.veselaekipa.net/
Neko




Muški
Broj poruka : 28
Lokacija : Negde
Datum upisa : 21.12.2008

Slayer guide Empty
PočaljiNaslov: Re: Slayer guide   Slayer guide Icon_minitimeSre Mar 25, 2009 2:15 pm

Slažem se s ovim, uz dva dodatka.

Vjerovatno ste primjetili da je cijena Guthan set-a višestruko pala od kad je uveden summoning. Razlog za to je Bunyip (Summoning 68 ), koji vas na svakih 20ak sekundi liječi po 2HP. Zvuči malo, al uz veliki def, ovo drastično smanjuje potrebu za hranom ili lečenjem pomoću Guthana. (Otkad imam summoning 68+, ja uopšte ne koristim Guthan set)

Drugo, Waterfiende ni slučajno ne preporučujem da se rade u Chaos tunelu, jer su agro, i ne bi se baš lijepo proveli tamo.
Ali zato su bili moj omiljeni task, jer bacaju ogromnu količinu grimson charmova.

Evo i početni guide za njih
https://www.youtube.com/watch?v=lo0W3xETRGI

Inače, kad dignete summoning na 68, shvatite da to i nije tako beskoristan skill, naprotiv... .
Nazad na vrh Ići dole
NIMARK

NIMARK


Muški
Broj poruka : 131
Lokacija : SRBIJA
Datum upisa : 13.10.2007

Slayer guide Empty
PočaljiNaslov: Re: Slayer guide   Slayer guide Icon_minitimeSre Mar 25, 2009 2:46 pm

EvilMe137 ::
Bolje savete ne mozete naci!
Kakvi su sad drop rate-ovi?

Pa nisam se nesto preterano bavio sa drop rate, ali mogu reci ovo:
-Whip - od 98-99 lvl sam imao 15 taskova i dobio 5 whipov-a, znaci negde izmedju 750 i 900 je drop rate
- D boots su oko 100:1
- Rune itemsi mi najbolje padaju kod Siritual warriorsa u GWD, otprilike 60:1 ( kiteshield, helberd, longsword i gomila adamant itema)
- Granite maul ( Gargoyle) - na svakom tasku 1-3 kom. + mystic robe top na skoro svakom tasku
Nazad na vrh Ići dole
NIMARK

NIMARK


Muški
Broj poruka : 131
Lokacija : SRBIJA
Datum upisa : 13.10.2007

Slayer guide Empty
PočaljiNaslov: Re: Slayer guide   Slayer guide Icon_minitimeSre Mar 25, 2009 2:49 pm

Neko ::
Slažem se s ovim, uz dva dodatka.

Vjerovatno ste primjetili da je cijena Guthan set-a višestruko pala od kad je uveden summoning. Razlog za to je Bunyip (Summoning 68 ), koji vas na svakih 20ak sekundi liječi po 2HP. Zvuči malo, al uz veliki def, ovo drastično smanjuje potrebu za hranom ili lečenjem pomoću Guthana. (Otkad imam summoning 68+, ja uopšte ne koristim Guthan set)

Slazem se. Ja ga nikad nisam koristio pa nisam pisao o njemu, ali sam video jako mnogo ljudi da ga koristie, tako da sam siguran da je jako koristan.
Nazad na vrh Ići dole
Angorn91®
Admin
Angorn91®


Muški
Broj poruka : 735
Godina : 32
Lokacija : Skola-teretana-azeroth-kafic
Posao : Holy or retri
Datum upisa : 07.06.2007

Slayer guide Empty
PočaljiNaslov: Re: Slayer guide   Slayer guide Icon_minitimeSre Mar 25, 2009 10:01 pm

Hvala za info Nim cheers Svaka cast jos jednom.

BTW jako me zanima da li se slayer moze raditi sa Rangeom (def 90 range 90+) i da li je to preporucljivo?
Nazad na vrh Ići dole
http://src2007.serbianforum.info
Neko




Muški
Broj poruka : 28
Lokacija : Negde
Datum upisa : 21.12.2008

Slayer guide Empty
PočaljiNaslov: Re: Slayer guide   Slayer guide Icon_minitimeSre Mar 25, 2009 10:04 pm

Angorn91® ::
Hvala za info Nim cheers Svaka cast jos jednom.

BTW jako me zanima da li se slayer moze raditi sa Rangeom (def 90 range 90+) i da li je to preporucljivo?

Može, al je spoooor exp do bola.
Nazad na vrh Ići dole
BorisKnoT

BorisKnoT


Muški
Broj poruka : 436
Godina : 35
Lokacija : N/A
Datum upisa : 03.07.2007

Slayer guide Empty
PočaljiNaslov: Re: Slayer guide   Slayer guide Icon_minitimeČet Mar 26, 2009 12:44 am

Gratz Nimark na 99 slayer.

Moze slayer sa range. Evo pogledaj ovo...
https://www.youtube.com/watch?v=PuNV9Dqs15M
Lik je car.
Nazad na vrh Ići dole
makar3nK0
Moderator
makar3nK0


Muški
Broj poruka : 366
Godina : 48
Lokacija : za tastaturom
Datum upisa : 30.07.2007

Slayer guide Empty
PočaljiNaslov: Re: Slayer guide   Slayer guide Icon_minitimeSub Maj 23, 2009 3:05 pm

posle ovoliko update-a vezana za slayer nebi bilo lose dopuniti guide...

narocito onaj deo sta i kako je najpametnije potrositi slayer points , itd...
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Slayer guide Empty
PočaljiNaslov: Re: Slayer guide   Slayer guide Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Slayer guide
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Slayer drop gallery
» 99 Agility guide by Konan113
» 99 Fletching - Najprostiji guide ikad

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Serbian Runescape Clan™ :: Runescape :: Skillovi-
Skoči na: