Serbian Runescape Clan™
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi
Sat i Datum
Vreme
Zadnje teme
» Zasto je ovaj forum prso?!
Wildy ili Bounty Hunter - Pitanje je sad! Icon_minitimeNed Nov 01, 2009 1:12 am od milutin

» SPAM FTL
Wildy ili Bounty Hunter - Pitanje je sad! Icon_minitimeSub Okt 24, 2009 7:58 pm od milutin

» Nov Forum
Wildy ili Bounty Hunter - Pitanje je sad! Icon_minitimeSub Okt 24, 2009 1:04 am od EvilMe137

» Sta radite?
Wildy ili Bounty Hunter - Pitanje je sad! Icon_minitimeNed Okt 18, 2009 1:55 pm od Nikolaknot

» NE MOGU DA UPLATIM MEMBERS!!!
Wildy ili Bounty Hunter - Pitanje je sad! Icon_minitimePet Okt 16, 2009 1:22 am od Nikolaknot

Linkovi
Dostignuca i ciljevi u RS-u
Runescape Video
Smesne RS slike
PKing drops

Vicevi
Smesni video
Anketa
Sta vise volite?
Zima
Wildy ili Bounty Hunter - Pitanje je sad! Vote_lcap19%Wildy ili Bounty Hunter - Pitanje je sad! Vote_rcap
 19% [ 4 ]
Leto
Wildy ili Bounty Hunter - Pitanje je sad! Vote_lcap81%Wildy ili Bounty Hunter - Pitanje je sad! Vote_rcap
 81% [ 17 ]
Ukupno Glasova : 21

 

 Wildy ili Bounty Hunter - Pitanje je sad!

Ići dole 
+2
BorisKnoT
Angorn91®
6 posters
Idi na stranu : 1, 2  Sledeći

Wildy ili Bounty Hunter?
Wildy
Wildy ili Bounty Hunter - Pitanje je sad! Vote_lcap82%Wildy ili Bounty Hunter - Pitanje je sad! Vote_rcap
 82% [ 9 ]
Bounty Hunter
Wildy ili Bounty Hunter - Pitanje je sad! Vote_lcap9%Wildy ili Bounty Hunter - Pitanje je sad! Vote_rcap
 9% [ 1 ]
Super je i jedno i drugo
Wildy ili Bounty Hunter - Pitanje je sad! Vote_lcap0%Wildy ili Bounty Hunter - Pitanje je sad! Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Nemam pojma, nit me interesuje
Wildy ili Bounty Hunter - Pitanje je sad! Vote_lcap9%Wildy ili Bounty Hunter - Pitanje je sad! Vote_rcap
 9% [ 1 ]
Ukupno Glasova : 11
 
Zatvoreno sondiranje

AutorPoruka
Gost
Gost




Wildy ili Bounty Hunter - Pitanje je sad! Empty
PočaljiNaslov: Wildy ili Bounty Hunter - Pitanje je sad!   Wildy ili Bounty Hunter - Pitanje je sad! Icon_minitimeNed Jan 06, 2008 11:54 am

Da li vam je bilo bolje kada je bio WILD ili ovaj BOUNTY HUNTER sad?
Za mene WILD Like a Star @ heaven.
Ovaj Bounty nesto najgore sto sam video Djubre
U Wildu sam mogao da se ukradem addy strele a sad moram da ih kupim. Crying or Very sad
Nazad na vrh Ići dole
Angorn91®
Admin
Angorn91®


Muški
Broj poruka : 735
Godina : 32
Lokacija : Skola-teretana-azeroth-kafic
Posao : Holy or retri
Datum upisa : 07.06.2007

Wildy ili Bounty Hunter - Pitanje je sad! Empty
PočaljiNaslov: Re: Wildy ili Bounty Hunter - Pitanje je sad!   Wildy ili Bounty Hunter - Pitanje je sad! Icon_minitimeNed Jan 06, 2008 1:05 pm

Mislim da nema dileme ovde. Vild. Ne postoje glupa pitanja samo glupi ljudi. Ako sam ovime nekog uvredio iskreno se izvinjavam Neutral
Nazad na vrh Ići dole
http://src2007.serbianforum.info
BorisKnoT

BorisKnoT


Muški
Broj poruka : 436
Godina : 35
Lokacija : N/A
Datum upisa : 03.07.2007

Wildy ili Bounty Hunter - Pitanje je sad! Empty
PočaljiNaslov: Re: Wildy ili Bounty Hunter - Pitanje je sad!   Wildy ili Bounty Hunter - Pitanje je sad! Icon_minitimeNed Jan 06, 2008 1:40 pm

Izvini ali...GLUPO PITANJE!!! c c c
Nazad na vrh Ići dole
makar3nK0
Moderator
makar3nK0


Muški
Broj poruka : 366
Godina : 48
Lokacija : za tastaturom
Datum upisa : 30.07.2007

Wildy ili Bounty Hunter - Pitanje je sad! Empty
PočaljiNaslov: Re: Wildy ili Bounty Hunter - Pitanje je sad!   Wildy ili Bounty Hunter - Pitanje je sad! Icon_minitimeNed Jan 06, 2008 1:58 pm

milutin 95 ::

U Wildu sam mogao da se ukradem addy strele a sad moram da ih kupim. Crying or Very sad
wild definitivno

jbg milutine nisi ti krao , samo si kupio sa zemlje , a to nije isto
Nazad na vrh Ići dole
EvilMe137
Admin
EvilMe137


Muški
Broj poruka : 740
Godina : 42
Lokacija : Kragujevac, Srbija
Posao : Bodychecker
Datum upisa : 02.07.2007

Wildy ili Bounty Hunter - Pitanje je sad! Empty
PočaljiNaslov: Re: Wildy ili Bounty Hunter - Pitanje je sad!   Wildy ili Bounty Hunter - Pitanje je sad! Icon_minitimeNed Jan 06, 2008 2:01 pm

Heh... Pa dobro, decko je pokusao da nas trgne iz letargije. Prvo, super Milutine sto si me poslusao u vezi... znas vec cega. A drugo, pitanje jeste glupo, ali se nemoj uvrediti, sto smo to rekli jer nisi ti kriv, ti koji si ga postavio, nego ovi likovi iz Jagexa.Dovode nas u situaciju da razmisljamo o nekom delu igre koji vise nikad nece postojati a bio je osnovni i najvazniji cilj svakog koje igrao RS. Zbog toga sam ja i glasao za Wildy.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.veselaekipa.net/
Evil Bure
Moderator
Evil Bure


Muški
Broj poruka : 348
Godina : 35
Lokacija : Zemun
Posao : Basista
Datum upisa : 13.06.2007

Wildy ili Bounty Hunter - Pitanje je sad! Empty
PočaljiNaslov: Re: Wildy ili Bounty Hunter - Pitanje je sad!   Wildy ili Bounty Hunter - Pitanje je sad! Icon_minitimeNed Jan 06, 2008 6:29 pm

Ja sam za wildy. Ali ne iz razloga sto volim da se bijem (nije bas da me ne znate), nego zbog onog adrenalina kada treba da uradis treasure trail u wildy-u.
Znate ono, uvek na oprezu da ti ne iskoci neki klan, pa trci koliko te noge nose affraid

A sto se tice bounty hunter-a, po meni nema smisla. Da bar ubace jos jednu pecinu za peglu onda bi bilo smislenije: 3 ove koje imaju, a jednu nek bude samo za 1:1 peglanje.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/evilbure
Gost
Gost




Wildy ili Bounty Hunter - Pitanje je sad! Empty
PočaljiNaslov: Re: Wildy ili Bounty Hunter - Pitanje je sad!   Wildy ili Bounty Hunter - Pitanje je sad! Icon_minitimeNed Jan 06, 2008 7:52 pm

glupo pitanje... wildy naravno... a ako su addy strele jedini razlog zbog koga vise volis wildy onda no comment Shocked
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Wildy ili Bounty Hunter - Pitanje je sad! Empty
PočaljiNaslov: mali sastav   Wildy ili Bounty Hunter - Pitanje je sad! Icon_minitimeNed Jan 06, 2008 8:58 pm

ZNAM znam.Svi kazete da je bolji WILD nego ovaj bounty hunter.JAGEX je kriv za to.Doneo nam je punooooooo nevolja.A te nevolje su upadate-ovi.Ovaj trade upadate nam je svima doneo nevolja,a i mnoge zbunio.Oko tog novog trade nesto se vrti oko quest poena , nekih 3 k, neka tamo ravnoteza trte mrte,trte mrte i sta bi na kraju?ZBRKA,PROTESTI itd....Jagex je stvorio bounty hunter jer je cuo da se neki igraci bune mnogo na njega scratch ?Svaki dan vidim neke proteste na ulici zbog tih upadate-ova.Sta je JAGEX uradio?Jedno velikooo NISTA. kad bi svi igraci rs-a vikali "we want wild back!" mozda bi nesto uradili ko zna?scratch
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Wildy ili Bounty Hunter - Pitanje je sad! Empty
PočaljiNaslov: Re: Wildy ili Bounty Hunter - Pitanje je sad!   Wildy ili Bounty Hunter - Pitanje je sad! Icon_minitimeNed Jan 06, 2008 9:19 pm

vikali smo mi i to dugo ne brini lol Mad
Nazad na vrh Ići dole
Nikolaknot

Nikolaknot


Muški
Broj poruka : 586
Godina : 34
Lokacija : Nedodjija bez broja
Datum upisa : 12.06.2007

Wildy ili Bounty Hunter - Pitanje je sad! Empty
PočaljiNaslov: Re: Wildy ili Bounty Hunter - Pitanje je sad!   Wildy ili Bounty Hunter - Pitanje je sad! Icon_minitimeNed Jan 06, 2008 10:32 pm

video sam im update za trade,max je 30k hahahahahahaha sta sa tom sicom da radim,a da bih trade 30k moram da uradim sve quests ili skoro sve,rekose oko 200 qp hahahahahah

jos zivotinje upadaju i dizu lvl do 138 kao da do sada nije bilo dovoljno brzo ubiti nekoga jos neke zivotinje mislim wtf hahaha,uzasnut sam,a dobro vecini je do jaja,a znamo ko cini vecinu ^^

ja sam lepo prestao da igram i ko ih faka neka rade sat zele Smile
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Wildy ili Bounty Hunter - Pitanje je sad! Empty
PočaljiNaslov: Re: Wildy ili Bounty Hunter - Pitanje je sad!   Wildy ili Bounty Hunter - Pitanje je sad! Icon_minitimePon Jan 07, 2008 1:07 pm

eh nikola da znas kolko mi je krivo sto ne igras vise Sad
Nazad na vrh Ići dole
Angorn91®
Admin
Angorn91®


Muški
Broj poruka : 735
Godina : 32
Lokacija : Skola-teretana-azeroth-kafic
Posao : Holy or retri
Datum upisa : 07.06.2007

Wildy ili Bounty Hunter - Pitanje je sad! Empty
PočaljiNaslov: Re: Wildy ili Bounty Hunter - Pitanje je sad!   Wildy ili Bounty Hunter - Pitanje je sad! Icon_minitimePon Jan 07, 2008 2:37 pm

Nikolaknot ::
video sam im update za trade,max je 30k hahahahahahaha sta sa tom sicom da radim,a da bih trade 30k moram da uradim sve quests ili skoro sve,rekose oko 200 qp hahahahahah

jos zivotinje upadaju i dizu lvl do 138 kao da do sada nije bilo dovoljno brzo ubiti nekoga jos neke zivotinje mislim wtf hahaha,uzasnut sam,a dobro vecini je do jaja,a znamo ko cini vecinu ^^

ja sam lepo prestao da igram i ko ih faka neka rade sat zele Smile

Ja sam isto prestao da igram, i zamrzao account u Carbonite (Han Solo-Star Wars) za neka bolja vremena u RS-u ako ih bude.
Nazad na vrh Ići dole
http://src2007.serbianforum.info
Nikolaknot

Nikolaknot


Muški
Broj poruka : 586
Godina : 34
Lokacija : Nedodjija bez broja
Datum upisa : 12.06.2007

Wildy ili Bounty Hunter - Pitanje je sad! Empty
PočaljiNaslov: Re: Wildy ili Bounty Hunter - Pitanje je sad!   Wildy ili Bounty Hunter - Pitanje je sad! Icon_minitimePon Jan 07, 2008 5:45 pm

ma ajde opusteno konane Smile banucu neki put na rs zbog tebe lol Smile
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Wildy ili Bounty Hunter - Pitanje je sad! Empty
PočaljiNaslov: Re: Wildy ili Bounty Hunter - Pitanje je sad!   Wildy ili Bounty Hunter - Pitanje je sad! Icon_minitimePon Jan 07, 2008 6:01 pm

Nikolaknot ::
ma ajde opusteno konane Smile banucu neki put na rs zbog tebe lol Smile
jebeni update jbg... ali hvala ti sto ces nekad dolaziti hehe Smile
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Wildy ili Bounty Hunter - Pitanje je sad! Empty
PočaljiNaslov: ali....   Wildy ili Bounty Hunter - Pitanje je sad! Icon_minitimeUto Jan 08, 2008 11:13 am

Ali postoje i dobri upadatovi kao sto ce ovaj biti za sumoning kazu da ce biti extra..Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Nikolaknot

Nikolaknot


Muški
Broj poruka : 586
Godina : 34
Lokacija : Nedodjija bez broja
Datum upisa : 12.06.2007

Wildy ili Bounty Hunter - Pitanje je sad! Empty
PočaljiNaslov: Re: Wildy ili Bounty Hunter - Pitanje je sad!   Wildy ili Bounty Hunter - Pitanje je sad! Icon_minitimeSre Jan 09, 2008 3:06 am

dovoljno su sjebali igru,ono sto je rs cinilo rs vise ne postoji i da stvore jebenu dobru vilu,prema tome,dizanje na 138 lvl max i dodavati da se rokate sa jos necim (zivotinjama),kao da nije dosad vec i previse lako roknuti nekog je cista glupost,sad ce da uvedu kita kao hranu da bi izlecili 30-40 hp jer sa zivotinjama u divljini ko zna koliko ce se skidati...

mislim da je sranje,i da rs nije vise rs,jer mu je oduzeto ono sto ga je cinilo rs-om (ne mislim samo na divljinu)
Nazad na vrh Ići dole
BorisKnoT

BorisKnoT


Muški
Broj poruka : 436
Godina : 35
Lokacija : N/A
Datum upisa : 03.07.2007

Wildy ili Bounty Hunter - Pitanje je sad! Empty
PočaljiNaslov: Re: Wildy ili Bounty Hunter - Pitanje je sad!   Wildy ili Bounty Hunter - Pitanje je sad! Icon_minitimeSre Jan 09, 2008 3:39 am

Bounty ftw! Cool
Nazad na vrh Ići dole
EvilMe137
Admin
EvilMe137


Muški
Broj poruka : 740
Godina : 42
Lokacija : Kragujevac, Srbija
Posao : Bodychecker
Datum upisa : 02.07.2007

Wildy ili Bounty Hunter - Pitanje je sad! Empty
PočaljiNaslov: Re: Wildy ili Bounty Hunter - Pitanje je sad!   Wildy ili Bounty Hunter - Pitanje je sad! Icon_minitimeSre Jan 09, 2008 10:20 am

BorisKnoT ::
Bounty ftw! Cool

Da, da! Evo ga! Javlja se najtrazeniji placeni ubica na Web-u. Sta njega briga: kokne lepo dvojicu, trojicu i molim lepo. A meni dosadno dok RC-ujem. Toliko mi je dosadno da sam pre neki dan stao ispred onog Zammy Mage-a i kreveljio se onim duhovima.
Wildy FTW! Wink
Nazad na vrh Ići dole
http://www.veselaekipa.net/
Gost
Gost




Wildy ili Bounty Hunter - Pitanje je sad! Empty
PočaljiNaslov: Re: Wildy ili Bounty Hunter - Pitanje je sad!   Wildy ili Bounty Hunter - Pitanje je sad! Icon_minitimeSre Jan 09, 2008 11:50 am

Samo da uvdeu single zonu i bice malo bolje valjda...
Inace Boris je vec pokupio dosta dds-ova... Ako znas da pkujes onda si pker ako ne onda nista, nije bitno da li je Bounty Hunter ili Wildy u pitanju dedica
Nazad na vrh Ići dole
BorisKnoT

BorisKnoT


Muški
Broj poruka : 436
Godina : 35
Lokacija : N/A
Datum upisa : 03.07.2007

Wildy ili Bounty Hunter - Pitanje je sad! Empty
PočaljiNaslov: Re: Wildy ili Bounty Hunter - Pitanje je sad!   Wildy ili Bounty Hunter - Pitanje je sad! Icon_minitimeSre Jan 09, 2008 2:24 pm

Salio sam se naravno kad sam rekao "Bounty FTW" Smile U pocetku je moglo da se uzme nesto ali je sad postalo nemoguce jer dolaze klanovi, njih tridesetak PILE na tebe jadnog Sad Jedino single zona moze da izvuce "PKing" iz...hmmm, zaborava. Morali bi i lvl range izmedju kojih se vodi borba da srede, jer kako ja kad postanem lvl 101 da ubijem nekog ko je 126?
Evo scene iz borbe, me and lvl 126:
klanjam ti se Freddy
Ajde ko pogodi ko sam ja dobija besplatan odlazak u high lvl bounty Smile
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Wildy ili Bounty Hunter - Pitanje je sad! Empty
PočaljiNaslov: Re: Wildy ili Bounty Hunter - Pitanje je sad!   Wildy ili Bounty Hunter - Pitanje je sad! Icon_minitimeSre Jan 09, 2008 7:52 pm

BorisKnoT ::

Ajde ko pogodi ko sam ja dobija besplatan odlazak u high lvl bounty Smile
Ti si ovaj desno! smejanje
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Wildy ili Bounty Hunter - Pitanje je sad! Empty
PočaljiNaslov: paaaa..   Wildy ili Bounty Hunter - Pitanje je sad! Icon_minitimeČet Jan 17, 2008 10:01 pm

E stvarno ste u pravu jagex je unistio ceo rs!NEMA wilda,clasic trade itd....Sad
U wildu si mogao posteno da dobijes rune scimmy ili nesto drugo...JA kazem da treba da svi iz SRC lvl 50-100 da budemo u clan-u u bounty hunter-u i da ih sve pobijemo!!!Da im kazemo da nisu srbi za bacanje!Very Happy Very Happy
I da to klanje snimimo i posaljemo na you tube!A znate kako ce da se zove?
affraid affraid affraid affraid affraidTwisted Evil Twisted Evil BIG SERBIAN MASSACRE Twisted Evil Twisted Evil affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid
E ali membersi da udju u f2p world!Jer imate sve member things koji sa 2-3 udarca ubiju sve zive!Sta kazete? BRILIJANTNO!
Nazad na vrh Ići dole
EvilMe137
Admin
EvilMe137


Muški
Broj poruka : 740
Godina : 42
Lokacija : Kragujevac, Srbija
Posao : Bodychecker
Datum upisa : 02.07.2007

Wildy ili Bounty Hunter - Pitanje je sad! Empty
PočaljiNaslov: Re: Wildy ili Bounty Hunter - Pitanje je sad!   Wildy ili Bounty Hunter - Pitanje je sad! Icon_minitimePet Jan 18, 2008 2:39 am

Citat :
Jer imate sve member things koji sa 2-3 udarca ubiju sve zive!
scratch scratch scratch scratch scratch scratch
Hmmm... Members stvari mozes da bacis u F2P. Ne mogu se tamo koristiti.
A sto se tice toga da svi zajedno zapucamo u Bounty - sto da ne! Videcemo da organizujemo nesto soon.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.veselaekipa.net/
Nikolaknot

Nikolaknot


Muški
Broj poruka : 586
Godina : 34
Lokacija : Nedodjija bez broja
Datum upisa : 12.06.2007

Wildy ili Bounty Hunter - Pitanje je sad! Empty
PočaljiNaslov: Re: Wildy ili Bounty Hunter - Pitanje je sad!   Wildy ili Bounty Hunter - Pitanje je sad! Icon_minitimePet Jan 18, 2008 3:40 am

pa od 50-100 i ne moze,sad je valjda od 60 ili tako nesto do 112 srednji zbog summoning shit-a Smile
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Wildy ili Bounty Hunter - Pitanje je sad! Empty
PočaljiNaslov: Re: Wildy ili Bounty Hunter - Pitanje je sad!   Wildy ili Bounty Hunter - Pitanje je sad! Icon_minitimePet Avg 01, 2008 12:00 am

Pitanjce malo....Jel mogu summ cudovista u bh
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Wildy ili Bounty Hunter - Pitanje je sad! Empty
PočaljiNaslov: Re: Wildy ili Bounty Hunter - Pitanje je sad!   Wildy ili Bounty Hunter - Pitanje je sad! Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Wildy ili Bounty Hunter - Pitanje je sad!
Nazad na vrh 
Strana 1 od 2Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
 Similar topics
-
» WILDY !

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Serbian Runescape Clan™ :: Pub, Media, Support :: Glasacka kutija-
Skoči na: