Serbian Runescape Clan™
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi
Sat i Datum
Vreme
Zadnje teme
» Zasto je ovaj forum prso?!
Fally masakr? Ja bih... Icon_minitimeNed Nov 01, 2009 1:12 am od milutin

» SPAM FTL
Fally masakr? Ja bih... Icon_minitimeSub Okt 24, 2009 7:58 pm od milutin

» Nov Forum
Fally masakr? Ja bih... Icon_minitimeSub Okt 24, 2009 1:04 am od EvilMe137

» Sta radite?
Fally masakr? Ja bih... Icon_minitimeNed Okt 18, 2009 1:55 pm od Nikolaknot

» NE MOGU DA UPLATIM MEMBERS!!!
Fally masakr? Ja bih... Icon_minitimePet Okt 16, 2009 1:22 am od Nikolaknot

Linkovi
Dostignuca i ciljevi u RS-u
Runescape Video
Smesne RS slike
PKing drops

Vicevi
Smesni video
Anketa
Sta vise volite?
Zima
Fally masakr? Ja bih... Vote_lcap19%Fally masakr? Ja bih... Vote_rcap
 19% [ 4 ]
Leto
Fally masakr? Ja bih... Vote_lcap81%Fally masakr? Ja bih... Vote_rcap
 81% [ 17 ]
Ukupno Glasova : 21

 

 Fally masakr? Ja bih...

Ići dole 
+3
el stefan!
Angorn91®
EvilMe137
7 posters

Ja bih...
Uradio bih isto sto i Durial
Fally masakr? Ja bih... Vote_lcap25%Fally masakr? Ja bih... Vote_rcap
 25% [ 4 ]
Jos vece bih sranje napravio
Fally masakr? Ja bih... Vote_lcap69%Fally masakr? Ja bih... Vote_rcap
 69% [ 11 ]
Ma kakvi! Report bug. Necu da me banuju
Fally masakr? Ja bih... Vote_lcap6%Fally masakr? Ja bih... Vote_rcap
 6% [ 1 ]
E, ovo je glupa tema, ne interesuje me
Fally masakr? Ja bih... Vote_lcap0%Fally masakr? Ja bih... Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Ukupno Glasova : 16
 

AutorPoruka
EvilMe137
Admin
EvilMe137


Muški
Broj poruka : 740
Godina : 42
Lokacija : Kragujevac, Srbija
Posao : Bodychecker
Datum upisa : 02.07.2007

Fally masakr? Ja bih... Empty
PočaljiNaslov: Fally masakr? Ja bih...   Fally masakr? Ja bih... Icon_minitimePet Okt 19, 2007 4:02 pm

Eto, Dzoni mi je dao extra ideju povodom onog masakra u Faladoru; za sve koji nisu pogledali izvolite ovde:
Like a Star @ heaven Falador massacre
A dodatne informacije mozete videti ovde:
study RS TipIt Info

Sad ja vas pitam: sta biste vi uradili da pronadjete isti onakav BUG? Bas me interesuje! Da vidim da li ima nekoga ko ne bi poceo da kolje sve po Fally-ju. Ajde, glasajte pa malo i objasnite zasto ste bas tako glasali.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.veselaekipa.net/
EvilMe137
Admin
EvilMe137


Muški
Broj poruka : 740
Godina : 42
Lokacija : Kragujevac, Srbija
Posao : Bodychecker
Datum upisa : 02.07.2007

Fally masakr? Ja bih... Empty
PočaljiNaslov: Re: Fally masakr? Ja bih...   Fally masakr? Ja bih... Icon_minitimePet Okt 19, 2007 4:05 pm

Ja sam za "Jos vece bih sranje napravio"!!! Muhahaha! Ma da mi je account ko Zezimin i da igram 100 godina RS, ne bih se ni tren razmisljao. Poklao bih one klince samo tako. Ali... Slag na tortu! Prvo bih sve modove poklao!!! A hahahaha!!!
Mada mislim da bi pre toga pozvao sve vas i rekao kako da iskoristite taj bug! Onda bi pisalo u istoriji Runescape-a: "Srbi napali Falador!!!". Extra!
Nazad na vrh Ići dole
http://www.veselaekipa.net/
Angorn91®
Admin
Angorn91®


Muški
Broj poruka : 735
Godina : 32
Lokacija : Skola-teretana-azeroth-kafic
Posao : Holy or retri
Datum upisa : 07.06.2007

Fally masakr? Ja bih... Empty
PočaljiNaslov: Re: Fally masakr? Ja bih...   Fally masakr? Ja bih... Icon_minitimePet Okt 19, 2007 10:46 pm

JOŠ VEĆE SRANJE BIH NAPRAVIO Exclamation Ne bih ja stao u Falladoru, išao bih u gradove gde znam da ima likova sa p hatovim i ostalim čudim (npr. Seers village) i samo bih ljude ubijao, naravno ne bih zaboravio ni Hyper cam2 drunken
Nazad na vrh Ići dole
http://src2007.serbianforum.info
el stefan!




Muški
Broj poruka : 148
Godina : 32
Lokacija : Blok 62
Posao : ispijanje piva
Datum upisa : 03.08.2007

Fally masakr? Ja bih... Empty
PočaljiNaslov: Re: Fally masakr? Ja bih...   Fally masakr? Ja bih... Icon_minitimeSub Okt 27, 2007 7:19 pm

au normalno da bih josh vetje sranje napravio Smile) odma bih zvao ortake da koljemo po gradu Smile)
Nazad na vrh Ići dole
makar3nK0
Moderator
makar3nK0


Muški
Broj poruka : 366
Godina : 48
Lokacija : za tastaturom
Datum upisa : 30.07.2007

Fally masakr? Ja bih... Empty
PočaljiNaslov: Re: Fally masakr? Ja bih...   Fally masakr? Ja bih... Icon_minitimeSub Okt 27, 2007 11:39 pm

e sad jbg , da i neko misli drugacije od vecine ,
nije da mi je drago ali tako je .

ja bih reportovo bug ali ne zato da me ne bi banovali jer stvari bi mogao da prebacim na drugi acount, nego jednostavno ne volim da radim drugima ono sto ne bi voleo da rade meni . Da ne duzim sad sa moralom i ostalim sranjima , ko razume shvatice.

Inace volim fer play, a i ne patim nesto da budem bogat ...

jedina stvar koja bi me sputavala je da udjem u legendu , ipak se to pamti i pise , ali ipak mislim da bih iskulirao...

e sad moguce da bi zvekno nekoliko likova, cisto da se uverim u bug ili mozda cak i iz zajebancije, ali da idem i ubijam likove po rs a da me prati 100+ ljudi ....
ummm cisto sumnjam.

Da zakljucim - lako je sad pricati i praviti se pametan i posten , pitanje je kako bi reagovao na licu mesta ... nadam se isto ovako kako sam sad pokusao da objasnim.

I na kraju nije da sam najposteniji na svetu i da ne mogu da budem evil.

Kad mi se neko zameri ili me izazove , onda je prica posve drugacija mogu da budem najgori na svetu , ali da idem i rokam ljude koji posteno igraju i koje ni ne poznajem to je sranje ...
Nazad na vrh Ići dole
BorisKnoT

BorisKnoT


Muški
Broj poruka : 436
Godina : 35
Lokacija : N/A
Datum upisa : 03.07.2007

Fally masakr? Ja bih... Empty
PočaljiNaslov: Re: Fally masakr? Ja bih...   Fally masakr? Ja bih... Icon_minitimeSub Okt 27, 2007 11:50 pm

makar3nK0 ::
e sad jbg , da i neko misli drugacije od vecine ,
nije da mi je drago ali tako je .

ja bih reportovo bug ali ne zato da me ne bi banovali jer stvari bi mogao da prebacim na drugi acount, nego jednostavno ne volim da radim drugima ono sto ne bi voleo da rade meni . Da ne duzim sad sa moralom i ostalim sranjima , ko razume shvatice.

Inace volim fer play, a i ne patim nesto da budem bogat ...

jedina stvar koja bi me sputavala je da udjem u legendu , ipak se to pamti i pise , ali ipak mislim da bih iskulirao...

e sad moguce da bi zvekno nekoliko likova, cisto da se uverim u bug ili mozda cak i iz zajebancije, ali da idem i ubijam likove po rs a da me prati 100+ ljudi ....
ummm cisto sumnjam.

Da zakljucim - lako je sad pricati i praviti se pametan i posten , pitanje je kako bi reagovao na licu mesta ... nadam se isto ovako kako sam sad pokusao da objasnim.

I na kraju nije da sam najposteniji na svetu i da ne mogu da budem evil.

Kad mi se neko zameri ili me izazove , onda je prica posve drugacija mogu da budem najgori na svetu , ali da idem i rokam ljude koji posteno igraju i koje ni ne poznajem to je sranje ...
Lepo je sto tako razmisljas ali 98% "ljudi" u RS-u bi te zajebali cim im se ukaze prilika.
A sto se mog komentara tice:
Ja sam onaj koji je glasao za prvu opciju! Lepo roknes par likova sa party hats i posle samo prebacis na drugi acc Very Happy
A ovi iz Jagexa su ispali slepci sto su ga banovali. Oni su krivi za taj bag a ne on. To sto je iskoristio bag je normalna stvar. Barem je za mene normalna Very Happy
Pozdrav!
Nazad na vrh Ići dole
Richart
Gost




Fally masakr? Ja bih... Empty
PočaljiNaslov: Re: Fally masakr? Ja bih...   Fally masakr? Ja bih... Icon_minitimeSre Nov 14, 2007 10:39 pm

ja bi napravio jos vece sranje i nemogu da kazem da nebi trebao da radim nesto sto nevolim da meni urade, NAPROTIV BAS BIH VOLEO DA SU MENE ZAKLALI TAMO !!! MUAHAHAHAHA !!Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
Nazad na vrh Ići dole
jelenko0

jelenko0


Muški
Broj poruka : 95
Lokacija : NS
Datum upisa : 15.11.2007

Fally masakr? Ja bih... Empty
PočaljiNaslov: Re: Fally masakr? Ja bih...   Fally masakr? Ja bih... Icon_minitimeČet Nov 15, 2007 2:08 am

Ja da se meni desi takav bug ja bi ubio sve sto mrda na tom runeskejpu i mozda bi pokupio samo te "rare" iteme eksplozija
Nazad na vrh Ići dole
el stefan!




Muški
Broj poruka : 148
Godina : 32
Lokacija : Blok 62
Posao : ispijanje piva
Datum upisa : 03.08.2007

Fally masakr? Ja bih... Empty
PočaljiNaslov: Re: Fally masakr? Ja bih...   Fally masakr? Ja bih... Icon_minitimeČet Nov 15, 2007 11:02 am

fally masakar je realno bio jedan zesci bag sto je jagex usro.... neki ljudi su ispastali zbog toga realno covek oce sve... i ja ne kazem da ja ne bih uradio to sto su ovi uradili ali ipak posle ti malo bude zao jer kad sebe stavis u tu situaciju vidis da jbiga.... mislim jagex nije trebao da banuje ove sto su iskoristili bug ali trebao je da refundira sve iteme koje su izgubili neduzni ljudi u gloopom faladoru Exclamation
Nazad na vrh Ići dole
Angorn91®
Admin
Angorn91®


Muški
Broj poruka : 735
Godina : 32
Lokacija : Skola-teretana-azeroth-kafic
Posao : Holy or retri
Datum upisa : 07.06.2007

Fally masakr? Ja bih... Empty
PočaljiNaslov: Re: Fally masakr? Ja bih...   Fally masakr? Ja bih... Icon_minitimeČet Nov 15, 2007 12:01 pm

ToRc ::
fally masakar je realno bio jedan zesci bag sto je jagex usro.... neki ljudi su ispastali zbog toga realno covek oce sve... i ja ne kazem da ja ne bih uradio to sto su ovi uradili ali ipak posle ti malo bude zao jer kad sebe stavis u tu situaciju vidis da jbiga.... mislim jagex nije trebao da banuje ove sto su iskoristili bug ali trebao je da refundira sve iteme koje su izgubili neduzni ljudi u gloopom faladoru Exclamation

Ne slažem se baš:
1) Jagex ne može da zna ko je imao koji item, svako je mogao reći: Jao ljudi ja sam imao green party hat, i šta onda Laughing
2) Ne verujem da bi ti bilo žao što si od nekoga uzeo party hat ili neki drugi rare item kad bi onda imao para da nabiješ dosta skilova na 99, ali ako grešim ispravi me Smile
3) Stojke ban ovih koji su koristili bag je bio jedini način da se smire ovi koji su izgubili iteme, tako da je to praktično bilo neizbežno.
Nazad na vrh Ići dole
http://src2007.serbianforum.info
Gost
Gost




Fally masakr? Ja bih... Empty
PočaljiNaslov: Re: Fally masakr? Ja bih...   Fally masakr? Ja bih... Icon_minitimeČet Nov 15, 2007 12:25 pm

ang je u pravu... svako je mogo da kaze da je imao sto je hteo i onda kad bi im ovi dali svi bi imali rares, i pala bi cena, to ti je kao lanac ishrane itd.
Nazad na vrh Ići dole
el stefan!




Muški
Broj poruka : 148
Godina : 32
Lokacija : Blok 62
Posao : ispijanje piva
Datum upisa : 03.08.2007

Fally masakr? Ja bih... Empty
PočaljiNaslov: Re: Fally masakr? Ja bih...   Fally masakr? Ja bih... Icon_minitimeČet Nov 15, 2007 1:13 pm

a zar ste zaboravili da jagex sve snima.... kako su meni snimili sta sam reko nekom liku pre pola godine i zbog toga dobio black mark ... ili item scaming kako oni znaju dal je taj lik stvarno item skemovo ? sve se snima gledaju nas iz neke druge dimenzije lol! smejanje smejanje smejanje smejanje smejanje
Nazad na vrh Ići dole
Angorn91®
Admin
Angorn91®


Muški
Broj poruka : 735
Godina : 32
Lokacija : Skola-teretana-azeroth-kafic
Posao : Holy or retri
Datum upisa : 07.06.2007

Fally masakr? Ja bih... Empty
PočaljiNaslov: Re: Fally masakr? Ja bih...   Fally masakr? Ja bih... Icon_minitimeČet Nov 15, 2007 1:21 pm

ToRc ::
a zar ste zaboravili da jagex sve snima.... kako su meni snimili sta sam reko nekom liku pre pola godine i zbog toga dobio black mark ... ili item scaming kako oni znaju dal je taj lik stvarno item skemovo ? sve se snima gledaju nas iz neke druge dimenzije lol! smejanje smejanje smejanje smejanje smejanje

Snima se samo kada prijaviš nekoga i to se snima 1,5 minuta valjda, ali likovima je u šoku trebalo više vremena da se sete, da mene neko ubije tako sedeo bi zabezekut u stolici, teško da bih se setio report abuse buttona Laughing
Nazad na vrh Ići dole
http://src2007.serbianforum.info
el stefan!




Muški
Broj poruka : 148
Godina : 32
Lokacija : Blok 62
Posao : ispijanje piva
Datum upisa : 03.08.2007

Fally masakr? Ja bih... Empty
PočaljiNaslov: Re: Fally masakr? Ja bih...   Fally masakr? Ja bih... Icon_minitimeČet Nov 15, 2007 1:29 pm

pa to jesi upravu Smile znaci na ovom sastanku upravnog odbora dosli smo do zakljucka da su ljudi glupi u situacijama za koje treba razmisljanje lol!
Nazad na vrh Ići dole
Angorn91®
Admin
Angorn91®


Muški
Broj poruka : 735
Godina : 32
Lokacija : Skola-teretana-azeroth-kafic
Posao : Holy or retri
Datum upisa : 07.06.2007

Fally masakr? Ja bih... Empty
PočaljiNaslov: Re: Fally masakr? Ja bih...   Fally masakr? Ja bih... Icon_minitimeČet Nov 15, 2007 1:32 pm

Pitao bih te ja da se tako šokiraš šta bi uradio, lako je ovako pričati ja bih ovo ja bih ono. To je bre stres kad izgubiš 200 mill. Ja kad sam izgubio 4 mill bio sam napet mogao sam da ubijem nekoga u prvih pola sata dok nisam rekao sebi: to je ipak samo igra.
Nazad na vrh Ići dole
http://src2007.serbianforum.info
Konan113

Konan113


Muški
Broj poruka : 453
Godina : 30
Lokacija : World 48
Posao : Woodcutting
Datum upisa : 05.04.2008

Fally masakr? Ja bih... Empty
PočaljiNaslov: Re: Fally masakr? Ja bih...   Fally masakr? Ja bih... Icon_minitimeNed Jun 29, 2008 12:47 am

Napravio bih jos vece sranje.
Zasto?
Zato... sto Jagex smrdi. Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Fally masakr? Ja bih... Empty
PočaljiNaslov: Re: Fally masakr? Ja bih...   Fally masakr? Ja bih... Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Fally masakr? Ja bih...
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Serbian Runescape Clan™ :: Pub, Media, Support :: Glasacka kutija-
Skoči na: