Serbian Runescape Clan™
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi
Sat i Datum
Vreme
Zadnje teme
» Zasto je ovaj forum prso?!
PKing drops - Page 2 Icon_minitimeNed Nov 01, 2009 1:12 am od milutin

» SPAM FTL
PKing drops - Page 2 Icon_minitimeSub Okt 24, 2009 7:58 pm od milutin

» Nov Forum
PKing drops - Page 2 Icon_minitimeSub Okt 24, 2009 1:04 am od EvilMe137

» Sta radite?
PKing drops - Page 2 Icon_minitimeNed Okt 18, 2009 1:55 pm od Nikolaknot

» NE MOGU DA UPLATIM MEMBERS!!!
PKing drops - Page 2 Icon_minitimePet Okt 16, 2009 1:22 am od Nikolaknot

Linkovi
Dostignuca i ciljevi u RS-u
Runescape Video
Smesne RS slike
PKing drops

Vicevi
Smesni video
Anketa
Sta vise volite?
Zima
PKing drops - Page 2 Vote_lcap19%PKing drops - Page 2 Vote_rcap
 19% [ 4 ]
Leto
PKing drops - Page 2 Vote_lcap81%PKing drops - Page 2 Vote_rcap
 81% [ 17 ]
Ukupno Glasova : 21

 

 PKing drops

Ići dole 
+6
makar3nK0
EvilMe137
Konan113
Dule 91
BorisKnoT
Nikolaknot
10 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeći
AutorPoruka
BorisKnoT

BorisKnoT


Muški
Broj poruka : 436
Godina : 35
Lokacija : N/A
Datum upisa : 03.07.2007

PKing drops - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: PKing drops   PKing drops - Page 2 Icon_minitimeNed Nov 02, 2008 4:25 am

Ubijem 2 lika u dh koji nisu bili skulled ali su nosili items koji vrede vise od 75k u inv i dobijem antipoison (1) i team cape oba puta.

Posle toga se bijem sa likom koji ima Sara Sword i tresnem ga sa vengeance na 1hp, on pobegne i posle mi kaze "Safer, learn to pk!" LOOOOOOL
Bar se smejem k'o covek u PvP ako nista drugo XD

Znam da je ovo PKing drops tema ali NO LOOT FOR YOU! Thanks to Jagex...

Edit: Roknuo skulled lika u rune armor w/whip i dobijem super attack (1). Mogu da se kladim da je Jagex radio neki "hidden" update.


Poslednji izmenio BorisKnoT dana Ned Nov 02, 2008 4:40 am, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
Nikolaknot

Nikolaknot


Muški
Broj poruka : 586
Godina : 34
Lokacija : Nedodjija bez broja
Datum upisa : 12.06.2007

PKing drops - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: PKing drops   PKing drops - Page 2 Icon_minitimeNed Nov 02, 2008 4:38 am

nas najjaci i najveci pker izvisio zbog jebenog jagexa Smile

kad spomene zabavu,samo mogu da podsetim na one nase pure pks Very Happy full fullova,kod castle Smile ehehe Smile

e stari rs je najjaci Smile ubedljivo Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Konan113

Konan113


Muški
Broj poruka : 453
Godina : 29
Lokacija : World 48
Posao : Woodcutting
Datum upisa : 05.04.2008

PKing drops - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: PKing drops   PKing drops - Page 2 Icon_minitimeNed Nov 02, 2008 9:26 pm

Reci mi nesto sto ne znaM! xD Very Happy Cofi jos pegla RS ima neki full Armadyl pa ide u Clan Wars, nije toliko lose, da sam member vratio bih se na RS sigurno... Razz
Nazad na vrh Ići dole
BorisKnoT

BorisKnoT


Muški
Broj poruka : 436
Godina : 35
Lokacija : N/A
Datum upisa : 03.07.2007

PKing drops - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: PKing drops   PKing drops - Page 2 Icon_minitimeČet Nov 06, 2008 12:46 am

Evo sad sam se dogovorio sa jednim likom da ponesemo 75k u items i da kuliramo jedno 10-15 minuta u hot zone pa da ga ubijem. Dobio sam obby cape i jos neke iteme - 280k loot lol.

Ko hoce moze da mi se pridruzi. Mora da bude lvl 97 min da bi mogao da me napadne.
Nazad na vrh Ići dole
Konan113

Konan113


Muški
Broj poruka : 453
Godina : 29
Lokacija : World 48
Posao : Woodcutting
Datum upisa : 05.04.2008

PKing drops - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: PKing drops   PKing drops - Page 2 Icon_minitimeČet Nov 06, 2008 1:18 am

Au do jaja fora, svaka cast sto si se setio! Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
BorisKnoT

BorisKnoT


Muški
Broj poruka : 436
Godina : 35
Lokacija : N/A
Datum upisa : 03.07.2007

PKing drops - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: PKing drops   PKing drops - Page 2 Icon_minitimeČet Nov 06, 2008 1:22 am

Mozda zabodem neki dobar drop kao sto je Dragon full helm. Video sam na youtube likove koji su ga dobili.
Nazad na vrh Ići dole
makar3nK0
Moderator
makar3nK0


Muški
Broj poruka : 366
Godina : 48
Lokacija : za tastaturom
Datum upisa : 30.07.2007

PKing drops - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: PKing drops   PKing drops - Page 2 Icon_minitimePet Nov 14, 2008 12:47 pm

BorisKnoT ::
Evo sad sam se dogovorio sa jednim likom da ponesemo 75k u items i da kuliramo jedno 10-15 minuta u hot zone pa da ga ubijem. Dobio sam obby cape i jos neke iteme - 280k loot lol.

Ko hoce moze da mi se pridruzi. Mora da bude lvl 97 min da bi mogao da me napadne.

lol
... posle delite zaradu Question

Nije da bas kapiram sistem po kome funkcionise pk drop , ali sve ovo mi zvuci kao ona stara , "ja bi da se jebem , ali da mi ne udje" ... kao vratili smo pk samo sa random dropom...
E moj Jagex ...
YOU FAILED
Nazad na vrh Ići dole
BorisKnoT

BorisKnoT


Muški
Broj poruka : 436
Godina : 35
Lokacija : N/A
Datum upisa : 03.07.2007

PKing drops - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: PKing drops   PKing drops - Page 2 Icon_minitimePet Nov 14, 2008 4:58 pm

EPIC FAIL!
Evo sad gledam da kao uplatim membership i vidim da su uklonili jedini preostali nacin placanja koji meni ostaje - GoldMoney Suspect Da se cimam opet nema sanse, a da igram na F2P nemam nameru. Nadam se samo da cu naci neku MMORPG koja je vredna igranja jer od RS-a odustajem. Zao mi je sto napustam extra drustvo ali odluka je konacna. Jedino ako neko hoce da mi sredi mems ili da kupi account Smile

GF RuneScape 14. November 2008.
Nazad na vrh Ići dole
BorisKnoT

BorisKnoT


Muški
Broj poruka : 436
Godina : 35
Lokacija : N/A
Datum upisa : 03.07.2007

PKing drops - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: PKing drops   PKing drops - Page 2 Icon_minitimePet Nov 14, 2008 5:33 pm

Gledam po netu neke MMORPG i gadim se od toliko odvratnih igara. Jebote, sve su na istu foru. Imas rase kao sto su Human, Elf, Orc, Dwarf, prebudzena oruzja od 3 metra i bljestava sranja od magija i raznih specijalnih poteza od kojih bi epilepticar dobio napad istog sekunda. I sve uzimaju od starih igara kao sto je Diablo, imas manu, health,...Suspect
Zato sad lepo cepam Age of Kings, a ako nadjem neku dobru MMORPG igru javicu.

P.S. Sve neki sarenis, samo za klince. Kad bi postojao samo 1 pametan programerski tim da napravi igricu za 18+ What a Face
Nazad na vrh Ići dole
sveta41

sveta41


Muški
Broj poruka : 170
Godina : 38
Lokacija : Srbija
Datum upisa : 23.11.2007

PKing drops - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: PKing drops   PKing drops - Page 2 Icon_minitimePet Nov 14, 2008 7:27 pm

Za 18+? ... Sve su ti na istu foru...A i ukusi su razliciti( neki hoce slobodu,neki dobru grafiku a neki dobru pricu(radnju igre)) Tako kazi mi sta te bas interesuje mozda znam nesto za tebe...

A ako bas hoces nesto za odrasle(gde treba da se ukljuci mozak)..proveri ovo SecondLife


Poslednji izmenio sveta41 dana Pet Nov 14, 2008 8:29 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
Nikolaknot

Nikolaknot


Muški
Broj poruka : 586
Godina : 34
Lokacija : Nedodjija bez broja
Datum upisa : 12.06.2007

PKing drops - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: PKing drops   PKing drops - Page 2 Icon_minitimePet Nov 14, 2008 8:01 pm

ne seri borise da ne moze da budemo mems jer su to cudo ukinuli? e jebem im mamu da im jebem mamu Very Happy dabogda svi opcrkali ukljucujuci i njihovu decu Smile
Nazad na vrh Ići dole
Angorn91®
Admin
Angorn91®


Muški
Broj poruka : 735
Godina : 32
Lokacija : Skola-teretana-azeroth-kafic
Posao : Holy or retri
Datum upisa : 07.06.2007

PKing drops - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: PKing drops   PKing drops - Page 2 Icon_minitimeSub Nov 15, 2008 1:56 am

BorisKnoT ::
Gledam po netu neke MMORPG i gadim se od toliko odvratnih igara. Jebote, sve su na istu foru. Imas rase kao sto su Human, Elf, Orc, Dwarf, prebudzena oruzja od 3 metra i bljestava sranja od magija i raznih specijalnih poteza od kojih bi epilepticar dobio napad istog sekunda. I sve uzimaju od starih igara kao sto je Diablo, imas manu, health,...Suspect
Zato sad lepo cepam Age of Kings, a ako nadjem neku dobru MMORPG igru javicu.

Lord of the Rings fore, tj fore iz svetskih mitologija mitologija (patuljci, vilovnjaci...). Ako gotivis Diablo, sacekaj trojku pa uzmi nju ili jednostavno iskuliraj mmorpg neko vreme (Konane to ne znaci da treba da igra CS Wink ). Probaj Assasins Creed, mnogo dobra singleplayer igra.
Nazad na vrh Ići dole
http://src2007.serbianforum.info
BorisKnoT

BorisKnoT


Muški
Broj poruka : 436
Godina : 35
Lokacija : N/A
Datum upisa : 03.07.2007

PKing drops - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: PKing drops   PKing drops - Page 2 Icon_minitimeSub Nov 15, 2008 2:06 am

Angorn91® ::
BorisKnoT ::
Gledam po netu neke MMORPG i gadim se od toliko odvratnih igara. Jebote, sve su na istu foru. Imas rase kao sto su Human, Elf, Orc, Dwarf, prebudzena oruzja od 3 metra i bljestava sranja od magija i raznih specijalnih poteza od kojih bi epilepticar dobio napad istog sekunda. I sve uzimaju od starih igara kao sto je Diablo, imas manu, health,...Suspect
Zato sad lepo cepam Age of Kings, a ako nadjem neku dobru MMORPG igru javicu.

Lord of the Rings fore, tj fore iz svetskih mitologija mitologija (patuljci, vilovnjaci...). Ako gotivis Diablo, sacekaj trojku pa uzmi nju ili jednostavno iskuliraj mmorpg neko vreme (Konane to ne znaci da treba da igra CS Wink ). Probaj Assasins Creed, mnogo dobra singleplayer igra.

Nasao sam jednu extra - Voyage Century Smile Skida se client od 1.3Gb ali je igra extra.
Nazad na vrh Ići dole
Konan113

Konan113


Muški
Broj poruka : 453
Godina : 29
Lokacija : World 48
Posao : Woodcutting
Datum upisa : 05.04.2008

PKing drops - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: PKing drops   PKing drops - Page 2 Icon_minitimeSub Nov 15, 2008 2:07 am

CS Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Nikolaknot

Nikolaknot


Muški
Broj poruka : 586
Godina : 34
Lokacija : Nedodjija bez broja
Datum upisa : 12.06.2007

PKing drops - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: PKing drops   PKing drops - Page 2 Icon_minitimeSub Nov 15, 2008 3:10 am

Borise daces mi to cudo,inace cekamo DIablo III ni sam ne mozes da zamislis kako jedva cekamo da to dodje kod nas da odmah krenemo da kidisemo Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
EvilMe137
Admin
EvilMe137


Muški
Broj poruka : 740
Godina : 42
Lokacija : Kragujevac, Srbija
Posao : Bodychecker
Datum upisa : 02.07.2007

PKing drops - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: PKing drops   PKing drops - Page 2 Icon_minitimeSub Nov 15, 2008 4:07 am

BorisKnoT ::
Nasao sam jednu extra - Voyage Century Smile Skida se client od 1.3Gb ali je igra extra.

Igrao. Nije losa. Posto je F2P (uz Item Mall) mogu reci da je totalno ok. Imas brodic, budzis ga ali i svog lika. Tu su i trade skillovi, imas i wc i mining i blacksmithing, tako da... Puno zabave. Mi smo se zezali sa tim ali izgustirali vremenom. Exploration je lep skill u igri. Srecno Boki.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.veselaekipa.net/
Konan113

Konan113


Muški
Broj poruka : 453
Godina : 29
Lokacija : World 48
Posao : Woodcutting
Datum upisa : 05.04.2008

PKing drops - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: PKing drops   PKing drops - Page 2 Icon_minitimeSub Nov 15, 2008 1:12 pm

Posle dugo vremena shvatio sam da MMORPG nije nesto sto mozes da igras ceo zivot... Smile
Nazad na vrh Ići dole
makar3nK0
Moderator
makar3nK0


Muški
Broj poruka : 366
Godina : 48
Lokacija : za tastaturom
Datum upisa : 30.07.2007

PKing drops - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: PKing drops   PKing drops - Page 2 Icon_minitimeNed Nov 16, 2008 8:35 pm

sveta41 ::
Za 18+? ... Sve su ti na istu foru...A i ukusi su razliciti( neki hoce slobodu,neki dobru grafiku a neki dobru pricu(radnju igre)) Tako kazi mi sta te bas interesuje mozda znam nesto za tebe...

A ako bas hoces nesto za odrasle(gde treba da se ukljuci mozak)..proveri ovo SecondLife

Ovo toplo preporucujem , iako se nebi mogao sloziti da je to igrica...
osim toga bice vam potrebna prebudzena konekcija kao i graficka , jer je zahtevno do bola... 1 Mb/s bi trbao biti dovoljan sa nekom solidnom grafuljom
Nazad na vrh Ići dole
hitman1978

hitman1978


Muški
Broj poruka : 86
Lokacija : world 26
Posao : Placenik u Runescape
Datum upisa : 24.06.2007

PKing drops - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: PKing drops   PKing drops - Page 2 Icon_minitimeNed Nov 23, 2008 2:55 pm

ja vas ne razumem,pa lepo odete kao sto sto je i bure otisao,pokazao sam mu,u banka inteza...das licnu kartu i kazes molim vas internet visa card,ne trebaju nikakve pare ni clanarina ni deposit,kartica gotova za par dana,kad dodjes po nju uplatis 5 evra za memberse i gotovo......e svasta
Nazad na vrh Ići dole
BorisKnoT

BorisKnoT


Muški
Broj poruka : 436
Godina : 35
Lokacija : N/A
Datum upisa : 03.07.2007

PKing drops - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: PKing drops   PKing drops - Page 2 Icon_minitimeNed Nov 23, 2008 8:20 pm

hitman1978 ::
ja vas ne razumem,pa lepo odete kao sto sto je i bure otisao,pokazao sam mu,u banka inteza...das licnu kartu i kazes molim vas internet visa card,ne trebaju nikakve pare ni clanarina ni deposit,kartica gotova za par dana,kad dodjes po nju uplatis 5 evra za memberse i gotovo......e svasta
Problem je sto je meni account blokiran za credit card payments, ukljucujuci i Moneybookers. Jedino sam mogao da placam preko GoldMoney ali sad je PayByCash i to ukinuo.

Edit: Jedino da saljem kesh u koverti Laughing Sad mora da se salje u dolarima, nema vise "in your currency". Jednom sam poslao i sve je bilo ok, stiglo je posle skoro 3 nedelje XD Ali, to je bilo kad je moglo u dinarima. Nase pare su loseg kvaliteta pa se provide, zato je carinik mislio da saljem toalet papir, ovi dolari su mnogo jake boje pa se vide na kilometar.
Nazad na vrh Ići dole
hitman1978

hitman1978


Muški
Broj poruka : 86
Lokacija : world 26
Posao : Placenik u Runescape
Datum upisa : 24.06.2007

PKing drops - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: PKing drops   PKing drops - Page 2 Icon_minitimeNed Nov 23, 2008 9:25 pm

besplato je da izvadis karticu,jer ko zna verovatno ti prihvate pare sa ove visa card,koja je drugacija od ostalih,al bilo bi dobro da im posaljes poruku da zelis da uplatis sa te card i da li ce prihvatiti payment,pitas ih usput
Nazad na vrh Ići dole
BorisKnoT

BorisKnoT


Muški
Broj poruka : 436
Godina : 35
Lokacija : N/A
Datum upisa : 03.07.2007

PKing drops - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: PKing drops   PKing drops - Page 2 Icon_minitimeNed Nov 23, 2008 11:09 pm

hitman1978 ::
besplato je da izvadis karticu,jer ko zna verovatno ti prihvate pare sa ove visa card,koja je drugacija od ostalih,al bilo bi dobro da im posaljes poruku da zelis da uplatis sa te card i da li ce prihvatiti payment,pitas ih usput
Slao sam im mejl i pitao koliko treba da platim neki negative credit da bi mi uklonili credit card block, i pored toga sto nemam negative credit, ali mi uvek posalju onu smrdjivu auto response poruku. Muka mi je vise da im pisem jer me nerviraju kad me tako odjebu u startu. Jos im napisem da nije moja krivica i da mi nije u interesu izgubim account u koji sam ulozio toliko truda, pomenem i total lvl ali opet nista. Uvek jebena auto response poruka...
Probacu jos jednom mada mislim da credit card block vazi sa sve vrste kartica jer ne mogu da placam ni preko Moneybookers gde se sredstva uploaduju preko kartice...
Nazad na vrh Ići dole
hitman1978

hitman1978


Muški
Broj poruka : 86
Lokacija : world 26
Posao : Placenik u Runescape
Datum upisa : 24.06.2007

PKing drops - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: PKing drops   PKing drops - Page 2 Icon_minitimeNed Nov 23, 2008 11:30 pm

ja bih probao,ipak je to dobar acc...ko zna mozda sve proradi a da ti nisi ni znao..jednostavno idi u intesu i resi to,jer kad jagex vidi da mu stizu pare sa neke kartice sumnjam da ce reci acc je blokiran
Nazad na vrh Ići dole
BorisKnoT

BorisKnoT


Muški
Broj poruka : 436
Godina : 35
Lokacija : N/A
Datum upisa : 03.07.2007

PKing drops - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: PKing drops   PKing drops - Page 2 Icon_minitimePon Nov 24, 2008 12:52 am

hitman1978 ::
ja bih probao,ipak je to dobar acc...ko zna mozda sve proradi a da ti nisi ni znao..jednostavno idi u intesu i resi to,jer kad jagex vidi da mu stizu pare sa neke kartice sumnjam da ce reci acc je blokiran
To je Visa VIRTUON debitna kartica, jel tako?

Evo sad bas gledam subscription i ladno mogu da uplatim mems preko kartice ali je fora sto nece da mi uvaze payment. To se jednom desilo Nikoli...
Ali opet, probacu!
Nazad na vrh Ići dole
hitman1978

hitman1978


Muški
Broj poruka : 86
Lokacija : world 26
Posao : Placenik u Runescape
Datum upisa : 24.06.2007

PKing drops - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: PKing drops   PKing drops - Page 2 Icon_minitimePon Nov 24, 2008 11:42 am

Ma neee ,kakva crna virtuon ...pa tu i prave sranja...ovo je obicna internet visa card,znaci nema clanarine,deposita,radice ti sigurno...tako je bure imao problema sa karticom mislim da je bila virtuon...ja ga odveo ovde u piramidu ,moze i neka druga intezina banka....i evo radi mu kao sat....nisu postavljali pitanja

ps. nije ni classic 1 ni classsic 2,nista od toga
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





PKing drops - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: PKing drops   PKing drops - Page 2 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
PKing drops
Nazad na vrh 
Strana 2 od 4Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeći
 Similar topics
-
» Last Hope For PKing!
» P2P PKING CLASS SET'S

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Serbian Runescape Clan™ :: Runescape :: Raid-
Skoči na: